Somerset College

Úvod

Read the Official Description

Nachází se v Taunton krajského města Somerset, v srdci South West, Somerset College Nabízí širokou škálu dalšího a vysokoškolského vzdělávání kurzů, jakož i odborné kvalifikace v teplé, přátelské a příjemné prostředí. Náš úspěch mluví samo za sebe s fantastické výkony a skvělé kariéry pro naše studenty.

Zmocnitele Welcome

Pro více než 150 let Somerset College poskytuje nejvyšší standardy vzdělávání a odborné přípravy s využitím standardních zařízení a zdroje. Všechny naše kurzy jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby zaměstnavatele a poskytnout znalosti a dovednosti důležité pro práci a zaměstnání.

Inspektoři nás v poslední době hodnocen jako "dobré" vysoké školy "a" Vynikající kvalita "v několika oblastech. Naše úspěšnost je velmi vysoká jak pro dalšího a vysokoškolského vzdělávání; náš areál je zářivá; Máme národní ocenění v mnoha oblastech a jsou odborníky ve zdravotnictví a sociální péči, designu a kreativních průmyslů. Mezi mnoha našich silných stránek je naše rostoucí odborné znalosti v oblasti obnovitelných zdrojů a zelených technologií. Součástí toho je naše rozsáhlé zkušenosti a odborné programy pro, udržitelná výstavba. Tato oblast je rostoucí síla kolegia a reprezentuje naši reakci na nové technologie, které pokrývají mnoho obchodních odvětví.

Jsme progresivní vysoká škola, která přináší to nejlepší ve všech našich studentů. Ať už je jejich volba studia, každý člověk je dána plnou podporu, aby zjistili, kdo ve skutečnosti jsou, a dosáhnout jejich ambice a touhy.

Naše kurzy pokrývají mnoho úrovní, a máme silné portfolio vysokoškolského vzdělávání, studijních předmětů v mnoha oblastech. Studenti z celého Spojeného království ke studiu na našich studijních programů. Naši studenti zůstali s námi od Dále k vysokoškolskému vzdělání, a vrátit se znovu rozvíjet své odborné dovednosti, když se do zaměstnání.

Naše kontaktní a práce se zaměstnavateli je rozsáhlý a snažíme se být poskytovatel výcviku volby pro mladé lidi, dospělé a zaměstnavatelů v Somersetu. Chceme, aby naši studenti dosáhnout nejvyšší standardy pro zvolený sektor průmyslu, takže mohou začít svou kariéru s důvěrou, s vědomím, že byli vyškoleni v nejvyspělejších obchodních metod a technologií.

Také na naší akademické půdě jsou Genesis, udržitelná výstavba centrum, The Hot dům podnikatelských inkubátorů jednotky a Taunton Conference Centre. Tyto mezník budovy, spolu s naší rozsáhlou nabídkou kurzů z oblasti Business Training kolegia, dávat podporu a konferenční prostory firma potřebuje se dostat dopředu. Spolu s řadou možností podnikání školení z College, můžeme nabídnout podnikům veškerou pomoc, kterou potřebujete k dosažení dobře finančně a vysoce kvalifikovanou pracovní sílu.

Rachel Davies

Hlavní a generální ředitel

Naše historie

Byli jsme vede cesta od 1856

Somerset College začal život v roce 1856 jako škola umění a vědy, předtím, než se stěhuje do Corporation Street, Taunton, as školy umění na přelomu století. Bylo to však není, až na začátku roku 1970, že umělecká škola sloučila s průmyslovou školu a přestěhoval se do lokality Wellington Road.

Budovy a zařízení, které vidíte dnes jsou výsledkem multi-milión liber investice, díky němuž Somerset College, aby zůstali v čele dalšího a vysokoškolského vzdělávání v kraji.

I nadále investovat do našich zařízení, které nám umožní nabízet state-of-the-art zdroje pro všechny naše studenty a poskytnout místo učení, které inspiruje všechny, kteří studovat, pracovat a navštivte nás. Například v září 2013 jsme otevřeli novou praxi v průmyslu centrum, který zahrnuje stavební řemesla. Kromě toho se nyní postupuje přes nabídkové a konzultačního procesu pro rekonstrukce Art & Design budovy.

Dnes jsme prosperující komunity s reputace. V roce 2012 Somerset College byl nejlepší učiliště v Somersetu na úspěch, pro dlouhé kurzy všech věkových kategorií.

Připravujeme naše studenty pro řadu kariéry v mnoha průmyslových odvětvích, se naši absolventi pracující v oblasti vzdělávání, technologie, zdravotnictví, strojírenství, designu a mnoha dalších odvětvích. Naši studenti pracovali na několika vysokých společností profilu, včetně Vivienne Westwood, Per Una, Fat Face a Abercrombie a Fitch.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy - HealthcareStudies » Vidět Bakalář » Vidět Rok založení » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy - AcademicCourses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

BSC Ve Zdravotnictví A řízení Sociální Péče (top-up)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Taunton

Rozvíjet své dovednosti a znalosti sociální péče prostřednictvím směsi založené na práci učení a vyučování ve třídě, na naší populární BSC (Hons) v oblasti zdraví a řízení sociální péče. [+]

Popis kurzu

Rozvíjet své dovednosti a znalosti sociální péče prostřednictvím směsi založené na práci učení a vyučování ve třídě, na naší populární BSC (Hons) v oblasti zdraví a řízení sociální péče.

Tento kurz vám poskytne up-to-date dovedností, znalostí a odborných znalostí, aby vám pomohou přinést skutečnou hodnotu vašeho pracoviště. Studium na nich vám pomůže rozvíjet osvědčené postupy a dá vám zkušenosti z práce v rámci meziresortní kultury.

Budete doporučuje přemýšlet o své práci, pokud jde o svých vlastních hodnot a morální rámec. Budete mít možnost si prohlédnout klíčové problémy v sektoru prostřednictvím týmové aktivity, individuální studium a praxi. ... [-]


Kurzy

FDA Zdravotní A Sociální Péče - Zdravotní A Sociální Péče Studie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené království Taunton

Rozvíjet své dovednosti a znalosti sociální péče prostřednictvím směsi založené na práci učení a vyučování ve třídě, na naší populární Diplomovaný specialista v oblasti zdraví a sociální péče. [+]

Popis kurzu

Rozvíjet své dovednosti a znalosti sociální péče prostřednictvím směsi založené na práci učení a vyučování ve třídě, na naší populární Diplomovaný specialista v Zdravotní a sociální péče.

Tento kurz vám poskytne up-to-date dovedností, znalostí a odborných znalostí, aby vám pomohou přinést skutečnou hodnotu vašeho pracoviště. Studium na nich vám pomůže rozvíjet osvědčené postupy a dá vám zkušenost s prací v rámci kultury účasti a spolupráce.

Budete doporučuje přemýšlet o své práci, pokud jde o svých vlastních hodnot a morální rámec. Budete mít možnost si prohlédnout klíčové problémy v sektoru prostřednictvím týmové aktivity, individuální studium a praxi. ... [-]