Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola medicíny a veterinární medicíny sestává ze dvou škol. Jedná se o Lékařskou školu v Edinburghu a Royal (Dick) škola veterinárních studií.

Spolu tvoříme jedinečné seskupení ve Velké Británii, kde veterináři, lékaři a biomedicínští vědci spolupracují a studují společné příčiny nemoci, které ovlivňují naše obyvatelstvo. Naše kampusy, naše struktura a organizace našich diplomů zajišťují, že lidé z Royal (Dick) škola veterinárních studií a Edinburgh Medical School dýchají stejným vzduchem, navrhují společně projekty a vyučují ve svých specializovaných oblastech.

Vet

Královská (Dick) škola veterinárních studií

Nejlépe hodnocená veterinární škola ve Velké Británii v Rámec excelence v oblasti výzkumu 2014, The Royal (Dick) škola veterinárních studií je světovým lídrem ve veterinární výchově, výzkumu a praxi. Zajišťujeme vynikající veterinární vzdělání s využitím oceněného učebního plánu, inovativních metod výuky a interdisciplinárního prostředí. Byli jsme prvními ze sedmi britských veterinárních škol pro kvalitu výzkumu ve Výzkumných cvičeních za rok 2008, což potvrdilo vynikající mezinárodní pověst školy. Naše klinické oddělení - Nemocnice pro malé zvíře a Velkou Zvířecí praxi - patří mezi nejvlivnější centra pro klinickou péči ve Velké Británii.

Edinburská lékařská škola

Edinburská lékařská škola hostí tři děkanáty. Jedná se o biomedicínské vědy, klinické vědy a molekulární, genetické a populační zdravotní vědy.

Výuka pro program MBChB a další biomedicínské bakalářské a postgraduální programy probíhají v rámci všech tří děkanátů. Přinášením správných osob, a to jak klinických, tak neklinických, katalyzujeme a vytváříme příležitosti k rozvoji vzrušující práce, která má vliv na životy lidí. Edinburgh Medical School poskytuje prvotřídní vzdělání v prvotřídních zařízeních od vzrušených lidí, kteří jsou na špici.

Nabízíme vynikající zkušenosti v prostředí, kde je výzkum ceněn a stíhán. Výzkum je důležitou složkou života každého studenta jako prostředku k pochopení způsobu myšlení, který je bude vybavovat, aby přinesl pozitivní změnu pro lidstvo.

Edinburgh Lékařská škola: Biomedicínské vědy

Společnost Biomedical Sciences, která provádí průkopnický výzkum, je hostitelem Centra pro kognitivní a nervové systémy, Centra pro integrační fyziologii, Centra pro neuroregeneraci a Divizi infekční a cestní medicíny.

Také přispíváme k interdisciplinárnímu výzkumu s těmito přidruženými centry: Edinburgh Infectious Diseases, Edinburgh Neuroscience, Muir Maxwell Epilepsy Center, Patrick Wild Center a Farmakologie, Toxikologie a Therapeutics.

Výzkumné témata v rámci děkanátu zahrnují:

  • Geny a vývoj
  • Membránová biologie
  • Neuronové řídicí systémy
  • Poznání, učení a synaptická plasticita
  • Neuropharmacology
  • Základní a klinická virologie
  • Bakteriální patogeneze a chemoterapie

Také v rámci děkanátu je Biomedicínská vyučovací organizace (BMTO), která hraje zásadní roli při správě, koordinaci a provádění vysokoškolského učení.

BMTO je zodpovědný za program BSc lékařských věd spolu s četnými programem Honors v biologických vědách, lékařských vědách a veterinárních vědách a čtrnácti kurzů biomedicínských věd pro vysokoškoláky.

Vet

Edinburgh Medical School: Klinické vědy

S dlouhodobým mezinárodním výzkumným profilem jsou klinické vědy hostitele Centra pro kardiovaskulární vědy, Centra pro klinické vědy v oblasti mozku, Centra pro výzkum vzplanutí, Centrum regenerační medicíny, Centrum reprodukčního zdraví, Edinburgh Postgraduate Dental Institute a divize zdravotních věd.

V nejnovějším UK Research Assessment Cure byla klinická medicína hodnocena jako nejlepší z 28 podání v celé Británii.

Deanery jsou založeny hlavně na Malé Francii.

Na Malé Francii mají budova kancléře, Královský zdravotnický výzkumný ústav a Centrum regenerační medicíny nejmodernější výukové a výzkumné zařízení sousedící s královskou nemocnicí v Edinburghu a biotechnologickým výzkumným parkem Edinburgh BioQuarter.

Mezi další místa děkanů patří Edinburgh nemocenská dětská nemocnice, Západní obecní nemocnice, Royal Edinburgh Hospital a Lauriston Place.

Edinburgh Medical School: Molekulární, genetická a populační zdravotní věda

Molekulární, genetická a populační zdravotní věda se skládá z MRC ústavu genetiky a molekulární medicíny, Usher ústavu populace zdravotnictví a informatiky, Edinburgh klinické studie jednotky a divize patologie.

MRC institut genetiky a molekulární medicíny se skládá z MRC Human Genetics Unit, Edinburgh Cancer Research Centre a Centra pro genomiku a experimentální medicínu.

Usherův institut zdravotnických věd a informatiky o populaci zahrnuje Centrum pro vědy o zdravotním stavu obyvatelstva, Centrum pro lékařské informatiky a Centrum celosvětového výzkumu v oblasti zdraví.

Deanery také hostí Edinburgh klinické studie jednotka (ECTU), který byl nedávno byl úplný zápis do britského klinického výzkumného konsorcia a byl udělen MRC klinické studie metodologie hub status, a divize patologie.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Cílem tohoto programu je šířit znalosti, dovednosti a porozumění v lékařských analýzách obrazu, které umožňují účinnou a účinnou lékařskou analýzu obrazu, která může být ... [+]

Popis programu

Cílem tohoto programu je šířit znalosti, dovednosti a porozumění v lékařských analýzách obrazu, které umožňují účinnou a účinnou lékařskou analýzu obrazu, která může být použita jak klinicky, tak i komerčně.

Krytí fyziky zobrazování a souvisejících technik se zaměří také na specializovaný obsah zahrnující zpracování a analýzu obrazu.

Studenti budou schopni využívat výpočetní prostředí MATLAB a programovací jazyk.

Tento program využívá naše odborné znalosti v oblasti zpracování a analýzy snímků, které studentům umožní vycvičit v této oblasti prostřednictvím online vzdělávacího prostředí.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Zlepšete své odborné znalosti v oblasti zobrazování a získáte vysoce kvalifikovanou kvalifikaci magisterských studijních programů prostřednictvím online distančního vzděl ... [+]

Popis programu

Rozšiřovat zobrazovací znalosti, dovednosti

Cíle našeho flexibilního, přerušovaného, ​​částečného, ​​on-line učení (OL) program:

k pochopení zobrazovací teorie, techniky, analýzyrozvíjet plánování výzkumuumožnit tlumočeníspojit imagingový výzkum s klinickými aplikacemiOnline učení

Získejte přístup na světové úrovni na univerzitě v Edinburghu, při zachování místních profesionálů

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.

Struktura programu

Můžete se rozhodnout pro studium na úrovni certifikátu, diplomu nebo magisterského studia.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Kombinovaná pozitronová emisní tomografie (PET) a magnetická rezonance (MR) jsou zobrazovací technologie, která umožňuje shromažďovat informace o metabolické funkci, fyzi ... [+]

Popis programu

Kombinovaná pozitronová emisní tomografie (PET) a magnetická rezonance (MR) jsou zobrazovací technologie, která umožňuje shromažďovat informace o metabolické funkci, fyziologii a anatomii v jediném skenování pro diagnostické a výzkumné účely (např. Vyšetřování demence

PET-MR skenery jsou stále častěji instalovány v klinickém a výzkumném prostředí, ale v současné době je školení o tom, jak provozovat a nejlépe využívat taková zařízení, omezená, často vyžadující dlouhou dobu pobytu, mimo pracovních a osobních závazků doma.

Univerzita v Edinburghu patří mezi málo britských center s PET-MR skenerem a personálem s odbornými znalostmi, jak je provozovat a používat. Tento program využívá naše odborné znalosti v oblasti zobrazovací techniky, která studentům umožní výuku v této oblasti prostřednictvím online vzdělávacího prostředí.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program rozšiřuje znalosti zobrazování, dovednosti a porozumění, aby umožnil efektivní a efektivní využití zobrazování, klinicky, ve výzkumu a v průmyslu. ... [+]

Popis programu

Rozšiřovat poznatky neuroimagingu, dovednosti a porozumění, aby bylo možné účinně a efektivně využívat neuroimaging ve výzkumu.

Cíle našeho flexibilního, přerušovaného, ​​částečného, ​​on-line učení (OL) program:

poskytnout porozumění výzkumu, který využívá techniky neuroimagingurozvíjet plánování výzkumuumožnit tlumočeníspojit výzkum neuroimagingu s klinickými aplikacemiOnline učení

Získejte přístup na světové úrovni na univerzitě v Edinburghu, při zachování místních profesionálů

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento postgraduální certifikát a diplom je jedinečnou příležitostí pro studenty, kteří chtějí prozkoumat aspekty lidské anatomie prostřednictvím pružnosti online distančn ... [+]

Popis programu

Tento postgraduální certifikát a diplom je jedinečnou příležitostí pro studenty, kteří chtějí prozkoumat aspekty lidské anatomie prostřednictvím pružnosti online distančního učení.

Všechny kurzy, které tvoří program, využívají inovativní metody výuky, které studentům poskytují klíčové přenositelné dovednosti kromě pevného základu anatomických znalostí.

Náš program v oblasti anatomických věd je dodáván zcela online a následně se spoléhá na využití IT, například prostřednictvím e-mailu, audiovizuálního materiálu, diskusních fór a různých dalších interaktivních zdrojů.

Jedná se o postgraduální kvalifikaci pro lékařské, biomedicínské, spojenecké zdravotnické pracovníky a osoby v celostní praxi se zájmem o lidskou anatomii. Program čerpá z vysoce uznávaných výukových a výzkumných pracovníků univerzity.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
12 - 48 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Cílem našeho programu je zlepšit vaše teoretické a praktické znalosti anatomie člověka prostřednictvím intenzivního kurzu dissekce na školním areálu, stejně jako vývoj a ... [+]

Popis programu

V tomto programu budete:

Naučte se anatomii pomocí pitvyZískejte znalosti a zkušenosti s anatomickou výukouPřijměte další moduly o neuroanatomii, embryologii, anatomickém právu a etice a lékařském zobrazování.Přispějte k celosvětově vedoucímu anatomickému a / nebo biomedicínskému výzkumu

Cílem našeho programu je zlepšit vaše teoretické a praktické znalosti anatomie člověka prostřednictvím intenzivního kurzu dissekce na školním areálu, stejně jako vývoj a učení teoretických a praktických aspektů výuky anatomie na úrovni vysokoškolských a postgraduálních.

Tento program má dvě hlavní oblasti. Jedním z nich je hloubkové studium anatomie lidského těla. Anatomické znalosti se naučí na úrovni, aby se učil vysokoškoláci a postgraduální studenti a profese spojenecké s lékařstvím. Tato část bude zahrnovat disekci těla ve skupinách tří až pěti studentů ve dvou semestrech. Tato část kurzu je do značné míry samoregulační, s pravidelnými "operacemi", kdy jsou přítomní pedagogové, kteří odpovídají na otázky a pomáhají studentům s disekci.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program má populární mezinárodní atraktivitu a je podporován mnoha mezinárodními organizacemi za účelem jeho nejnovějšího porozumění a uplatňování nejnovějších meto ... [+]

Popis programu

Tento program má populární mezinárodní atraktivitu a je podporován mnoha mezinárodními organizacemi za účelem jeho nejnovějšího porozumění a uplatňování nejnovějších metod a postupů v oblasti dobrých životních podmínek zvířat.

Poskytujeme studentům znalosti o dobrých životních podmínkách zvířat, které lze aplikovat při výzkumu zvířat, řízení, péči, výrobě, kontrole, hodnocení a přípravě právních předpisů.

Vedle hlavního výučního týmu máme každý rok hosty lektorů do Edinburghu, kteří vyučují tento program a umožňují vám využít zkušenosti a znalosti profesionálů, kteří pracují v celém chování zvířat a ve společenstvech dobrých životních podmínek.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Náš program dává absolventům vědecké poznatky a praktické dovednosti k provádění výzkumu v rozvíjející se oblasti živočišné vědy a "Jedno zdraví" tím, že poskytuje základ ... [+]

Popis programu

Náš program dává absolventům vědecké poznatky a praktické dovednosti k provádění výzkumu v rozvíjející se oblasti živočišné vědy a "Jedno zdraví" tím, že poskytuje základní znalosti o fungování těla zvířete. Prozkoumáme aplikace základních živočišných věd pro veterinární a humánní medicínu, živočišnou výrobu a zajišťování potravin.

Program se koná ve světoznámém Roslinském institutu, který je umístěn v nejmodernější výzkumné budově na kampusu Velikonočních Bushů, v blízkosti královské (Dick) školy veterinárních studií. Jako člen personálu ústavu budete mít prospěch z naší světové reputace v oblasti výzkumu v živé a úspěšné akademické komunitě.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento jednoroční, full-time program poskytuje vynikající základ pro doktorské nebo jiné akademické studium v biomedicínských vědách. Naučíte se cenné výzkumné dovednosti, ... [+]

Profil výzkumu

Tento jednoroční, full-time program poskytuje vynikající základ pro doktorské nebo jiné akademické studium v biomedicínských vědách. Naučíte se cenné výzkumné dovednosti, biomedicínské laboratorní techniky a široká škála dalších přenositelných schopností, které vám poskytnou výhodu po zbytek vaší kariéry. Můžete také vybrat dvě témata, která nejlépe vyhovují vašim zájmům a kariérovým cílům.

Program zahrnuje semináře, vyučované moduly a dva výzkumné projekty v našich světově uznávaných výzkumných laboratořích. Zaměřujeme se také na řadu hodnotných přenositelných dovedností, včetně kritické analýzy výzkumných dokumentů, učení o tom, jak napsat žádost o grant na projekt a přezkoumání literatury a prezentace údajů a statistické analýzy.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento online program je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu. Zahrnuje medzináboženský chirurgický curriculum v UK. ... [+]

Popis programu

Tento online program je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu . Zahrnuje medzináboženský chirurgický curriculum v UK.

Tento program vám poskytuje prvotřídní přípravu na členství v zkoušce Royal College of Surgeons (MRCS), s dalším důrazem na získané poznatky a jejich uplatnění.

Výzkumný projekt třetího MSc také slouží jako příležitost k rozvoji akademické kariéry v chirurgii.

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.

Naši on-line studenti mají nejen přístup k vynikajícím zdrojům Edinburghu, ale také se stávají součástí podporující online komunity, která sdružuje studenty a učitele z celého světa.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku ... [+]

Popis programu

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku a doplňuje školení na pracovišti.

Na základě interkolekulárního chirurgického curricula v UK nabízí studentům cévní a endovaskulární chirurgie příležitost studovat témata relevantní pro tuto specializaci a podporuje přípravu na závěrečné odborné výstupní zkoušky, jako jsou FRCS a FEBVS. Studie vám umožní zlepšit znalosti založené na důkazech a zlepšit klinickou praxi.

Po dokončení tohoto programu budou studenti schopni:

prokázat hluboké znalosti o své vybrané chirurgické sub-specialitě a být schopen aplikovat tyto znalosti na systematické hodnocení a řízení chirurgických pacientů v oblasti volitelného, ​​naléhavého a nouzového klinického stavuuznat přínos a odpovědnost vedoucího lékaře v multidisciplinárním řízení komplexních chirurgických onemocněníkriticky reflektovat každodenní chirurgickou praxi v souvislosti s nedávnými pokroky a zapojit se do kritického dialogu s vrstevníky a odborníky z jiných oborůaplikovat obecné principy klinického studia, etiky a statistik, aby kriticky vyhodnotili vědeckou literaturu v chirurgickém výzkumu a provedli vědomé úsudky o nových a objevujících se záležitostech v chirurgiivykonávat vysokou úroveň autonomie a iniciativy v odborných činnostech na úrovni nezávislé chirurgické praxe... [-]
Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Postgraduální certifikát v globálních výzvách v oblasti zdraví je program na částečný úvazek, který online přijímá multidisciplinární přístup k porozumění těmto měnícím s ... [+]

Popis programu

Cílem programu je vybavit ty, kteří již pracují v oblasti globálního zdraví a rozvoje, nebo ti, kteří plánují spolupráci s mezinárodními a národními zdravotnickými agenturami, s nástroji, znalostmi a dovednostmi zabývat se složitými problémy souvisejícími se spravedlivým a spravedlivým zdravím a blahobytem.

Také bude mít nesmírnou hodnotu pro zájemce o celosvětový rozvoj a pomoc a pro ty, kteří mají zájem o kariéru ve zdravotnictví, nebo pracují v mezinárodním podnikání v oblasti zdravotní a sociální péče a v sociální odpovědnosti a udržitelnosti podniků.

Program využije odborné znalosti, které univerzita v Edinburghu a její globální partneři nabízí v oblasti globálního zdraví, včetně jeho dokonalosti v lékařství, ošetřovatelství a biomedicíně.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program se opírá o paralely, které existují mezi těmito nemocemi, učení se od výzev, které existují a jejichž cílem je spojit jednotlivce s položením základů pro globální ... [+]

Popis programu

V posledních několika desetiletích se každoročně objevuje téměř jedno nové onemocnění a více než 75% těchto onemocnění pochází ze zoonotických původů. Nyní existuje větší poptávka po investicích a výzkumu, které nám pomohou lépe zvládat tato onemocnění.

Cílem tohoto programu je řešit problémy spojené s infekčními chorobami v 21. století nabídnutím kurzů v oblasti sledování, prevence a kontroly infekčních onemocnění, jakož i hodnocení jejich vlivu na veřejné zdraví.

Jedná se o profesionální postgraduální kvalifikaci pro biomedicínské, zdravotnické, zdravotnické a veterinární pracovníky se zájmem o globální zdraví a infekční nemoci.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program pořádá Edinburgh Infectious Diseases (EID), který pořádá Vysoká škola medicíny a veterinárního lékařství a Vysoká škola vědy a techniky. Poskytuje úvod do m ... [+]

Profil výzkumu

Tento program pořádá Edinburgh Infectious Diseases (EID), který pořádá Vysoká škola medicíny a veterinárního lékařství a Vysoká škola vědy a techniky.

Poskytuje úvod do metodologie výzkumu pro biology, zdravotníky a veterináře. Školení také poskytuje vstup do doktorského studia. Předchozí studenti realizovali projekty v následujících oblastech:

rezistence na antibiotika a nemocniční infekcebiologie vektorů členovců a nemoci přenášené vektoremepidemiologie a matematické modelování infekcí zvířat a lidímolekulární diagnostika a detekce infekčních chorob v místě péčeimunologie bakteriálních a parazitárních infekcí (včetně hlavních tropických chorob, jako je malárie, trypanosomiáza a schistosomiáza)imunologie infekcí přežvýkavců (například Johneova choroba)patogeneze virových chorob (zvíře a člověk, včetně herpesu a HIV)Struktura programu... [-]
Spojené království Edinburgh
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

MSc by Research in Integrative Neuroscience je jednoletý, celodenní výzkumný program pokrývající všechny úrovně moderní neurovědy, což z něj činí ideální program pro příp ... [+]

Profil výzkumu

MSc výzkumem integrativní neurovědy je jednoroční, full-time výzkumný program pokrývající všechny úrovně moderní neurovědy, což z něj dělá ideální program, který vás připraví na doktorské studium.

Patříme k molekulární, buněčné, systémové, regenerační, kognitivní, klinické a výpočetní neurovědě. Dále vám dovolujeme, abyste si vybrali svou specializaci od samého počátku, což vám umožní formovat své učení kolem vašich zájmů a kariérních cílů.

Struktura programu

Začnete s vyučovanou složkou v prvních 12 týdnech a navštěvujete „tematické týdny“, které probíhají souběžně s volitelnými kurzy.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento on-line program vám poskytne komplexní znalosti o postupech, vyšetřovacích postupech a možnostech léčby běžných onemocnění, se kterými se setkáte ve všeobecné lékař ... [+]

Popis programu

Tento on-line program vám poskytne komplexní znalosti o postupech, vyšetřovacích postupech a možnostech léčby běžných onemocnění, se kterými se setkáte ve všeobecné lékařské praxi.

Program je většinou určen pro rané postgraduální lékaře. Doplňuje učení, které potřebujete k dosažení členství v Královské vysoké škole lékařů, a může být také vhodné pro lékaře v jiných specializacích nebo konzultanty zdravotní péče a další paramedické specialisty s rozsáhlými klinickými zkušenostmi.

Zabýváme se základní fyziologií, patofyziologií, terapií a klinickým řízením, stejně jako klinickými dovednostmi, obecnými dovednostmi (včetně psaní a výzkumnými metodami), etiky a předepisování.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Cílem tohoto programu je poskytnout vám široké školení v biomedicínském výzkumu se zaměřením na kardiovaskulární vědu. To zahrnuje úvod do kardiovaskulárního vývoje, vývo ... [+]

Profil výzkumu

Cílem tohoto programu je poskytnout vám široké školení v biomedicínském výzkumu se zaměřením na kardiovaskulární vědu. To zahrnuje úvod do kardiovaskulárního vývoje, vývoj kardiovaskulárního onemocnění, orgánové funkce a dysfunkce a kardiovaskulární systém v reprodukci a zánětu.

Získáte ucelený pohled na fyziologii a patologii kardiovaskulárního systému od základních i klinických vědců.

Struktura programu

Zúčastníte se výzkumných seminářů a konzultací vedoucích lékařů a základních vědců a budete provádět tři výzkumné projekty v mezinárodně uznávaných laboratořích Centra pro kardiovaskulární vědu.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

ChM je navržen tak, aby podporoval pokročilé oftalmologické praktiky ve Spojeném království a mezinárodně prostřednictvím učebních osnov, které uznávají jejich specializo ... [+]

Popis programu

Tento nový dvouletý program Masters na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu a vede k titulu Master of Chirurgie (ChM). Byl vyvinut s podporou NHS Education for Scotland (NES).

ChM je navržen tak, aby podporoval pokročilé oftalmologické praktiky ve Spojeném království a mezinárodně prostřednictvím učebních osnov, které uznávají jejich specializované oftalmologické zájmy při přípravě na výstupní vyšetření a praxi v nemocnicích.

Naše programy jsou v souladu s učebními osnovy zkoušek FRCSEd a FRCOphth ve Spojeném království a Irsku, což dělá tyto tituly velmi atraktivní pro domácí a zahraniční studenty.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 4 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento on-line program vám poskytne znalosti a pochopení klíčových prvků a principů návrhu, dodávky a analýzy klinických studií. Vedle znalostí a porozumění zásad GCP a je ... [+]

Popis programu

Online program bude poskytovat znalosti a porozumění základním prvkům a zásadám návrhu, dodávky a analýzy klinických studií. Vedle znalostí a porozumění zásad GCP a jejich praktické implementaci v klinických studiích.

Tento program je vhodný pro absolventy medicíny, ošetřovatelství, farmacie, věd o živé přírodě a dalších příbuzných disciplín zapojených do klinických studií.

Tento program bude podporovat poptávku po vhodně kvalifikovaných vyšetřovatelích, aby vedli klinické testy všech fází. Každý kurz je rozdělen na množinu tematických sekcí, ve kterých je materiál prezentován ve směsi krátkých online přednášek, praktických případových studií, řízených čtení, podcastů a archivovaných webinářů. Úkoly diskusních panelů a odborné přednášky hostujících odborníků nabízejí příležitost k diskusím o kritickém diskurzu a debatě o aktuálních otázkách pod vedením odborných pedagogických pracovníků.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program na plný úvazek na plný úvazek přitahuje mezinárodní a multiprofesní studentskou kohortu a nabízí jedinečnou příležitost k přímému kontaktu s ostatními, kteř ... [+]

Popis programu

Univerzita v Edinburghu je celosvětově uznávaná pro svůj výzkum, vývoj a inovace a poskytuje studentům světové vzdělání již více než 425 let. Soubor programů bolesti, které nabízí Oddělení anestezie, kritické péče a bolesti, pokračuje v této tradici tím, že integruje současný klinický výzkum s vysokoškolským a profesionálním přístupem.

Jako multidimenzionální jev je nezbytné, aby se bolest řídila prostřednictvím plánovaných multidisciplinárních iniciativ a vstupů, jejichž cílem je zmírnit utrpení pacienta a zlepšit kvalitu života. Prostřednictvím solidního, teoretického pochopení biologických, psychologických a sociálních konceptů, které pohání, rozvíjejí a udržují bolest, studenti prozkoumají mnohostrannou povahu bolesti a jejích účinků. Studenti získají pokročilé znalosti o odborné oblasti bolesti a budou rozvíjet základní dovednosti a znalosti potřebné pro pokročilé praktiky bolesti.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program nabízí špičkové translační neurovědy zaměřené na kmenové buňky, neurodegenerativní onemocnění, regeneraci a modely (zvíře i buňky). Kromě toho začlenění pac ... [+]

Popis programu

Demence (včetně řady neurodegenerativních onemocnění, jako je Alzheimerova choroba) se nedávno stala hlavní příčinou úmrtí ve Velké Británii. Kmenové buňky jsou nová a relativně mladá větev vědeckého výzkumu, který má potenciál nejen terapií, ale je schopen přesně modelovat tyto zřetelně lidské nemoci.

Tento jedinečný program nabídne studentům reálný pohled na pacienty, pečovatele, vědce a celou řadu odborníků v oblasti zdravotnictví včetně předních světových odborníků na dopad neurologických onemocnění.

Tento program nabízí špičkové translační neurovědy zaměřené na kmenové buňky, neurodegenerativní onemocnění, regeneraci a modely (zvíře i buňky). Kromě toho začlenění pacientů a jejich ošetřovatelů a skutečných dopadů těchto onemocnění na jednotlivce bude společným tématem celého programu, který je opravdu jedinečný a mimořádně nový.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Konzervační medicína je vznikající disciplínou, která studuje složité vztahy a interakce mezi zdravím zvířat, lidským zdravím a zdravím ekosystémů. Tento program poskytuj ... [+]

Popis programu

Konzervační medicína je ustavená oblast, která se nadále vyvíjí, protože rozvíjíme naši schopnost studovat komplexní vztahy a interakce mezi zdravím zvířat, lidským zdravím a ekosystémy. To se objevilo v devadesátých letech jako reakce na potřebu holistického a interdisciplinárního přístupu k zachování biologické rozmanitosti. Zvláště důležitost zdraví v mnoha otázkách ochrany byla široce uznána. S jeho základem v principu biologie ochrany, konzervační medicína zahrnuje příspěvky od zdravotních věd, ekologie a společenských věd. To může být považováno za aplikaci Jedného zdraví pro zachování biologické rozmanitosti.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program MSc Critical Care je zaměřen na odborníky v oblasti zdravotní péče, kteří se setkávají s kriticky nemocnými dospělými ve své každodenní praxi (sestry, lékaři v ob ... [+]

Univerzita v Edinburghu je celosvětově uznávaná pro svůj výzkum, vývoj a inovace a poskytuje studentům světové vzdělání již více než 425 let.

Na základě této tradice byl MSc v kritické péči vyvinut ve spolupráci s Royal College of Physicians of Edinburgh a je založen v rámci Deanery University of Clinical Sciences a College of Medicine and Veterinary Medicine. MSc je vzrušující nový on-line program, který spojuje průzkum založený na důkazech klinické speciality kritické péče s klinickým výzkumem a akademickou praxí.

Bez ohledu na vaše klinické zázemí se učíte přímo z nadšené a zkušené pedagogické fakulty vybrané pro své odborné znalosti v oblasti klinické nebo akademické oblasti, která se vyučuje.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program Masters in Medical Sciences je ve Velké Británii jediný svého druhu a prokazuje se, že absolventům poskytuje konkurenční výhodu na trhu práce. Je určen pro absolv ... [+]

Profil výzkumu

Program Masters in Medical Sciences je ve Velké Británii jediný svého druhu a prokazuje se, že absolventům poskytuje konkurenční výhodu na trhu práce. Je určen pro absolventy medicíny s vysokou kalibrací, kteří chtějí prozkoumat a těžit z lékařského výzkumu, snad s ohledem na doktorandské studium nebo kariéru ve výzkumu.

Nabízíme vám možnost uskutečnit výzkumný projekt v laboratoři nebo oddělení odpovídající vaší specialitě. Výběr realizovaných výzkumných projektů je široký a sahá od výzkumu na lavičce až po klinický výzkum.

Příklady dokončených projektů jsou:

Terapeutická hypotermie snižuje intrakraniální tlak při těžké traumatické poranění mozkuRenální funkce u nulové myši 11 p-hydroxysteroid dehydrogenázy typu 1Populace imunitních buněk v plicích myší během infekce RSVChuť k jídlu u stabilních srdečních chorob a zdravých dobrovolníků... [-]
Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Vychází z pevných základů biologických, imunologických, patologických a epidemiologických principů. Tento online systém MSc vám poskytne dovednosti potřebné pro identifik ... [+]

Popis programu

Chov dobytka je životně důležitý pro život milionů lidí, ale endemická a epidemická onemocnění, která ovlivňuje produktivitu zvířat a omezuje chudobu.

Nemoci, které mohou být přenášeny mezi zvířaty a lidmi, ohrožují zdraví hospodářských zvířat, jejich rodin a jejich komunit. V mnoha rozvojových regionech jsou zemědělci a pracovníci ve zdravotnictví často špatně vybaveni pro řešení tohoto rizika.

Tento program spojuje odborné znalosti z celé univerzity s cílem poskytnout prvotřídní výuku a výzkum k řešení těchto otázek.

Vychází z pevných základů biologických, imunologických, patologických a epidemiologických principů. Tento online systém MSc vám poskytne dovednosti potřebné pro identifikaci, kontrolu a řízení chorob zvířat a odborné znalosti pro řešení mezinárodních problémů týkajících se zdraví zvířat 21. století.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Lékařská praxe, zejména v oborech patologie a genetiky, stále více závisí na genomické technologii. Cílem tohoto programu je zvýšit znalosti a schopnosti vědeckých a klin ... [+]

Popis programu

Lékařská praxe, zejména v oborech patologie a genetiky, stále více závisí na genomické technologii. Cílem tohoto programu je zvýšit znalosti a schopnosti vědeckých a klinických pracovníků, kteří při své každodenní práci využívají genetická data. To umožní absolventům sebevědomě se zapojit do vědeckých konceptů molekulární patologie a genomické medicíny a využít jejich dovedností ke zlepšení péče o pacienty. Program by také mohl být základem pro studenty, kteří mají zájem o rozvoj klinické akademické kariéry.

University of Edinburgh je v čele Genomic Technology. Tento program se bude zabývat vědeckou podporou a klinickým využitím genomické technologie, aby umožnil klinickým lékařům a vědcům poskytovat pacientům maximální užitek.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Program si klade za cíl rozšířit své znalosti o kmenových buňkách, regenerační medicíně a koncepcích opravy tkání, se silným důrazem na interdisciplinární a translační vý ... [+]

Popis programu

Co získáte od MSc výzkum v regenerační medicíně a tkáně Oprava programu

Náš program je jeden rok, na plný úvazek, on-campus MSc výzkumného programu (180 kreditů), strukturované kolem dvou laboratorních výzkumných projektů. Program je určen pro studenty po dokončení bakalářského titulu a / nebo odborníků, kteří chtějí pokračovat v kariéře ve výzkumu, a to buď v akademické sféře nebo v profesionální roli v biotechnologickém průmyslu. Program si klade za cíl rozšířit své znalosti o kmenových buňkách, regenerační medicíně a koncepcích opravy tkání, se silným důrazem na interdisciplinární a translační výzkum, který je základem této oblasti biomedicíny.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek nabízí společně Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vyučuje se zcela online. Obě inst ... [+]

Popis programu

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek nabízí společně Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vyučuje se zcela online. Obě instituce se předtím dobře spojily, aby získaly oceněný magisterský program na podporu raného chirurgického výcviku a nadále sloužily jako silná značka v chirurgii.

Budete vyučováni zkušenými lektorem - všemi špičkovými klinikami ve svém oboru - a budete mít přístup k dobře definovaným a řízeným vzdělávacím prostředkům a vzdělávacím materiálům včetně jedinečné online knihovny.

Ilustrativní případy zahrnují technické dovednosti a postupy, jakož i základní znalosti a klinické dovednosti.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento tříletý program Masters na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons of Edinburgh. Zaměřuje s ... [+]

Popis programu

Tento nový tříletý magisterský program na částečný úvazek vyučovaný zcela online, je společně nabízen univerzitou v Edinburghu a Royal College of Surgeons v Edinburghu a vede k titulu Master of Science (MSc). Byl vyvinut ve spolupráci s NHS Education for Scotland (NES).

Zaměřuje se především na optometristy, kteří hledají formální postgraduální výcvik v komunitní klinické péči. Tento program je také vysoce relevantní pro lékařské a chirurgické praktikanty, kteří vstupují do specializačních školení v oboru oftalmologie.

Tento stupeň je v souladu s učebními osnovami zkoušek FRCSEd a FRCOphth ve Spojeném království a Irsku, což je velmi atraktivní pro domácí a zahraniční studenty.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program je zaměřen na vysoce kvalifikované absolventy medicíny zapojené do řízení klinických mimořádných situací u dětí. Je ideální pro praktikanty v pediatrii a no ... [+]

Popis programu

Tento program je zaměřen na vysoce kvalifikované absolventy medicíny zapojené do řízení klinických mimořádných situací u dětí.

Je ideální pro praktikanty v pediatrii a nouzové medicíně a také velmi relevantní pro anesteziology, kteří chtějí rozvíjet dovednosti v pediatrické anestezii nebo intenzivní pediatrické péči.

Pomůže také odborníkům z oblasti primární péče, kteří pracují ve vzdálených a venkovských oblastech bez podpory pediatrických pacientů.

V diplomovém roce mají studenti také možnost zvolit si kurzy pediatrické kritické lékařské péče, jejichž cílem je překlenout propast mezi resuscitací v nouzovém oddělení a přijetím do oddělení pro pediatrickou kritickou péči (včetně vysoké závislosti a intenzivní péče).... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento magisterský program je navržen tak, aby poskytoval studentům dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby byli vysoce efektivními praktickými pracovníky a aby jim umo ... [+]

Popis programu

Veterinární lékařství je rychle se rozvíjející disciplínou zahrnující širokou škálu specializovaných oblastí. Výzkum ve veterinární medicíně je přímo relevantní pro zlepšení zdraví a dobrých životních podmínek domácích druhů zvířat a ochrany veřejného zdraví.

R (D) SVS má mezinárodní pověst a jeho klinické služby - Nemocnice malých zvířat (psi a kočky a exotické rostliny, zoo a divoká zvěř) a Nemocnice velkých zvířat (koně a hospodářská zvířata) patří k nejvlivnějším center pro klinickou péči ve Velké Británii a Evropě. Je nejvhodnější posílit dovednosti v tomto odvětví vzhledem k dovednostem v oblasti primární, sekundární a terciární péče a chirurgie a rozsáhlé výzkumné činnosti ve všech oblastech veterinární medicíny.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento program na částečný úvazek je převážně on-line distanční vzdělávání, ale potenciální žadatelé by měli vzít na vědomí, že existuje očekávaný klinický závazek jednoho ... [+]

Tento program na částečný úvazek je převážně on-line distanční vzdělávání, ale potenciální žadatelé by měli vzít na vědomí, že existuje očekávaný klinický závazek jednoho dne v měsíci hostitelem Edinburgh Dental Institute, kde získají klinické zkušenosti s poskytováním vědomé sedace pacientům.

Zaměřuje se na zubní lékaře v primární nebo sekundární péči, kteří chtějí zavést tuto neocenitelnou dovednost do své praxe nebo formalizovat stávající výcvik a zkušenosti. Jedná se o jediný univerzitní program v oblasti zubního sedání ve Skotsku.

Struktura programu

Tento program poskytne zubním lékařům dovednosti a znalosti potřebné pro poskytování vědomé sedace v rámci své praxe. Online kurzy probíhají po dobu 5 týdnů s očekáváním účasti v diskusních fórech online a v časopisech. Studenti jsou důrazně povzbuzováni k udržování reflexního osobního časopisu o svých klinických zkušenostech spolu s lodním sedáním, jak postupují v rámci programu.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento jednoletý program MSc by Research na plný úvazek si klade za cíl představit studentům moderní moderní molekulární a buněčný biologický výzkum v oblasti reprodukčníc ... [+]

Profil výzkumu

Tento jednoletý program MSc by Research na plný úvazek si klade za cíl představit studentům moderní moderní molekulární a buněčný biologický výzkum v oblasti reprodukčních věd, reprodukčního zdraví a reprodukční medicíny ve stimulující, náročné a pulzující výzkumné atmosféře, na rozhraní mezi základní vědou a klinickou péčí o pacienta.

Program je určen pro studenty vysoké kvality s biologickým, lékařským nebo veterinárním zázemím.

Doporučujeme, abyste se před podáním žádosti obrátili na programového ředitele Dr. Richarda Smithe, aby tento program splnil vaše akademické cíle.

Hlavními součástmi programu jsou dva 20týdenní výzkumné projekty prováděné na velmi široké škále výzkumných oblastí v rámci reprodukčních věd.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento modulární program na částečný úvazek poskytuje magisterské vzdělání pro všeobecné zubní lékaře, se zvláštním důrazem na regenerační stomatologii. Struktura tohoto s ... [+]

Popis programu

Tento program byl dříve inzerován jako primární péče o zuby

Tento modulární program na částečný úvazek poskytuje magisterské vzdělání pro všeobecné zubní lékaře, se zvláštním důrazem na regenerační stomatologii.

Struktura diplomové práce je navržena tak, aby vyhovovala potřebám zubních lékařů z celého světa.

Program rozvíjí schopnost přijmout přístup založený na důkazech v klinické praxi a posoudit a poskytnout kvalitní primární péči o zuby.

* (Revidováno 20. února, aby odrážely změnu názvu programu)

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Univerzita v Edinburghu poskytuje vysoce kvalitní postgraduální zdravotní výchovu v online formátu distančního vzdělávání. Studenti pocházejí z různých zemí světa, z nich ... [+]

Popis programu

Generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) volá rodinné lékaře "naše stoupající hvězdy budoucnosti". To odráží obnovený závazek WHO stavět rodinnou medicínu jako specializaci ve všech regionech. Posílení rodinné medicíny bylo uznáno jako klíčová součást dosažení univerzálního zdravotního pokrytí v rámci cílů udržitelného rozvoje, na které se každá země zavázala na posledním Valném shromáždění OSN. Cílem tohoto diplomu je navázat na tuto hybnost posílení primární péče tím, že rozvíjí kompetentní rodinné lékaře, kteří jsou oprávněni stát se vedoucími a zastánci budoucnosti této profese.

... [-]
Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, nabízí Královská akademie lékařů v Edinburghu a univerzita v Edinburghu a vede k titulu Mas ... [+]

Popis programu

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, nabízí Královská akademie lékařů v Edinburghu a univerzita v Edinburghu a vede k titulu Master of Surgery (ChM).

Na základě interkolekulárního chirurgického curricula v UK poskytuje ChM v traumatu a ortopedii příležitost pro studenty vybrat ty pokročilé moduly relevantní pro jejich deklarovanou specializaci a podporuje výuku pro zkoušku Fellowship of the Royal College of Surgeons (FRCS).

Program je navržen tak, aby běžel vedle klinického výcviku a doplňoval hodnocení na pracovišti.

Online učení

Naše on-line učební technologie jsou plně interaktivní, oceněné a umožňují komunikovat s našimi vysoce kvalifikovanými učiteli z pohodlí vašeho domova nebo pracoviště.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Tento dvouletý magisterský program na částečný úvazek, vyučovaný zcela online, je nabízen Royal College of Surgeons of Edinburgh a University of Edinburgh a vede k titulu ... [+]

Popis programu

Tento program dodává univerzita ve spolupráci s Royal College of Surgeons of Edinburgh a vede k udělení titulu Master of Chirurgie (ChM). Pracuje vedle klinického výcviku a doplňuje školení na pracovišti.

Na základě interkolekulárního chirurgického curricula v UK nabízí studentům v cévní a endovaskulární chirurgii příležitost studovat témata relevantní pro specializaci a podporuje přípravu na závěrečné odborné výstupní zkoušky, jako jsou FRCS a FEBU. Studie vám umožní zlepšit znalosti založené na důkazech a zlepšit klinickou praxi.

Po ukončení tohoto programu budou mít stážisté možnost:

prokázat hluboké znalosti o své vybrané chirurgické sub-specialitě a být schopen aplikovat tyto znalosti na systematické hodnocení a řízení chirurgických pacientů v oblasti volitelného, ​​naléhavého a nouzového klinického stavuuznat přínos a odpovědnost vedoucího lékaře v multidisciplinárním řízení komplexních chirurgických onemocněníkriticky reflektovat každodenní chirurgickou praxi v souvislosti s nedávnými pokroky a zapojit se do kritického dialogu se svými vrstevníky a odborníky z jiných specializacíaplikovat obecné principy klinického studia, etiky a statistik, aby kriticky vyhodnotili vědeckou literaturu v chirurgickém výzkumu a provedli vědomé úsudky o nových a objevujících se záležitostech v chirurgiivykonávat vysokou úroveň autonomie a iniciativy v odborných činnostech na úrovni nezávislé chirurgické praxe... [-]
Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Ve veterinární péči o zvířata je pro zlepšení dobrých životních podmínek zvířat zásadní důležitost anestezie (zneškodnění zvířat v důsledku povolování) a analgezie (sníže ... [+]

Popis programu

Ve veterinární péči o zvířata je pro zlepšení dobrých životních podmínek zvířat zásadní důležitost anestezie (zneškodnění zvířat v důsledku povolování) a analgezie (snížení bolesti utrpěného zvířetem) a umožnění pokračujícího vývoje léčebných a chirurgických zákroků.

Znalosti a pokroky v anestezii za posledních dvacet let byly značné. Můžeme použít techniky k zablokování pocitu místně nebo přes oblast těla, nejenom celkové bezvědomí. V boji proti bolesti máme k dispozici řadu léků a metod podávání léků. Anestézie vždy přinášela rizika a máme stále větší dostupnost monitorovacích zařízení, která nám pomáhají sledovat fyziologickou funkci těla během anestezie s cílem snížit morbiditu a úmrtnost u našich zvířat.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Veterinární epidemiologie je klíčovou složkou řady globálních velkých výzev, které souvisejí s kontrolou nemocí, bezpečností potravin a změnou klimatu. V důsledku toho je ... [+]

Popis programu

Veterinární epidemiologie je klíčovým prvkem řady globálních velkých výzev, které se týkají kontroly choroby, bezpečnosti potravin a změny klimatu. V důsledku toho je třeba zlepšit naši schopnost porozumět, předvídat a reagovat na vzorce a dynamiku onemocnění a kontrolovat ohniska.

Partnerství R (D) SVS a SRUC vytváří největší koncentraci výzkumné síly ve veterinárních a zemědělských vědách ve Velké Británii. MSc čerpá z tohoto bohatství zkušeností a výzkumné činnosti s cílem poskytnout vědecké poznatky o základních biologických procesech (např. Chování, fyziologie, imunologie, ekologie) a postupy řízení životního prostředí a hospodaření (např. Chov, výživa, živočišná výroba) , prevalence a rozšíření v systémech živočišné výroby. To umožňuje hluboké porozumění složitým environmentálním vzorcům onemocnění, což usnadňuje predikci rizika a kontroly onemocnění. Tento přístup založený na multidisciplinárních systémech vám poskytne dovednosti, které významně přispějí k řešení otázky zabezpečení potravin, změny klimatu a kontroly nemocí ve vaší úloze odborníka v oblasti zdraví zvířat.... [-]

Spojené království Edinburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 - 6 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

To je ideální program, pokud jste profesionál nebo nový předmět a chcete řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví. ... [+]

Popis programu

Veřejné zdraví se zabývá prevencí nemocí, prodlužováním života a podporou zdraví prostřednictvím úsilí společnosti.

To je ideální program, pokud jste profesionál nebo nový předmět a chcete řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví.

Tento program se vyučuje v on-campusu, ale také nabízíme MPH na částečný úvazek online distančním učením, který může vyhovovat těm, kteří chtějí pokračovat v práci při studiu nebo kteří nejsou schopni přijít do Edinburghu.

Získáte porozumění tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory pro vyšetřování a rozvoj nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, veřejného zdraví a společenských věd, etiky a zdraví.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Náš program MPH umožňuje studentům porozumět tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory k prozkoumání a rozvoji nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, ... [+]

Popis programu

Online program Master of Public Health (MPH) je založen na dlouholeté tradici akademické výuky a výzkumu v oblasti veřejného zdraví na univerzitě v Edinburghu.

Veřejné zdraví se zabývá prevencí nemocí, prodlužováním života a podporou zdraví prostřednictvím úsilí společnosti. Ať již pracujete v této oblasti nebo jste noví k tomuto tématu, je tento Master of Public Health (MPH) ideálním programem pro ty, kteří chtějí řešit dnešní problémy ve veřejném zdraví.

Náš program MPH umožňuje studentům porozumět tomu, jak mohou být použity různé vědecké obory k prozkoumání a rozvoji nejlepších odborných postupů v oblasti epidemiologie, veřejného zdraví a sociálních věd o zdraví.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 - 3 roky
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Edinburgh Dental Institute
Lauriston Building,
Lauriston Place
Edinburgh

Edinburgh, Skotsko, EH3 9HA GB
Sociální média