Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, Nottingham University Business School má bezkonkurenční globální dosah a členové naší fakulty patří mezi přední výzkumné pracovníky ve svých oborech. Se studenty a pracovníky z celého světa, nabízíme jedinečnou mezinárodní zkušenosti s příležitostí k navázání cenných obchodních vztahů s globálními vrstevníky.

Výuka se opírá o výrazný výzkumu, která je uznána národní i mezinárodní úrovni. Naše vynikající programy a podpora nabízíme našim studentům umožnit jim vyniknout v globálním prostředí.

Nottingham University Business School je uznáván jako jeden z nejlepších škol na světě pro kvalitu jeho výzkumu a výuky v udržitelnosti a společenské odpovědnosti.

Škola byla průkopníkem v oblasti podnikání výuku a výzkum v Nottinghamu a získal Small Business Chartu britskou vládou v uznání jeho roli při podpoře a rozvoji malých a středních podniků (MSP).

Nabízíme inovativní magisterské kurzy pro absolventy z praxe i nepodnikatelských akademických prostředí, a mnoho z našich magisterských kurzů jsou akreditované a uznané profesních organizací. Naše MSc v oboru marketingu je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) pro Dual cenu, zatímco naše magisterské kurzy v oblasti bankovnictví jsou akreditované Chartered bankéře Institute (CBI), který nabízí studentům Chartered Banker diplom - nejvyšší ocenění k dispozici v celém světě bankovní. Jsme jedním z mála vybraných britských obchodních škol na světě, který nabízí tento dvojí kvalifikační stupeň. The Nottingham MBA byla akreditována Asociací MBA (AMBA) od roku 1993 a zahrnuje možnosti přizpůsobení v oblasti financí, podnikání a společenské odpovědnosti.

Business School se nachází na University moderních Jubilee Campus, která byla otevřena v roce 1999 Jejího Veličenstva královny. Jubilee Areál se nachází v těsné blízkosti centra města Nottingham - kosmopolitní a živého města, považovaného za jeden z nejžádanějších míst ve Velké Británii ke studiu. Jen dvě hodiny od Londýna a s výbornou dopravní dostupností, Nottingham je snadno dostupný od zbytku Velké Británii a Evropě.

Žebříčky

  • V roce 2014 REF (Research Excellence Framework) 70% našeho výzkumu byla hodnocena jako jeden mezinárodně vynikající nebo špičkové světové úrovni, pořadí nám 6. ve Velké Británii výzkumu silou.
  • Škola je jedinečná v tom, že EQUIS akreditované pro žádané maximální dobou trvání pěti let na všech svých třech místech ve Velké Británii, Číně a Malajsii Evropskou nadací pro rozvoj managementu (EFMD), jeden z předních světových akreditačních orgánů pro podnikání školy.
  • V roce 2016 Financial Times zařadil naši MSc Finance a investice do jejich největších světových Masters v oblasti financí programů.
  • Naše programy MBA a Executive MBA jsou řazeny podle The Economist MBA Global Top 100.
  • 2016 Corporate Knights Better World MBA pořadí nás staví 2. ve Velké Británii a 12. globálně pro naše silné stránky s ohledem na trvale udržitelný obchodní vzdělání.
  • Náš Executive MBA se umístil na druhém místě ve Velké Británii a zvýšení platu našich absolventů po promoci se na 1. místě v The Economist Executive MBA Žebříček 2015.
  • The University of Nottingham řadí v horní 1% z univerzit po celém světě v QS World University Rankings.

  Poslání

  Posláním Nottingham University Business School je posílení obchodních a manažerských znalostí a praxe v odpovědným a udržitelným způsobem pomocí naší globální přítomnost prostřednictvím:

  • Vlivný výzkum nejvyšší mezinárodní úrovni.
  • Vynikající vyučování a programy, které umožní našim absolventům a klienty vyniknout v globálním prostředí.
  • Partnerství s externími organizacemi, které vedly k významnému prospěšné dopady na veřejné politiky, obchodní praxe a hospodářské a sociální pohody.
  • Závazek k celkovému rozvoji a prosperitě studentů a pracovníků v rámci mezinárodního společenství.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Aplikován Biofarmaceutické Biotechnologie A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Kurz poskytuje studentům s vědecko-výzkumné dovednosti a základní obchodní znalosti potřebné pro převod vědecké objevy do vynálezů a komerčních produktů. Dozvíte se, jak je převádět do podnikatelského plánu pro začínající technologií či inovačních procesů v rámci biotechnologického průmyslu ... [+]

Kurz poskytuje studentům s vědecko-výzkumné dovednosti a základní obchodní znalosti potřebné pro převod vědecké objevy do vynálezů a komerčních produktů. Dozvíte se, jak je převádět do podnikatelského plánu pro začínající technologií či inovačních procesů v rámci biotechnologického průmyslu. Měli byste získat kombinaci zásadní výzkumu a podnikání praktických dovedností v oblasti financí, marketingu a managementu, které zařídíme za pracovních příležitostí na globálním trhu biotechnologií. Klíčová fakta Tento kurz je provozován škola Biosciences, ve spolupráci s Business School univerzity. Série off-site návštěv ústavů a ​​biotechnologických společností vám poskytne informace o nejnovějších technologií a výzkumu. Budete provádět výzkumný projekt, nebo projekt managementu ve spojení s biofarmaceutické nebo biotechnologická společnost, v souladu se svým individuálním kariéru. Škola Biosciences je zařazen No.1 výzkumné prostředí ve Spojeném království (o zemědělství, ve veterinární a potravinářských věd) v roce 2014 REF (Research Excellence Framework). 97% naší práce (ve školách Biosciences a veterinární medicíny a vědy) byla považována za mezinárodní kvality. Business School je jedním z předních britských středisek pro řízení vzdělávání, a je celosvětově řadí mezi světovou špičku obchodních škol za kvalitu své výuky a výzkumu na udržitelnost a sociální odpovědnost. informace o předmětu Tento program vyžaduje 180 kreditů. 12 měsíců "Kurz se skládá ze dvou semestrů vyučovaných modulů (120 kreditů), po němž následuje výzkumného projektu (60 kreditů) 3 měsíce na plný úvazek v letním období. Part-time studenti by měli být připraveni, aby plnil své výzkumný projekt v létě druhého roku, pracuje na plný úvazek. Budete studovat v Sutton Bonington kampusu (Škola Biosciences), University Park (škola biomedicínské vědy)... [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School, Jubilee Campus, Wollaton Road
Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School,Wollaton Road, Jubilee Campus
Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB