The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Úvod

Read the Official Description

Vysoká škola medicíny a veterinární medicíny sestává ze dvou škol. Jedná se o Lékařskou školu v Edinburghu a Royal (Dick) škola veterinárních studií.

Spolu tvoříme jedinečné seskupení ve Velké Británii, kde veterináři, lékaři a biomedicínští vědci spolupracují a studují společné příčiny nemoci, které ovlivňují naše obyvatelstvo. Naše kampusy, naše struktura a organizace našich diplomů zajišťují, že lidé z Royal (Dick) škola veterinárních studií a Edinburgh Medical School dýchají stejným vzduchem, navrhují společně projekty a vyučují ve svých specializovaných oblastech.

Vet

Královská (Dick) škola veterinárních studií

Nejlépe hodnocená veterinární škola ve Velké Británii v Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014, The Royal (Dick) škola veterinárních studií je světovým lídrem ve veterinární výchově, výzkumu a praxi. Zajišťujeme vynikající veterinární vzdělání s využitím oceněného učebního plánu, inovativních metod výuky a interdisciplinárního prostředí. Byli jsme prvními ze sedmi britských veterinárních škol pro kvalitu výzkumu ve Výzkumných cvičeních za rok 2008, což potvrdilo vynikající mezinárodní pověst školy. Naše klinické oddělení - Nemocnice pro malé zvíře a Velkou Zvířecí praxi - patří mezi nejvlivnější centra pro klinickou péči ve Velké Británii.

Edinburská lékařská škola

Edinburská lékařská škola hostí tři děkanáty. Jedná se o biomedicínské vědy, klinické vědy a molekulární, genetické a populační zdravotní vědy.

Výuka pro program MBChB a další biomedicínské bakalářské a postgraduální programy probíhají v rámci všech tří děkanátů. Přinášením správných osob, a to jak klinických, tak neklinických, katalyzujeme a vytváříme příležitosti k rozvoji vzrušující práce, která má vliv na životy lidí. Edinburgh Medical School poskytuje prvotřídní vzdělání v prvotřídních zařízeních od vzrušených lidí, kteří jsou na špici.

Nabízíme vynikající zkušenosti v prostředí, kde je výzkum ceněn a stíhán. Výzkum je důležitou složkou života každého studenta jako prostředku k pochopení způsobu myšlení, který je bude vybavovat, aby přinesl pozitivní změnu pro lidstvo.

Edinburgh Lékařská škola: Biomedicínské vědy

Společnost Biomedical Sciences, která provádí průkopnický výzkum, je hostitelem Centra pro kognitivní a nervové systémy, Centra pro integrační fyziologii, Centra pro neuroregeneraci a Divizi infekční a cestní medicíny.

Také přispíváme k interdisciplinárnímu výzkumu s těmito přidruženými centry: Edinburgh Infectious Diseases, Edinburgh Neuroscience, Muir Maxwell Epilepsy Center, Patrick Wild Center a Farmakologie, Toxikologie a Therapeutics.

Výzkumné témata v rámci děkanátu zahrnují:

  • Geny a vývoj
  • Membránová biologie
  • Neuronové řídicí systémy
  • Poznání, učení a synaptická plasticita
  • Neuropharmacology
  • Základní a klinická virologie
  • Bakteriální patogeneze a chemoterapie

Také v rámci děkanátu je Biomedicínská vyučovací organizace (BMTO), která hraje zásadní roli při správě, koordinaci a provádění vysokoškolského učení.

BMTO je zodpovědný za program BSc lékařských věd spolu s četnými programem Honors v biologických vědách, lékařských vědách a veterinárních vědách a čtrnácti kurzů biomedicínských věd pro vysokoškoláky.

Vet

Edinburgh Medical School: Klinické vědy

S dlouhodobým mezinárodním výzkumným profilem jsou klinické vědy hostitele Centra pro kardiovaskulární vědy, Centra pro klinické vědy v oblasti mozku, Centra pro výzkum vzplanutí, Centrum regenerační medicíny, Centrum reprodukčního zdraví, Edinburgh Postgraduate Dental Institute a divize zdravotních věd.

V nejnovějším UK Research Assessment Cure byla klinická medicína hodnocena jako nejlepší z 28 podání v celé Británii.

Deanery jsou založeny hlavně na Malé Francii.

Na Malé Francii mají budova kancléře, Královský zdravotnický výzkumný ústav a Centrum regenerační medicíny nejmodernější výukové a výzkumné zařízení sousedící s královskou nemocnicí v Edinburghu a biotechnologickým výzkumným parkem Edinburgh BioQuarter.

Mezi další místa děkanů patří Edinburgh nemocenská dětská nemocnice, Západní obecní nemocnice, Royal Edinburgh Hospital a Lauriston Place.

Edinburgh Medical School: Molekulární, genetická a populační zdravotní věda

Molekulární, genetická a populační zdravotní věda se skládá z MRC ústavu genetiky a molekulární medicíny, Usher ústavu populace zdravotnictví a informatiky, Edinburgh klinické studie jednotky a divize patologie.

MRC institut genetiky a molekulární medicíny se skládá z MRC Human Genetics Unit, Edinburgh Cancer Research Centre a Centra pro genomiku a experimentální medicínu.

Usherův institut zdravotnických věd a informatiky o populaci zahrnuje Centrum pro vědy o zdravotním stavu obyvatelstva, Centrum pro lékařské informatiky a Centrum celosvětového výzkumu v oblasti zdraví.

Deanery také hostí Edinburgh klinické studie jednotka (ECTU), který byl nedávno byl úplný zápis do britského klinického výzkumného konsorcia a byl udělen MRC klinické studie metodologie hub status, a divize patologie.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health MSc » Vidět Health Diplomy » Vidět Health Certificates » Vidět Health Magistr » Vidět Online MSc » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Aplikovaná lékařská analýza obrazu (PgCert, PgProfDev - online učení)

Online forma Kombinované 2 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Cílem tohoto programu je šířit znalosti, dovednosti a porozumění v lékařských analýzách obrazu, které umožňují účinnou a účinnou lékařskou analýzu obrazu, která může být použita jak klinicky, tak i komerčně. [+]

Popis programu

Cílem tohoto programu je šířit znalosti, dovednosti a porozumění v lékařských analýzách obrazu, které umožňují účinnou a účinnou lékařskou analýzu obrazu, která může být použita jak klinicky, tak i komerčně.

Krytí fyziky zobrazování a souvisejících technik se zaměří také na specializovaný obsah zahrnující zpracování a analýzu obrazu.

Studenti budou schopni využívat výpočetní prostředí MATLAB a programovací jazyk.

Tento program využívá naše odborné znalosti v oblasti zpracování a analýzy snímků, které studentům umožní vycvičit v této oblasti prostřednictvím online vzdělávacího prostředí.... [-]


Principy a aplikace PET-MR (PgCert, PgProfDev - online učení)

Online forma Kombinované 2 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Kombinovaná pozitronová emisní tomografie (PET) a magnetická rezonance (MR) jsou zobrazovací technologie, která umožňuje shromažďovat informace o metabolické funkci, fyziologii a anatomii v jediném skenování pro diagnostické a výzkumné účely (např. Vyšetřování demence [+]

Popis programu

Kombinovaná pozitronová emisní tomografie (PET) a magnetická rezonance (MR) jsou zobrazovací technologie, která umožňuje shromažďovat informace o metabolické funkci, fyziologii a anatomii v jediném skenování pro diagnostické a výzkumné účely (např. Vyšetřování demence

PET-MR skenery jsou stále častěji instalovány v klinickém a výzkumném prostředí, ale v současné době je školení o tom, jak provozovat a nejlépe využívat taková zařízení, omezená, často vyžadující dlouhou dobu pobytu, mimo pracovních a osobních závazků doma.

Univerzita v Edinburghu patří mezi málo britských center s PET-MR skenerem a personálem s odbornými znalostmi, jak je provozovat a používat. Tento program využívá naše odborné znalosti v oblasti zobrazovací techniky, která studentům umožní výuku v této oblasti prostřednictvím online vzdělávacího prostředí.... [-]


Diplom

Anatomické vědy (Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 12 - 48 měsíců September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento postgraduální certifikát a diplom je jedinečnou příležitostí pro studenty, kteří chtějí prozkoumat aspekty lidské anatomie prostřednictvím pružnosti online distančního učení. [+]

Popis programu

Tento postgraduální certifikát a diplom je jedinečnou příležitostí pro studenty, kteří chtějí prozkoumat aspekty lidské anatomie prostřednictvím pružnosti online distančního učení.

Všechny kurzy, které tvoří program, využívají inovativní metody výuky, které studentům poskytují klíčové přenositelné dovednosti kromě pevného základu anatomických znalostí.

Náš program v oblasti anatomických věd je dodáván zcela online a následně se spoléhá na využití IT, například prostřednictvím e-mailu, audiovizuálního materiálu, diskusních fór a různých dalších interaktivních zdrojů.

Jedná se o postgraduální kvalifikaci pro lékařské, biomedicínské, spojenecké zdravotnické pracovníky a osoby v celostní praxi se zájmem o lidskou anatomii. Program čerpá z vysoce uznávaných výukových a výzkumných pracovníků univerzity.... [-]


MSc

Anatomie člověka (MSc)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Edinburgh

Cílem našeho programu je zlepšit vaše teoretické a praktické znalosti anatomie člověka prostřednictvím intenzivního kurzu dissekce na školním areálu, stejně jako vývoj a učení teoretických a praktických aspektů výuky anatomie na úrovni vysokoškolských a postgraduálních. [+]

Popis programu

V tomto programu budete:

Naučte se anatomii pomocí pitvyZískejte znalosti a zkušenosti s anatomickou výukouPřijměte další moduly o neuroanatomii, embryologii, anatomickém právu a etice a lékařském zobrazování.Přispějte k celosvětově vedoucímu anatomickému a / nebo biomedicínskému výzkumu

Cílem našeho programu je zlepšit vaše teoretické a praktické znalosti anatomie člověka prostřednictvím intenzivního kurzu dissekce na školním areálu, stejně jako vývoj a učení teoretických a praktických aspektů výuky anatomie na úrovni vysokoškolských a postgraduálních.

Tento program má dvě hlavní oblasti. Jedním z nich je hloubkové studium anatomie lidského těla. Anatomické znalosti se naučí na úrovni, aby se učil vysokoškoláci a postgraduální studenti a profese spojenecké s lékařstvím. Tato část bude zahrnovat disekci těla ve skupinách tří až pěti studentů ve dvou semestrech. Tato část kurzu je do značné míry samoregulační, s pravidelnými "operacemi", kdy jsou přítomní pedagogové, kteří odpovídají na otázky a pomáhají studentům s disekci.... [-]


Aplikované chování zvířat

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh + 1 více

Tento program má populární mezinárodní atraktivitu a je podporován mnoha mezinárodními organizacemi za účelem jeho nejnovějšího porozumění a uplatňování nejnovějších metod a postupů v oblasti dobrých životních podmínek zvířat. Poskytujeme studentům znalosti o dobrých životních podmínkách zvířat, které lze aplikovat při výzkumu zvířat, řízení, péči, výrobě, kontrole, hodnocení a přípravě právních předpisů. [+]

Popis programu

Tento program má populární mezinárodní atraktivitu a je podporován mnoha mezinárodními organizacemi za účelem jeho nejnovějšího porozumění a uplatňování nejnovějších metod a postupů v oblasti dobrých životních podmínek zvířat.

Poskytujeme studentům znalosti o dobrých životních podmínkách zvířat, které lze aplikovat při výzkumu zvířat, řízení, péči, výrobě, kontrole, hodnocení a přípravě právních předpisů.

Vedle hlavního výučního týmu máme každý rok hosty lektorů do Edinburghu, kteří vyučují tento program a umožňují vám využít zkušenosti a znalosti profesionálů, kteří pracují v celém chování zvířat a ve společenstvech dobrých životních podmínek.... [-]


Biologické vědy zvířat (MSc)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Edinburgh

Náš program dává absolventům vědecké poznatky a praktické dovednosti k provádění výzkumu v rozvíjející se oblasti živočišné vědy a "Jedno zdraví" tím, že poskytuje základní znalosti o fungování těla zvířete. Prozkoumáme aplikace základních živočišných věd pro veterinární a humánní medicínu, živočišnou výrobu a zajišťování potravin. [+]

Popis programu

Náš program dává absolventům vědecké poznatky a praktické dovednosti k provádění výzkumu v rozvíjející se oblasti živočišné vědy a "Jedno zdraví" tím, že poskytuje základní znalosti o fungování těla zvířete. Prozkoumáme aplikace základních živočišných věd pro veterinární a humánní medicínu, živočišnou výrobu a zajišťování potravin.

Program se koná ve světoznámém Roslinském institutu, který je umístěn v nejmodernější výzkumné budově na kampusu Velikonočních Bushů, v blízkosti královské (Dick) školy veterinárních studií. Jako člen personálu ústavu budete mít prospěch z naší světové reputace v oblasti výzkumu v živé a úspěšné akademické komunitě.... [-]


Chirurgické vědy (MSc - Online učení)

Online forma Kombinované 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento online program je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu. Zahrnuje medzináboženský chirurgický curriculum v UK. [+]

Popis programu

Tento online program je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu . Zahrnuje medzináboženský chirurgický curriculum v UK.

Tento program vám poskytuje prvotřídní přípravu na členství v zkoušce Royal College of Surgeons (MRCS), s dalším důrazem na získané poznatky a jejich uplatnění.

Výzkumný projekt třetího MSc také slouží jako příležitost k rozvoji akademické kariéry v chirurgii.

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.... [-]


Globální zdraví

Online forma Kombinované 1 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Program se opírá o paralely, které existují mezi těmito nemocemi, učení se od výzev, které existují a jejichž cílem je spojit jednotlivce s položením základů pro globální komunitu praxe. Naším cílem je poskytnout pokročilé kvalifikace pro biomedicínské, zdravotnické, zdravotnické a veterinární pracovníky. Cílem předmětu je seznámit studenty s praxí formulování a realizace strategií a programů zaměřených na obnovu a posílení vývoje vědeckých poznatků a budování lidského kapitálu. [+]

Popis programu

V posledních několika desetiletích se každoročně objevuje téměř jedno nové onemocnění a více než 75% těchto onemocnění pochází ze zoonotických původů. Nyní existuje větší poptávka po investicích a výzkumu, které nám pomohou lépe zvládat tato onemocnění.

Cílem tohoto programu je řešit problémy spojené s infekčními chorobami v 21. století nabídnutím kurzů v oblasti sledování, prevence a kontroly infekčních onemocnění, jakož i hodnocení jejich vlivu na veřejné zdraví.

Jedná se o profesionální postgraduální kvalifikaci pro biomedicínské, zdravotnické, zdravotnické a veterinární pracovníky se zájmem o globální zdraví a infekční nemoci.... [-]


Imaging (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 2 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Zlepšete své odborné znalosti v oblasti zobrazování a získáte vysoce kvalifikovanou kvalifikaci magisterských studijních programů prostřednictvím online distančního vzdělávání a zároveň zůstaňte v práci ve svém oboru a ve svém vlastním místě. [+]

Popis programu

Rozšiřovat zobrazovací znalosti, dovednosti

Cíle našeho flexibilního, přerušovaného, ​​částečného, ​​on-line učení (OL) program:

k pochopení zobrazovací teorie, techniky, analýzyrozvíjet plánování výzkumuumožnit tlumočeníspojit imagingový výzkum s klinickými aplikacemiOnline učení

Získejte přístup na světové úrovni na univerzitě v Edinburghu, při zachování místních profesionálů

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.

Struktura programu

Můžete se rozhodnout pro studium na úrovni certifikátu, diplomu nebo magisterského studia.... [-]


Interní medicína (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

Online forma Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento on-line program vám poskytne komplexní znalosti o postupech, vyšetřovacích postupech a možnostech léčby běžných onemocnění, se kterými se setkáte ve všeobecné lékařské praxi. [+]

Popis programu

Tento on-line program vám poskytne komplexní znalosti o postupech, vyšetřovacích postupech a možnostech léčby běžných onemocnění, se kterými se setkáte ve všeobecné lékařské praxi.

Program je většinou určen pro rané postgraduální lékaře. Doplňuje učení, které potřebujete k dosažení členství v Královské vysoké škole lékařů, a může být také vhodné pro lékaře v jiných specializacích nebo konzultanty zdravotní péče a další paramedické specialisty s rozsáhlými klinickými zkušenostmi.

Zabýváme se základní fyziologií, patofyziologií, terapií a klinickým řízením, stejně jako klinickými dovednostmi, obecnými dovednostmi (včetně psaní a výzkumnými metodami), etiky a předepisování.... [-]


Klinické studie (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento on-line program vám poskytne znalosti a pochopení klíčových prvků a principů návrhu, dodávky a analýzy klinických studií. Vedle znalostí a porozumění zásad GCP a jejich praktické implementaci v klinických studiích. [+]

Popis programu

Online program bude poskytovat znalosti a porozumění základním prvkům a zásadám návrhu, dodávky a analýzy klinických studií. Vedle znalostí a porozumění zásad GCP a jejich praktické implementaci v klinických studiích.

Tento program je vhodný pro absolventy medicíny, ošetřovatelství, farmacie, věd o živé přírodě a dalších příbuzných disciplín zapojených do klinických studií.

Tento program bude podporovat poptávku po vhodně kvalifikovaných vyšetřovatelích, aby vedli klinické testy všech fází. Každý kurz je rozdělen na množinu tematických sekcí, ve kterých je materiál prezentován ve směsi krátkých online přednášek, praktických případových studií, řízených čtení, podcastů a archivovaných webinářů. Úkoly diskusních panelů a odborné přednášky hostujících odborníků nabízejí příležitost k diskusím o kritickém diskurzu a debatě o aktuálních otázkách pod vedením odborných pedagogických pracovníků.... [-]


Klinické řízení bolesti (MSc, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 2 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento program na plný úvazek na plný úvazek přitahuje mezinárodní a multiprofesní studentskou kohortu a nabízí jedinečnou příležitost k přímému kontaktu s ostatními, kteří pracují v boji proti bolesti po celém světě. V tomto kontextu získají studenti znalosti, porozumění a hodnotící schopnosti, aby poskytly pokročilou klinickou péči, aby zlepšily výsledky pro osoby žijící v bolesti. [+]

Popis programu

Univerzita v Edinburghu je celosvětově uznávaná pro svůj výzkum, vývoj a inovace a poskytuje studentům světové vzdělání již více než 425 let. Soubor programů bolesti, které nabízí Oddělení anestezie, kritické péče a bolesti, pokračuje v této tradici tím, že integruje současný klinický výzkum s vysokoškolským a profesionálním přístupem.

Jako multidimenzionální jev je nezbytné, aby se bolest řídila prostřednictvím plánovaných multidisciplinárních iniciativ a vstupů, jejichž cílem je zmírnit utrpení pacienta a zlepšit kvalitu života. Prostřednictvím solidního, teoretického pochopení biologických, psychologických a sociálních konceptů, které pohání, rozvíjejí a udržují bolest, studenti prozkoumají mnohostrannou povahu bolesti a jejích účinků. Studenti získají pokročilé znalosti o odborné oblasti bolesti a budou rozvíjet základní dovednosti a znalosti potřebné pro pokročilé praktiky bolesti.... [-]


Kmenové buňky a translační neurologie (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 2 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento program nabízí špičkové translační neurovědy zaměřené na kmenové buňky, neurodegenerativní onemocnění, regeneraci a modely (zvíře i buňky). Kromě toho začlenění pacientů a jejich ošetřovatelů a skutečných dopadů těchto onemocnění na jednotlivce bude společným tématem celého programu, který je opravdu jedinečný a mimořádně nový. [+]

Popis programu

Demence (včetně řady neurodegenerativních onemocnění, jako je Alzheimerova choroba) se nedávno stala hlavní příčinou úmrtí ve Velké Británii. Kmenové buňky jsou nová a relativně mladá větev vědeckého výzkumu, který má potenciál nejen terapií, ale je schopen přesně modelovat tyto zřetelně lidské nemoci.

Tento jedinečný program nabídne studentům reálný pohled na pacienty, pečovatele, vědce a celou řadu odborníků v oblasti zdravotnictví včetně předních světových odborníků na dopad neurologických onemocnění.

Tento program nabízí špičkové translační neurovědy zaměřené na kmenové buňky, neurodegenerativní onemocnění, regeneraci a modely (zvíře i buňky). Kromě toho začlenění pacientů a jejich ošetřovatelů a skutečných dopadů těchto onemocnění na jednotlivce bude společným tématem celého programu, který je opravdu jedinečný a mimořádně nový.... [-]


Konzervační medicína (M VetSci, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 2 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Konzervační medicína je vznikající disciplínou, která studuje složité vztahy a interakce mezi zdravím zvířat, lidským zdravím a zdravím ekosystémů. Tento program poskytuje veterinářům dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby byli účinnými praktiky konzervační medicíny. [+]

Popis programu

Konzervační medicína je ustavená oblast, která se nadále vyvíjí, protože rozvíjíme naši schopnost studovat komplexní vztahy a interakce mezi zdravím zvířat, lidským zdravím a ekosystémy. To se objevilo v devadesátých letech jako reakce na potřebu holistického a interdisciplinárního přístupu k zachování biologické rozmanitosti. Zvláště důležitost zdraví v mnoha otázkách ochrany byla široce uznána. S jeho základem v principu biologie ochrany, konzervační medicína zahrnuje příspěvky od zdravotních věd, ekologie a společenských věd. To může být považováno za aplikaci Jedného zdraví pro zachování biologické rozmanitosti.... [-]


Mezinárodní zdraví zvířat (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online vzdělávání)

Online forma Kombinované 1 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Vychází z pevných základů biologických, imunologických, patologických a epidemiologických principů. Tento online systém MSc vám poskytne dovednosti potřebné pro identifikaci, kontrolu a řízení chorob zvířat a odborné znalosti pro řešení mezinárodních problémů týkajících se zdraví zvířat 21. století. [+]

Popis programu

Chov dobytka je životně důležitý pro život milionů lidí, ale endemická a epidemická onemocnění, která ovlivňuje produktivitu zvířat a omezuje chudobu.

Nemoci, které mohou být přenášeny mezi zvířaty a lidmi, ohrožují zdraví hospodářských zvířat, jejich rodin a jejich komunit. V mnoha rozvojových regionech jsou zemědělci a pracovníci ve zdravotnictví často špatně vybaveni pro řešení tohoto rizika.

Tento program spojuje odborné znalosti z celé univerzity s cílem poskytnout prvotřídní výuku a výzkum k řešení těchto otázek.

Vychází z pevných základů biologických, imunologických, patologických a epidemiologických principů. Tento online systém MSc vám poskytne dovednosti potřebné pro identifikaci, kontrolu a řízení chorob zvířat a odborné znalosti pro řešení mezinárodních problémů týkajících se zdraví zvířat 21. století.... [-]


MSc kritická péče (online učení)

Online forma Denní studium 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Program MSc Critical Care je zaměřen na odborníky v oblasti zdravotní péče, kteří se setkávají s kriticky nemocnými dospělými ve své každodenní praxi (sestry, lékaři v oboru výcviku, fyzioterapeuti, lékaři ze všech specialit, zdravotničtí pracovníci a dietní lékaři). [+]

Popis programu

Program MSc Critical Care je zaměřen na odborníky v oblasti zdravotní péče, kteří se setkávají s kriticky nemocnými dospělými ve své každodenní praxi (sestry, lékaři v oboru výcviku, fyzioterapeuti, lékaři ze všech specialit, zdravotničtí pracovníci a dietní lékaři). Potenciální studenti často pracují na plný úvazek v profesních rolích a vyžadují flexibilní přístup ke studiu. Program je proto navržen jako částečně-plně online, MSc program, s možností absolvování po 1, 2, nebo 3 roky s postgraduální certifikát, postgraduální diplom nebo MSc, resp.

Všichni studenti budou studovat základní klinické předměty v 1. a 2. roce programu, zahrnující uznání kritického onemocnění, počáteční léčbu a stabilizaci, pokročilou podporu orgánových systémů, koordinaci péče v rámci jednotky intenzivní péče a lidské faktory. To poskytne komplexní, praktické a důkazní znalosti, které lze snadno aplikovat v klinické praxi. Studenti budou schopni přizpůsobit své učení výběrem dvou volitelných předmětů - jeden na konci roku 1 a jeden na konci roku 2.... [-]


Neuroimaging pro výzkum (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 2 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Program rozšiřuje znalosti zobrazování, dovednosti a porozumění, aby umožnil efektivní a efektivní využití zobrazování, klinicky, ve výzkumu a v průmyslu. [+]

Popis programu

Rozšiřovat poznatky neuroimagingu, dovednosti a porozumění, aby bylo možné účinně a efektivně využívat neuroimaging ve výzkumu.

Cíle našeho flexibilního, přerušovaného, ​​částečného, ​​on-line učení (OL) program:

poskytnout porozumění výzkumu, který využívá techniky neuroimagingurozvíjet plánování výzkumuumožnit tlumočeníspojit výzkum neuroimagingu s klinickými aplikacemiOnline učení

Získejte přístup na světové úrovni na univerzitě v Edinburghu, při zachování místních profesionálů

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.... [-]


Oftalmologie primární péče (MSc - online učení)

Online forma Kombinované 1 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento tříletý program Masters na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons of Edinburgh. Zaměřuje se především na optometristy, kteří hledají formální postgraduální výcvik v komunitní klinické péči. Tento program je také vysoce relevantní pro lékařské a chirurgické praktikanty, kteří vstupují do specializačních školení v oboru oftalmologie. [+]

Popis programu

Tento nový tříletý magisterský program na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu a vede k titulu Master of Science (MSc). Byl vyvinut ve spolupráci s NHS Education for Scotland (NES).

Zaměřuje se především na optometristy, kteří hledají formální postgraduální výcvik v komunitní klinické péči. Tento program je také vysoce relevantní pro lékařské a chirurgické praktikanty, kteří vstupují do specializačních školení v oboru oftalmologie.

Tento stupeň je v souladu s učebními osnovami zkoušek FRCSEd a FRCOphth ve Spojeném království a Irsku, což je velmi atraktivní pro domácí a zahraniční studenty.... [-]


Pediatrická pohotovostní medicína (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Online učení)

Online forma Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento program je zaměřen na vysoce kvalifikované absolventy medicíny zapojené do řízení klinických mimořádných situací u dětí. Je ideální pro praktikanty v pediatrii a nouzové medicíně a také velmi relevantní pro anesteziology, kteří chtějí rozvíjet dovednosti v pediatrické anestezii nebo intenzivní pediatrické péči. [+]

Popis programu

Tento program je zaměřen na vysoce kvalifikované absolventy medicíny zapojené do řízení klinických mimořádných situací u dětí.

Je ideální pro praktikanty v pediatrii a nouzové medicíně a také velmi relevantní pro anesteziology, kteří chtějí rozvíjet dovednosti v pediatrické anestezii nebo intenzivní pediatrické péči.

Pomůže také odborníkům z oblasti primární péče, kteří pracují ve vzdálených a venkovských oblastech bez podpory pediatrických pacientů.

V diplomovém roce mají studenti také možnost zvolit si kurzy pediatrické kritické lékařské péče, jejichž cílem je překlenout propast mezi resuscitací v nouzovém oddělení a přijetím do oddělení pro pediatrickou kritickou péči (včetně vysoké závislosti a intenzivní péče).... [-]


Pokročilá klinická praxe (M VetSci, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 1 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento magisterský program je navržen tak, aby poskytoval studentům dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby byli vysoce efektivními praktickými pracovníky a aby jim umožnili působit jako vedoucí a mentorové v rámci veterinární komunity. [+]

Popis programu

Veterinární lékařství je rychle se rozvíjející disciplínou zahrnující širokou škálu specializovaných oblastí. Výzkum ve veterinární medicíně je přímo relevantní pro zlepšení zdraví a dobrých životních podmínek domácích druhů zvířat a ochrany veřejného zdraví.

R (D) SVS má mezinárodní pověst a jeho klinické služby - Nemocnice malých zvířat (psi a kočky a exotické rostliny, zoo a divoká zvěř) a Nemocnice velkých zvířat (koně a hospodářská zvířata) patří k nejvlivnějším center pro klinickou péči ve Velké Británii a Evropě. Je nejvhodnější posílit dovednosti v tomto odvětví vzhledem k dovednostem v oblasti primární, sekundární a terciární péče a chirurgie a rozsáhlé výzkumné činnosti ve všech oblastech veterinární medicíny.... [-]


Primární péče o zuby (MSc, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

Online forma Kombinované 1 - 3 let February 2019 Spojené království Edinburgh

Tento on-line modulární program na částečný úvazek poskytuje základní vzdělání pro lékaře primární péče. Program rozvíjí schopnost přijmout přístup založený na důkazech v klinické praxi a posoudit a poskytnout kvalitní primární péči o zuby. [+]

Popis programu

Tento on-line modulární program na částečný úvazek poskytuje magisterské vzdělání pro klinické ordinace primární péče, se zvláštním důrazem na zubní stomatologii.

Struktura diplomové práce je navržena tak, aby vyhovovala potřebám zubních lékařů z celého světa.

Program rozvíjí schopnost přijmout přístup založený na důkazech v klinické praxi a posoudit a poskytnout kvalitní primární péči o zuby.

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.... [-]


Transfúze, transplantace

Campus forma Kombinované 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Program vám poskytne hluboké odborné znalosti a znalosti vědy, předpisů a mezinárodních postupů v oblasti transfúze, transplantace a tkáňového bankovnictví pro ty, kteří se zaměří na vyšší postavení vedoucích pracovníků ve zdravotnických organizacích. [+]

Popis programu

Tento program na částečný úvazek je organizován za podpory Skotské národní krevní transfuzní služby (SNBTS). V oblasti transfuze, transplantace a tkáňového bankovnictví má SNBTS vedoucí mezinárodní pověst a program je akreditován Ústavem biomedicínských věd (IBMS), odborným orgánem pro biomedicínské vědce ve Velké Británii.

Program byl navržen tak, aby byl v souladu s požadavky NHS a ustanoveními týkajícími se kariérního postupu u biomedicínských vědců, klinických vědců a dalších zdravotnických pracovníků pracujících v těchto oblastech.

Program vám poskytne hluboké odborné znalosti a znalosti vědy, předpisů a mezinárodních postupů v oblasti transfúze, transplantace a tkáňového bankovnictví pro ty, kteří se zaměří na vyšší postavení vedoucích pracovníků ve zdravotnických organizacích.... [-]


Veterinární anestezie

Online forma Kombinované 1 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Ve veterinární péči o zvířata je pro zlepšení dobrých životních podmínek zvířat zásadní důležitost anestezie (zneškodnění zvířat v důsledku povolování) a analgezie (snížení bolesti utrpěného zvířetem) a umožnění pokračujícího vývoje léčebných a chirurgických zákroků. [+]

Popis programu

Ve veterinární péči o zvířata je pro zlepšení dobrých životních podmínek zvířat zásadní důležitost anestezie (zneškodnění zvířat v důsledku povolování) a analgezie (snížení bolesti utrpěného zvířetem) a umožnění pokračujícího vývoje léčebných a chirurgických zákroků.

Znalosti a pokroky v anestezii za posledních dvacet let byly značné. Můžeme použít techniky k zablokování pocitu místně nebo přes oblast těla, nejenom celkové bezvědomí. V boji proti bolesti máme k dispozici řadu léků a metod podávání léků. Anestézie vždy přinášela rizika a máme stále větší dostupnost monitorovacích zařízení, která nám pomáhají sledovat fyziologickou funkci těla během anestezie s cílem snížit morbiditu a úmrtnost u našich zvířat.... [-]


Veterinární epidemiologie (MSc, Pg Dip, Pg Cert, PG Prof Dev - Online učení)

Online forma Kombinované 1 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Veterinární epidemiologie je klíčovou složkou řady globálních velkých výzev, které souvisejí s kontrolou nemocí, bezpečností potravin a změnou klimatu. V důsledku toho je třeba zlepšit naši schopnost porozumět, předvídat a reagovat na vzorce a dynamiku onemocnění a kontrolovat ohniska. [+]

Popis programu

Veterinární epidemiologie je klíčovým prvkem řady globálních velkých výzev, které se týkají kontroly choroby, bezpečnosti potravin a změny klimatu. V důsledku toho je třeba zlepšit naši schopnost porozumět, předvídat a reagovat na vzorce a dynamiku onemocnění a kontrolovat ohniska.

Partnerství R (D) SVS a SRUC vytváří největší koncentraci výzkumné síly ve veterinárních a zemědělských vědách ve Velké Británii. MSc čerpá z tohoto bohatství zkušeností a výzkumné činnosti s cílem poskytnout vědecké poznatky o základních biologických procesech (např. Chování, fyziologie, imunologie, ekologie) a postupy řízení životního prostředí a hospodaření (např. Chov, výživa, živočišná výroba) , prevalence a rozšíření v systémech živočišné výroby. To umožňuje hluboké porozumění složitým environmentálním vzorcům onemocnění, což usnadňuje predikci rizika a kontroly onemocnění. Tento přístup založený na multidisciplinárních systémech vám poskytne dovednosti, které významně přispějí k řešení otázky zabezpečení potravin, změny klimatu a kontroly nemocí ve vaší úloze odborníka v oblasti zdraví zvířat.... [-]


Magistr

Cévní

Online forma Kombinované 2 - 4 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku a doplňuje školení na pracovišti. [+]

Popis programu

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku a doplňuje školení na pracovišti.

Na základě interkolekulárního chirurgického curricula v UK nabízí studentům cévní a endovaskulární chirurgie příležitost studovat témata relevantní pro tuto specializaci a podporuje přípravu na závěrečné odborné výstupní zkoušky, jako jsou FRCS a FEBVS. Studie vám umožní zlepšit znalosti založené na důkazech a zlepšit klinickou praxi.

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni:

prokázat hluboké znalosti o své vybrané chirurgické sub-specialitě a být schopen aplikovat tyto znalosti na systematické hodnocení a řízení chirurgických pacientů v oblasti volitelného, ​​naléhavého a nouzového klinického stavuuznat přínos a odpovědnost vedoucího lékaře v multidisciplinárním řízení komplexních chirurgických onemocněníkriticky reflektovat každodenní chirurgickou praxi v souvislosti s nedávnými pokroky a zapojit se do kritického dialogu s vrstevníky a odborníky z jiných oborůaplikovat obecné principy klinického studia, etiky a statistik, aby kriticky vyhodnotili vědeckou literaturu v chirurgickém výzkumu a provedli vědomé úsudky o nových a objevujících se záležitostech v chirurgiivykonávat vysokou úroveň autonomie a iniciativy v odborných činnostech na úrovni nezávislé chirurgické praxe... [-]

Klinická oftalmologie (ChM - Online učení)

Online forma Kombinované 2 - 4 let September 2019 Spojené království Edinburgh

ChM je navržen tak, aby podporoval pokročilé oftalmologické praktiky ve Spojeném království a mezinárodně prostřednictvím učebních osnov, které uznávají jejich specializované oftalmologické zájmy při přípravě na výstupní vyšetření a praxi v nemocnicích. [+]

Popis programu

Tento nový dvouletý program Masters na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu a vede k titulu Master of Chirurgie (ChM). Byl vyvinut s podporou NHS Education for Scotland (NES).

ChM je navržen tak, aby podporoval pokročilé oftalmologické praktiky ve Spojeném království a mezinárodně prostřednictvím učebních osnov, které uznávají jejich specializované oftalmologické zájmy při přípravě na výstupní vyšetření a praxi v nemocnicích.

Naše programy jsou v souladu s učebními osnovy zkoušek FRCSEd a FRCOphth ve Spojeném království a Irsku, což dělá tyto tituly velmi atraktivní pro domácí a zahraniční studenty.... [-]


Obecná chirurgie (ChM - Online učení)

Online forma Kombinované 2 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek nabízí společně Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vyučuje se zcela online. Obě instituce se předtím dobře spojily, aby získaly oceněný magisterský program na podporu raného chirurgického výcviku a nadále sloužily jako silná značka v chirurgii. [+]

Popis programu

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek nabízí společně Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vyučuje se zcela online. Obě instituce se předtím dobře spojily, aby získaly oceněný magisterský program na podporu raného chirurgického výcviku a nadále sloužily jako silná značka v chirurgii.

Budete vyučováni zkušenými lektorem - všemi špičkovými klinikami ve svém oboru - a budete mít přístup k dobře definovaným a řízeným vzdělávacím prostředkům a vzdělávacím materiálům včetně jedinečné online knihovny.

Ilustrativní případy zahrnují technické dovednosti a postupy, jakož i základní znalosti a klinické dovednosti.... [-]


Rodinná medicína (Master - Online Learning)

Online forma Kombinované 2 - 6 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Univerzita v Edinburghu poskytuje vysoce kvalitní postgraduální zdravotní výchovu v online formátu distančního vzdělávání. Studenti pocházejí z různých zemí světa, z nichž každá přináší své jedinečné zkušenosti a vytváří živou globální vzdělávací komunitu. Program poskytne lékařům základní lékařské znalosti a manažerské dovednosti pro společné prezentace zdravotních problémů a prozkoumá řízení v kontextu zásad, postupů a praktik rodinné medicíny. Program bude vybavovat studenty dovednostmi, aby se stali odbornými rodinnými lékaři, jejichž přístup bude poskytovat soustavnou, koordinovanou, komplexní a nákladově efektivní péči založenou na pochopení pacienta v kontextu rodiny a komunity. [+]

Popis programu

Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) volá rodinné lékaře "naše stoupající hvězdy budoucnosti". To odráží obnovený závazek WHO stavět rodinnou medicínu jako specializaci ve všech regionech. Posílení rodinné medicíny bylo uznáno jako klíčová součást dosažení univerzálního zdravotního pokrytí v rámci cílů udržitelného rozvoje, na které se každá země zavázala na posledním Valném shromáždění OSN. Cílem tohoto diplomu je navázat na tuto hybnost posílení primární péče tím, že rozvíjí kompetentní rodinné lékaře, kteří jsou oprávněni stát se vedoucími a zastánci budoucnosti této profese.

... [-]

Trauma

Online forma Kombinované 2 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, nabízí Královská akademie lékařů v Edinburghu a univerzita v Edinburghu a vede k titulu Master of Surgery (ChM). [+]

Popis programu

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, nabízí Královská akademie lékařů v Edinburghu a univerzita v Edinburghu a vede k titulu Master of Surgery (ChM).

Na základě interkolekulárního chirurgického curricula v UK poskytuje ChM v traumatu a ortopedii příležitost pro studenty vybrat ty pokročilé moduly relevantní pro jejich deklarovanou specializaci a podporuje výuku pro zkoušku Fellowship of the Royal College of Surgeons (FRCS).

Program je navržen tak, aby běžel vedle klinického výcviku a doplňoval hodnocení na pracovišti.

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.... [-]


Urologie (ChM - Online učení)

Online forma Kombinované 2 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, je nabízen Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vede k titulu Master of Chirurgie (ChM). [+]

Popis programu

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku a doplňuje školení na pracovišti.

Na základě interkolekulárního chirurgického curricula v UK nabízí studentům v cévní a endovaskulární chirurgii příležitost studovat témata relevantní pro specializaci a podporuje přípravu na závěrečné odborné výstupní zkoušky, jako jsou FRCS a FEBU. Studie vám umožní zlepšit znalosti založené na důkazech a zlepšit klinickou praxi.

Po ukončení tohoto programu budou mít stážisté možnost:

prokázat hluboké znalosti o své vybrané chirurgické sub-specialitě a být schopen aplikovat tyto znalosti na systematické hodnocení a řízení chirurgických pacientů v oblasti volitelného, ​​naléhavého a nouzového klinického stavuuznat přínos a odpovědnost vedoucího lékaře v multidisciplinárním řízení komplexních chirurgických onemocněníkriticky reflektovat každodenní chirurgickou praxi v souvislosti s nedávnými pokroky a zapojit se do kritického dialogu se svými vrstevníky a odborníky z jiných specializacíaplikovat obecné principy klinického studia, etiky a statistik, aby kriticky vyhodnotili vědeckou literaturu v chirurgickém výzkumu a provedli vědomé úsudky o nových a objevujících se záležitostech v chirurgiivykonávat vysokou úroveň autonomie a iniciativy v odborných činnostech na úrovni nezávislé chirurgické praxe... [-]

Veřejné zdraví (MPh)

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2019 Spojené království Edinburgh + 1 více

To je ideální program, pokud jste profesionál nebo nový předmět a chcete řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví. [+]

Popis programu

Veřejné zdraví se zabývá prevencí nemocí, prodlužováním života a podporou zdraví prostřednictvím úsilí společnosti.

To je ideální program, pokud jste profesionál nebo nový předmět a chcete řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví.

Tento program se vyučuje v on-campusu, ale také nabízíme MPH na částečný úvazek online distančním učením, který může vyhovovat těm, kteří chtějí pokračovat v práci při studiu nebo kteří nejsou schopni přijít do Edinburghu.

Získáte porozumění tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory pro vyšetřování a rozvoj nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, veřejného zdraví a společenských věd, etiky a zdraví.... [-]


Veřejné zdraví (MPh, Pg Dip, Pg Cert - Online Learning)

Online forma Kombinované 1 - 3 let September 2019 Spojené království Edinburgh

Náš program MPH umožňuje studentům porozumět tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory k prozkoumání a rozvoji nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, veřejného zdraví a sociálních věd o zdraví. [+]

Popis programu

Online program Master of Public Health (MPH) je založen na dlouholeté tradici akademické výuky a výzkumu v oblasti veřejného zdraví na univerzitě v Edinburghu.

Veřejné zdraví se zabývá prevencí nemocí, prodlužováním života a podporou zdraví prostřednictvím úsilí společnosti. Ať již pracujete v této oblasti nebo jste noví k tomuto tématu, je tento Master of Public Health (MPH) ideálním programem pro ty, kteří chtějí řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví.

Náš program MPH umožňuje studentům porozumět tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory k prozkoumání a rozvoji nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, veřejného zdraví a sociálních věd o zdraví.... [-]


Contact
Adresa destinace
47 Little France Cres, Edinburgh EH16 4TJ, United Kingdom
Edinburgh, Scotland, GB
Social Media