University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Úvod

Read the Official Description

UCL Ústav kardiovaskulární vědy byla založena v roce 2011 a jejím cílem je, aby se svět-třída centrem excelence v průkopnické románu, integrační strategie v preventivní a terapeutické kardiovaskulární medicíny. Umístěný v UCL Fakultě Population Health Sciences, UCL Ústav kardiovaskulární vědy spojuje základní a klinických vědců z UCL a odborné lékařům z UCL partnerských nemocnic.

O UCL Ústav kardiovaskulární vědy spojuje základní a klinických vědců z UCL a odborné lékařům z UCL partnerských nemocnic pro poskytování:

Inovativní výzkum pro prevenci a léčbu nemocí srdce a krevního oběhu World-class výuka a vzdělávání v kardiovaskulární vědy Pokrokové politiky rozvoje efektivní řízení kardiovaskulární onemocnění

Máme asi 140 zaměstnanci a 40 výzkumných studentů, kteří mají sídlo v různých výzkumných center po celé Bloomsbury areálu a na UCL partnerských nemocnicích.

Náš výzkum je široká, klenout objev na základě laboratorní vědy, klinické překlad a experimentální medicíny, stejně jako hodnocení zdravotní péče, provádění a politiku. Hodně práce je interdisciplinární, integrace s UCL inženýrství, nanotechnologie, chemie, behaviorální vědy a UCL Genetics Institute. Máme prosperující spojení s předními kardiovaskulárních vědci a lékaři na univerzitě v Yale přes Yale UCL spolupráci.

učení Studenti na UCL ústavu kardiovaskulární vědy těžit z výrobních spolupráce mezi vědci a klinickými výzkumníky a expozice klinického hlediska výzkumných aktivit, stejně jako přístup k world-class zařízení.

Central našich aktivit je úzká spolupráce mezi průmyslem, lékaři a akademiků. Významné příjmy z vědeckých grantů a charitativních organizací, podporu naší roli jedničky v oblasti kardiovaskulárních výzkumu ve Velké Británii.

Provozujeme "buddy" systém mentoring na podporu, inspirovat a vést studenty k dalšímu svou kariéru jak v ústavu a ve vědecké komunitě jako celku.

výzkum Náš výzkum je široká, klenout objev na základě laboratorní vědy, klinické překlad a experimentální medicíny, stejně jako hodnocení zdravotní péče, provádění a politiku. Hodně práce je interdisciplinární, integrace s UCL inženýrství, nanotechnologie, chemie, behaviorální vědy a UCL Genetics Institute.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Kardiovaskulárního Vědě

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Kardiovaskulární onemocnění zůstává hlavní příčinou úmrtí a špatného zdraví v celosvětovém měřítku. Tato nová MSc, učil vědci a lékaři, kteří patří ke špičce ve svém oboru [+]

MSc v Cardiovascular vědě

 

Kardiovaskulární onemocnění zůstává hlavní příčinou úmrtí a špatného zdraví v celosvětovém měřítku. Tato nová MSc, učil vědci a lékaři, kteří patří ke špičce ve svém oboru, nabízí studentům možnost dozvědět se o aktuálních oblastech kardiovaskulární vědě, který je připravuje na další výzkum, nebo na kariéru v průmyslu.

 

 

Co se naučím? Studenti budou rozvíjet detailní znalost molekulární a buněčné kardiovaskulární vědy, zvířecích modelů kardiovaskulárních onemocnění, mikrovaskulárního biologie a mechanismy, které funkce srdce a cévy ve zdraví a nemoci, stejně jako statistické metodice. Budou získat cenné výzkumné dovednosti a povědomí o etických, právních a sociálních aspektů vývoje kardiovaskulárních onemocnění.... [-]


Contact
Adresa destinace
Gower Street
London, Anglie, WC1E 6BT GB