University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Úvod

Read the Official Description

The Škola inženýrství a digitální umění má vynikající pověst jak pro jeho výuku a výzkum. Se sídlem v Jennison V návaznosti na Canterbury Campus, škola má 31 akademických zaměstnanců, s oběma akademické i průmyslové praxe, stejně jako řadu odborných lektorů na návštěvě. Se silnými průmyslovými odkazy, hodně z našeho výzkumu je podporována obchodní organizace; tam je také řada průmyslově sponzorovaných cen pro nejlepší studenty všech našich let. Jsme progresivní škola a naše kurzy jsou pravidelně přezkoumávány, aby bylo zajištěno, že jsou vždy up-to-date.

Škola má Poslání a plán které jsou základem naší práce se snažíme posílit a zlepšit naše učení, výuky, výzkumu a podnikatelského prostředí.

Poslání a plán

Škola inženýrství a digitální umění se snaží

  • Poskytnout prostředí, které podporuje výzkum světové úrovně v předmětných oblastech, ve kterých vyučují - nabízíme vynikající výuku - prokázat záviděníhodnou pověst na úspěch v podnikání vedené aktivity zvyšující příležitosti - pěstovat silné partnerství s akademickými a průmyslovými organizacemi ve Velké Británii, Evropa a po celém světě - mít pozitivní dopad na současné problémy, s vědomím, že unikátní směs technologických a konstrukčních odborných znalostí v rámci školy je v popředí potřeb společnosti 21. století - rozvíjet a podporovat plány kariéry a touhy svých zaměstnanců a studentů

Deset důvodů, proč studovat na EDA

  • Vynikající vyhlídky na zaměstnání, s vyhrazeným umístění a kariéry podporovat - 1. místo 2015 NSS a top 15 žebříčku pro oba Engineering and Digital Media v Guardian University Guide 2017 - 100% na celkovou spokojenost v předmětné oblasti elektronického a elektrotechnického inženýrství, v postgraduální Učil Experience Survey (PTE) - Více než 30 let nepřetržité akreditace IET - Rok v průmyslu možnost poskytuje cenné zkušenosti v oboru, což často vede k zaměstnání, s kurzy informován o průmyslových panelistů - inspirující vyučovacích informován o vysoce kvalitní výzkum, zařadil 21. ve Velké Británii pro intenzitu, s 98% považována za mezinárodní kvality - State-of-the art zařízení a vynikající podpora - skvělé umístění v blízkosti do Londýna a kontinentální Evropě - štědrá stipendia a stipendií k dispozici - silný, rozmanité mezinárodního společenství bohaté zkušenosti Student škola byla založena před více než 40 lety a vyvinula vysoce kvalitní výuku a výzkumnou základnu, přijímání výborné hodnocení v obou výzkumných a výukových hodnocení. Škola se zabývá vysoce kvalitní výzkum s významným národním i mezinárodním dopadem a zároveň nabízí vynikající příležitost pro postgraduální studium. Byli jsme neustále přitahuje značné finanční prostředky na výzkum z Velké Británie rad výzkumu, evropských výzkumných programů, průmyslových a obchodních společností, vládních agentur a jiným osobám a naše šíření odborných znalostí nám umožňuje rychle reagovat na nový vývoj.

Působivé Kariérní vyhlídky

Postgraduální kvalifikace Kent otevírá nepřeberné množství pracovních příležitostí tím, že poskytuje působivý portfolio dovedností a odborných znalostí. Zaměstnavatelé uznávají, že postgraduální kvalifikace demonstruje širokou škálu dovedností. Během svého programu, můžete získat vysokou úroveň akademických znalostí a odborných praktických dovedností.

Aktivní škola

Jako postgraduální student, jste součástí prosperující výzkumné komunity a dostávat podporu prostřednictvím rozsáhlého programu individuálního dohledu, specializovaných výzkumných seminářích, obecné dovednosti vzdělávacích programů a obecné resortní kolokvií, obvykle s externími reproduktory. Doporučujeme vám zúčastnit a prezentovat svou práci na významných konferencích, stejně jako účast v našich interních konference a semináře programů. Atmosféra naší školy je neformální, přátelský a má ve svém středu, prosperující a rozmanité postgraduální komunity z celého světa. Máme také živou komunitu studentů a absolventů, které se účastní našich komunitách sociálních médií na Facebooku a Twitteru které jsou povzbuzovány k tomu být součástí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Beng (Hons) Bioinženýrství

Campus forma Denní studium 3 let September 2017 Spojené království Canterbury

Tento mezioborový kurz je určen pro studenty s výrazným zájmem o techniku ​​a bio-medicíny. [+]

Tento mezioborový kurz je určen pro studenty s výrazným zájmem o techniku ​​a bio-medicíny. Čerpání z naší zavedené odborné znalosti v rozvoji lékařské elektronické systémy a z výzkumu součinnosti s School of Biosciences (například biologie systémů), bude samozřejmě tvořit inženýry s pevnou poznatky z biologie a lékařské vědy. Varianty Předmět: - Bioengineering, BEng - Biotechnologie se ročně v průmyslu, získal bakalářský Škola je IET Academic Partner. Akreditace pro tohoto nového programu se použijí pro od Rady Engineering. Tento tříletý, plný-time program BEng je nabízen společně s School of Biosciences. Opírá se o škole techniky a digitálního umění usazeného odborných znalostí ve vývoji lékařských elektronických systémů a své výzkumné součinností s School of Biosciences. Kurz bude vyrábět inženýrům solidní znalosti v biologii a lékařské vědy, otevírání pracovních příležitostí v bioinženýrství průmyslu a NHS. [-]

Videos

The School of Engineering and Digital Arts - Welcome week and ice breaker event, September 2014

Women in Research, Engineering and Design at the School of Engineering and Digital Arts

Postgraduate Opportunities Overview - University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

School of Engineering & Digital Arts Final Year Engineering Project Poster Presentation May 2014

Digital Media Research, School of Engineering and Digital Arts

Contact

Jennison Bldg

Adresa, 1. řádek CT2 7NT Canterbury, United Kingdom
Website https://www.eda.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 (0)1227 823246