The College, Swansea University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

113374_ReasonsToStudyAtSwanseaInfographics-MARCH-20191.jpg

Vítejte v The College, Swansea University

Poskytujeme vysokoškolské a postgraduální Pathways na Swansea University, která je ve Velké Británii top 30 v prestižní Times a Sunday Times Good University Guide 2019.

Nabízí moderní a dynamické vzdělávací zkušenosti, College je odhodlána poskytovat akademické a podpůrné služby v prostředí, které vás vybízí k dosažení excelence ve vašich studiích.

Vysoká škola nabízí akademické Pathways ve spolupráci s Swansea University, které vedou k vysokoškolskému a postgraduálnímu studiu. Náš jedinečný přístup ke vzdělávání transformuje zahraniční studenty na absolventy Swansea University a celoživotní studenty.

Na vysoké škole se od vás očekává, že budete pracovat tvrdě, ale budete mít také spoustu příležitostí, jak si vychutnat studium a mnoho společenských aktivit, které jsou k dispozici v Swansea i v okolí.

 • Malé třídy s osobní pozornost: Nabízíme individuální a podpůrnou vzdělávací filozofii, která podporuje studenty k dosažení jejich maximálního akademického potenciálu. Akademické třídy nabízené kolegiem obvykle nemají více než 35 studentů.
 • Student Swansea University od prvního dne: Od prvního okamžiku zápisu na vysokou školu budete studentem Swansea University s ID studenta!
 • Na kampusu: Vaše studia se budou konat na ohromujících přímořských kampusech univerzity Swansea University, což vám umožní zapojit se do vzrušujících akcí, které se dějí napříč univerzitou!
 • Pět příjmů za rok: Začněte své studium v době, která vám nejlépe vyhovuje v září, lednu, květnu, červnu a dokonce i v listopadu.
 • Možnosti nadace: Naše rozšířené možnosti nadace umožňují vstup s nižšími úrovněmi angličtiny.
 • Určeno pro ubytování v areálu: Studenti vysoké školy budou mít vyhrazené bydliště v zátoce Campus, všechny pokoje mají vlastní koupelnu, jsou velmi blízko k budově výuky, a budou ubytovány s ostatními studenty vysoké školy. Rezidence byla otevřena v lednu 2019 a všem našim studentům je garantováno ubytování.
 • Poměr cena / výkon: Můžeme nabídnout některé z nejméně nákladných životních stylů britských Top 30 výzkumných univerzit. Vysoká škola poskytuje stejné vynikající vzdělání bez cenovky.
 • 24 hodinová studentská podpora: Náš tým podpory studentů může nabídnout radu a pomoc 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Můžeme zorganizovat vyzvednutí na letišti, alokaci ubytování, orientaci a radu, kde si můžete vyzkoušet nejlepší jídlo ve městě!
 • Vynikající studentský životní styl: Naši studenti se kromě speciálních aktivit, které jsou vyhrazeny pouze pro vás, mohou zúčastnit všech akcí univerzity. Od možností vidět zápasy Premier League až po výlety po známých historických místech po celé Británii.

girl, young, studentnastya_gepp / Pixabay

Váš život na akademické půdě

Vysoká škola je odhodlána pomoci vám dosáhnout vašich cílů poskytováním mnoha podpůrných služeb. Jako student The College budete mít přístup ke všem službám Swansea University.

Služby dostupné na vysoké škole

Doporučujeme vám využít dostupné podpůrné služby a v případě potřeby se obraťte na náš přátelský personál.

Jakmile budou studenti zapsáni, budou mít také okamžitý přístup k online informacím o studentech, které zahrnují všechny časové a akademické informace, jakož i mimoškolní informace z podpůrných služeb a akademických týmů studentské unie a akademie.

Tým podpory studentů odpovídá za:

 • ubytovací služby
 • vyzvednutí z letiště (na vyžádání)
 • orientační programy, které vás seznámí s The College, univerzitou a městem Swansea
 • sociální aktivity
 • podporu studentů
 • vzdělávání studijních dovedností
 • akademické sledování výkonu, včetně programu Studenti v Jeopardy
 • sledování docházky
 • podpora zdravotního postižení
 • podporu vzdělávání

Vezměte prosím na vědomí, že všechny výše uvedené služby podléhají dostupnosti a mohou za ně vzniknout dodatečné náklady.

Aktivity na vysoké škole

Máte-li zájem o zapojení do sportu a společnosti, Swansea University je pro vás dokonalou univerzitou. Areály nabízejí širokou škálu rekreačních a sportovních zařízení pro vás, včetně posilovny, hřišť, sportovních hal a 50 metrů plaveckého bazénu.

Být součástí sportovních a kulturních společností, zatímco na Swansea University vám otevře mnoho sociálních a síťových příležitostí. Povzbuzujeme naše studenty, aby se na těchto aktivitách podíleli co nejvíce.

Bay Campus

Bay Campus je domovem specializovaných výukových a obytných prostor. Bay Campus se může pochlubit některými z nejlepších vzdělávacích zařízení ve Velké Británii a je jedním z mála univerzitních kampusů na světě, které mají přímý přístup na pláž.

Vysoká škola akademické budovy

Naše nová akademická budova má 18 učeben, určených speciálně pro náš menší skupinový výukový styl, stejně jako počítačové učebny a studijní obory, které nabízejí možnosti individuálního studia a studia v malých skupinách. S prostorem pro společenské a kulturní aktivity, to je centrum naší vzdělávací komunity v zátoce Campus.

Velká síň

V srdci zátoky Campus stojí Velká síň. Toto zařízení v hodnotě 32 milionů liber má k dispozici přednášková divadla, výukové prostory, 700 místností pro posluchače a café bar s nádherným výhledem na záliv Swansea.

Inženýrství

Vysoká škola strojírenství je mezinárodně uznávaná pro své vyučování a výzkum s výzkumnými centry světové úrovně a udržitelným investičním programem, který poskytuje studentům vynikající zdroje a zařízení.

Škola managementu

Škola managementu má prosperující studentskou komunitu z celé zeměkoule. Škola má dynamickou výzkumnou kulturu zaměřenou na řadu výzkumných skupin a naši studenti těží z odborných znalostí našich předních akademiků, kteří se podílejí na výuce na všech úrovních.

Knihovna Bay

Najdete zde specifické studijní zdroje, studijní prostory, počítače, zapůjčené notebooky, nabíjecí stanice USB, personál a prostory, které podpoří vaše nezávislé učení a profesní rozvoj.

Přístup k celé řadě e-knih a elektronických časopisů a 850 000 tiskových kolekcí je k dispozici prostřednictvím doručení z našich dalších stránek.

Výpočetní slévárna

V září 2018 bude otevřeno počítačové centrum vědeckého výzkumu na světové úrovni.

Další zařízení:

 • Studentská unie
 • Gym a sportovní zařízení
 • Prostor víry
 • Launderette
 • Coffeeopolis kavárna
 • Tesco Express

Místa

Swansea

Adresa, 1. řádek
Bay Campus
Fabian Way

SA1 8EN Swansea, Wales, Spojené království