RDI Resource Development International

Úvod

Read the Official Description

Flexibilní vysokoškolské studium, aby se vešly váš životní styl

Jít na vysokou školu moderní způsob a výrazně snížit vaše poplatky za studiem na vysokoškolské vzdělání, magisterský nebo MBA distanční vzdělávání. Máme více než 25 let zkušenosti s poskytováním univerzitní vzdělání UK distanční vzdělávání, pomáhá tisícům lidí, jako jste vy uspět ve své kariéře.

Dáváme tisíce studentů a mimo Spojené království šanci studovat na britské univerzitní kvalifikace prostřednictvím on-line dálkového studia. Naší vizí je změnit svět prostřednictvím inovativního vzdělávání.

Jsme největším nezávislým poskytovatelem světový vysokoškolských kvalifikací britských distanční vzdělávání. V srpnu 2015 jsme dosáhli University Název a změnila své jméno z Development Resource International Ltd Arden univerzita Ltd - první specializované distančního vzdělávání University ve Velké Británii od Open University vznikla před více než 50 lety. Víme, že velké úctě, ve kterém RDI je držen studenty na celém světě, a tak název RDI nadále být součástí Arden univerzity.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář V Oboru Zdravotní A Sociální Péče (BSC Hons)

Online forma Denní studium Kombinované 3 - 6 let August 2017 Spojené království Coventry + 1 více

Cílem tohoto kurzu je, aby vám umožní rozvíjet své odborné znalosti v oblasti kriticky oceňování praxi v oblasti zdraví a sociální péče arény z inter-profesionální ... [+]

Bakalář v oboru zdravotnictví a sociální péče (BSc Hons)

 

Cílem tohoto kurzu je, aby vám umožní rozvíjet své odborné znalosti v oblasti kriticky oceňování praxi v oblasti zdraví a sociální péče arény z inter-profesionální a současného pohledu. Některé moduly mohou oslovit širší společenské a politické vlivy, které mají vliv na zdravotní a sociální péče. Kurz zařídíme s dovednostmi kritické reflexe a hodnocení tak, že jste schopni vést / usnadnit pokročilé a inovativní postupy v rámci zdravotní a sociální péče kontextu. Veřejný zadavatel: Anglia Ruskin University

 

 

Popis kurzu... [-]


Videos

About RDI, the distance learning specialists

Who studies with RDI

Through Ilearn RDI offers study that fits around you

RDI gives you quality support when it matters