St. Patrick's

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena jako škola v 1803, Svatého Patrika College se rozrostla do nejvyšší úrovně učení instituce přivítání studentů z celého světa, aby naše areály v centrální Londýn. Máme partnerství s některými z nejvíce zavedených a inovativní jmen ve Velké Británii vzdělávání, vám nabízí HNDs, vysokoškolák a postgraduální programy v mnoha předmětech. Prostřednictvím našich zařízení a zkušených lektorů, tyto programy poskytují dovednosti a znalosti, které přinášejí úspěšné kariéry.

Život měnící zkušenost Londýn je ideálním místem k zahájení globální kariéru, a získat skutečně jedinečný zážitek studentů. Naše centrální areál staví mezinárodní obchodní ústředí, kultura, umění, design, hudbu a svět příležitostí na dosah ruky. Je to ideální místo, aby se dopad, a celoživotními přáteli.

Kontaktujte nás nyní a připojit se studenty z více než 80 zemí které již pociťují výhody svatého Patrika vzdělávání.

Nabízíme svět příležitostí v centru Londýna Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1803, St Patrick je se vyvinul v mezinárodní vysokoškolské přivítání studentů z celého světa. Jsme majákem pro ty, kteří hledají kvalitní britské vzdělání, spolu s progresivní dovednosti a nové perspektivy potřebné pro daří kdekoli na světě.

Kvalita a excelence Naším hlavním cílem je poskytovat nejvyšší vzdělávací standardy, takže můžete dosáhnout stejně vysoké profesních cílů. Náš akademický tým jsou ručně vybral pro své studentské zaměřený přístup - stejně jako našich partnerů.

Uspokojování potřeb průmyslu a studentů Přinášíme teorie k životu za použití jej do "reálného světa" zážitky. Budete absolvent s in-hluboké znalosti a schopnost aplikovat je na úrovni států i na mezinárodní scéně. Můžete se začít připravovat na kariérní úspěch z prvního dne, a získají možnost zvýšit svůj životopis dále, než je standardní přístup ke vzdělání.

Buďte v srdci pulsující Londýna Zkušenost života v jednom z nejvýznamnějších světových, zajímavých a různorodých měst. Londýn je ideální místo, aby se ponoří do kultury, umění a hudby - a dělat celoživotními přáteli.

Nacházíte se v hlavní obchodní a finanční kapitál, který je obklopen některými z nejdůležitějších jmen napříč bohatství průmyslu. Budete mít také v centru světového designu, módy a mediální centrum. Poslání a vize Naše vize Naší vizí je být uznána jako vysoce kvalitní poskytovatel vzdělávání, zvýšení zaměstnatelnosti našich vzdělávajících se osob, rozšíření přístupu ke vzdělání ve společnosti, a podporovat sociální začleňování občanů. S tímto cílem na mysli, jsme se shromáždili na světové úrovni akademického týmu, a nabízíme kvalitní zajištěna dodávka.

Poslání Poslání St Patrickova vysoká škola je umožnit našim studentům prostřednictvím vzdělávání, a tím změnit jejich životy. Snažíme se překonat kulturní a jiné hranic po celém světě, aby paže našim studentům kompetence a důvěru vyniknout. St Patrick má za cíl poskytnout našim studentům s nejlepším možným vzdělávání za přijatelnou cenu. Kontaktujte nás nyní a připojit se studenty z více než 80 zemí, které vytěžili z dané svatého Patrika vzdělávání.

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

HND Zdraví A řízení Sociální Péče

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Organizace, které chrání blaho druhých potřebují odborné vedení. Tento 2 roky Higher National Diploma (HND) vás vlaky v operacích, které udržují UK zdravotní a sociální služby účinně běží ... [+]

HND zdravotní a sociální péče řízení Organizace, které chrání blaho druhých potřebují odborné vedení. Tento 2 roky Higher National Diploma (HND) vás vlaky v operacích, které udržují UK zdravotní a sociální služby účinně spuštěn. Naučíte se prostřednictvím praktických úkolů, které se zaměřují na reálných problémů, budete čelit ve své kariéře. Tyto metody hodnocení mohou zahrnovat ročníkovou práci, prezentace a skupinové projekty, které pomohou připravit se na řízení v oblasti zdravotnictví a sociální péče. Tento kurz je akreditován Edexcel. Obsah předmětu Tento kurz pokrývá klíčové operace, které formují na zdravotní a sociální péče sektoru. Předměty zahrnují řízení lidských zdrojů, řízení financí a usnadnit změny - to vše v rámci zdravotní a sociální péče kontextu. Budete také provádět svůj vlastní výzkumný projekt. Kariéra Směr Po absolvování tohoto kurzu, můžete požádat o kariéru v rámci obchodních a administrativních ploch tak životně důležité pro zdraví a sociální péče. Tyto oblasti mohou zahrnovat lidských zdrojů, zdravotnictví analytiky a zdravotní plánovači - nebo více vedoucích pracovních míst v rámci nastavení zdravotní a sociální péče v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru. Studium v ​​městě s více příležitostí Londýn má širokou škálu zdravotních a sociálních institucí, jak se připojit poté, co absolvent. Patří mezi veřejné, soukromé a odborné instituce. Pacienti se také liší, od mladých lidí ve věku a osoby se zdravotním postižením. Londýn se může pochlubit vynikající zařízení a příležitostí pro řízené profesionály. Struktura kurzu Program se skládá z 16 modulů a končí s výzkumným projektem, který si můžete přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašim specifickým zájmům a... [-]