School of Dentistry - University of Dundee

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Stomatologická škola se nachází v centru hlavního univerzitního kampusu, a proto jsou dentální postgraduální studenti v těsné blízkosti výzkumných pracovníků a výzkumných příležitostí v jiných částech univerzity, stejně jako knihovny, rekreační, kulinářské a sportovní zařízení.

Dentální postgraduální studenti v Dundee mají prospěch z vystavení špičkovému výzkumu v dobře zavedeném výzkumném prostředí po celou dobu jejich studia. K dispozici jsou také vynikající klinická zařízení pro ty studenty, kteří provádějí vyučované klinické programy. Postgraduální studenti z mnoha částí světa pracují v úzkém, integrovaném prostředí školy s aktivní výzkumnou kulturou

Kromě našich studentů z různých částí Skotska a Velké Británie v současné době existují postgraduální studenti doktorského studia z Saúdské Arábie, Egypt, Sýrie, Jordánsko, Irák, Bahrajn, Nigérie, Singapur a Nový Zéland a tito studenti spolupracují s kolegy z po celém světě na populárních vyučovaných magisterských kurzech v oboru Prosthodontika (MDSc) a výzkumu rakoviny (MSc).


Stomatologická škola v Dundee nabízí šest vyučovaných postgraduálních programů pro vás. Tito zahrnují MDSc v Prosthodontics, MRes v Oral Cancer, MFOdont ve forenzní odontologii, MSc v ortodoncii, MSc v orální biologii a MDPH ve zubním veřejném zdraví. MRes MFOdont, MDPH a jsou dodávány společně s kolegy v celé škole. Máme živou komunitu postgraduálních studentů ve Stomatologické škole o oborových i výzkumných programech a mezinárodně uznávaných vědců a kliniků zapojených do studijních programů.

Postgraduální studentská společnost

Nově založená společnost Dundee Dental Postgraduate Students Society (DDPSS) je studentská postgraduální společnost, jejímž cílem je poskytovat studentům postgraduálního studia v oboru zubní lékařství mimoškolní akademické a společenské příležitosti.

Členové DDPSS jsou všichni postgraduální studenti ve zubní škole na univerzitě v Dundee, plný a částečný úvazek. Jako skupina se snažíme:

  • podporovat postgraduální studenty spojené se zubní školou
  • poskytovat postgraduální studentský zastupitelský orgán
  • fórum pro interní i externí mluvčí
  • nabídnout šance na rozvoj dovedností; přenositelné a technické
  • vytváření neformální atmosféry, kde se studenti postgraduálních kurzů mohou setkávat, aby diskutovali o svých projektech a sdíleli nápady a přístupy k běžně se vyskytujícím problémům, poskytují příležitost pro postgraduální studenty formálně poskytovat výzkumné aktualizace
  • podporovat kulturu výzkumu tím, že umožní studentům postgraduálních příležitostí společně se míchat a spolupracovat s dalšími výzkumnými studenty v rámci Stomatologické školy

Děláme vše výše uvedené pořádáním seminářů, společenských akcí, sportovních soutěží a dalších.

Doufáme, že vás uvidíme na příští akci!

Místa

Dundee

Adresa, 1. řádek
Nethergate, Dundee DD1 4HN, United Kingdom
Dundee, Skotsko, Spojené království