University of East Anglia Faculty of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

UEA Společenské vědy na magisterské úrovni

Krmivo svou vášeň pro společenské vědy na UEA. Prohloubit své znalosti, se specializují, vzít svou kariéru na další úroveň, problém sami, dejte si na okraj se zaměstnavateli.

Neexistuje lepší místo, ponořit se do každého detailu zvoleném oboru.

Fakulta sociálních věd na University of East Anglia je doma k sedmi škol studia pracujících v čele akademického a profesního rozvoje. Jedinci, kteří studují v rámci fakulty jsou schopny těžit z vynikající vědecké odbornosti a nezávislé studie zařízení.

S výbornou výzkumu a výuky profil, Fakulta nabízí silné mezinárodní vazby na ústavy, organizace veřejného a soukromého sektoru, mezinárodní sítě, vlády, politických poradců a výzkumné rady po celém světě.

Jeho brilantní pověst zaručuje, že absolventi jsou vybaveny zadat celou řadu profesí se základními dovednosti potřebné k úspěchu.

Sedm interdisciplinární Školy studie mají silné reputaci v oblasti:
• Obchodní management
• Ekonomika
• Vzdělávání a celoživotní vzdělávání
• International Development
• zákon
• Sociální práce a sociální politika
• Psychologie

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci Fakulty sociálních věd a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Kognitivní Neurovědy

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc v Cognitive Neuroscience spojuje výzkumné metody výcviku s důkladnou studii na špici předmětné oblasti. [+]

MSc v Cognitive Neuroscience spojuje výzkumné metody výcviku s důkladnou studii na špici předmětné oblasti. Tento program je zaměřen na absolventy vysokých kalibru v psychologii a příbuzných oborů, kteří se snaží rozvíjet konkrétní dovednosti v metodice výzkumu potřebné ke studiu poznávací neuroscience. Tento kurz poskytuje schopnost porozumět normální a abnormální funkce mozku, přípravu návrhů na výzkum, a podniknout původní výzkum, analýza a syntéza v jedné z rychlých současné psychologie a základní oblasti. V procesu budete získávat převoditelné dovednosti v ústní i písemné komunikaci a řízení a analýzu komplexních dat. Program je ideální pro ty, kteří připravují pro PhD v Cognitive Neuroscience, a budou mít prospěch někoho plánujete kariéru s významným výzkumné složky. Předností programu je možnost zažít moderní psychologické metody výzkumu z první ruky, včetně EEG, TMS, virtuální realita, a pohybu a oko-sledování. Specifické výzkumné dovednosti mohou také být získány prostřednictvím zakázku umístění. Program staví k podstatnému kusu výzkumu pod dohledem aktivními výzkumných pracovníků v této oblasti. Škola psychologie těší úspěch ve výzkumném Excellence Framework (2014); všechny výzkumu předložené byla považována za mezinárodní kvality, s více než 80% jmenovitého jako "přední světový" nebo "mezinárodně vynikající". Jsme zařadil do Top 15 psychologie oddělení ve Velké Británii (Guardian University Guide 2.016). Struktura kurzu Program se skládá z následujících povinných modulů. poznávací neuroscience Konceptualizace Social Science Research Metody výzkumu 1: design a profesionální dovednosti Metody výzkumu 2: Pokročilé metody a výzkum umístění Kvantitativní Metody výzkumu a statistiky Výzkumný projekt Výuka a hodnocení Používáme celou řadu výukových metod a hodnocení. Mezi ně patří přednášky, semináře, workshopy, výzkum umístění a praktické využití nejmodernější vybavení pro výzkum. Moduly jsou hodnoceny především v kurzu. Celoroční obsahuje přehled literatury, výzkumné návrhy, a výzkumný projekt. Všichni psychologie studenti dokončili velký nezávislý výzkumný projekt pod odborným dohledem. Vstupní požadavky Titul Předmět: Psychologie nebo příslušném oboru. Titul Klasifikace: UK Honours degree - klasifikace 2: 1 nebo ekvivalentní [-]