University of Kent, School of Social Policy, Sociology and Social Research

Úvod

Read the Official Description

Deset důvodů, proč si nás vybrat

1.. Tvrdíme, vynikající personál, studentské poměr což znamená, že se vždy učí v malých skupinách a mít skutečný přístup k vašim lektorů.

  1. Budete se učit o vysoce kvalifikované pracovníky, kteří jsou světoví odborníci ve svých oborech a často se objevují v médiích.

  2. Jako velké, multidisciplinární školy, nabízíme jedinečnou průpravu v oboru dle vašeho výběru a širokou škálu atraktivních možností, včetně těch od sociologie, sociální vědy, kriminologie, trestního práva a kriminologie, sociální politiky a kulturní studia, které zajišťují, že využívat akademické šíři i hloubce v studiu s námi.

  3. Poskytujeme vynikající pastorační péči. Zaměstnanci na všech úrovních jsou přátelští, přístupný a hluboce investoval do učebního prostředí našich studentů.

  4. Máme zajistit, aby všichni žadatelé do školy byly informovány systémů na univerzitě, které podporují studenty s postižením, včetně podpory osob se zdravotním postižením a zásady a postupy pro studenty se zdravotním postižením stránek na našich webových stránkách. Noví studenti jsou zaměřeny na studentské podpory a pohody stránku.

6.. Nasloucháme studentů a reagovat na jejich podněty. Studenti jsou zastoupeny na všech našich výborů, zajištění toho, že potřeby studentů jsou uloženy v horní části našeho programu.

  1. Nabízíme kurzy na dvou atraktivních areálů - Canterbury a Medway - jak v místech historického zájmu. Každý nabízí prvotřídní ubytování. Vlakem, Canterbury je méně než 1 hodinu jízdy od centra Londýna a Medway je jen 30 minut.

  2. Budete mít přístup k velkým zařízením, včetně sportovních center, divadla a kina, centrum pro hudbu, kluby a spolky, barů, kaváren a nočních klubů, což pomáhá zajistit, že vaše zkušenosti studentů s námi je příjemné, stejně jako intelektuálně stimulující a produktivní.

  3. Naše škola byla hodnocena jako jedna z nejlepších center pro společenské vědy ve Velké Británii od roku ligové tabulky začal. Budete se učit lektoři, kteří píší knihy a články, které formují disciplíny se učíte.

  4. Dodatečné zdroje, které jsme užít jako výsledek našeho výzkumného úspěch znamená, že máme živou kulturu odborných seminářů, workshopů a konferencí, které jsou otevřené do naší bakalářské i naše postgraduální studenty.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BAs » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Aplikován Zdravotní Výzkum

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Canterbury

Tato jednoroční interkalován BSc v managementu v primární péči je určen pro studenty medicíny, kteří se chtějí připravit na práci v oblasti primární péče a komunity, veřejné zdraví nebo řízení. Předmět Moduly jsou navrženy tak, [+]

Tato jednoroční interkalován BSc v managementu v primární péči je určen pro studenty medicíny, kteří se chtějí připravit na práci v oblasti primární péče a komunity, veřejné zdraví nebo řízení. Předmět moduly jsou navrženy tak, aby pomoci studentům rozvíjet kritické hodnocení dovedností a znalostí výzkumných metod, a jak efektivně řídit organizaci zdravotní péče. Schopnost efektivně řídit organizace a činit obtížná rozhodnutí po přidělení rozpočtových prostředků, je mnohem důležitější než kdy jindy s vytvořením klinického Uvedení do skupin. Padesát procent lékařských absolventů může vstoupit obecnou praxi, a tento kurz je navržen tak, aby studentům rozvíjet tyto základní zvláštní dovednosti. Naše BSc v managementu v primární péči umožňuje studentům získat klinické zkušenosti po boku učení akademických dovedností, které lze aplikovat na všechny aspekty lékařského oboru. Jedná se o plný úvazek stupně trvající po dobu jednoho akademického roku. V podzimním semestru, bude se soustředit na výzkumné metody a metody analýzy pro pochopení různých modelů pacient / lékař konzultace, determinanty zdraví, veřejného zdraví, systémy primární péče a řízení zdravotnických organizací. Budete připojen k praktického lékaře a v jarním semestru, budete strávit alespoň jeden den v týdnu na praktického lékaře pracující na výzkumném projektu. Všichni studenti se pak podepře sepsat výsledky výzkumu na akademické publikace. Během jarního semestru, budete moci vzít několik volitelných modulů na Kent Business School. [-]

BA

Ba Zdravotní A Sociální Péče

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Canterbury

Studium zdravotní a sociální péči nabízí jak stimulující studium a cestu k velkým a rostoucím počtem kariéry. Zdravotní a sociální péče představují četné výzvy v rámci dnešní společnosti jsou očekávání [+]

Studium zdravotní a sociální péči nabízí jak stimulující studium a cestu k velkým a rostoucím počtem kariéry. Zdravotní a sociální péče představují řadu problémů v dnešní společnosti jako nárůst očekávání, nové technologie budou k dispozici a debaty vzkvétat, jak by měla být poskytnuta péče a zaplatil. - By mělo být povoleno "klonování" nebo "asistovaná sebevražda"? - Měl by být k dispozici jako právo na NHS léčby neplodnosti? - Pokud se starší lidé platit za jejich vlastní péče? - Jsou služby dodávány spravedlivě ke všem skupinám společnosti? Budete mít možnost zvážit tyto a mnohé další otázky týkající se těchto důležitých tématech. Proč si vybrat SSPSSR v Kentu Zdravotní a sociální péče pedagogičtí pracovníci v čele svého oboru. Zdravotní a sociální péče v Kentu důsledně dosáhl nejvyšší hodnocení za kvalitu své výuky a výzkumu a těží z několika specializovaných výzkumných jednotek v oblasti zdravotní a sociální péče. Poskytujeme vynikající pastorační péči a poslouchat naše studenty. Zaměstnanci na všech úrovních jsou přátelští, přístupný a hluboce investoval do učebního prostředí našich studentů. Tvrdíme, vynikající personál, studentské stran. To znamená, že budete vždy učí v malých skupinách a mít skutečný přístup k vašim lektorů. Máme pulzující výzkum kultury. Provozujeme týdenní sérii seminářů s externími reproduktory a hostit mezinárodní konference. Oba pracovníci a studenti přispívají k živé diskusi. [-]

Contact

Cornwallis North East

Adresa, 1. řádek CT2 7NF United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo