University of East Anglia Faculty of Medicine and Health Sciences

Úvod

Read the Official Description

UEA má Lékařská fakulta a vědy zdraví

Rozvíjet své dovednosti, zvýšit své znalosti a převzít kontrolu nad vaší kariéry.
Jako postgraduální u UEA, můžete se ponořit do pulsující, podpůrnou komunitu, která má inovace a excelenci v jeho jádru.

Budete mít možnost splnit stejně smýšlející, ambiciózní odborníky, vyzvěte své dovednosti a zkušenosti, a dal se do sedadla řidiče, což vám umožní zvýšit svou kariéru v oblasti zdraví a lékařství. Naše programy byly vyvinuty s vaší profesní rozvoj v mysli, a budete se součástí světové výzkumné komunity, jsou zaměřeny na poskytování inovaci a excelenci v oblasti zdravotní péče.

Fakulta, který zahrnuje Norwich Medical School a Škola věd zdraví, Se nachází v centru města Norwich Research Park, přiléhající k Norwich a Norfolk fakultní nemocnice - dává studentům přístup k nejmodernějším zdroje, předních světových akademiků, inovativní a podpůrném prostředí výuky, plus všechny požitky a World Top 1% campus vysokoškolské s sebou přináší.

Špičkové výzkumné

Výsledky v roce 2014 Research Excellence Framework (REF), ukazují, že v průměru více než 85% z fakulty lékařských a vědy zdraví výzkum je hodnocen jako světový nebo mezinárodně excelentní.


Fakulta je odhodlána pokračovat svou vedoucí roli v renomované místní vědecké výzkumné obce v Norwichi, citovaný jako čtvrtý největší města pro vědecký výzkum ve Velké Británii.

Prvotřídní studijní prostředí

The Škola věd zdraví nabízí vynikající vzdělávací prostředí, které umožňuje studentům naplnit svůj potenciál. To zajišťuje, že absolventi UEA jsou vhodné pro praxi v moderní, neustále se měnící zdravotní a sociální péče sektoru.

UEA vede cesta ve zdravotnickém vzdělávání, a její inovativní přístup k výuce je poskytována nadšených, informovanými a motivovaných klinických pedagogů; odborníci ve svých oborech, kteří se inspirují vás rozvíjet své zájmy a kariéry.

Budete také těžit z pravidelných příležitostí k praxi v dovednosti laboratořích, zatímco naše inter-profesionální výukový program vám dává možnost dozvědět se spolu s dalšími zdravotnického povolání studentů UEA. Studenti se také těžit z našich malých učebních skupin, stejně jako profesionální, akademické a pastorační podporu z osobních poradců.

Vytváření vysoce kvalifikované, věří lékaři

Norwich Medical School v UEA má zavedenou pověst vzrušující a inovativní přístupy ke vzdělávání, podporované silnou a rychle se rozvíjející výzkumného programu.

Norwich zdravotnická škola klade velký důraz na kolaborativní spolupráce ve výuce a výzkumu. The Ústav pro výzkum potravin a John Innes Centre se nachází v blízkosti školy, která je umístěna v nové Bob Champion výzkum a vzdělávání Building, Která se nachází v samém srdci Norwich výzkumném parku. Škola samotná je vybudovat silnou reputaci v populaci Medicína, zdraví ekonomiky, stravu a ochranu zdraví a biomedicíny s laboratorní práce nyní soustředěna do předního světového výzkumného střediska.

Škola je hrdá na to, obdržela Ocenění Athena SWAN Silver, A je odhodlána principy charty, která uznává a oslavuje osvědčené postupy při náboru, udržení a podporu žen ve vědě, technologii, inženýrství, matematiky a medicíny (Stemm) v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Postgraduální Financování

Postgraduální stipendia, stipendia a PhD stipendií jsou k dispozici studentům v rámci lékařské fakulty a vědy zdraví a jsou obvykle udělovány na základě akademických zásluh. Aplikační lhůty se liší, takže vám doporučujeme použít co nejdříve v roce vstupu. Chcete-li prozkoumat další podrobné údaje o finančních prostředků souvisí s vaší oblasti studia navštívit UEA má vyhrazené stránku Postgraduální možnosti financování.

UEA: WORLD vedoucího úřadu se studenty v jeho jádru

The University of East Anglia (UEA) je mezinárodně uznávaný, kampus založené na univerzitu, která poskytuje kvalitní akademické, sociální a kulturní zařízení na více než 15.000 studentů. UEA má postgraduální komunita je kolem 3500 studentů, tvořící jednu z ústředních silných stránek univerzity.

Dokazování jeho průkopnického ducha, UEA hrdě sedí v Top 1% univerzit na světě (Times Higher Světová liga tabulka 2015-16) a důsledně vystupuje v Top 5 pro studentské praxe v Národní studentský průzkum, protože to začalo před 10 lety.

Areál se nachází v svěží, zelené části Norwich, Anglie je první UNESCO město literatury. Je to jen dvě míle od centra města, které je snadno dosažitelné jak pěšky, na kole nebo autobusem. Ohromující Norfolk pobřeží je 1 hodinu jízdy, a Londýn Při rychlém 2 hodiny vlakem. Tento jedinečný-umístil University je také součástí Norwich Research Park, Jeden z největších evropských koncentrací výzkumných pracovníků v oblasti životního prostředí, zdraví a botaniky.

Sportovní zařízení na akademické půdě, patří SportsPark, Které domy olympijské velikosti bazénu a pravidelně hostí místní a mezinárodní atletické události. UEA rovněž nabízí světově proslulé Sainsbury centrum pro výtvarné umění a hostí mezinárodní literární festival, který featuring slavných jmen, jako je Ian McEwan, Kazuo Ishiguro a Anne Enright (všechny kurz absolventů UEA tvůrčího psaní).

Chcete-li změnit svět s mírou, aby dopad ve vašem odvětví a dosáhnout svého plného potenciálu - University of East Anglia je brilantní další krok.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Vidět Diplomy » Vidět Certificates » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mk Klinické Vzdělávání

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Studium Klinická vzdělávání na UEA, ať už je to na Postgraduální Certificate, postgraduální diplom nebo magisterské úrovni, je skvělý způsob, jak pro zdravotní a sociální péče profesionálům rozvíjet svou kariéru jako lídr v svém oboru a jako pedagog. Pokud jste dobrý komunikátor a mají touhu a nadání pro výuku, mohlo by to být kurz pro vás. [+]

Studium Klinická Vzdělávání na UEA, Ať už je to na Postgraduální Certificate, postgraduální diplom nebo magisterské úrovni, je skvělý způsob, jak pro zdravotní a sociální péče profesionálům rozvíjet svou kariéru jako lídr v svém oboru a jako pedagog. Pokud jste dobrý komunikátor a mají touhu a nadání pro výuku, mohlo by to být kurz pro vás. Co odlišuje tento program od sebe je neobyčejně rozmanitá škála studentů jsme se přilákat - od juniorských lékařům zkušené konzultanty, v každé oblasti zdravotní a sociální péče, a kandidátů z celého světa. Tato bohatá směs studentské praxe zlepšuje studijní prostředí a je cenným zdrojem, který bude výzvou, abyste si o tom, jak různí lidé učí. To umožní, aby vám adaptabilní a kreativní učitele budoucnosti. Na kurzu budete zkoumat pokrok v teorii i praxi v klinické vzdělávání, a platí to, co jste se naučili prostřednictvím umístěních na základě práce. Vaše studium bude zvýšit své znalosti a dovednosti, rozšířit si obzory a pomůže vám rozvíjet nový pohled a motivaci lze dosáhnout změny a podporovat vynikající kvalitu v klinické vzdělávání Studium na našich programech klinických vzdělávání vám poskytne širokou škálu profesních možností. Můžete se stát plný úvazek pedagog, rádce nebo správce, se sídlem v různých vzdělávacích a zdravotnických nastavení. Tam, kde se rozhodnete pracovat, můžete hrát zásadní roli v rozvoji budoucí pracovní sílu. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Tento kurz je otevřen i pro studenty medicíny, kteří chtějí intercalate po 4. ročníku svého MBBS / MBChB. Speciální Vstupní požadavky: Musí mít platnou registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu [-]

MRes Clinical Science

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

An MRes v klinické vědy na UEA je ideální způsob, jak pro vás, jako lékař, zdravotní sestra nebo zdravotníci vyvinout prvek související s výzkumem ve své kariéře. To vám dá dovednosti, povědomí a disciplínu, kterou potřebujete k provádění účinného výzkum na nejvyšší úrovni v na pacienta, eticky správným způsobem. [+]

MRes v klinické vědy u UEA je ideální způsob, jak pro vás, jako lékař, zdravotní sestra nebo zdravotníci vyvinout prvek související s výzkumem ve své kariéře. To vám dá dovednosti, povědomí a disciplínu, kterou potřebujete k provádění účinného výzkum na nejvyšší úrovni v na pacienta, eticky správným způsobem. Kurz vám širší, více považována za přístup k specializovaných oblastech lékařského výzkumu, a rozvíjet jak vaše praktické a vědeckých dovedností. To vám dá hlubší pochopení základních teorií a důležitost kritického zhodnocení ve medicíny založené na důkazech. Bude také zlepšit vaše sebevědomí a pomohou vám lépe komunikovat jako zdravotnickým pracovníkem. Clinical Science je rozmanitá a zájem řízený a doporučujeme vám, abyste být self motivovaný a nezávislý na definování oblastí studia. Tyto MRes je navržen tak, aby vám rozsah provést jakýkoli druh výzkumu si vyberete - ať už je to vytvořit a realizovat nové léky a vakcíny, nebo dodat nejlepší možnou zdravotní péči. Vaším cílem je prosadit vašeho výzkumu jejího uzavření. Přitom, budete získat ocenění obrovské šíři medicíny, výhod výzkumu a hodnotu, kterou jste a další zdravotničtí pracovníci mohou přinést povýšení znalostí. Vstupní požadavky Titul Předmět: zdraví nebo příbuzný předmět Titul Klasifikace: Minimum 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Tento kurz je otevřen pro studenty medicíny, kteří chtějí intercalate po 4. ročníku svého MBBS / MBChB Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

Certificate

Certifikát Pg Klinická Výchova (část Dne)

Campus forma Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Studium Klinická vzdělávání na UEA, ať už je to na Postgraduální Certificate, postgraduální diplom nebo magisterské úrovni, je skvělý způsob, jak pro zdravotní a sociální péče profesionálům rozvíjet svou kariéru jako lídr v svém oboru a jako pedagog. Pokud jste dobrý komunikátor a mají touhu a nadání pro výuku, mohlo by to být kurz pro vás. [+]

Studium Klinická Vzdělávání na UEA, Ať už je to na Postgraduální Certificate, postgraduální diplom nebo magisterské úrovni, je skvělý způsob, jak pro zdravotní a sociální péče profesionálům rozvíjet svou kariéru jako lídr v svém oboru a jako pedagog. Pokud jste dobrý komunikátor a mají touhu a nadání pro výuku, mohlo by to být kurz pro vás. Co odlišuje tento program od sebe je neobyčejně rozmanitá škála studentů jsme se přilákat - od juniorských lékařům zkušené konzultanty, v každé oblasti zdravotní a sociální péče, a kandidátů z celého světa. Tato bohatá směs studentské praxe zlepšuje studijní prostředí a je cenným zdrojem, který bude výzvou, abyste si o tom, jak různí lidé učí. To umožní, aby vám adaptabilní a kreativní učitele budoucnosti. Na kurzu budete zkoumat pokrok v teorii i praxi v klinické vzdělávání, a platí to, co jste se naučili prostřednictvím umístěních na základě práce. Vaše studium bude zvýšit své znalosti a dovednosti, rozšířit si obzory a pomůže vám rozvíjet nový pohled a motivaci lze dosáhnout změny a podporovat vynikající kvalitu v klinické vzdělávání. Vezměte prosím na vědomí výuku pro celou part-time program se skládá z devíti celých kontaktních dní tady na akademické půdě. Studium na našich Vzdělávací programy Klinické vám poskytne širokou škálu profesních možností. Můžete se stát plný úvazek pedagog, rádce nebo správce, se sídlem v různých vzdělávacích a zdravotnických nastavení. Tam, kde se rozhodnete pracovat, můžete hrát zásadní roli v rozvoji budoucí pracovní sílu. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu [-]

Pg Certifikát Vedení V Demencí Péči (část Dne)

Campus forma Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

I přes vynikající úrovní péče ze strany poskytovatelů služeb po celé zemi, tam je hodně třeba udělat, pokud tato úroveň péče na člověka má být vyhověno. Cílem je, aby všechny Demence Péče o celé Velké Británii, které mají být dodány, s účastí, respektu, citlivosti a porozumění v rámci kultury Enablement a podpory. [+]

Tam být odhadovaný na zhruba 750.000 lidí ve Velké Británii, kteří žijí s demencí a jak populace Velké Británie stárne, počet lidí s diagnózou touto podmínkou roste. I přes vynikající úrovní péče ze strany poskytovatelů služeb po celé zemi, tam je hodně třeba udělat, pokud tato úroveň péče na člověka má být vyhověno. Cílem je, aby všechny Demence Péče o celé Velké Británii, které mají být dodány, s účastí, respektu, citlivosti a porozumění v rámci kultury Enablement a podpory. Tento jedinečný part-time program si klade za cíl transformovat zkušenosti a kvalitu života lidí s demencí péče. Cílem je dosáhnout lepší informovanosti, časnou diagnostiku a vysoce kvalitní léčbu v každé fázi av každém prostředí v rámci demencí služeb. Na konci programu, budete moci: Uznat klíčové charakteristiky demence, včetně počátečních příznaků a ocenit spolupráci s dalšími zdravotními potížemi a / nebo změny na obecné podmínky dané osoby. Poskytnout účinnou podporu pro členy rodiny a jiné pečovatele. Prokázat znalost péče na člověka a sdělit citlivě podporovat smysluplnou interakci. Vyzvěte nevhodný nebo špatnou péči. Struktura kurzu Program Struktura PG Cert je 3 moduly: Demence modul - základní znalosti a porozumění demence, demence, jak ovlivňuje zkušenosti osoby, profesní, etické a právní otázky, environmentální a kulturní aspekty a základy péče na člověka. Učení založené na práci - zkušenostní učení ve spolupráci s použitím činnostní učení sad a doplněné on-line zdrojů. Balíček Demence Leadership Development. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Momentální stav registrace jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárního regulačního orgánu a minimálně 2 roky relevantní praxe. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

Pg Diplom Oncoplastic Prsou (část Dne)

Online forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ABS, BAPRAS a aktivní 150-silná specialista fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů, kterým čelí školení chirurgy, kteří chtějí pokročit v Oncoplastic prsou chirurgie. [+]

Připojte se UEA Oceněná on-line specialista Klinická Mistrovství v Oncoplastic prsou - Nejvyšší kvalifikace v Evropě pod vedením předních britských Oncoplastic Consultants. Proč si vybrat tento kurz? Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ABS, BAPRAS a aktivní 150-silná specialista fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů školení čelí chirurgy, kteří chtějí pokročit v Oncoplastic prsou Pomocí inovativní dodávky po internetu, vyvinutý v domě v průběhu pěti let v odborném týmu v Norwich Medical School, zažijete náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti Specialista Klinické Masterships (SCM), kurz je vysoce flexibilní a speciálně přizpůsobené kolem pracovního života rušných chirurgických lékařů Většina vyučování a učení se prostřednictvím naší specializované virtuálního výukového prostředí (VVP), který hostí prosperující on-line komunitu odborníků z celého světa Naše zaměření na posouzení chirurgických dovedností v kombinaci s rychlým rozvojem konzultant úrovni kritického myšlení a komunikace vydělal nám Gold Award v roce 2013 za "Nejlepší program Online distančního vzdělávání" Vaše online vzdělávací zkušenost Jako studentka SCM budete zapojit plně on-line, v diskusích o realistických případů, podporovaný neustálé hodnocení vašeho chirurgické znalosti, kritické myšlení a rozhodování Všechny účast je asynchronní, takže nikdy nebudete muset přihlásit ve stanovených časech každý tutor- zprostředkované Fórum vezme na žít svým vlastním životem, poháněný růstem sdílené čtení, osobní zkušenosti a vychovatele vedení, to vše přispělo ve vhodnou dobu Každé téma přináší nové odborné znalosti a postřehy, které jsou přímo použitelné na své vlastní případy Kromě on-line vzdělávání Pokud jste studentem EU nebo UK budete navštěvovat tváří v tvář dnů školení s lektory každých 16 týdnů. Všechny tréninkové dny jsou zaznamenávány a zpřístupněny pro naše zahraniční studenty online. Jaké zkušenosti potřebuji? Kurz je velmi přísný, ale neuvěřitelně obohacující pro motivovaného kandidáta, který si přeje, aby rychle pokročila v této odborné oblasti. Přijímáme učně z ST5 a výše v prsu nebo plastické chirurgie z Velké Británie a po celém světě. Jste-li chirurg s odpovídajícími zkušenostmi, který není na formálním vzdělávacího programu bychom také přivítat vaše aplikace, které se budou posuzovat na zásluhy. STUDENT ÚSPĚCHY Minulé studenti citoval rychlý postup do další vedoucích pozicích od podstoupení Masters kurzu. Zejména studenti referují větší důvěru v MDTs a jejich komunikaci s vrstevníky a starších kolegů. Můžete očekávat, že bude schopen aplikovat znalosti a dovednosti získané v kurzu přímo na případy během několika týdnů od zahájení. HODNOCENÍ Bereme hodnocení velmi vážně. Tam je formální zkouška (2 příspěvky) během každého z prvních dvou let pro všechny diplom a magisterských studentů. Naši zahraniční studenti složit zkoušku v jejich domovských zemích. Také pořádáme zkoušku OBSE, pořádaném ve Velké Británii pro všechny studenty magisterských prokázat svou (nechirurgické) procedurální znalosti v oblasti plánování a rozhodování. Všechny Masters studenti jsou monitorovány, hodnocením log-knih, aby bylo zajištěno, že mají chirurgické postupy nezbytné indexu potřebných k kvalifikovat na MS. Vstupní požadavky Titul Předmět: MBBS nebo ekvivalent v zámoří Titul Klasifikace: průsmyk, zásluhy nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: ST 5 nebo vyšší, náměstek specialista (2 roky v operaci prsu), GMC registrovaný a MRCS nebo ekvivalentní. [-]

Diplom

Pg Diplom Coloproctology (část Dne)

Online forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ACPGBI a velké aktivní specializovaného fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů, kterým čelí školení chirurgy, kteří chtějí pokrok v Coloproctology. [+]

Připojte se UEA Oceněná on-line specialista Klinická Mistrovství v Coloproctology - Nejvyšší v Evropě kvalifikaci učil coloproctology poradci. Co nabízí tento kurz? Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ACPGBI a velké aktivní specializovaného fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů školení čelí chirurgy, kteří chtějí pokrok v Coloproctology Pomocí inovativní dodávky po internetu, vyvinutý v domě v průběhu pěti let v odborném týmu v Norwich Medical School, zažijete náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti Specialista Klinické Masterships (SCM), kurz je vysoce flexibilní a speciálně přizpůsobené kolem pracovního života rušných chirurgických lékařů Většina vyučování a učení se prostřednictvím naší specializované virtuálního výukového prostředí (VVP), který hostí prosperující on-line komunitu odborníků z celého světa Naše zaměření na posouzení chirurgických dovedností v kombinaci s rychlým rozvojem konzultant úrovni kritického myšlení a komunikace vydělal programu, SCM ocenění Gold v roce 2013 za "nejlepší online distančního programu učení" Mistři a PG diplom jsou pouze kurzy formálně splňují podmínky odborníky v Coloproctology. Vaše online vzdělávací zkušenost Jako studentka SCM budete zapojit plně on-line, v diskusích o realistických případů, podporovaný neustálé hodnocení vašeho chirurgické znalosti, kritické myšlení a rozhodování Všechny účast je asynchronní, takže nikdy nebudete muset přihlásit ve stanovených časech každý tutor- zprostředkované Fórum vezme na žít svým vlastním životem, poháněný růstem sdílené čtení, osobní zkušenosti a vychovatele vedení, to vše přispělo ve vhodnou dobu Každé téma přináší nové odborné znalosti a postřehy, které jsou přímo použitelné na své vlastní případy Kromě on-line vzdělávání Pokud jste studentem EU nebo UK budete navštěvovat tváří v tvář dnů školení s lektory každých 16 týdnů. Všechny tréninkové dny jsou zaznamenávány a zpřístupněny pro naše zahraniční studenty online. Jaké zkušenosti potřebuji? Kurz je velmi přísný, ale neuvěřitelně obohacující pro motivovaného kandidáta, který si přeje, aby rychle pokročila v této odborné oblasti. Přijímáme učně od ST5 a vyšší, Speciality lékaři / Partnerský specialistů (2 roky v kolorektální chirurgie) nebo ekvivalentní z Velké Británie a po celém světě. Studentské úspěchy Minulé studenti citoval rychlý postup do další vedoucích pozicích od podstoupení Masters kurzu. Zejména studenti referují větší důvěru v MDTs a jejich komunikaci s vrstevníky a starších kolegů. Můžete očekávat, že bude schopen aplikovat znalosti a dovednosti získané v kurzu přímo na případy během několika týdnů od zahájení. Posouzení Bereme hodnocení velmi vážně. Tam je formální zkouška (2 příspěvky) během každého z prvních dvou let pro všechny diplom a magisterských studentů. Naši zahraniční studenti složit zkoušku v jejich domovských zemích. Také pořádáme zkoušku OBSE, pořádaném ve Velké Británii pro všechny studenty magisterských prokázat svou (nechirurgické) procedurální znalosti v oblasti plánování a rozhodování. Všechny Masters studenti jsou monitorovány, hodnocením log-knih, aby bylo zajištěno, že mají chirurgické postupy nezbytné indexu potřebných k kvalifikovat na MS. Vstupní požadavky Titul Předmět: MBBS nebo ekvivalent v zámoří Titul Klasifikace: průsmyk, zásluhy nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: ST 5 nebo vyšší nebo ekvivalentní; Speciality Doktor / Associate specialistů (2 roky v kolorektální chirurgii) nebo ekvivalent; GMC nebo ekvivalentní; MRCS nebo ekvivalentní Vstup Požadavek Studenti musí poskytovat aktuální, úplné životopis, když se vztahují. [-]

Pg Diplom Klinický Výzkum

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Pokud máte zvídavou mysl a žízeň po vědění, pak by to mohlo být kurz pro vás. Kvalifikace v klinickém výzkumu vám poskytne nástroje a dovednosti k realizaci vlastních osobních a profesních cílů. Kurz je vzrušující mix modulů, které vás vystavuje na multi-disciplinární přístupy zdravotní péče. [+]

Pokud máte zvídavou mysl a žízeň po vědění, pak by to mohlo být kurz pro vás. Kvalifikace v klinický výzkum vám poskytne nástroje a dovednosti k realizaci vlastních osobních a profesních cílů. Kurz je vzrušující mix modulů, které vás vystavuje na multi-disciplinární přístupy zdravotní péče. Ale může to být i šité na míru vašim specifickým potřebám a vlastní zájmy a zajistit, aby to, co se naučíte, je nejvíce relevantní pro vaši kariéru. Pomůžeme vám rozvíjet dovednosti, aby provedla kritickou analýzu důkazu, který podporuje zdravotní péči, a aby provedla důkladnou kvalitativní a kvantitativní výzkum relevantní pro své vlastní praxe. Budete mít také možnost rozvíjet vůdčí schopnosti, aby vám pomohou poskytovat nejlepší a nejefektivnější služby v jakékoli oblasti zdravotní péči, kterou působí. Tento kurz může být přijata na plný nebo částečný úvazek. Tento kurz je ideální vozidlo jako předzvěst podniku PhD. Proč zvolit nás? The School of Medicine, zdravotní politiky a praxe na University of East Anglia je relativně nový, ale už se zřizuje pověst pro vzrušující a inovativní přístupy ke vzdělávání podporuje silný a rychle se rozvíjející výzkumného programu. Jako součást Fakulty zdravotnictví má rostoucí důraz na mezisektorové spolupráce ve výuce a výzkumu. Škola samotná je vybudovat silnou reputaci v populaci Medicína, zdraví ekonomiky, a stravy a zdraví a biomedicíny s laboratorní práce nyní soustředěna v nově postaveném biomedicínského výzkumného střediska. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu [-]

Pg Diplom Klinický Výzkum

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Kurz je vzrušující mix modulů, které vás vystavuje na multi-disciplinární přístupy zdravotní péče. Ale může to být i šité na míru vašim specifickým potřebám a vlastní zájmy a zajistit, aby to, co se naučíte, je nejvíce relevantní pro vaši kariéru. [+]

Pokud máte zvídavou mysl a žízeň po vědění, pak by to mohlo být kurz pro vás. Kvalifikace v Klinický výzkum vám poskytne nástroje a dovednosti k realizaci vlastních osobních a profesních cílů. Kurz je vzrušující mix modulů, které vás vystavuje na multi-disciplinární přístupy zdravotní péče. Ale může to být i šité na míru vašim specifickým potřebám a vlastní zájmy a zajistit, aby to, co se naučíte, je nejvíce relevantní pro vaši kariéru. Pomůžeme vám rozvíjet dovednosti, aby provedla kritickou analýzu důkazu, který podporuje zdravotní péči, a aby provedla důkladnou kvalitativní a kvantitativní výzkum relevantní pro své vlastní praxe. Budete mít také možnost rozvíjet vůdčí schopnosti, aby vám pomohou poskytovat nejlepší a nejefektivnější služby v jakékoli oblasti zdravotní péči, kterou působí. Tento kurz může být přijata na plný nebo částečný úvazek, a je ideální vůz jako předzvěst podniku PhD. Proč zvolit nás? Proslulý pro svou jedinečnou a výraznou mezioborové a interdisciplinární pre- a post-registrační ustanovení ve vzdělávání a odborné přípravě zdravotnických profesí, škola věd zdraví nabízí výuku výzkum-vedl a problém na bázi, která zaručuje absolventi jsou vhodné pro praxi v moderním zdraví a odvětví sociální péče. Zkušenosti studentů a jejich vzdělávací prostředí jsou zásadní pro naše učení a výukových strategií. Výuka je umístěn v oceněný ubytování v centru školního areálu, a programy mají vysoký počet zaměstnanců: poměry studenta, s osobními poradci poskytování individuální profesionální, akademické a pastorační podporu. Vzdělávacích příležitostí v praxi jsou rozmanité a rozkládá přes zdravotní, sociální péče a vzdělávacího prostředí. Jsme velmi hrdí na naše inovačních metod výuky a vášeň a odhodlání našich zaměstnanců bude inspirovat, abyste byli nejlepší, co může být. Studenti řekli nám naše kurzy jsou dynamické a fascinující. To proto, že náš přístup je založen na řešení problémů, založené na důkazech učení. Kurzy zahrnují následující prvky: Mezioborová Learning - Setkáte se se studenty z jiných oborů souvisejících se zdravím k výměně znalostí, praxe a nápady. Výzkum - Učitelé jsou nepřetržitě podílí na výzkumu, což znamená, že budou mít prospěch z jejich znalostí nejmodernějších postupů a technik. Podpůrná Kultura - Skupiny Výuka jsou malé, což podporuje uzavřenou studentský sbor a podporující kulturu učení. Bude vám přidělen svůj vlastní osobní mentor a kvalifikovaného odborníka, který bude tam na každém kroku na cestě, aby vás přes kurzu. University of East Anglia je fantastické místo, aby prostudovala a má jedinečnou atmosféru. Zamilujete si tady, učení a dělat trvalé přátelství. Studium ve škole zdravotnických věd vám zajistí splnění vašeho plného potenciálu. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. [-]

Pg Diplom Klinický školství

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Co odlišuje tento program od sebe je neobyčejně rozmanitá škála studentů jsme se přilákat - od juniorských lékařům zkušené konzultanty, v každé oblasti zdravotní a sociální péče, a kandidátů z celého světa. [+]

Studium Klinická Vzdělávání na UEA, Ať už je to na Postgraduální Certificate, postgraduální diplom nebo magisterské úrovni, je skvělý způsob, jak pro zdravotní a sociální péče profesionálům rozvíjet svou kariéru jako lídr v svém oboru a jako pedagog. Pokud jste dobrý komunikátor a mají touhu a nadání pro výuku, mohlo by to být kurz pro vás. Co odlišuje tento program od sebe je neobyčejně rozmanitá škála studentů jsme se přilákat - od juniorských lékařům zkušené konzultanty, v každé oblasti zdravotní a sociální péče, a kandidátů z celého světa. Tato bohatá směs studentské praxe zlepšuje studijní prostředí a je cenným zdrojem, který bude výzvou, abyste si o tom, jak různí lidé učí. To umožní, aby vám adaptabilní a kreativní učitele budoucnosti. Na kurzu budete zkoumat pokrok v teorii i praxi v klinické vzdělávání, a platí to, co jste se naučili prostřednictvím umístěních na základě práce. Vaše studium bude zvýšit své znalosti a dovednosti, rozšířit si obzory a pomůže vám rozvíjet nový pohled a motivaci lze dosáhnout změny a podporovat vynikající kvalitu v klinické vzdělávání. Upozorňujeme, výuka pro částečný úvazek studenty se obvykle konají na jednom dopoledne nebo odpoledne týdně v průběhu semestru čase, ale to může být předmětem změny - časový harmonogram kurzu budou zahrnuty s vašimi instrukce spojení. Studium na našich programech klinických vzdělávání vám poskytne širokou škálu profesních možností. Můžete se stát plný úvazek pedagog, rádce nebo správce, se sídlem v různých vzdělávacích a zdravotnických nastavení. Tam, kde se rozhodnete pracovat, můžete hrát zásadní roli v rozvoji budoucí pracovní sílu. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu [-]

Pg Diplom Kognitivně Behaviorální Terapie (část Dne)

Campus forma Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Tento kurz poskytuje příležitost k rozvoji vysoké úrovně znalostí a dovedností v CBT a její použití na soukromých a veřejných zdravotnických zařízeních. Akademické učení, dovednosti založené semináře, vyhodnocené úkoly a lékařský dohled poskytovaným BABCP akreditované lékaře o umístění jsou zahrnuty v prvním roce. Studenti jsou povoleny druhý rok, je-li nutné k dokončení své případy CBT a CBT aktivity hodiny. [+]

Tento kurz poskytuje příležitost k rozvoji vysoké úrovně znalostí a dovedností v CBT a její použití na soukromých a veřejných zdravotnických zařízeních. Akademické učení, dovednosti založené semináře, vyhodnocené úkoly a lékařský dohled poskytovaným BABCP akreditované lékaře o umístění jsou zahrnuty v prvním roce. Studenti jsou povoleny druhý rok, je-li nutné k dokončení své případy CBT a CBT aktivity hodiny. BABCP akreditované Vedoucí organizace pro CBT ve Velké Británii - Britská Asociace behaviorálních a kognitivních psychoterapie (BABCP) akreditovalo Postgraduální studium na úrovni 1. Toto ocenění odráží obsah a kvalitu vzdělávání a poskytuje významný pokrok v úsilí o stavu BABCP akreditované lékaře. Je tento kurz pro mě? Bude to zajímavé pro širokou škálu duševního zdraví profesních skupin, včetně psychologů, zdravotní sestry, pracovní terapeuti, sociální pracovníci, BABCP akreditovaný poradce a ostatních pracovníků ve zdravotnictví, kteří již získali nějaké terapie dovednosti a zkušenosti. Detail předmětu Kurz se skládá ze dvou 60-úvěrovými modulů, v průběhu jednoho akademického roku, která pokrývá od října do července. Tam bude příležitost pro studenty k účasti některé pokročilé CBT Workshopy, které připravují experti s mezinárodní pověstí v teorii a praxi CBT. Tyto workshopy se konají ve Sportovní parku na UEA akademické půdě. Studenti by měli absolvovat kurz 1 den v týdnu 9 - 5pm v úterý během semestru; tam bude také některé pátek workshopy. Úspěšní žadatelé jsou povinni organizovat klinické umístění v rámci služby / primární péče IAPT jeden den v týdnu, aby vidět na vzdělávání. Dalším požadavkem je, že klinický dohled s BABCP akreditované lékaře je organizována. Studenti jsou povinni mít minimálně 1 hodinu týdně individuálního klinického dohledu, nebo 1,5 hodiny ve skupinách 2-3. Klinický dohled se zaměří na uplatňování základních CBT dovedností v klinické praxi. Tam je požadavek, aby DVD nahrávky budou všechny terapeutická sezení, budou použity v dohledu, a rovněž hodnotí pomocí kognitivní terapie Scale- přepracovány (CTS-R). Reports založené na těchto hodnocení bude součástí požadovaného samozřejmě práce a bude také být použity jako základ pro zpětnou vazbu pro studenty. Po dobu trvání předmětu by měla být minimálně 100 hodin CBT činnosti a 40 hodin klinického dohledu. [-]

Pg Diplom Regionální Anestezie

Online forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Jsme vyvinuli s podporou RCoA, AAGBI a RA-UK a velké odborný fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů, kterým čelí školení specialistů, kteří chtějí pokrok v regionální anestezii. [+]

Připojte se UEA Oceněná on-line specialista Klinická Mistrovství v regionálním anestezii; Nejvyšší v Evropě kvalifikaci učil praktikování RA konzultantů Co nabízí tento kurz? Jsme vyvinuli s podporou RCoA, AAGBI a RA-UK a velké odborný fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů školení čelí specialisty, kteří hledají k pokroku v regionální anestezii Pomocí inovativní dodávky po internetu, vyvinutý v domě v průběhu pěti let v odborném týmu v Norwich Medical School, zažijete náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti Specialista Klinické Masterships (SCM), kurz je vysoce flexibilní a speciálně přizpůsobené kolem pracovního života rušných RA praktiků Většina vyučování a učení se prostřednictvím naší specializované virtuálního výukového prostředí (VVP), který hostí prosperující on-line komunitu odborníků z celého světa Naše zaměření na posouzení dovedností v kombinaci s rychlým rozvojem kritického myšlení a komunikace vydělal programu, SCM ocenění Gold v roce 2013 za "nejlepší online programu distančního vzdělávání". Mistři a PG diplom jsou pouze kurzy formálně splňují podmínky specialisty v regionálním anestezii. Vaše online vzdělávací zkušenost Jako studentka SCM budete zapojit plně on-line, v diskusích o realistických případů, podporovaný neustálé hodnocení vašeho odborné znalosti, kritické myšlení a rozhodování Všechny účast je asynchronní, takže nikdy nebudete muset přihlásit ve stanovených časech každý tutor- zprostředkované Fórum vezme na žít svým vlastním životem, poháněný růstem sdílené čtení, osobní zkušenosti a vychovatele vedení, to vše přispělo ve vhodnou dobu, jak týden pokračuje Každé téma přináší nové odborné znalosti a postřehy, které jsou přímo použitelné na své vlastní případy V přírůstek do on-line vzdělávání, pokud jste studentem EU nebo UK budete navštěvovat tváří v tvář dnů školení s lektory každých 16 týdnů navíc k workshopy a výzkumných dní; Všechny tréninkové dny jsou zaznamenávány a zpřístupněny on-line na našich mezinárodních studentů. Jaké zkušenosti potřebuji? Kurz je velmi přísný, ale neuvěřitelně obohacující pro motivovaného kandidáta, který si přeje, aby rychle pokročila v této odborné oblasti. Přijímáme stážistů Post FRCA (nebo ekvivalent), ST2 a platové třídě lékařů s 2 Roky zkušeností či konzultanta Anaesthetists z Velké Británie a po celém světě. Studentské úspěchy Minulé studenti citoval rychlý postup do další vedoucích pozicích od podstoupení Masters kurzu. Zejména studenti referují větší důvěru a vliv s vrstevníky a starších kolegů. Můžete očekávat, že bude schopen aplikovat znalosti a dovednosti získané v kurzu přímo na případy během několika týdnů od zahájení. Posouzení Bereme hodnocení velmi vážně. Tam je formální zkouška (2 příspěvky) během každého z prvních dvou let pro všechny diplom a magisterských studentů. Naši zahraniční studenti složit zkoušku v jejich domovských zemích. Také pořádáme zkoušku OBSE, pořádaném ve Velké Británii pro všechny studenty magisterských prokázat svou (neinvazivní) procedurální znalosti v oblasti plánování a rozhodování. Všechny Masters studenti jsou monitorovány prostřednictvím log-recenzi knihy a DOPS, aby bylo zajištěno, že mají potřebné zkušenosti bloku potřebné pro nárok na MSc. Vstupní požadavky Titul Předmět: MBBS nebo ekvivalent v zámoří Titul Klasifikace: průsmyk, Merit nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: GMC akreditována, Post FRCA (nebo ekvivalent), ST2 a platové třídě lékařů s 2 Roky zkušeností nebo poradce Anaesthetists. [-]

Pg Diplom Vedení V Demencí Péči (část Dne)

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Tento jedinečný part-time program si klade za cíl transformovat zkušenosti a kvalitu života lidí s demencí péče. Cílem je dosáhnout lepší informovanosti, časnou diagnostiku a vysoce kvalitní léčbu v každé fázi av každém prostředí v rámci demencí služeb. [+]

Tam být odhadovaný na zhruba 750.000 lidí ve Velké Británii, kteří žijí s demencí a jak populace Velké Británie stárne, počet lidí s diagnózou touto podmínkou roste. I přes vynikající úrovní péče ze strany poskytovatelů služeb po celé zemi, tam je hodně třeba udělat, pokud tato úroveň péče na člověka má být vyhověno. Cílem je, aby všechny Demence Péče o celé Velké Británii, které mají být dodány, s účastí, respektu, citlivosti a porozumění v rámci kultury Enablement a podpory. Tento jedinečný part-time program si klade za cíl transformovat zkušenosti a kvalitu života lidí s demencí péče. Cílem je dosáhnout lepší informovanosti, časnou diagnostiku a vysoce kvalitní léčbu v každé fázi av každém prostředí v rámci demencí služeb. Struktura kurzu Rok 1 Základy Person-Centred demence péče Advanced Praxe v demence péče Vedení Champions demence péče 2. ročník Servis Zlepšení a strategií orientovaných na rozvoj 20 kreditů nebo Inovace a na praxi 20 kreditů a Zdravotnictví Právo a etika (core) - 20 kreditů A Pokročilé komunikační dovednosti 20 kreditů Nebo Léky řízení v oblasti duševního zdraví 20 kreditů Nebo Správa Yourself a vedení ostatních 20 kreditů Nebo Power, Politika a přesvědčování 20 kreditů Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Momentální stav registrace jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárního regulačního orgánu a minimálně 2 roky relevantní praxe. Vstup Požadavek Žádosti by měly být zpočátku o místo na vedení PG certifikátu v demence Care. Úspěšné absolvování PG certifikátu pak může vést k progresi buď do PG diplom nebo MSc Leadership in Dementia Care. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc

MSc, Výzkum Zdraví (část Dne)

Campus forma Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Norwich

MSc v oboru výzkum zdraví u UEA je ideální způsob, jak pro vás jako nový lékař vyvinout prvek související s výzkumem ve své kariéře. To vám dá dovednosti, povědomí a disciplínu, kterou potřebujete k provádění účinného výzkum na nejvyšší úrovni v na pacienta, eticky správným způsobem. [+]

MSc výzkumu v oblasti zdraví na UEA je ideální způsob, jak pro vás jako nový lékař vyvinout prvek související s výzkumem ve své kariéře. To vám dá dovednosti, povědomí a disciplínu, kterou potřebujete k provádění účinného výzkum na nejvyšší úrovni v na pacienta, eticky správným způsobem. Kurz vám širší, více považována za přístup k specializovaných oblastech lékařského výzkumu, a rozvíjet jak vaše praktické a vědeckých dovedností. To vám dá hlubší pochopení základních teorií a důležitost kritického zhodnocení ve medicíny založené na důkazech. Bude také zlepšit vaše sebevědomí a pomohou vám lépe komunikovat jako zdravotnickým pracovníkem. Health Research je rozmanitá a zájem řízený a doporučujeme vám být sebemotivovaní a nezávislý na definování oblastí studia. Váš akademický klinický pobyt na UEA je navržen tak, aby vám podporu, kterou potřebujete provést jakýkoli druh výzkumu si vyberete - ať už je to vytvořit a realizovat nové léky a vakcíny, nebo dodat nejlepší možnou zdravotní péči. Naším cílem je pomoci vám provést prostřednictvím svého výzkumu k jeho uzavření. Přitom, budete získat ocenění obrovské šíři medicíny, výhod výzkumu a hodnotu, kterou jste a další zdravotničtí pracovníci mohou přinést povýšení znalostí. Kurzů Studenti musí úspěšně absolvovat 140 kreditů základních modulů zahrnout práce modul Úvod do výzkumu, může být studovány týdně v průběhu semestru 1 (MED-M51D), nebo hromadně v semestru 2 (MED-M51E). Studenti pak získá dalších 40 kreditů přes úspěšné dokončení dvou modulů dle vlastního výběru. [-]

MSc Dospělý Ošetřovatelství - Předběžná Registrace

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Udělejte si změnu do života lidí, pravdu, když to nejvíce potřebují, když se stanete dospělý sestra. Dospělí sestry pracují v celém spektru zdravotní péče od mladých dospělých, do středního věku, na více než 90 let, a mimo něj, z těch, kteří žijí s dlouhodobě nemocné, zotavuje z nemoci nebo žijí se zdravotním postižením, na ty, kteří potřebují pomoc, aby zůstali mentálně a fyzicky dobře. [+]

Tento kurz podléhá schválení ze strany Ošetřovatelství a porodní asistence Rady (NMC) Změnit život - Staňte se dospělý sestra Udělejte si změnu do života lidí, pravdu, když to nejvíce potřebují, když se stanete dospělý sestra. Dospělí sestry pracují v celém spektru zdravotní péče od mladých dospělých, do středního věku, na více než 90 let, a mimo něj, z těch, kteří žijí s dlouhodobě nemocné, zotavuje z nemoci nebo žijí se zdravotním postižením, na ty, kteří potřebují pomoc, aby zůstali mentálně a fyzicky dobře. Na této inovativní a zrychlený program, objevíte všechny různé aspekty dospělých ošetřovatelství a musí být podporovány v tom, svou kariéru pryč nejlepším možným. Naučte své nové povolání v jedné z nejlepších zdravotnických škol ve Velké Británii Vlak na jednom z top 5 škol pro ošetřovatelství ve Velké Británii Získejte způsobilosti pro registraci ošetřovatelské i magisterské studium Těžit z samozřejmě plně financovány. Studium a vlak podél širokého rozsahu zdravotní a sociální péče odborníků, včetně zdravotní sestry z jiných oborů, pracovní terapeuti, fyzioterapeuti, logopedi, zdravotníci, lékaři, lékař Associates a farmaceutů Absolvent s výbornými pracovními příležitostmi - máme 100% zaměstnanosti rekord na našich dalších ošetřovatelství stupňů Vylepšete si zaměstnatelnosti školení v oblasti vedení, řízení, zlepšení služeb, výzkum konzumu, podnikání, veřejné zdraví a klíče obyvatelstva a demografické otázky Žít na místě, vlak lokálně a pracovat na místě. UEA je hrdá na to součást velkého sítě zdravotnických postupů v rámci East Anglia Je tento kurz pro mě? Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol s titulem v dalších oborů, kteří hledají cestu do ošetřovatelství. Struktura programu je 50% teorie a 50% praxe, abyste byli náležitě připraveni na roli registrované dospělého zdravotní sestra. Pestrá život dospělého zdravotní sestra Není žádným tajemstvím, že kojící hraje významnou roli v systému zdravotní péče ve Velké Británii. Vaši pacienti mohou být mladí dospělí, ty, které ve svých středních a pozdějších letech, nebo lidé, kteří mohou být ve svých devadesátých letech či mimo ni. Jako dospělý zdravotní sestra, budete soucitný, odhodláni a mají komunikační dovednosti poskytovat péči na všech úrovních. Spuštění svou kariéru jako dospělý zdravotní sestra Jako kvalifikovaný dospělého zdravotní sestra, vaše dovednosti v poptávce od okamžiku, kdy jste absolvent. Budete absolvent vybaven pro práci s dospělými jakéhokoliv věku, a připraveni najít zaměstnání. Naše kurzy jsou speciálně navrženy tak, aby naše místní zdravotnické služby jsou personálně s nejvyšší kalibru sester. To znamená, že pokud si budete přát, nebude potřeba přemístit při hledání práce - můžete začít dělat rozdíl právě v East Anglia. Stejně jako se děje, aby si náročné, ale velmi obohacující kariéry v rámci akutních a komunitních NHS trusty, můžete také pracovat v rámci služby soukromé, charitativní a neziskovému sektoru, průmyslu, vzdělávání, řízení a vedení, výzkum, ozbrojených sil, školní ošetřovatelství, věznicích a veřejné zdraví. [-]

Msc Ergoterapie

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Když budete studovat ergoterapie u UEA jste zvolili vzrušující a obohacující pečovatelské profese, která se zaměřuje na rozvoj mimořádné partnerství s lidmi a pomáhat, aby trvalé, pozitivní změny v jejich životě. [+]

Proč si vybrat ke studiu pro MSc oboru Ergoterapie? Když budete studovat Ergoterapie u UEA jste zvolili vzrušující a obohacující pečovatelské profese, která se zaměřuje na rozvoj mimořádné partnerství s lidmi a pomáhat, aby trvalé, pozitivní změny v jejich životě. Pracovní terapeuti zobrazit lidi jako bytosti z povolání. Lidé jsou skutečně aktivní a kreativní, potřebují, aby se zapojily do vyváženého rozsahu činností v jejich každodenním životě v zájmu zachování zdraví a duševní pohodu. Lidé tvar, a jsou utvářeny, své zkušenosti a interakce s jejich prostředím. Vytvářejí identity a smyslu tím, co dělají, a mají schopnost přeměnit se prostřednictvím promyšleného a autonomního opatření. Cílem ergoterapie je umožnit lidem splnit, nebo aby usilovaly o plnění, jejich potenciál jako povolání bytosti. Pracovní terapeuti podporovat funkci, kvalitu života a realizaci potenciálu u lidí, kteří zažívají pracovní deprivace, nerovnováhy nebo odcizení. Věří, že tato činnost může být účinným prostředkem pro remediating dysfunkce, usnadňovat adaptaci a obnovovat identitu. Pracovní terapeuti pracují s lidmi všech věkových kategorií, kteří zažívají fyzické, duševní a sociální potíže a poruchami učení. V poslední době pracovní terapeuti začali pracovat v non-statutárních nastavení, jako je například s lidmi bez domova a žadateli o azyl, s cílem umožnit jednotlivcům a komunitám stanovit způsoby života, které jsou osobně smysluplné a udržitelné. Pracovní terapeuti pracují jako členové interdisciplinárních a meziresortních týmů v celé řadě různých nastavení, včetně nemocnic, zdravotních komunitní a sociální péče, průmyslu, ve školách, věznicích, jednotlivých domů, dobrovolné agentury a soukromé praxe. Pracují s ostatními, včetně pečovatele a projektantům společenské příležitosti a změny. Síla programu je posílena prostřednictvím sdílené učení étos mezi studenty fyzioterapie a terapie z povolání, která odráží důležitost interdisciplinárního práci. Studenti mají možnost pracovat s členem fakulty týkající se jeho oblasti odborného zájmu, a to buď na výzkumném projektu s empirickou sběr dat a analýzu, sekundární analýzu, nebo na strukturovaném literatury. Školení Ergoterapie u UEA - život měnící kariéra Celý program přijímá vyšetřovací založený na učení étos zaměřený na studenta zaměřené nezávislé učení, řešení problémů a rozhodování, které bude usnadněno během dvou letech programu. K dispozici bude rozvíjející se úroveň složitosti; od zapojení s přímými scénářů, které vyvíjejí baseline teoretické a terapeutické chápání, přes složité scénáře odpovídajícími potřebám rozvoje služeb. Nedílnou součástí programu jsou Praxe umístění, kde se studenti se zaváže: One Level 1 (7 týdnů), blok v roce 1 One Level 2 (7 týdnů) bloku v roce 2 One Level 3 (7 týdnů) bloku v roce 2 One Level 3 (8 týdnů) blokují v roce 2. Náš MSc Ergoterapie Kurz je plně schválen a připraví vám za registraci s profesí Rady pro zdraví a péči (HCPC). Vstupní požadavky Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu Speciální vstupní požadavky: Musíte mít absolvoval během posledních 10 let [-]

Msc Fyzioterapie

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Když budete studovat Fyzioterapie u UEA jste zvolili vzrušující a obohacující pečovatelské profese, která se zaměřuje na rozvoj mimořádné partnerství s lidmi a pomáhat, aby trvalé, pozitivní změny v jejich životě. [+]

Když budete studovat Fyzioterapie u UEA jste zvolili vzrušující a obohacující pečovatelské profese, která se zaměřuje na rozvoj mimořádné partnerství s lidmi a pomáhat, aby trvalé, pozitivní změny v jejich životě. Fyzioterapie byla definována jako ", což je zdravotní péče zabývající se funkce člověka a pohybu a maximalizaci potenciálu profese. Využívá fyzikálních přístupů k podpoře, udržovat a obnovovat fyzické, psychické a sociální pohody, s přihlédnutím k změnám zdravotního stavu. To je věda založena zavázala k prodloužení, uplatňování a vyhodnocování a přezkoumávání důkazů, které je základem, a informuje ve své praxi a dodání. Výkon klinického úsudku a informované interpretace je u jeho jádra. "" (CSP2002) především za použití dovednosti manuální terapie, léčebný tělocvik a electro fyzikálními způsoby, fyzioterapeuti pracovat s jednotlivci v řízení širokého spektra fyzických problémů. Hlavní oblasti fyzioterapie zahrnují, nervosvalového, muskuloskeletální, kardiovaskulární a dýchací terapie. Oni sahají do akutní, základním, zdraví, soukromého a veřejného sektoru a sociální péče. Práce v oblasti tělesné, duševní a veřejného zdraví. Nastavení zahrnuje: nemocnice, primární zdravotní péče, sociální služby, průmysl, věznice, jednotlivé domy, školy, ozbrojené síly a soukromou praxi. Fyzioterapeuti pracovat s lidmi všech věkových kategorií na základě důkladné znalosti klinických věd, které jsou základem lidské funkce a dysfunkce, a to zejména v souvislosti s pohybem. Těžištěm praxe je na individuálních potřeb každé skupiny klientů nebo klienta, s přihlédnutím k vlivu konkrétních psychologických, kulturních a sociálních faktorů v kontextu péče. To zahrnuje posouzení potřeb a schopností dalších subjektů s klientem, včetně pečovatele a ostatní zdravotní a sociální péče pracovníků. Fyzioterapeuti budou také používat své odborné znalosti poradit a učit skupiny, podporu zdraví v rámci celé komunity. Síla programu je posílena prostřednictvím sdílené učení étos mezi studenty fyzioterapie a terapie z povolání, která odráží důležitost interdisciplinárního práci. Studenti mají možnost pracovat s členem fakulty týkající se jeho oblasti odborného zájmu, a to buď na výzkumném projektu s empirickou sběr dat a analýzu, sekundární analýzu, nebo na strukturovaném literatury. Fyzioterapie trénink na UEA - život měnící kariéra Celý program přijímá vyšetřovací založený na učení étos zaměřený na studenta zaměřené nezávislé učení, řešení problémů a rozhodování, které bude usnadněno během dvou letech programu. K dispozici bude rozvíjející se úroveň složitosti; od zapojení s přímými scénářů, které vyvíjejí baseline teoretické a terapeutické chápání, přes složité scénáře odpovídajícími potřebám rozvoje služeb. Nedílnou součástí programu jsou Praxe umístění, kde se studenti se zaváže: One Level 1 (7 týdnů), blok v roce 1 One Level 2 (7 týdnů) bloku v roce 2 One Level 3 (7 týdnů) bloku v roce 2 One Level 3 (8 týdnů) blokují v roce 2. Vstupní požadavky Titul Předmět: Biologie člověka, Sports Science, nebo příbuzný předmět Titul Klasifikace: Minimum 2.1 nebo ekvivalent v zámoří Speciální vstupní požadavky: Musíte mít absolvoval během posledních 10 let. Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý prvního stupně (2.1 nebo vyšší) od uznané vysoké školy. Univerzita bude také brát v úvahu pracovní zkušenosti žadatelů, kde by měl relevant.Applicants mít také silný profil středoškolským vzděláním v oblasti umění a / nebo humanitních vědách (budeme hledat dobré A-úrovni stupně nebo ekvivalent). Naše přijímací kritéria patří: jasnou fyzioterapie a roli fyzioterapeutů v různých zdravotnických zařízeních; široký rozsah odpovídajících pracovních stínování; zájem o lidi a silné akademické dosažení. Je normální, vysokoškolských studentů žádat o vstup do postgraduálních programů v jejich posledním roce studia. Žadatelé, kteří dosud nebyly uděleny stupeň může být nabídnuto místo na podmínku dosažení určité třídě stupně. Zahraniční studenti Máme řadu míst dostupných aplikací z studentům mimo UK / EU pro fyzioterapie. Škola věd zdraví nabízí vysoce kvalitní vzdělávací zkušenosti pro mezinárodní doktorandů. Potenciální mezinárodní kandidáti musí být schopni prokázat vysoké akademické přihlašovací údaje požadované pro kurzu, stejně jako znalost angličtiny kvalifikaci; IELTS úrovni 7,0 s žádným prvkem pod 6,5 a pochopení NHS a zdravotní péče ve Velké Británii. Všichni kandidáti jsou povinni účastnit se UEA na pohovor je to možné, i když pro zahraniční studenty, jiná opatření, jako jsou on-line rozhovory by bylo považováno za v případě potřeby. Předběžné registrace kurzy nabízené ve škole zdravotnických věd jsou schváleny Radou pro zdraví a péče profesí (HCPC) a po úspěšném absolvování akreditovaného předběžnou registraci program, jako je ta naše, musíte požádat o registraci s HCPC, aby pracovat jako registrovaný zdravotnický pracovník ve Spojeném království. Tento kurz vám vybaví dovednostmi potřebnými k praxi jako fyzioterapeut a to jak na mezinárodní úrovni a ve Velké Británii. Zahraniční studenti, kteří absolvují kurz bude mít nárok uplatnit na HCPC. [-]

Msc Klinický Výzkum

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Pokud máte zvídavou mysl a žízeň po vědění, pak by to mohlo být kurz pro vás. Kvalifikace v klinickém výzkumu vám poskytne nástroje a dovednosti k realizaci vlastních osobních a profesních cílů. Kurz je vzrušující mix modulů, které vás vystavuje na multi-disciplinární přístupy zdravotní péče. [+]

Pokud máte zvídavou mysl a žízeň po vědění, pak by to mohlo být kurz pro vás. Kvalifikace v Klinický výzkum vám poskytne nástroje a dovednosti k realizaci vlastních osobních a profesních cílů. Kurz je vzrušující mix modulů, které vás vystavuje na multi-disciplinární přístupy zdravotní péče. Ale může to být i šité na míru vašim specifickým potřebám a vlastní zájmy a zajistit, aby to, co se naučíte, je nejvíce relevantní pro vaši kariéru. Pomůžeme vám rozvíjet dovednosti, aby provedla kritickou analýzu důkazu, který podporuje zdravotní péči, a aby provedla důkladnou kvalitativní a kvantitativní výzkum relevantní pro své vlastní praxe. Budete mít také možnost rozvíjet vůdčí schopnosti, aby vám pomohou poskytovat nejlepší a nejefektivnější služby v jakékoli oblasti zdravotní péči, kterou působí. Tento kurz může být přijata na plný nebo částečný úvazek. Tento kurz je ideální vozidlo jako předzvěst podniku PhD. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu Vstup Požadavek Žadatelé by měli normálně mít dobrý první titul od uznávané instituce vyššího vzdělávání. [-]

MSc Klinický Výzkum - Národní Institut Pro Výzkum V Oblasti Zdraví Trasu

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

MSc v klinickém výzkumu NIHR je prvním krokem na HEE / NIHR integrované klinické Akademického cestu pro nelékařských zdravotnických profesí. Tato cesta se zaměřuje na vývoj klinické výzkumné pracovníky, který povede k integraci výzkumu do klinického prostředí. [+]

MSc v klinickém výzkumu NIHR je prvním krokem na HEE / NIHR integrované klinické Akademického cestu pro nelékařských zdravotnických profesí. Tato cesta se zaměřuje na vývoj klinické výzkumné pracovníky, který povede k integraci výzkumu do klinického prostředí. Úspěšní studenti mají potenciál posunout přes stezku pro seniory klinické lektorátu pozic. Tento MSc nabízí stipendium fondový včetně náhrady mzdy a ceny kurzu. Studenti jsou podporováni ve svém diplomových prací výzkumnými aktivních členů fakulty lékařství a zdraví a dostat příležitost prezentovat své práce na konferencích a prostřednictvím publikací. Je tento kurz pro mě? Pokud máte zvídavou mysl a žízeň pro výzkum, pak by to mohlo být kurz pro vás. Kvalifikace v klinickém výzkumu vám poskytne nástroje a dovednosti k realizaci vlastních osobních a profesních cílů. Pomůžeme vám rozvíjet dovednosti, aby provedla kritickou analýzu důkazu, který podporuje zdravotní péči, a aby provedla důkladnou kvalitativní a kvantitativní výzkum relevantní pro své vlastní praxe. Budete mít také možnost rozvíjet vůdčí schopnosti, aby vám pomohou poskytovat nejlepší a nejefektivnější služby v jakékoli oblasti zdravotní péči, kterou působí. Tento kurz může být přijata na plný nebo částečný úvazek, a je ideální vůz jako předzvěst podniku PhD. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.1 nebo ekvivalentní Alternativní Kvalifikace: Univerzita rovněž zváží žádosti od žadatelů s aktuálního registraci jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárním regulačního orgánu Speciální vstupní požadavky: Aktuální Pro zájemce o studium by měl patřit do statutorialy registrovaného povolání a pracují po dobu minimálně jednoho roku v rámci NHS v Anglii [-]

Msc Lékař Stýkat Studie

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Norwich

Lékař Associates bude hrát důležitou roli v budoucnosti NHS, zlepšení kvality života tisíců pacientů. Po kvalifikaci, budete nastavit pro kariéru jako univerzální, dynamické zdravotníka. Práce pod dohledem lékaře, budete v neustálém kontaktu s pacienty, což je rozdíl, kde se počítá. [+]

Stát lékařem Associate a stane se součástí nejinovativnější zdravotnického povolání ve Velké Británii Lékař Associates bude hrát důležitou roli v budoucnosti NHS, zlepšení kvality života tisíců pacientů. Po kvalifikaci, budete nastavit pro kariéru jako univerzální, dynamické zdravotníka. Práce pod dohledem lékaře, budete v neustálém kontaktu s pacienty, což je rozdíl, kde se počítá. Vyberte si zdravotnickou školu s reputací za průkopnického výuku a výzkum Připojte se k lékařskou školu na 1. místě ve Velké Británii za připravenost klinické dovednosti Absolvent připraven pracovat v jakémkoliv prostředí zdravotní péče Těžit z větší zkušenosti a lepší pochopení vašich pacientů a budoucích zaměstnavatelů, která pochází ze studia na úrovni magisterského Naučte se pracovat s jinými specialisty, jako součást high-provedení klinického týmu Užijte si klinické umístění, která jsou pečlivě šité na míru být smysluplné a obohacující pro vás, díky našim silným vztahy s místními poskytovateli zdravotní péče Už 8.500 £ z vašich poplatků hrazených výchovy ke zdraví východní Anglii, takže stačí zaplatit 500 £ ročně Je tento kurz pro mě? Pokud se budete držet dobré vyznamenání (2: 1 nebo vyšší) v biologických vědách, zejména biomedicíny nebo biologie člověka a uvažují o kariéru v oblasti zdravotní péče by to mohlo být ideální cesta pro vás. Budete součástí inteligentní, hard-pracovní a rodinné týmu v UEA. A budete postupovat s vynikající profesní vyhlídky v rámci místního důvěry, kde pacienti jsou v srdci, co děláte. Lékař Associate - kompletní zdravotnický pracovník Lékař Associate je nepostradatelným novou postavu ve struktuře UK zdravotní péče. Budete podporovat oba lékaři a pacienti tím, že poskytuje diagnostické a terapeutické ošetření, rozvoj strategie řízení péče a práce s rodinami pacientů. Být Lékař Associate může znamenat větší čas kontaktu s pacienty, která vám více odpovědnosti za své zkušenosti. Práce pod dohledem lékařů, lékař Associates jsou přítomny v každém aspektu zdravotní péče. Na UEA, budete rozvíjet všestrannost, aby se stal úplný zdravotnický pracovník. Vaše kariéra jako lékař Associate Tento kurz byl vytvořen jako přímá odpověď na nové zdravotní pracovních příležitostí v Norfolk a Suffolk. Tyto příležitosti jsou s místními nemocnicemi akutní, spolupracujících s námi rozvíjet program, včetně: Ipswich nemocnice, James Paget fakultní nemocnice, Norfolk a Norwich univerzitní nemocnice, královna Elizabeth Hospital Kings Lynn a West Suffolk NHS Foundation trustů. Jinými slovy, kurz byl vytvořen s vaší budoucností v mysli. Nejen to, ale dílo lékař Associates je na vzestupu přes NHS, s uznáním z Royal College of Physicians. [-]

Ms Coloproctology (část Dne)

Online forma Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Norwich

Připojte se UEA oceňovanou on-line specialista klinické mistrovství v Coloproctology - nejvyšší Evropy kvalifikaci učily coloproctology poradci. [+]

Připojte se UEA Oceněná on-line specialista Klinická Mistrovství v Coloproctology - Nejvyšší v Evropě kvalifikaci učil coloproctology poradci. Co nabízí tento kurz? Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ACPGBI a velké aktivní specializovaného fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů školení čelí chirurgy, kteří chtějí pokrok v Coloproctology Pomocí inovativní dodávky po internetu, vyvinutý v domě v průběhu pěti let v odborném týmu v Norwich Medical School, zažijete náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti Specialista Klinické Masterships (SCM), kurz je vysoce flexibilní a speciálně přizpůsobené kolem pracovního života rušných chirurgických lékařů Většina vyučování a učení se prostřednictvím naší specializované virtuálního výukového prostředí (VVP), který hostí prosperující on-line komunitu odborníků z celého světa Naše zaměření na posouzení chirurgických dovedností v kombinaci s rychlým rozvojem konzultant úrovni kritického myšlení a komunikace vydělal programu, SCM ocenění Gold v roce 2013 za "nejlepší online distančního programu učení" Mistři a PG diplom jsou pouze kurzy formálně splňují podmínky odborníky v Coloproctology. Vaše online vzdělávací zkušenost Jako studentka SCM budete zapojit plně on-line, v diskusích o realistických případů, podporovaný neustálé hodnocení vašeho chirurgické znalosti, kritické myšlení a rozhodování Všechny účast je asynchronní, takže nikdy nebudete muset přihlásit ve stanovených časech každý tutor- zprostředkované Fórum vezme na žít svým vlastním životem, poháněný růstem sdílené čtení, osobní zkušenosti a vychovatele vedení, to vše přispělo ve vhodnou dobu Každé téma přináší nové odborné znalosti a postřehy, které jsou přímo použitelné na své vlastní případy Kromě on-line vzdělávání Pokud jste studentem EU nebo UK budete navštěvovat tváří v tvář dnů školení s lektory každých 16 týdnů. Všechny tréninkové dny jsou zaznamenávány a zpřístupněny pro naše zahraniční studenty online. Jaké zkušenosti potřebuji? Kurz je velmi přísný, ale neuvěřitelně obohacující pro motivovaného kandidáta, který si přeje, aby rychle pokročila v této odborné oblasti. Přijímáme učně od ST5 a vyšší, Speciality lékaři / Partnerský specialistů (2 roky v kolorektální chirurgie) nebo ekvivalentní z Velké Británie a po celém světě. Studentské úspěchy Minulé studenti citoval rychlý postup do další vedoucích pozicích od podstoupení Masters kurzu. Zejména studenti referují větší důvěru v MDTs a jejich komunikaci s vrstevníky a starších kolegů. Můžete očekávat, že bude schopen aplikovat znalosti a dovednosti získané v kurzu přímo na případy během několika týdnů od zahájení. Posouzení Bereme hodnocení velmi vážně. Tam je formální zkouška (2 příspěvky) během každého z prvních dvou let pro všechny diplom a magisterských studentů. Naši zahraniční studenti složit zkoušku v jejich domovských zemích. Také pořádáme zkoušku OBSE, pořádaném ve Velké Británii pro všechny studenty magisterských prokázat svou (nechirurgické) procedurální znalosti v oblasti plánování a rozhodování. Všechny Masters studenti jsou monitorovány, hodnocením log-knih, aby bylo zajištěno, že mají chirurgické postupy nezbytné indexu potřebných k kvalifikovat na MS. Proč zvolit nás? Některé z charakteristických a inovativních funkcí tohoto kurzu jsou; První e-learning specialista na magisterské studium v ​​Coloproctology ve Velké Británii Vysoce důkaz založený program poskytovat prostřednictvím Problem Based Learning (PBL) Hodnocení praktických dovedností, které poskytují měřítko kvality, který je první ve Velké Británii To je nejvyšší kvalifikace v této oblasti ve Velké Británii a po celém světě Vydaného ve Spojeném království širokou vynikajícího fakulty celostátně uznávaných odborníků v oblasti Používá inovativní a vedoucí hodnotící nástroje hrany, včetně testování Script shoda pro posouzení klinického uvažování a rozhodování Zajištění kvality dána UEA a The Royal College of Surgeons v Anglii (RCS). Některé fakulty jsou Fellows o RCS a hrají klíčovou roli v národním vzdělávání coloproctology učňů. Provádíme školení v dalších kompetencí, včetně správy, klinické vedení, servisní redesign, výzkum auditu a klinické vzdělávání, které jsou nedílnou součástí praxe a aktuální ovladače politiky NHS, ale nejsou zahrnuty do vnitrostátních programů odborné přípravy On-line Formát tohoto programu zajišťuje, že kurz je "vizuálně bohatý" a nabídne studentům příležitost připojit se k video klub, kde odborníci mohou nabídnout zpětnou vazbu o problémech a poznatky mohou být sdíleny s fakultou. Inovace zahrnují "Student Wiki", v němž budou studenti sdílet informace a vědeckých prací. Tam bude neustálé posuzování činnosti fóru fakultou, a na základě dalších úspěšných kurzech UEA Masters, bude úroveň debaty prokázat výjimečně stimulující pro studenty a fakulty podobný. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Ergoterapie

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Tento kurz je určen pro starší lékařů a odborníků zdravotní péče, kteří si přejí, aby splnily své vlastní potřeby osobní a profesní rozvoj a zároveň přispívat k programu modernizace jejich organizace a prosazování jejich praxi a vede poskytování služeb pro jejich skupinu klientů / praxe lokalitě. [+]

Tento kurz je určen pro starší lékařů a odborníků zdravotní péče, kteří si přejí, aby splnily své vlastní potřeby osobní a profesní rozvoj a zároveň přispívat k programu modernizace jejich organizace a prosazování jejich praxi a vede poskytování služeb pro jejich skupinu klientů / praxe lokalitě. Kurz splňuje NMS "Návrh normy pro pokročilé praxi" a umožňuje praktikujícím rozvíjet své dovednosti a služby související s některou z klinických drah. Program Praxe bázi je multi-profesionální a má za cíl reflektovat spolupracovní metody zkoumání, které se líbí široké škále profesí zdravotní péče se zkušenostmi z různých odvětví zdravotnictví. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako ergoterapeut. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Fyzioterapeut

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Kurz se schází NMC "norem pro pokročilé praxi" a umožňuje praktikujícím rozvíjet své dovednosti a služby související s některou z klinických drah. Program Praxe bázi je multi-profesionální a má za cíl reflektovat spolupracovní metody zkoumání, které se líbí široké škále profesí zdravotní péče se zkušenostmi z různých odvětví zdravotnictví. [+]

Tento kurz je určen pro starší lékařů a odborníků zdravotní péče, kteří si přejí, aby splnily své vlastní potřeby osobní a profesní rozvoj a zároveň přispívat k programu modernizace jejich organizace a prosazování jejich praxi a vede poskytování služeb pro jejich skupinu klientů / praxe lokalitě. Kurz splňuje NMS "Návrh normy pro pokročilé praxi" a umožňuje praktikujícím rozvíjet své dovednosti a služby související s některou z klinických drah. Program Praxe bázi je multi-profesionální a má za cíl reflektovat spolupracovní metody zkoumání, které se líbí široké škále profesí zdravotní péče se zkušenostmi z různých odvětví zdravotnictví. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako fyzioterapeut. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Lékárník

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. [+]

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník, bude kurz MSc Advanced Praktický lékař vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. Tato mezioborová filozofie podporuje dobrou komunikaci a větší pochopení různých rolí v rámci lékařské profese. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako lékárník Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Novorozenecké Zdravotní Sestra

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník, bude kurz MSc Advanced Praktický lékař vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. [+]

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník se MSc Advanced Practitioner Samozřejmě vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. Tato mezioborová filozofie podporuje dobrou komunikaci a větší pochopení různých rolí v rámci lékařské profese. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako neonatální sestra. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Porodní Asistentka

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. [+]

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník se MSc pokročilé Praktický kurz vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. Tato mezioborová filozofie podporuje dobrou komunikaci a větší pochopení různých rolí v rámci lékařské profese. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako porodní asistentka. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Tísňové Péče Praktického

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník, bude kurz MSc Advanced Praktický lékař vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. [+]

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník se MSc Advanced Practitioner Samozřejmě vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. Tato mezioborová filozofie podporuje dobrou komunikaci a větší pochopení různých rolí v rámci lékařské profese. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako praktický lékař tísňové péče. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Zdravotník

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník, bude kurz MSc Advanced Praktický lékař vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. [+]

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník se MSc Advanced Practitioner Samozřejmě vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. Tato mezioborová filozofie podporuje dobrou komunikaci a větší pochopení různých rolí v rámci lékařské profese. Vstupní požadavky Titul Předmět: titul, nesoucí s sebou kvalifikaci ve zdravotnickém povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo vyšší Speciální Vstupní požadavky: Státní registrace s uznaným zdravotnického povolání radě spolu s odpovídající odbornou praxi. Již musí být kvalifikován jako záchranář. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]

MSc Pokročilé Praktikující: Zdravotní Sestra

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Norwich

Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. [+]

Jste-li senior lékař nebo zdravotnický pracovník se MSc Advanced Practitioner Samozřejmě vám pokročilé teoretické a klinické znalosti, které potřebujete, aby svou kariéru na nejvyšší úrovni a splňují neustále se měnící potřeby a výzvy moderní praxi. Jako zkušený zdravotní sestry, porodní asistentky, AHP nebo radiologický, musíte mít nejaktuálnější dovedností a znalostí, které se týkají vašich vlastních specifických zájmů. Změny ve zdravotnictví znamenat, že nyní také potřeba mít dynamičtější, multidisciplinární pochopení všech oblastí praxe - dává vám to jak obecné a odborné znalosti. Tím bude zajištěno, můžete poskytovat nejlepší a nejvhodnější zdravotní péči svým pacientům. Používáme širokou, multidisciplinární přístup, aby zajistily, že to, co se naučíte je jak relevantní pro vaše vlastní zájmy, stejně jako nároky moderní zdravotní péče. Budete také pravidelně scházet se studenty z jiných škol v rámci naší fakulty zdravotnictví. Tato mezioborová filozofie podporuje dobrou komunikaci a větší pochopení různých rolí v rámci lékařské profese. Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Aktuální profesionální registrace s minimálně 2 roky zkušeností zakládat registrace praxe. Již musí být kvalifikován jako zdravotní sestra. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. Speciální Vstupní požadavky Musíte předložit memorandum o porozumění v době podání žádosti. Váš manažer bude muset potvrdit, že budete mít čas a zdroje potřebné pro program. [-]

MSc Regionální Anestezie (část Dne)

Online forma Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Norwich

Jsme vyvinuli s podporou RCoA, AAGBI a RA-UK a velké odborný fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů, kterým čelí školení specialistů, kteří chtějí pokrok v regionální anestezii. [+]

Připojte se UEA Oceněná on-line specialista Klinická Mistrovství v regionálním anestezii; Nejvyšší v Evropě kvalifikaci učil praktikování RA konzultantů Co nabízí tento kurz? Jsme vyvinuli s podporou RCoA, AAGBI a RA-UK a velké odborný fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů školení čelí specialisty, kteří hledají k pokroku v regionální anestezii Pomocí inovativní dodávky po internetu, vyvinutý v domě v průběhu pěti let v odborném týmu v Norwich Medical School, zažijete náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti Specialista Klinické Masterships (SCM), kurz je vysoce flexibilní a speciálně přizpůsobené kolem pracovního života rušných RA praktiků Většina vyučování a učení se prostřednictvím naší specializované virtuálního výukového prostředí (VVP), který hostí prosperující on-line komunitu odborníků z celého světa Naše zaměření na posouzení dovedností v kombinaci s rychlým rozvojem kritického myšlení a komunikace vydělal programu, SCM ocenění Gold v roce 2013 za "nejlepší online programu distančního vzdělávání". Mistři a PG diplom jsou pouze kurzy formálně splňují podmínky specialisty v regionálním anestezii. Vaše online vzdělávací zkušenost Jako studentka SCM budete zapojit plně on-line, v diskusích o realistických případů, podporovaný neustálé hodnocení vašeho odborné znalosti, kritické myšlení a rozhodování Všechny účast je asynchronní, takže nikdy nebudete muset přihlásit ve stanovených časech každý tutor- zprostředkované Fórum vezme na žít svým vlastním životem, poháněný růstem sdílené čtení, osobní zkušenosti a vychovatele vedení, to vše přispělo ve vhodnou dobu, jak týden pokračuje Každé téma přináší nové odborné znalosti a postřehy, které jsou přímo použitelné na své vlastní případy V přírůstek do on-line vzdělávání, pokud jste studentem EU nebo UK budete navštěvovat tváří v tvář dnů školení s lektory každých 16 týdnů navíc k workshopy a výzkumných dní; Všechny tréninkové dny jsou zaznamenávány a zpřístupněny on-line na našich mezinárodních studentů. Jaké zkušenosti potřebuji? Kurz je velmi přísný, ale neuvěřitelně obohacující pro motivovaného kandidáta, který si přeje, aby rychle pokročila v této odborné oblasti. Přijímáme stážistů Post FRCA (nebo ekvivalent), ST2 a platové třídě lékařů s 2 Roky zkušeností či konzultanta Anaesthetists z Velké Británie a po celém světě. Studentské Úspěchy Minulé studenti citoval rychlý postup do další vedoucích pozicích od podstoupení Masters kurzu. Zejména studenti referují větší důvěru a vliv s vrstevníky a starších kolegů. Můžete očekávat, že bude schopen aplikovat znalosti a dovednosti získané v kurzu přímo na případy během několika týdnů od zahájení. Posouzení Bereme hodnocení velmi vážně. Tam je formální zkouška (2 příspěvky) během každého z prvních dvou let pro všechny diplom a magisterských studentů. Naši zahraniční studenti složit zkoušku v jejich domovských zemích. Také pořádáme zkoušku OBSE, pořádaném ve Velké Británii pro všechny studenty magisterských prokázat svou (neinvazivní) procedurální znalosti v oblasti plánování a rozhodování. Všechny Masters studenti jsou monitorovány prostřednictvím log-recenzi knihy a DOPS, aby bylo zajištěno, že mají potřebné zkušenosti bloku potřebné pro nárok na MSc. Proč zvolit nás? Některé z charakteristických a inovativních funkcí tohoto kurzu jsou; První e-learning specialista MSc stupeň Krajské anestezii ve Velké Británii Vysoce důkaz založený program poskytovat prostřednictvím Problem Based Learning (PBL) Hodnocení praktických dovedností poskytuje kvalitní měřítko, první ve Velké Británii To je nejvyšší kvalifikace v této oblasti ve Velké Británii a po celém světě Dodává se ve Spojeném království v celé eminentní fakultě celostátně uznávaných odborníků v oblasti Používá inovativní a řezné nástroje pro hodnocení okrajových včetně skriptu testování shoda pro posouzení klinického uvažování a rozhodování Zajištění kvality daný UEA, RA-UK a nakonec na Royal College of Anaesthetists On-line Formát tohoto programu zajišťuje, že kurz je "vizuálně bohatý" a nabídne studentům příležitost připojit Video Club. Prostřednictvím tohoto, může odborníci nabídnout zpětnou vazbu o problémech, nebo vzácných anatomických odchylek (jako příklad) by mohly být sdíleny s fakultou. Inovace zahrnují "Student Wiki", v němž budou studenti sdílet informace a vědeckých prací. Tam bude neustálé posuzování činnosti fóru fakultou, a, soudě podle dalších úspěšných kurzů UEA studia, bude úroveň debaty prokázat výjimečně stimulující pro studenty a fakulty podobný! [-]

Ms Oncoplastic Prsou (část Dne)

Online forma Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Norwich

Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ABS, BAPRAS a aktivní 150-silná specialista fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů školení čelí chirurgy, kteří chtějí pokročit v Oncoplastic prsou [+]

Připojte se UEA Oceněná on-line specialista Klinická Mistrovství v Oncoplastic prsou - Nejvyšší kvalifikace v Evropě pod vedením předních britských Oncoplastic Consultants. Proč si vybrat tento kurz? Jsme vyvinuli s podporou Royal College of Surgeons (Anglie), ABS, BAPRAS a aktivní 150-silná specialista fakulty, nabízí jedinečné řešení problémů, kterým čelí školení chirurgy, kteří chtějí pokrok v Oncoplastic Operace prsou Pomocí inovativní dodávky po internetu, vyvinutý v domě v průběhu pěti let v odborném týmu v Norwich Medical School, zažijete náročné a obohacující vzdělávací zažít Odborné klinické Masterships (SCM) Samozřejmě je vysoce flexibilní a speciálně přizpůsobené kolem pracovního života rušných chirurgických lékařů Most vyučování a učení se prostřednictvím naší specializované virtuálního výukového prostředí (VVP), který hostí prosperující on-line komunitu odborníků z celého světa, naše zaměření na posouzení chirurgických dovedností kombinovaných s rychlým rozvojem konzultant úrovni kritického myšlení a komunikace nám získal zlatou cenu v roce 2013 za "Nejlepší program Online distančního vzdělávání" Vaše online vzdělávací zkušenost Jako studentka SCM budete zapojit plně on-line, v diskusích o realistických případů, podporovaný neustálé hodnocení vašeho chirurgické znalosti, kritické myšlení a rozhodování Všechny účast je asynchronní, takže nikdy nebudete muset přihlásit ve stanovených časech každý tutor- zprostředkované Fórum vezme na žít svým vlastním životem, poháněný růstem sdílené čtení, osobní zkušenosti a vychovatele vedení, to vše přispělo ve vhodnou dobu Každé téma přináší nové odborné znalosti a postřehy, které jsou přímo použitelné na své vlastní případy Kromě on-line vzdělávání Pokud jste studentem EU nebo UK budete navštěvovat tváří v tvář dnů školení s lektory každých 16 týdnů. Všechny tréninkové dny jsou zaznamenávány a zpřístupněny pro naše zahraniční studenty online. Jaké zkušenosti potřebuji? Kurz je velmi přísný, ale neuvěřitelně obohacující pro motivovaného kandidáta, který si přeje, aby rychle pokročila v této odborné oblasti. Přijímáme učně z ST5 a výše v prsu nebo plastické chirurgie z Velké Británie a po celém světě. Jste-li chirurg s odpovídajícími zkušenostmi, který není na formálním vzdělávacího programu bychom také přivítat vaše aplikace, které se budou posuzovat na zásluhy. STUDENT ÚSPĚCHY Minulé studenti citoval rychlý postup do další vedoucích pozicích od podstoupení Masters kurzu. Zejména studenti referují větší důvěru v MDTs a jejich komunikaci s vrstevníky a starších kolegů. Můžete očekávat, že bude schopen aplikovat znalosti a dovednosti získané v kurzu přímo na případy během několika týdnů od zahájení. HODNOCENÍ Bereme hodnocení velmi vážně. Tam je formální zkouška (2 příspěvky) během každého z prvních dvou let pro všechny diplom a magisterských studentů. Naši zahraniční studenti složit zkoušku v jejich domovských zemích. Také pořádáme zkoušku OBSE, pořádaném ve Velké Británii pro všechny studenty magisterských prokázat svou (nechirurgické) procedurální znalosti v oblasti plánování a rozhodování. Všechny Masters studenti jsou monitorovány, hodnocením log-knih, aby bylo zajištěno, že mají chirurgické postupy nezbytné indexu potřebných k kvalifikovat na MS. Proč zvolit nás? School of Medicine, zdravotní politiky a praxe na University of East Anglia je relativně nový, ale už se zřizuje pověst pro vzrušující a inovativní přístupy ke vzdělávání podporuje silný a rychle se rozvíjející výzkumného programu. Jako součást Fakulty zdravotnictví má rostoucí důraz na mezisektorové spolupráce ve výuce a výzkumu. Škola samotná je vybudovat silnou reputaci v populaci Medicína, zdraví ekonomiky, a stravy a zdraví a biomedicíny s laboratorní práce nyní soustředěna v nově postaveném biomedicínského výzkumného střediska. [-]

MA

Ma Vedoucí Inovace Pro Klinické Lékaře (část Dne)

Campus forma Kombinované 3 let August 2017 Spojené království Norwich

Tato část-time MA program je navržen tak, aby zdůrazňují odpovědnost všech klinických praktiků na podporu rozvoje a vedoucí schopnosti kolegů a zlepšení péče o pacienty, péče o pacienta a inovaci v poskytování služeb. [+]

Tento částečný úvazek magisterský program je navržen tak, aby zdůrazňují odpovědnost všech klinických praktiků na podporu rozvoje a vedoucí schopnosti kolegů a zlepšení péče o pacienty, péče o pacienta a inovaci v poskytování služeb. V celém průběhu, budete udržovat portfolio, která bude dokumentovat průběh a prokázat váš úspěch s ohledem na NHS klinické vedení Framework. Dovednosti, které se bude vyvíjet v průběhu programu patří: Efektivní rozhodování Komplexní zhodnocení vašich vlastních silných stránek a rozvojových potřeb, stejně jako silné stránky a rozvojové potřeby druhých Odborné znalosti v oblasti organizování ostatní a pracovat v týmech Posuzování celou řadu důkazů, aby informoval nových strategií a služeb Efektivní řízení dostupných zdrojů Struktura kurzu Rok 1 Správa sebe i ostatní Politika, Power a přesvědčování Správa služeb 2. ročník Inovace a praxe Transformace služby 3. ročník - Disertační práce Vstupní požadavky Titul Předmět: Zdravotní péče povolání Titul Klasifikace: 2.2 nebo ekvivalentní Speciální Vstupní požadavky: Momentální stav registrace jako zdravotnického pracovníka s odpovídající odbornou statutárního regulačního orgánu a minimálně 2 roky relevantní praxe. Vstup Požadavek Musí být aktuální nebo aspirující klinické vůdce a mít podporu své zaměstnavatelské organizace a určily k realizaci tohoto programu, v rámci své PDR / PDP procesu. Studenti, kteří nesplňují kritérium akademické zvážit program BA pro tento kurz. Studenti pro něž je angličtina cizím jazyce Vítáme aplikace z studenty, jejichž mateřským jazykem není angličtina, nebo těm, jejichž stupeň není vyučován v anglickém jazyce. Aby byl takový studenti plně využívat postgraduální studium, požadujeme důkaz znalosti angličtiny. Také bude vyžadovat určitý standard být dosaženo na písemné prvek testu. Naše obvyklé vstupní požadavky jsou následující: IELTS: 7.0 (minimum 7,0 v celé složky) PTE: 68 (minimum 68 ve všech složek) Všechny výsledky musí být menší než dva roky. [-]