University of Strathclyde: Faculty of Science

Úvod

Read the Official Description

S jedním z předních britských fakultách vědy, University of Strathclyde poskytuje pulzující, dynamické, podpůrné a přátelské místo ke studiu.

Přírodovědecká fakulta zkoumá výzvy a možnosti přirozeného a technologickém světě, od léčiv a veřejného zdraví na ekologické obavy, boj proti počítačové kriminalitě a porozumění prostor. Dodává výzkumníky světové úrovně, náš pán má tituly poskytují příležitost získat neocenitelný postgraduální kvalifikaci, která posílí vaše kariérní vyhlídky. Studenti jsou nabízeny vysoce kvalitní výuku, informovat o inovativním výzkumu, a silné vazby s průmyslem, NHS a mezinárodními partnery. V roce 2014 Research Excellence Framework, oddělení fyziky byla hodnocena na 1. ve Velké Británii za kvalitu výzkumu.

Pro výzkumné síly, farmacie a biomedicínských vědách byl 4th ve Velké Británii a 1. ve Skotsku, a Chemistry byl 4th ve Velké Británii. Při výběru ke studiu vědy na Strathclyde stanete se součástí mezinárodního společenství zaměstnanců a studentů z více než 40 zemí. Více než jedna čtvrtina z postgraduálních studentů fakulty jsou z outwith Velké Británii a počet obyvatel personál je podobně kosmopolitní. Zařízení jsou vynikající, s dobře vybavenými, moderními laboratoří a učeben, plus 24-hodinový přístup k pokročilé počítačové informační síti a sofistikované virtuální e-learningového prostředí.

Fakulta je rozdělena do následujících oddělení:

Pure and Applied Chemistry (včetně Centra pro forenzní vědy)

Oddělení čisté a aplikované chemie má národní a mezinárodní odkazy průmyslu ve všech oblastech chemie, včetně oceněného Strathclyde / GlaxoSmithKline MPhil a PhD programu. Odbor pracuje s všech velikostí firem z nadnárodní malým a středním podnikům. Spolupráce zahrnuje smlouvy s námi a korejské léčiv společnosti, diagnostika výzkum s Renishaw Diagnostics Ltd, a nano chemie výzkum s britskou Biocell International. Služba "chemie poradna" student-vedl poskytuje přístup k chemii zařízení a poradenských služeb, pro velké nebo malé projekty, u velkých i malých firem.

Počítače a informatika

Počítače a informatika odbor má silnou pověst o průmyslové a profesionální angažmá, včetně unikátního a celostátně vedoucí výzkumu a výuky spolupráci Glasgow Life, jeden z největších kulturních konsorcií v Evropě a zahrnující Glasgow City knihovny, což nám umožňuje poskytnout studentům s dohlíženými profesionálními umístěními získat praktické zkušenosti knihovnictví. Profesionální angažovanost také nám umožňuje vložit praktické projekty do našich tříd, a zajišťuje, že máme pravidelně hostující řečníci z průmyslu, které ilustrují naše vyučovaných předmětů v praxi.

Matematika a statistika

Ústav matematiky a statistiky má silnou mezinárodní pověst v oblasti využívání aplikované matematiky, matematické analýzy a statistiky k řešení problémů v různých průmyslových odvětvích. Pracujeme s výzkumníky z jiných univerzit a průmyslu v celé Velké Británii, Evropě a USA a spolupráce odkazy byly vyvinuty s výzkumníky v mnoha institucích po celém světě. Mezi ně patří: společný podnik s University of Glasgow vytvořit centrum, které se dívá na matematické modelování aplikované na všechny aspekty medicíny a biologie; Marine Aliance pro vědu a technologie Skotska (stožáry) rozvíjet růst mořského výzkumu a pedagogické činnosti na životní prostředí představil v oblastech akvakultury, rybolovu a životního prostředí.

Fyzika (včetně Ústavu fotoniky)

Vedoucí oddělení kvalitní výzkum ve Velké Británii má národní a mezinárodní vazby s průmyslem, spolupráce s malými a středními podniky, jako je TMD, a včetně mnoha spin-out společnosti jako M2 a Cascade, až po nadnárodní společnosti, jako je soudržný a E2V. Naše odkazy s průmyslem pokrýt vývoj nových nových zdrojů záření skrz k rozvoji kompletních měřicích systémů se společnostmi, jako je HORIBA. Odbor byl první vytvořit partnerství UK s Fraunhofer Institute.

Strathclyde Institut farmacie a biomedicínských věd

Strathclyde ústavu farmacie a biomedicínských věd v hlavním výzkumném centru v centru města Glasgow, který učinil na vnitrostátní úrovni a mezinárodně uznávaných výzkumných a odkazy průmyslu. Oddělení sídlí EPSRC centrum pro inovativní výrobní v kontinuální výrobní a krystalizace, Cancer Research UK Formulace Unit, skotský financování Rady / Scottish Enterprise financované průmyslové biotechnologie Inovační centrum a centrum pro Biofotonika. Ústav má za sebou dlouhou historii úspěšné spolupráce s průmyslem a poskytuje příležitost pro spolupráci a konzultací s velkými a malými společnostmi.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSC Biomedicínské Vědy

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Glasgow

Tento kurz poskytuje znalosti Masters-úrovni a praktické dovednosti v plném rozsahu biomedicínských věd. [+]

Proč tento kurz? Tento kurz poskytuje znalosti Masters-úrovni a praktické dovednosti v plném rozsahu biomedicínských věd. To vám pomůže zadat vědeckých pracovních míst v biomedicínských a farmaceutický průmysl, nemocnice a univerzity. Můžete také pokračovat ve studiu pro MPhil nebo PhD. Kurz je flexibilní, což vám umožní vybrat z široké škály odborných témat. Budete studovat Budete rozvíjet klíčové laboratorní dovednosti prostřednictvím úvodní kurz, který zahrnuje molekulární biologie, separační techniky a testech buněčné biologie. V Semestr 1, Budete učil všeobecných dovedností, včetně akademického psaní, statistiky, řízení projektů a etiky pro biomedicínských vědách. V Semestr 2, Budete mít třídy v komercializaci a podnikání. Vybavení Předmět je vyučován v Strathclyde ústavu pro farmacii a biomedicínských věd. Je umístěn v nové budově s state-of-the-art laboratoří. Vstupní požadavky se podíváme na první nebo druhé třídy Honours studia, nebo ekvivalent v zámoří, v biologické nebo chemické disciplíny. Požadavky na anglický jazyk Musíte mít anglickou jazykovou minimální skóre IELTS 6.5 (s žádným složkou pod 5,5) nebo TOEFL IBT 92 (s Poslech 17, Reading 18, Psaní 17, Speaking 20) nebo ekvivalentní. Nabízíme komplexní jazykové kurzy angličtiny pro studenty, jejichž IELTS skóre jsou pod 6.5. Viz ELTD pro úplné podrobnosti. Pre-Masters přípravný kurz Pre-Masters Program je přípravný kurz pro zahraniční studenty (mimo EU / UK), kteří nesplňují požadavky na vstup pro magisterské studium na University of Strathclyde. Program Pre-Masters poskytuje postup na řadu možností studijních Kariéra Biomedicínské vědci pracují v oblasti zdravotní péče diagnostikovat choroby a vyhodnotit účinnost léčby pomocí analýzy tekutin a tkáňových vzorků od pacientů. Pracují v srdci... [-]

Msc Farmaceutická Analýza

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Glasgow

Tento kurz vám dává odborné znalosti o analytických technik používaných k detekci, identifikaci a kvantitativně určit drogy a příbuzné látky. [+]

Proč tento kurz? Tento kurz vám dává odborné znalosti o analytických technik používaných k detekci, identifikaci a kvantitativně určit drogy a příbuzné látky. Jste představil technik pro vyhodnocení analytických dat a ověřování analytických metod. Budete také zkoumat strategie pro analytický výzkum a vývoj. Budete získat praktické zkušenosti v široké škále moderních přístrojů a techniky. Budete studovat Kurz se skládá ze čtyř teorie a dvě praktické moduly běží od října do dubna a následně zkoušky. Pokud si projít všechny zkoušky a chtějí přistoupit k MSc pak budete provést 10-týdenní výzkumný projekt. To bude na univerzitě nebo na externí firmy nebo organizace. Budete předložit diplomovou práci na konci srpna. Vybavení Strathclyde Institute of Pharmacy & biomedicínských věd (SIPBS) nabízí vynikající prostředí pro výzkum a výuku. Je umístěn v nové budově s několika laboratořích. Všechny jsou vybaveny nejmodernějším zařízením. Kurz má přístup k celé řadě analytických a spektroskopických chromatografie vybavení včetně: Spektrum nukleární magnetické rezonance (NMR) Ultra-Violet (UV) Atenuovaný Celkem Odrazivost FTIR (ATR_FTIR) Hmotnostní spektrometrie (MS) Vysokotlaká kapalinová chromatografie (HPLC) Plynová chromatografie (GC) Kapalinový chromatograf / Plynová chromatografie hmotnostní spektrometrie (LC / GC-MS) Vstupní požadavky MSc: Žadatelé s první nebo druhé třídy Honours studia, nebo ekvivalent v zámoří, ve vhodném vědě. PgDip: vhodné věda stupeň, nebo ekvivalent v zámoří kvalifikace. Požadavky na anglický jazyk Anglický jazyk minimálně IELTS 6.5 nebo TOEFL IBT 90-95. Nabízíme řadu kurz angličtiny pro studenty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu. Modul 3 je zdarma pro všechny žadatele a důrazně doporučujeme všem zahraničním studentům využít této bezplatné kurzu. Nabízíme také... [-]