University of Stirling

Úvod

Read the Official Description

O nás

Na University of Stirling je rozdíl v naší DNA - poskytování vzdělávání s cílem a provádění výzkumu, který pomáhá utvářet společnost.

Jsme mezinárodní univerzita s průkopnickým duchem a globální reputací pro vysoce kvalitní výuku a výzkum. Jsme vášniví při vytváření dopadu ve všem, co děláme.

Stirling je místo, kde je hodnocena schopnost - nikoli pozadí -.

Naše pověst

Dosažení našeho dopadu tím, že přemýšlíme jinak

Od založení v roce 1967 byla University of Stirling vždy řízena transformačním myšlením a inovačním duchem. Naším posláním je dělat vše, co je v našich silách, abychom našim studentům poskytli znalosti a odborné znalosti, aby se jejich dopad na svět stal.

Všechno, co děláme, pozitivně ovlivňuje životy lidí. Jsme agenta pro změnu, spojování lidí, inovace a transformaci životů našich studentů, zaměstnanců a globálních komunit, kterým sloužíme. Máme neustálou touhu inovovat a zlepšovat, aby společnost byla pro společnost důležitá. Tak jsme získali naši celosvětovou pověst vysoce kvalitního výuky a mezinárodně uznávaného výzkumu.

Stirlingův výzkum: mění životy

Naším cílem je jednoduché. Od krmení světa k používání psychologie k zachycení zločinců chceme řešit globální problémy naší doby. Naši multidisciplinární výzkumní pracovníci vyzývají předpoklady, inovují myšlení a hledají řešení.

Naše výzkumná témata jsou:

Naše vize

Být uznáván po celém světě jako univerzita, která se zaměřuje na potřeby společnosti prostřednictvím inovačního a interdisciplinárního výzkumu; učení a výuku nejvyšší kvality; a sdílením našich poznatků se světem.

Výkaz umístění

Na University of Stirling jsou naši myslitelé jasní, zvědaví a inovační.

Všechno, co děláme, jako instituce a jako jednotlivce, má účel a dopad. Toto formuje naši kulturu, naši osobnost a náš postoj. Vyzývá nás, abychom napadali status quo a posunuli normu. Máme neustálou touhu inovovat a zlepšovat, abychom měli prospěch společnosti a měli vliv na společenství, kterým sloužíme.

Naše myšlení využíváme k tomu, abychom všechno zlepšili. Spojením, inovováním a transformací věříme, že naše myšlení může změnit svět.

Naše mise

Náš přínos a přístup jsou definovány:

  • Rozvíjet lidi a pomáhat společnosti prostřednictvím hledání a porozumění znalostem. Vytváříme podmínky pro inovativní, interdisciplinární výzkum a sdělujeme to, co jsme se naučili širému světu, jasným a užitečným způsobem.
  • Transformování životů našich studentů a zaměstnanců tím, že jim poskytne příležitost dosáhnout plného potenciálu intelektuálně a emocionálně; tím, že je robí pružnými a dává jim dovednosti, které potřebují pro moderní svět; a tím, že do nich vnesou pocit odpovědnosti za podporu veřejného blaha.
  • Vytvářet globální občany, pracující v partnerství s vládami, podniky a průmyslem, veřejností a třetími sektory a kolegy v jiných institucích, identifikovat a reagovat na měnící se potřeby společnosti.

Naše hodnoty

Dokonalost

Celosvětově vedoucím postavením v oblasti výzkumu a díky vynikajícímu vzdělávacímu zážitku.

Otevřenost

Byť otevřen ve všem, co děláme, komunikovat práci a hodnotu univerzity do širšího světa a zapojit lidi do plnění naší vize.

Ctižádost

Rozvíjení univerzity inovativními způsoby, zakotvením udržitelnosti a vytvořením modelu pro tento sektor.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health BScs » Vidět Health MSc » Vidět Health PhDs » Vidět Health Magistr » Vidět Health Bakalář » Vidět Online PhD » Vidět Online MSc » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět 1-year MBAs » Vidět Doctors of Education » Vidět DBA » Vidět Law LLB » Vidět MSc » Vidět PhD » Vidět Law LLM » Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSc (Hons) v ošetřovatelství - dospělý

Campus forma Denní studium 36 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Ošetřovatelství je dynamická profese a poskytneme vám školení a důvěru nezbytnou pro práci v komplexním zdravotním a sociálním prostředí. Budete mít znalosti, dovednosti a atributy potřebné k tomu, abyste mohli praktikovat bezpečně, soucitně, eticky a efektivně v rozsahu soudobé péče. [+]

Přehled

Dospělá ošetřovatelka je náročná a obohacující profese, která nabízí širokou škálu rolí, které se starají o lidi a podporují zdraví.

Stirling je skvělým místem pro vás, abyste se naučili současné dovednosti ošetřovatelství, které jsou ceněny po celém světě. Náš kurz je schválen Radou pro ošetřovatelství a porodní asistenci a také získal několik ocenění. Získali jsme cenu Student Nursing Times v roce 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 a 2018.

Předregistrační ošetřovatelství na Fakultě zdravotnických věd a sportu je veden skupinou předních světových akademiků se silnými a zavedenými výzkumnými záznamy, odbornými znalostmi v ošetřovatelské praxi a množstvím publikací světové úrovně. Naši akademičtí a praktičtí zaměstnanci jsou odhodláni zajistit, aby naši studenti měli nejvyšší kvalitu studentských zkušeností.... [-]


BSc (Hons) v ošetřovatelství - duševní zdraví

Campus forma Denní studium 36 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Jako studentka zdravotní sestry pro duševní zdraví budete pokračovat v myšlenkově provokativním a náročném akademickém kurzu spolu s získáním zkušeností v širokém spektru praktického učení. Naše kurikulum kurzu je informováno nejnovějším výzkumem a doporučuje vám, abyste přijali přístup založený na důkazech v ošetřovatelské péči. [+]

Přehled

Ošetřovatelství v oblasti duševního zdraví je náročná a přesto obohacující profese, kde můžete skutečně změnit životy lidí.

Jako studentka zdravotní sestry pro duševní zdraví budete pokračovat v myšlenkově provokativním a náročném akademickém kurzu spolu s získáním zkušeností v širokém spektru praktického učení. Naše kurikulum kurzu je informováno nejnovějším výzkumem a doporučuje vám, abyste přijali přístup založený na důkazech v ošetřovatelské péči.

Toto pokrokové myšlení a inovativní kurz vám pomůže splnit požadavky na registraci ve Spojeném království jako sestra v oblasti praxe v oblasti duševního zdraví. Zanecháte nás jako sebejistý a schopný praktický lékař, schopný zajistit bezpečnou, efektivní a osobně zaměřenou péči a přitom cenně přispívat k životu lidí.... [-]


BSc v ošetřovatelství - duševní zdraví

Campus forma Denní studium 48 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Náš inovativní kurz ošetřovatelské péče pro duševní zdraví vám připraví, abyste vyhověli potřebám moderní profesie a poskytli nejlepší možnou péči o pacienta. Zanecháte nás jako sebevědomý a schopný praktický lékař, plně vybavený k registraci na Nursing and Parenting Council (NMC) a připojte se k týmu zdravotní péče po ukončení studia. [+]

Přehled

Ošetřovatelství v oblasti duševního zdraví je náročná a přesto obohacující profese, kde můžete skutečně změnit životy lidí. Náš inovativní kurz ošetřovatelské péče pro duševní zdraví vám připraví, abyste vyhověli potřebám moderní profesie a poskytli nejlepší možnou péči o pacienta. Zanecháte nás jako sebevědomý a schopný praktický lékař, plně vybavený k registraci na Nursing and Parenting Council (NMC) a připojte se k týmu zdravotní péče po ukončení studia. Naše kurikulum kurzu je informováno nejnovějším výzkumem a doporučuje vám, abyste přijali přístup založený na důkazech v ošetřovatelské péči. Domníváme se, že služby duševního zdraví a pohody musí respektovat vnitřní hodnotu lidí a jejich individualitu. Tato filozofie je pevně držena všemi členy kurzu. Spolupracujeme s naším partnerem kurzu NHS Forth Valley, abychom zajistili, že náš kurz zůstane klinicky vynikající a naši studenti získají co nejlepší zkušenosti při studiu. BSc (Hons) Osvědčení BSc Studenti ošetřovatelství dodržují stejnou programovou strukturu jako BSc Ošetřovatelství pro první dva a půl roku svého programu. Po tomto bodu absolvují studenti Honour další modul umístění s příležitostí studovat v zahraničí. V posledním ročníku absolvují studenti Honors další moduly včetně disertační práce a jejich NMC-požadované konečné umístění, dosažení registrace a jejich ocenění na konci 4. ročníku.... [-]


Bakalář

BSc v ošetřovatelství - dospělý

Campus forma Denní studium 48 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Stirling je skvělým místem pro vás, abyste se naučili dovednosti moderního ošetřovatelství - které jsou ceněny po celém světě. Náš kurz je schválen Radou pro ošetřovatelství a porodní asistenci a také získal několik ocenění. Získali jsme cenu Student Nursing Times v roce 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 a 2018. [+]

Přehled

Dospělá ošetřovatelka je náročná a obohacující profese, která nabízí širokou škálu rolí, které se starají o lidi a podporují zdraví.

Stirling je skvělým místem pro vás, abyste se naučili dovednosti moderního ošetřovatelství - které jsou ceněny po celém světě. Náš kurz je schválen Radou pro ošetřovatelskou a porodní asistenci a také získal několik ocenění. Získali jsme cenu Student Nursing Times v roce 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 a 2018.

Ošetřovatelství je dynamická profese a poskytneme vám školení a důvěru nezbytnou k plnění vaší role ve dnešních zdravotnických týmech. Jak budete studovat, naučíte se pracovat s řadou multidisciplinárních odborníků, skupin a jednotlivců, kteří budou poskytovat péči a podporovat zdraví. Náš kurz je založen na filozofii, která jako zdravotní sestra poskytne služby založené na dokonalosti, soucitu, bezpečnosti a úctě.... [-]


MSc

MSc Globální problémy v gerontologii a stárnutí

Online forma Kombinované 36 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Naši mistři v globálních otázkách v oblasti gerontologie a stárnutí mohou být studováni výhradně online a na částečný úvazek, což vám umožní využít našich odborných znalostí z celého světa, a to v časech, které odpovídají vašemu plánu. Budete také mít možnost spolupracovat a studovat s dalšími studenty z celého světa. [+]

Přehled

Počet starších osob v celosvětovém měřítku roste rychleji než počet lidí v jakékoli jiné věkové skupině a vyvíjí tlak na všechny oblasti společnosti.

Tento kurz rozděluje dvě klíčové vědecké oblasti.

Vyzýváme vás, abyste zvážili, jak se proces stárnutí stane během života jednotlivce, a to nejen v pozdějších letech.Učíme multidisciplinární přístup k gerontologii, který zohledňuje sociální důsledky stárnutí.

Prozkoumejte celou řadu zdravotních, sociálních a politických kontextů z celého světa, které můžete uplatnit v místním kontextu.

Jádrové moduly byly vyvinuty pro studenty, kteří se chtějí specializovat v tomto rychle se rozvíjejícím sektoru se zaměřením na nejstarší, kteří jsou nejrychleji rostoucí skupinou a nejpravděpodobněji se setkávají s křehkostí, lidé žijící s demencí v řadě nastavení , a vliv multi-morbidity na stárnoucí populaci.... [-]


MSc ve studiích demence

Online forma Kombinované 33 měsíců January 2019 Spojené království Stirling

Kurz je veden týmem akademických odborníků, jejichž výzkum pomohl vytvořit celosvětovou politiku péče o demenci. Dozvíte se o nejnovějších teoriích, inovacích a osvědčených postupech v oblasti péče o demenci - a získáte přehled o politických činnostech a iniciativách a základních dovednostech v oblasti akademických a výzkumných dovedností. Náš kurz také těží z poradenské skupiny lidí s demencí, kteří podporují rozvoj kurzů. [+]

Přehled

S počtem lidí žijících s demencí po celém světě, které se očekávají v příštích 20 letech, se zdvojnásobí, byl vyvinut tento inovativní online kurz, který vám poskytne hluboké vědecké znalosti o demenci a přístupech k péči o demenci. Je určen pro profesionály, kteří již pracují v oboru a mohou být studováni odkudkoliv na světě.

Kurz je veden týmem akademických odborníků, jejichž výzkum pomohl vytvořit celosvětovou politiku péče o demenci. Dozvíte se o nejnovějších teoriích, inovacích a osvědčených postupech v oblasti péče o demenci - a získáte přehled o politických činnostech a iniciativách a základních dovednostech v oblasti akademických a výzkumných dovedností. Náš kurz také těží z poradenské skupiny lidí s demencí, kteří podporují rozvoj kurzů.... [-]


MSc ve vodní produkci

Campus forma Denní studium 12 - 30 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Tento kurz poskytuje studentům jedinečnou příležitost využívat odborné znalosti akvakultury ve městě Stirling i City University of Hong Kong. Obě instituce se shromáždily, aby zajistily tento kurz vodní bezpečnosti potravin, který zahrnuje biologii a zdraví zvířat, výživu, bezpečnost potravin, výrobní systémy a nemoci. [+]

Úvod

Tento kurz poskytuje studentům jedinečnou příležitost využívat odborné znalosti akvakultury ve městě Stirling i City University of Hong Kong. Obě instituce se shromáždily, aby zajistily tento kurz vodní bezpečnosti potravin, který zahrnuje biologii a zdraví zvířat, výživu, bezpečnost potravin, výrobní systémy a nemoci. Kurz zajišťuje Vysoká škola veterinární medicíny Univerzitní univerzity v Hongkongu s příležitostí pro studenty uskutečnit svůj výzkumný projekt v Stirlingu na mezinárodně uznávaném Ústavu akvakultury.

Tato průkopnická spolupráce připraví naše absolventy na světlou budoucnost a poskytne jim to nejlepší z obou světů: Stirlingova mezinárodně uznávaná znalost akvakultury a nové moderní zařízení City University v blízkosti všech částí jihovýchodní Asie trh. Poptávka po vodních potravinách po celém světě výrazně vzrůstá a současně existuje tlak na efektivnější výrobu a bezpečnou potravinu, přičemž se přihlédne k otázkám životního prostředí a udržitelnosti v celém hodnotovém řetězci vodních potravin. Tento program reaguje na velkou celosvětovou prevalenci vodních produktů a rostoucí poptávku ve vodním průmyslu v pevninské Číně a Hongkongu.... [-]


MSc ve výživě sportu

Campus forma Denní studium Kombinované 6 - 12 měsíců Přihlašování započato Spojené království Stirling + 1 více

University of Stirling je jednou z pouhých šesti univerzit po celém světě schválených za účelem poskytnutí tohoto kurzu Masters v sportovní výživě - stále důležitější součást konkurenčního sportu na všech úrovních. [+]

Přehled

University of Stirling je jednou z pouhých šesti univerzit po celém světě schválených za účelem poskytnutí tohoto kurzu Masters v sportovní výživě - stále důležitější součást konkurenčního sportu na všech úrovních.

Tento magisterský titul se zaměřuje na vědu sportovní výživy a je určen speciálně pro studenty, kteří již mají diplom Mezinárodního olympijského výboru (IOC) ve sportovní výživě a chtějí dále rozvíjet své znalosti.

K dokončení kurzu budete požádáni, abyste plánovali, uskutečnili a naplánovali výzkumný projekt ve sportovní výživě a během studia budete obdržet kvalitní školení a podporu od našich odborníků. V době, kdy budete absolvovat, budete mít ještě větší znalosti o sportovní výživě a jasné pochopení toho, jak dát svůj výzkum do praxe.... [-]


MSc v pokročilé praxi

Campus forma Online & Campus forma Kombinované 24 - 48 měsíců September 2018 Spojené království Stirling + 1 více

Rozšiřte své odborné znalosti v oblasti zdravotní péče a sociální péče, získáte nové dovednosti a změňte svou praxi pomocí naší MSc Advancing Practice. Práce v partnerství s klinickými odborníky, pacienty, poskytovateli zdravotní péče a sociální péče je určena všem odborníkům v oblasti zdravotní a sociální péče, kteří pracují v klinické, vzdělávací, řídící nebo výzkumné funkci. [+]

Přehled

Rozšiřte své odborné znalosti v oblasti zdravotní péče a sociální péče, získáte nové dovednosti a změňte svou praxi pomocí naší MSc Advancing Practice. Práce v partnerství s klinickými odborníky, pacienty, poskytovateli zdravotní péče a sociální péče je určena všem odborníkům v oblasti zdravotní a sociální péče, kteří pracují v klinické, vzdělávací, řídící nebo výzkumné funkci.

Tento obsah tohoto magisterského kurzu v pokročilé praxi byl silně ovlivněn skutečností, že zdravotní a sociální potřeby obyvatel se mění globálně. Máme stárnoucí obyvatelstvo s měnícími se vzorci špatného zdravotního stavu a využíváním služeb zdravotní a sociální péče. Chápeme rozmanité potřeby každého jednotlivce.... [-]


MSc v psychologické terapii v primární péči

Online forma Denní studium 12 měsíců January 2019 Spojené království Stirling

Naše MSc psychologická terapie v primární péči poskytuje odborné školení v poskytování důkazu-založená kognitivní behaviorální terapie (CBT) dospělým v primární péči. Společně dodávané University of Stirling a univerzitě v Dundee je navržena odborníky NHS a klinickými akademickými pracovníky, aby vám poskytli klinické a profesní dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste pracovali jako klinický spolupracovník v aplikované psychologii v rámci NHS. [+]

Přehled

Naše MSc psychologická terapie v primární péči poskytuje odborné školení v poskytování důkazu-založená kognitivní behaviorální terapie (CBT) dospělým v primární péči. Společně dodávané University of Stirling a univerzitě v Dundee je navržena odborníky NHS a klinickými akademickými pracovníky, aby vám poskytli klinické a profesní dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste pracovali jako klinický spolupracovník v aplikované psychologii v rámci NHS.

Služby duševního zdraví ve Velké Británii čelí rostoucí poptávce po terapeutických službách k léčbě běžných poruch duševního zdraví. Závazek NHS na poskytování ošetření založených na důkazech znamená, že teoretickým zaměřením tohoto kurzu je CBT. Kurz byl společně vypracován kliniky NHS a klinickými akademickými pracovníky na Lékařské fakultě Univerzity Dundee a Divizní psychologie University of Stirling . Během NHS budete absolvovat školení a klinický dohled.... [-]


MSc v psychologii zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Stirling + 1 více

Zdraví psychologové podporují zdravější životní styl. Snaží se najít způsoby, jak povzbudit lidi, aby zlepšili své zdraví a také zlepšili systém zdravotní péče jako celek. Pomáhá například lidem zhubnout nebo přestat kouřit, nebo poradit lékařům o lepších způsobech komunikace se svými pacienty [+]

Přehled

Zdraví psychologové podporují zdravější životní styl. Snaží se najít způsoby, jak povzbudit lidi, aby zlepšili své zdraví a také zlepšili systém zdravotní péče jako celek. Pomáhá například lidem zhubnout nebo přestat kouřit, nebo poradit lékařům o lepších způsobech komunikace se svými pacienty.

Naučíte se používat své znalosti psychologie k podpoře obecného blahobytu a porozumění fyzické nemoci. Budeme vás naučit dovednosti potřebné k tomu, aby pomohli lidem vypořádat se s psychologickými a emocionálními aspekty zdraví a nemoci a podporovali chronicky nemocné lidi.

Naše MSc Psychologie zdraví má silné zkušenostní zaměření a zdůrazňuje uplatnění psychologie v oblasti zdraví v reálném prostředí. Kurz zahrnuje příspěvky odborníků z oblasti zdravotnictví. Budete provádět krátké umístění v oblasti zdravotní péče, která může zahrnovat NHS, třetí sektor (charity) nebo průmysl a obvykle toto uspořádání zajistíte s podporou kurzu. Jste povzbuzováni k provádění výzkumu v kontextech zdravotní péče, pokud je to možné.... [-]


MSc v raných létech praxe navštěvování zdraví

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců January 2019 Spojené království Stirling + 1 více

Tento ročník dvouletého nebo dvouletého studia na částečný úvazek vám jako registrovaná zdravotní sestra nebo porodní asistentka v části 1 nebo části 2 v registru Rady pro ošetřovatelství a porodní asistenci (NMC) poskytne příležitost ovlivnit zdravotní a sociální situaci péče o děti a rodiny. [+]

Přehled

Tento ročník dvouletého nebo dvouletého studia na částečný úvazek vám jako registrovaná zdravotní sestra nebo porodní asistentka v části 1 nebo části 2 v registru Rady pro ošetřovatelství a porodní asistenci (NMC) poskytne příležitost ovlivnit zdravotní a sociální situaci péče o děti a rodiny. Kurz vás vybaví znalostmi a dovednostmi vyšší úrovně s cílem poskytnout bezpečné a osvědčené postupy v úloze návštěvníka zdraví, jak je definováno v NMC standardech pro odborné znalosti odborných zdravotnických sester (NMC, 2004).

Rozvoj a doručení kurzu je podpořen multidisciplinární spoluprací s našimi partnery NHS Health Board a Local Authority. To odráží rostoucí priority, které byly stanoveny, aby poskytly lepší a zodpovědnější úroveň péče na podporu, ochranu a zlepšení zdraví a pohody dětí, mladých lidí a jejich rodin.... [-]


MSc z vodních veterinárních studií

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Stirling

Potraviny z vodních systémů jsou zásadní pro většinu světové populace. Nicméně, s divokými úlovky mořských plodů, které na mnoha místech klesají, akvakultura hraje rostoucí roli jako alternativní zdroj vysoce kvalitní výživné stravy - a jako zaměstnavatel. Řízení onemocnění je důležité pro pokračující úspěch tohoto odvětví. [+]

Přehled

Potraviny z vodních systémů jsou zásadní pro většinu světové populace. Nicméně, s divokými úlovky mořských plodů, které na mnoha místech klesají, akvakultura hraje rostoucí roli jako alternativní zdroj vysoce kvalitní výživné stravy - a jako zaměstnavatel. Řízení onemocnění je důležité pro pokračující úspěch tohoto odvětví.

Tato magisterská studia v oblasti vodních veterinárních studií vám poskytuje školení v široké škále oborů a dovedností, které potřebujete pro vyšetřování, prevenci a kontrolu nemocí vodních živočichů. Rozvíjíte porozumění biologii, chovu a prostředí chovaných vodních druhů, jakož i odborné znalosti o chorobách vodních živočichů.... [-]


Magistr

Magistr veřejného zdraví

Online forma Kombinované 36 měsíců January 2019 Spojené království Stirling

Ať už jste již zapojeni do výzkumu, politiky a praxe v oblasti veřejného zdraví, nebo plánujete kariéru v těchto oblastech, je tento kurz Masters navržen tak, aby podpořil Vaše budoucí ambice. [+]

Přehled

Ať už jste již zapojeni do výzkumu, politiky a praxe v oblasti veřejného zdraví, nebo plánujete kariéru v těchto oblastech, je tento kurz Masters navržen tak, aby podpořil Vaše budoucí ambice.

Tvorba některých předních myslitelů v oblasti výzkumu v oblasti zdraví vám nabídne jedinečný pohled na moderní teorii a metody veřejného zdraví a naučí vás, jak je aplikovat na svou práci. Budete spolupracovat s odborníky v této oblasti, když rozvíjíte kritické porozumění přístupům v oblasti veřejného zdraví a naučíte se, jak pozitivně ovlivnit blahobyt jednotlivců a komunit.

Kurz můžete absolvovat zcela online, takže je ideální volbou, pokud chcete získat kvalifikaci Masters během práce. Možnosti modulu jsou také extrémně flexibilní, což vám umožňuje vytvořit přizpůsobený program, který vyhovuje vašim vlastním vzdělávacím potřebám, zájmům a cílům ve veřejném zdraví.... [-]


MRes ve výzkumu v oblasti zdraví (online)

Online forma Denní studium Kombinované 12 - 48 měsíců September 2018 Spojené království Stirling + 1 více

Odvětví zdravotní a sociální péče se neustále mění, aby bylo zajištěno lepší zacházení a přístup k péči. Zlepšení zdravotních a sociálních služeb by nebylo možné bez práce dobře vyškolených výzkumných pracovníků. [+]

Přehled

Odvětví zdravotní a sociální péče se neustále mění, aby bylo zajištěno lepší zacházení a přístup k péči. Zlepšení zdravotních a sociálních služeb by nebylo možné bez práce dobře vyškolených výzkumných pracovníků.

Náš magisterský studijní program v oblasti výzkumu zdraví vám umožňuje provádět vysoce kvalitní a důkladné výzkumy. Využijete silného důrazu na teoretické i praktické dovednosti a budete podporovat multidisciplinární tým zkušených výzkumníků.

Kurz je vhodný pro širokou škálu lidí a naši studenti zahrnují kvalifikované zdravotní sestry, lékárníky a pracovní terapeuti - stejně jako ostatní, kteří mají zázemí v přírodních vědách, společenských vědách nebo ve třetím sektoru. Celý kurz je také možné studovat online, což vám dává svobodu pracovat na Masters kolem vašich osobních a profesních závazků.... [-]


PhD

Klinické doktoráty

Campus forma Denní studium Kombinované 36 - 96 měsíců September 2018 Spojené království Stirling + 1 více

Náš klinický doktorát je jediný svého druhu ve Skotsku, který je přizpůsoben potřebám sester, porodních asistentek a zdravotníků. Kurz je zaměřen na praxi a byl navržen tak, aby vás připravil na vedoucí úlohy ve zdravotnictví. [+]

Přehled

Náš klinický doktorát je jediný svého druhu ve Skotsku, který je přizpůsoben potřebám sester, porodních asistentek a zdravotníků. Kurz je zaměřen na praxi a byl navržen tak, aby vás připravil na vedoucí úlohy ve zdravotnictví.

Pokud máte zájem o zlepšení péče o pacienty a přitom si zachováte klinické zaměření, tento kurz je určen pro vás. Připojíte se k profesionálům z celé řady disciplín pro on-campus a on-line studium, které těží nejen z rozsáhlých znalostí týmu pro klinické doktoráty, ale také ze zkušeností každého jiného. Jako kvalifikovaný doktor ošetřovatelství, porodní asistence nebo odborné studie v oblasti zdraví budete mít v rámci vašeho odborného vzdělávání nejvyšší úroveň akademické kvalifikace, která vás umisťuje do popředí vašeho povolání jako uznávaný vysoce kvalifikovaný odborník.... [-]


Contact
Adresa destinace
University of Stirling,
Stirling, Scotland, FK9 4LA GB