University of East Anglia Faculty of Science

Úvod

Read the Official Description

UEA má Přírodovědecká fakulta

Krmivo svou vášeň pro vědu na UEA: prohloubit své znalosti, se specializují, vzít svou kariéru na další úroveň, problém sami a ujistěte se, že máte výhodu s potenciálními zaměstnavateli.

Nikde lepší ponořit se do každého detailu, pokud zvoleném oboru.

The Přírodovědecká fakulta je jedním z největších fakult na University of East Anglia (UEA) a sídlí v jedné souvislé budově povzbudí "fakultu bez zdí" přístupu k inovacím a dokonalosti, v učení, výuky a výzkumu.

Jako aspirant budete mít možnost studovat v čele postgraduálního vědeckého vzdělání a výzkumu, s některými z předních světových akademiků.

mezioborový přístup

Na fakultě se zaměřuje na interdisciplinární spolupráce napříč UEA a prostřednictvím svého silného partnerství s Norwich výzkumném parku. Studenti jsou součástí této vynikající místní vědecké sítě, s možností pracovat s partnerskými instituty, včetně: John Innes Centre, genomu analytické středisko, Sainsbury laboratoř v Institutu pro potravinový výzkum a Norfolk a Norwich University Hospital.

Ty by mohly být součástí výzkumných projektů, které přinášejí nové koncepty a výrobky s přímým přínosem pro širší komunitě, od témat, jak různorodý jako lepší digitální imaging, k detekci nelegálních drog a nových metod léčení nemocí.

Školský obor v Přírodovědecké fakulty jsou odhodláni poskytovat intelektuálně náročné vzdělávací zkušenost v rámci podpůrného vzdělávacího prostředí, které je reagovat na potřeby studentů. To se odráží v trvale vysoké skóre obdržela v průzkumu spokojenosti National Student.

Školský obor, každý známý jejich mezinárodní excelence, patří:

• Biologické vědy
• Chemie
• Computing
• Vědy
• Matematika
• Lékárna

Každá škola učí a provádí výzkum v řadě oblastí disciplíny-specifických stejně jako nabízí multi-disciplinární programy v následujících tématech:

• Aktuárské vědy
• Engineering
• Geografie
• Přírodní vědy

Přední světový výzkum

V roce 2014 Research Excellence Framework (REF), UEA je Přírodovědecká fakulta se vrátila většina jejich zaměstnanců k posouzení, a všechny jejich výzkumné činnosti byl souzen mít mezinárodní dopad.

84% ~ 700 výstupů se vrátil k REF byli souzeni buď předním světovým nebo mezinárodně vynikající.
90% z výzkumu vlivu UEA je byla považována buď předním světovým nebo mezinárodně vynikající.
97% výzkumném prostředí je UEA byla považována buď předním světovým nebo mezinárodně vynikající.
Zařízení pro Přírodovědecké fakultě se neustále rozšiřuje a zlepšuje: nejnovější přírůstky patří Zuckerman institut pro pojivové výzkum životního prostředí (ZICER) budova, Centrum pro Ocean a atmosférických věd (COAS), biomedicínské výzkumné středisko (BMRC) a zobrazovacích apartmá, plus velký zařízení pro biofyzikální chemii, nové laboratoře pro výzkum energie a D'Arcy Thompson centra, které sídlí výpočetní biologie laboratoř.

"UEA je 10. ve Velké Británii za kvalitu svých výzkumných výstupů"
- Research Excellence Framework 2014, 2014

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci Fakulty sociálních věd a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

The University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Postgraduální Diplom Lékárenské Praxe (část Dne)

Campus forma Kombinované 12 - 42 měsíců August 2017 Spojené království Norwich

Tento postgraduální program je součástí iniciativy Joint programů Board (JPB), který zahrnuje sedm škol farmacie v rámci jihu a jihovýchodě Anglie, v partnerské spolupráci. [+]

Tento postgraduální program je součástí Společné programy Board (JPB) iniciativa, která obsahuje sedm škol farmacie v rámci jihu a jihovýchodě Anglie, v partnerské spolupráci. Kurz je navržen tak, aby lékárníkům z komunity, primární péče a nemocnice ve východní oblasti, které nabízejí služby na pacienta, zaměřený využívající dobré klinické a konzultační dovednosti. Zavázala, že úroveň diplomu, že umožní nemocnice a primární péče lékárníky, aby mohli žádat o kapelu 7 příspěvků a komunitní lékárníci poskytovat řadu vylepšených služeb, a rozvíjet klinické a organizační dovednosti potřebné pro plně zapojit a konkurenceschopné v měnícím se NHS The Kurz je určen na rozvoj lékárníka dovednosti a znalosti, které jsou vhodné pro jejich pracoviště. Témata kurzu zahrnují základní klinické dovednosti a drogové znalosti v široké škále terapeutických oblastí spolu s obecné znalosti praxe o tom, jak maximalizovat bezpečnosti pacienta, zavést změny na pracovišti, provádět jednoduché výzkum, učit vrstevníků a jak se zapojit národní program pro farmacii a širší NHS. Tento kurz je otevřen pro všechna odvětví farmacie a případně společná výuka se provádí obohatit vzdělávací zkušenost se společnými dovednosti, jako je konzultační dovednosti a vedení učil na smíšené komunity a NHS lékárníky učení sad. Nicméně jsme si vědomi, že tento sektor specifická dovednosti jsou důležité, a také poskytují odborné zkušenosti na míru každého odvětví. Tento přístup usnadňuje sdílení osvědčených postupů jak v rámci jednotlivých odvětví farmacie. DOBA Jedna, dva nebo tři a půl roku na částečný úvazek v závislosti na místě výjezdu Posouzení Hodnocení výkonnosti pomocí profesionálních rámec schopností určený pro vedení uchazeče o vzdělání v rozvoji obecné lékárenské praxe v následujících oblastech: Dodávka péče o pacienty Stavební pracovní vztahy řízení vedení Vzdělávání, školení a rozvoj Výzkum a hodnocení To bude podpořeno praxe portfolio, ročníkové práce navržena tak, aby odrážely na pracovišti praxi (jako klinický audit, kritické posouzení literatury, rozvojové služby a výzkum), řady prezentací, včetně orální, plakát a písemné, objektivního strukturovaného klinického vyšetření (OBSE) a výběr z více možností vyšetření. Dosažení na magisterské úrovni bude vyžadovat úspěšné dokončení výzkumného projektu založeném na praxi. [-]

MSc

Msc Molekulární Medicína

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc v oboru molekulární medicíny čerpá světově proslulý sílu výzkumu v biomedicínských věd na UEA a na Norwich výzkumném parku. MSc postgraduální studenti získají dovednosti, které se hledají v lékařském výzkumu, farmaceutického průmyslu a zdravotnictví. [+]

Pochopení molekulární a buněčné mechanismy pro choroby je důležitou oblastí výzkumu v 21. století. Masivní pokrok v oblasti vědy, jako je dokončení Human Genome Project, znamená, že onemocnění lze nyní studoval na buněčné a molekulární úrovni. To pomůže jim pochopit, rozvíjet léčby a možná v budoucnosti, léčí. MSc v molekulární medicíny čerpá světoznámé sílu výzkumu v biomedicínských věd na UEA a na Norwich výzkumném parku. MSc postgraduální studenti získají dovednosti, které se hledají v lékařském výzkumu, farmaceutického průmyslu a zdravotnictví. Část I programu je vyučován formou osobních přednášky, workshopy, problémové učení založené na zasedání a ruce na experimentech v našich moderních biomedicínských laboratořích. Tyto moduly poskytují příležitost učit dovednosti při analýze dat, kritické zhodnocení dat, laboratorní práce a psaní zpráv v molekulární medicíny. Část II programu zahrnuje velký výzkumný projekt, kde se student vzory experimenty a provádí původní výzkum ve zvolené téma. Tento projekt bude poskytovat neocenitelnou školení prostředí pro posílení výzkumných dovedností. Je to podstatný kus samostatná práce kreslení na poznání a pochopení získaných z vyučovaných modulů. V rámci přípravy na výzkumném projektu studenta po konzultaci s vedoucím projektu, připravuje do hloubky návrh kreslení na současné literatuře. Stejně jako učení základní teorie, bude student rozvíjet cenné přenositelné dovednosti. Univerzita podpoří tím, že poskytuje osobní rozvoj Sessions, včetně prezentačních dovedností, zaměstnatelnosti a time-management. Posouzení je prostřednictvím kombinace formálních zkoušek, laboratorní zprávy, ročníkové úkoly, prezentací a problémových založené učení zasedání. Kromě toho je výzkumný projekt předložen jako formální vázaného disertační práce a hodnotí externí i interní vyšetření. Vstupní požadavky Titul Předmět: život nebo Physical Sciences Titul Klasifikace: Dobrý prvního stupně (minimum 2.1 nebo ekvivalent) Alternativní Kvalifikace: Kandidáti bez příslušného stupně, ale s jinými zkušenostmi, jako je zaměstnanost v rámci biomedicínského společnosti nebo příslušných zkušeností výzkumu, se bude uvažovat. [-]

Msc Rostlinné Genetiky A šlechtění Rostlin

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Jednoroční MSc kurz v rostlinné genetice a rostlinné zlepšení poskytuje školení pro studenty, kteří chtějí podniknout další titul v závodě molekulární genetika, nebo alternativně, kariéru ve šlechtění rostlin a šlechtění rostlin. Kurz je zaměřen na rostlinné molekulární genetiky a jejich možných aplikací oříznout zlepšení v 21. století. [+]

jeden rok MSc kurz v rostlinné genetice a rostlinné zlepšení poskytuje školení pro studenty, kteří chtějí podniknout další titul v závodě molekulární genetiky, nebo alternativně kariéru v šlechtění rostlin a šlechtění rostlin. Kurz je zaměřen na rostlinné molekulární genetiky a jejich možných aplikací oříznout zlepšení v 21. století. Kurz je společně řídí školy biologických věd (BIO) na UEA a John Innes Centre (JIC), který zahrnuje i Sainsbury laboratoř. The John Innes Centre je jedním z předních světových výzkumných ústavů v rostlinné genetice a šlechtění rostlin. Učitelé jsou členy školy biologických věd spolu s vědci z John Innes Centre a řada předních šlechtění rostlin a rostlinných biotechnologií společností ve Velké Británii. V posledních letech se kariérní vyhlídky pro studenty s postgraduálního titulu v rostlinné genetiky a rostlinné zlepšení byly velmi dobré, což často vede k PhD nebo zaměstnání v šlechtitelské průmyslu. Kurz vám poskytne jedinečnou příležitost ke studiu genetiky rostlin a šlechtění rostlin v prostředí akademické a výzkumné excelence. Učil moduly vztahovat na oblasti, včetně rostlinné molekulární genetiky a biotechnologií, cílových znaků pro šlechtění rostlin a šlechtění rostlin. Výcvik v řadě klíčových přenositelných dovedností je také v ceně. Budete také provést půlroční laboratorní bázi výzkumný projekt pod dohledem člena BIO fakulty nebo vědec John Innes Centre. Budete muset předložit disertační práci a prezentovat seminář na vašem výzkumného projektu. Výzkumné projekty jsou nabízeny v následujících oblastech: Genetika rostlin Rostlinná biotechnologie a šlechtění rostlin Genomu rostlin organizace Plant-mikrob interakce Buněčná a vývojová biologie Funkce genu Plant "Našel jsem to samozřejmě velmi prospěšné, ale to bylo také těžké pro mě, když jsem neměl molekulární biologie zázemí v mém prvním stupni. Nicméně, tam byl vždy podporovat z lektorů, školitelů a zaměstnanců kurzu, kteří jsou soucitný studentům a povzbudivé. Počet studentů je stále malý, takže atmosféra třídy je přátelštější než ostatní velké kurzů. Jsme také výsadu mít tolik expozice na nejnovější Plant Science v John Innes Centre, kde renomovaní vědci shromažďují z celého světa. Díky tomuto kurzu mi byla nabídnuta doktorské stipendium na výzkum genetiky zemědělských plodin na JIC a vychutnat si život jako vědec tam! " Vstupní požadavky Titul Předmět: Biological Sciences nebo biologie rostlin Titul Klasifikace: Dobrý prvního stupně (minimum 2.1 nebo ekvivalent) Alternativní Kvalifikace: Kandidáti s jinými zkušenostmi, jako je zaměstnanost v rámci šlechtitelské společnosti nebo příslušných zkušeností výzkumu, se bude uvažovat. [-]