University of Roehampton Online

Úvod

Read the Official Description

Roehampton je hrdá na svou historii, která sahá více než 175 let prostřednictvím svých čtyř vysokých škol.

Proč si vybrat univerzitu Roehampton, Londýn online?

Studium online s Roehampton znamená, že budete vydělávat QAA-ujistil britský magisterský titul z instituce zařadil nejlepší moderní univerzity v Londýně některé z nejvlivnějších univerzitních průvodců ve Velké Británii. * Když budete studovat on-line, univerzitní padne kolem vašeho života, nikoli naopak.

Kdy musím být on-line?

Každý on-line programu se skládá ze sedmi modulů a výzkumném projektu. Ty pak mají přestávku asi dva týdny před obnovením své studium.

Moduly přirovnat k 20 akademických kreditů, zatímco váš výzkumný projekt nese 40 kreditů - ale budete mít 26 týdnů na dokončení, že část vašeho programu.

Akreditace

Termín "Akreditace" se používá rozdílně v různých vzdělávacích systémů po celém světě. Ve Velké Británii, vysoké školy mají status akreditace na základě studijních udělující pravomoci (uznaných subjektů), přes věc parlamentu.

Udržení vysoké akademické standardy, je ústředním Roehamptonu vizi. Jako instituce UK-založené, univerzita je v souladu s akademickými standardy stanovené britské vlády agentury pro zajišťování kvality vysokého školství (QAA). Tyto standardy jsou stejné pro všechny programy - vysokoškolák, postgraduální a vědecké bázi - zda bylo dodáno on-line nebo na akademické půdě.

Podpora

This school offers programs in:
  • Angličtina

Přijímací řízení a požadavky

The online degree programmes at Roehampton Online are designed for professionals looking to further their education and enhance their careers. So work experience is an important factor when choosing the most suitable applicants for a course.

If you already hold a bachelors degree (or equivalent) and have relevant work experience, you may be eligible for full admission into one of our programmes.

Even if you don’t have a suitable bachelors degree, you may still be eligible if you have enough relevant professional experience. If so, you may be conditionally admitted. As long as you pass the first module, you’ll then be granted full admission.

Request information to learn more about the admission requirements for your specific programme.

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Veřejného Zdraví

Online forma Kombinované 29 měsíců Spojené království Londýn

Naše Master of veřejného zdraví (MPH) programu, dodáno 100% on-line, snaží se vám vybavit kritického myšlení a rozhodování dovednosti, které potřebujete, aby předem svou kariéru v oblasti veřejného zdraví a stal agent pozitivní změny. [+]

Svět se potýká s rostoucím seznamem problémů týkajících se veřejného zdraví - od vlivu nových technologií na řízení veřejného zdraví, vypuknutí infekčních onemocnění a rizika legálních drog v otázkách životního prostředí, nutričních problémů a stárnoucí populace - stejně jako nedostatek kvalifikovaných pracovníků Pracovníci v oblasti veřejného zdraví * Organizace a komunity potřebují dobře vyškolené a zkušené profesionály v oblasti veřejného zdraví, kteří mohou naplánovat a realizovat efektivní řešení v oblasti veřejného zdraví. Náš Master of Public Health (MPH) programu, Dodáno 100% on-line, se snaží vybavit vás s kritickými myšlení a rozhodování dovednosti, které potřebujete, aby předem svou kariéru v oblasti veřejného zdraví a stát se agent pozitivní změny. Prostřednictvím tohoto interdisciplinárního programu můžete získat znalosti o globálních otázkách veřejného zdraví a prozkoumat teorie a postupy, které vám pomohou připravit se na řešení potřeb veřejného zdraví ve společenstvích po celém světě. * World Health Statistics 2012, Světová zdravotnická organizace " Budujte kariéru s magisterského programu Roehampton online Protože jsme přesvědčeni, že vzdělávání může být jen život měnící, když jsme se aplikovat to, co se učíme, vyvíjíme magisterských programů, jejichž cílem je odrážet většinu současného myšlení v oblasti studia, což znamená, že budete učit dovednosti, které budou relevantní pro vaši kariéru právě teď a do budoucna. Učení modelu a struktura programu Každý z Roehampton-line magisterských programů byl navržen tak, aby vám pomohou posunout vpřed ve svém životě a sleduje stejnou základní strukturu. Každý on-line programu se skládá ze sedmi modulů a výzkumném projektu. Každý modul trvá 12 týdnů. Ty pak mají přestávku... [-]

Videos

The value of a Roehampton degree

Faculty as the facilitators to learning

How we support you

How will I find time to study?

Contact
Social Media