University of Leeds, Faculty of Biological Sciences

Úvod

Read the Official Description

University of Leeds fakulty biologických věd je jedním z předních vědy o živé přírodě fakult ve Velké Británii, přitahuje vynikající magisterské studenty z celého světa.

Výzkum excellence podporuje náš trénink a interdisciplinarita je velmi důležité; studenti těžit z interakce nejen ve Velké Británii, ale s akademickými komunitami po celém světě. Naše je velmi živé a dynamické prostředí, s dohledem a výukou prostřednictvím špičkových výzkumníků, mnoho odborníků na světové úrovni, kteří přinášejí nejnovější řezání-hrana výzkumu pro studenty učení.

Naše postavení mezi elitou ve Velké Británii pro biologický výzkum potvrdil v posledním vládním Research Assessment Exercise (RAE), roku 2008, kdy jsme byli zařazeni 4. biologických věd ve Velké Británii vedoucí vědeckého časopisu Nature na základě počtu zaměstnanců produkci výzkumu, který byl " přední světový "nebo" mezinárodně vynikající ".

Naše vize

Pro dosažení vynikajících výsledků v oblasti vzdělávání a výzkumu, a zajistit si místo v top 10 vědy o životě fakult ve Velké Británii, jak pro výzkum a zkušeností studentů.

Chcete-li sledovat naši vizi, jsme identifikovali následující priority:

Podpora budoucí výzkumnou činnost do souladu s "Grand Challenge" oblasti translační biomedicíny a udržitelnosti, aby bylo dosaženo mezinárodní excelence ve výzkumu Vložení světové studentské vzdělávací zkušenost, která klade důraz na výuku v oblasti výzkumu-vedl a zaměstnatelnosti.

Jsme hrdí na naše vyučování, a jsme odhodláni poskytovat studentům s velmi nejlepší studentskou zkušenosti prostřednictvím výuky výzkumu-vedl a vynikající akademické podpory. Důsledně provádíme také v Národní studentský průzkum a náš závazek studenta vzdělání bylo uznáno prostřednictvím externích ocenění pro studenty prostřednictvím programů, jako je Přírodovědné inženýrství a technologie (SET), ocenění a zaměstnancům Národní Přednášející ocenění.

Významné investice do naší infrastruktury přispívají k naší dynamické a živé výzkumného prostředí a nabízí vynikající příležitosti pro náběžné hrany výzkumu zaměřeného kolem klíčových oblastech. Mezi ně patří zemědělství, živočišných a rostlinných věd, ekologie a evoluce, membrány biologie, kardiovaskulární výzkum, sportu a cvičení vědy, strukturální molekulární biologie, imunologie, virologie, mikrobiologie, neurovědy a tkáňové inženýrství.

RAE 2008 zpětná vazba poznamenal, že "prakticky všechny výstupy byly hodnoceny jako je uznávána i mezinárodně, s mnoho (60%) je mezinárodně vynikající nebo přední světový" kvality.

Náš výzkumný grant portfolio je odvozen z řady zdrojů, včetně charitativních organizací, výzkumných rad, Evropskou unií a průmyslu.

Spojujeme lidi z vlády, obchodu, zdravotnictví a akademické přinášet užitek širší společnosti; to pomohlo k vytvoření více než 20 úspěšných spin-off obchodních společností.

Proč si vybrat ke studiu bioscience v Leedsu?

Kurzy nabízejí:

vzrušující současných témat v oblasti lidských onemocnění, bioinformatiky, biotechnologií a botaniky Výuka dodává špičkové výzkumníky, mnoho odborníků na světové úrovni, kteří přinášejí nejnovější řezání-hrana výzkumu k jejich učení, a proto, aby své učení vynikající možnosti kariérního růstu s absolventy se stěhují do široké škály zajímavých a náročných kariéry školení v obecných výzkumných dovedností, jako je psaní odborného textu, grafiky a prezentaci dat, bioetiky, bioenterprise a práv k duševnímu vlastnictví příležitosti k práci na tématech, řezání-hrana s předními výzkumnými pracovníky během svého výzkumného projektu možnost kombinovat teoretické disciplíny s "hands-on" praktických laboratorních dovedností přístup k prvotřídním výukových a výzkumných zařízení, možnost studovat na fakultě zařadil čtvrtý ve Velké Británii pro výzkum v oblasti biologických věd, které vedoucí vědecký časopis "Nature", na základě počtu zaměstnanců vyrábějících výzkum, který byl "přední světový" nebo "mezinárodně vynikající" přístup k mezinárodním reproduktory z celého světa prostřednictvím účasti na Fakultě výzkumný seminář programů příležitostí těžit z našich silných spojů zaměstnavatelů čemuž dopomáhá i náš zaměstnavatel zásnubní důstojníka, včetně pravidelných řečníků z průmyslu, vládních a vědeckých organizací. flexibilní přístup, aby vyhovoval individuálním potřebám vynikající možnosti rozvoje, včetně našich výrazných Leeds pro život schématu osobní vynikající příprava pro výzkum míru členství jednoho z hlavních center pro postgraduální výuku v zemi, s asi 7800 postgraduálních studentů z celé Velké Británii a dalších 100 zemích světa všechna zařízení a životního stylu příležitosti významného mezinárodního univerzity
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Lidská Nemoc A Léčba

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

MSc lidské nemoci a terapie poskytuje pokročilé školení v oblasti molekulární a buněčné základě spektra lidských nemocí a upozorňuje na stávající a nové léčebné strategie. Tam je silný důraz na nejnovější molekulární, buněčné a genetické přístupy v současné době používají k pochopení lidské nemoci a rozvíjet nové formy léčby. [+]

MSc lidské nemoci a Therapy zajišťuje pokročilý výcvik v molekulární a buněčné základě spektra lidských nemocí a upozorňuje na stávající a nové léčebné strategie. Tam je silný důraz na nejnovější molekulární, buněčné a genetické přístupy v současné době používají k pochopení lidské nemoci a rozvíjet nové formy léčby. Některá z témat, které pokryjí během programu jsou: Single-gen a multi-faktoriální poruchy, chromozomální aberace a další podmínky, jako je například Alzheimerova nemoc, infekce HIV a infekce kardiovaskulárního a respiračního systému. Molekulární diagnostika v lékařském prostředí, terapeutika příští generace, včetně těch, které na základě terapie RNAi nebo farmaceutický, které zaměstnávají cílený transport léčiv přístupů Studenti budou mít také možnost výběru odborných témat, jako je Human toxikologie, nádorových onemocnění a vysokou propustností technologií. Tento program je vhodný pro studenty, kteří chtějí postoupit k vyšším stupněm výzkumu (PhD) a pro ty, kteří chtějí vstoupit do zaměstnání s vyšší kapacitou v průmyslu nebo ve veřejném sektoru. Struktura kurzu MSc lidské nemoci a terapie kurz se skládá z povinných základních výzkumných vzdělávacích modulů zaměřených na vybavit studenty odborných znalostí nezbytných pro práci na špici moderního sektoru bioscience - včetně plánování výzkumu cvičení, metodik, na nichž moderní bioscience a delší praktické projektu určeného , čímž se získá studentům zkušenosti s techniky používané v molekulární biologii. K tomu je nezávislý výzkumný projekt v oblasti týkající se lidské nemoci a léčbě, která poskytuje značnou školení specifické pro určitý předmět. Specialista na lidské nemoci a terapie učil moduly tvoří zbývající část programu. Program je na plný úvazek a trvá 12 měsíců,... [-]