University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Úvod

Read the Official Description

Antropologie znovu potvrzuje svůj Top 10 Pozice v The Guardian University Guide

The Škola antropologie a zachování EU znovu potvrdila svou pozici jednoho z nejlepších antropologie oddělení ve Velké Británii vydělávat 6. místo v Univerzitním Guardian Guide 2015, udržení naší konkurenční pozice.

Co o nás říkají studenti

Naši studenti jsou inspirující skupina lidí z domova i ze zahraničí. Jsme rádi, že máme podpůrnou a spolupráce kulturu v rámci školy, která podporuje studentské praxe a podporuje všechny vyniknout.

Rozvoj našich studentů zaměstnatelnosti dovednosti, je vysokou prioritou. Nabízíme studentům možností pro rozvoj těchto dovedností prostřednictvím vyučovaných přednášek, praktických zkušeností a také tím, že slyší z absolventů SAC.

Proč byste měli studovat u nás?

Unikátní studie Environment

Studenti a zaměstnanci pocházejí z celého světa studovat a učit na škole antropologie a ochrany přírody, což značně zvyšuje učební prostředí pro všechny naše studenty. Jsme jedním z mála odděleními antropologie a zachování v zemi a rozpoznat jedinečné synergie mezi oběma subjekty. Studenti mají možnost studovat v rámci disciplíny prostřednictvím flexibilních možností modulu a týkají sociálně prostřednictvím našich multidisciplinární série seminářů.

Field Trip Příležitosti

Řada našich programů mají možnost zapojit se projektové práce a polních cestách do zámoří. Studenti mohou provádět výzkumné projekty na Maltě, Jersey, Eden Project, Kew Gardens a Slimbridge mokřadů Centre.

Globální Outlook

Zavázali jsme se k rozvoji mezinárodních partnerství prostřednictvím výzkumu a výměny studentů. Naši akademici se aktivně usilovat o práci v terénu na celém světě kultovní místa a polních lokalit, které mají přímý prospěch naši pestrou mezinárodní postgraduální komunitu.

specialista Vlastnosti

Studenti těžit z přístupu k state-of-the-art vizuální antropologie koupelnou, ekologie polních pokusů oblastí a laboratoří, výzkumných laboratoří pro ethnobotany, biologické antropologie a genetiky ochrany, stejně jako student počítač prostor. Škola má úzké vazby na řadu externích organizací, včetně královské botanické zahradě v Kew, v Durrell Wildlife Conservation Trust, Royal Anthropological Institute a Powell-Cotton muzeum.

inovativní Výuka

Náš akademičtí pracovníci jsou všechny výzkumné aktivní učenci, kteří přinášejí své odborné znalosti a nadšení do výuky kontextu zajištění vzdělávání je důležité a podnětné. Studenti získají kvalitní výuku, a všechny naše přednášky jsou dány našimi zkušenými akademických pracovníků.

Inspirující Student Zkušenosti

Vidět studenti vzkvétat v důsledku podpůrné, náročné a inspirující zážitek je vysoko na pořadu jednání školy. Škola poskytuje všem studentům s akademickými poradci podporovat je s jejich akademické pokroku a zvláštní podpůrný tým studentů na pomoc s problémy, které budete mít. Studenti mají pravidelné schůzky s jejich programem svolavatele, která pěstuje silnou dynamiku skupiny a poskytuje příležitosti pro obtíže, které mají být projednány a vyřešeny.

Vynikající Kariérní vyhlídky

Škola antropologie a zachování je v současné době řadí na 5. místě pro postgraduální vyhlídky, podle The Guardian University Guide 2017. Mnozí z našich absolventů jít na opravdu zajímavé práce, které souvisejí s jejich stupně: James Wong má svou vlastní televizní seriál, pěstovat své vlastní drog; Edwin Matokwani (DICE MSc v biologii ochrany) je lídrem ve svém oboru, v poslední době, co byl jmenován generálním ředitelem zambijský úřad na ochranu přírody; a Sarah Pink, která se stala renomovaná akademická inovátor na poli vizuální antropologie.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSc (Hons) Lékařská Antropologie

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Canterbury

Tyto specializované programy, zkoumá příčiny a důsledky nemocí a chorob. [+]

Tyto specializované programy, zkoumá příčiny a důsledky nemocí a chorob. BSc v lékařské antropologie zkoumá příčiny a důsledky nemocí a chorob. Lékařské antropologové mají zájem o to, jak kultura, životní prostředí, historie a politická ekonomie vliv zdraví, nemoci, péče a lékařství. Studenti vstupem do programu by měl mít zájem na zdraví, stejně jako ochotu podílet se na informovaných debat o aktuálních a často kontroverzních otázkách týkajících se zdraví, politiku a lékařství. Typické otázky, že zdravotnické antropologové se ptát, patří: proč lidé onemocní? Jak se něčí zkušenost těla se liší mezi kulturami? Jsou lidé, jediný druh, který používají léky? Co se stane, když lidová medicína a profesionální biomedicína jsou použity ve stejnou dobu? Jaké jsou zdravotní účinky sériově vyráběných potravin? Co dělá rostlin účinných léků? Proč jsou léčiva tak drahé? [-]

Contact

Marlowe Building

Adresa, 1. řádek CT2 7NR United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 824689