Sussex Coast College Hastings

English in Hastings

Úvod

Read the Official Description

My, aby učení ve Velké Británii snadné

Mezinárodní oddělení na Sussex pobřeží College Hastings byl vítají zahraniční studenty po dobu 30 let z více než 80 zemí z celého světa.

Naším cílem je, aby se o své zkušenosti s námi příjemné, uvolněné a starostlivý a pro vás vrátit se domů nejen s novými dovednostmi a znalostmi, ale s drahocenných vzpomínek a trvalé přátelství taky.

Můžeme Vám nabídnout vynikající výuku a učení v multi-milión libry areálech, které jsou vybaveny učení world-class zařízení.

Jakož i zlepšit svou angličtinu s angličtinou ve městě Hastings, nabízíme-úrovně, profesní diplomy, Přístup k kurzů vyššího vzdělávání a studijních oborů z čeho vybírat.

Jsme také akreditovanou UK Visa a přistěhovalectví (UKVI) Agency - Tier 4 studentské vízum a mohou také vydávat studentem návštěvnické vízum dokumentaci k krátkých studijních oborů.

Vysoká škola má řadu on-site zařízení, včetně moderní tělocvičny, obchodní restaurace restaurace metra a vysokou pouliční kavárně.

Hastings je pulzující mix podnikání, cestovního ruchu, volného času a vzdělávání. Má komunitu bohatou uměleckou a je domovem britské nejstrmější lanovka útesu železnice, která poskytuje nádherný výhled na město, Národní park Hastings, a přes kanál La Manche.

Hasting je Pier byl znovu otevřen loni v létě, a zachycuje veškeré kouzlo a eleganci původní; které nabízejí show pod širým nebem kino, jóga a star-zírající. Rolling Stones, Sex Pistols, The Who a Jimi Hendrix tu všichni hráli v jejich rozkvětu a od opětovného otevření, Pier zastával vyprodané koncerty pro Dizzy Rascal, šílenství, Levellers, a DJ pocity MK a Hannah chce.

Po celý rok, je to těžké nenechat se unést všechny strany a festivaly se děje ve městě.

Mořské plody a víno Festival, Jack in the Green, piráti Day, a jeho velmi vlastní verzi Mardi Gras - Fat úterý jsou jedny z nejlepších.

Tak přijďte a navštívit a vidět to, co Hastings má nabídnout.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

International Students

Shoreditch-on-Sea

Sussex Coast College Hastings International

Contact