Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Nottingham University Business School

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, The University of Nottingham má celosvětovou reputaci pro výuku a excelenci ve výzkumu. Obchodní školy na všech třech areálech jsou EQUIS-akreditované Evropské nadace pro management.

Nottingham University Business School nabízí jeden z největších výběrů magisterského stupně ve Velké Británii. Naše kurzy vás připraví na vedoucích pozicích v průmyslu, obchodu a veřejného sektoru, a zároveň poskytuje pevný základ pro PhD výzkum.

Naše akademické zaměstnanci patří mezi přední výzkumné pracovníky ve svých oborech a naše učení se opírá o jejich výraznou výzkumu. Se studenty a pracovníky z více než 150 zemích světa, nabízíme jedinečnou mezinárodní zkušenosti s příležitostí k navázání cenných obchodních vztahů s globálními vrstevníky.

Vhodné pro absolventy z praxe i nepodnikatelských akademických prostředí, mnohé z našich absolventa jsou akreditovány a uznána profesních organizací.

 • MSc bankovnictví a finance drží Chartered Institute Banker (CBI) akreditaci - zlatý standard pro bankovní profesionály - což znamená absolventi získají dvojí ocenění a mají právo nazývat Chartered Banker.
 • MSc Finance a investiční byl přijat do fakultní programu CFA Institute rozpoznávání a je také zařazen ve Financial Times Masters v oboru Finance Programy 2016.
 • MSc Human Resource Management a organizace je akreditován Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), který nabízí absolventům úplné osvobození od jejich úrovně 7 Advanced Diploma.
 • MSc Marketing je akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) a absolventi obdrží diplom a odborné kvalifikace, která jim může dát konkurenční výhodu.
 • MSc řízení rizik je rozpoznán Chartered Insurance Institute (CII), přední světový profesionální orgán pro pojišťovnictví a finančních služeb.

Business School se nachází v univerzitní moderní Jubilee školního areálu, který byl otevřen v roce 1999 Její Veličenstvo královna. Jubilee Areál se nachází v těsné blízkosti centra města Nottingham - kosmopolitní a živého města, považovaného za jeden z nejžádanějších míst ve Velké Británii ke studiu. Jen dvě hodiny od Londýna a s výbornou dopravní dostupností, Nottingham je snadno dostupný od zbytku Velké Británii a Evropě.

Žebříček a pověst

 • Jsme součástí elitní skupiny AMBA a EQUIS-akreditovaných obchodních škol
 • V posledním Research Excellence Framework, 70% našeho výzkumu byla hodnocena světový nebo mezinárodně vynikající, pořadí nám 6. ve Velké Británii v oblasti výzkumu síly
 • Naše full-time MBA program je zařazen v The Economist MBA Global Top 100 2016
 • Náš Executive MBA je zařazen 21. na světě, 2. ve Velké Británii a 1. Pro zvýšení platu po ukončení studia v nejnovější Executive MBA Economist Žebříček
 • Jsme průkopníkem podnikatelskou výuku a výzkum v Nottinghamu a bude zahrávat Small Business Chartu britskou vládou jako uznání naší roli při podpoře a rozvoji malých a středních podniků (MSP)
 • Nottingham je členem prestižní Russell skupiny univerzit a je zařazen v horní 1% univerzit po celém světě v poslední QS World University Rankings

Nottingham absoloventky zahrnují vlivnými vůdci z celé řady oborů a profesí, včetně prozaik a básník, DH Lawrence, University kancléř a generální ředitel společnosti GlaxoSmithKline, sir Andrew vtipný, a zlatou medaili-vyhrávat olympijského atleta, Dr. Deng Yaping.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Aplikován Biofarmaceutické Biotechnologie A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Kurz poskytuje studentům s vědecko-výzkumné dovednosti a základní obchodní znalosti potřebné pro převod vědecké objevy do vynálezů a komerčních produktů. Dozvíte se, jak je převádět do podnikatelského plánu pro začínající technologií či inovačních procesů v rámci biotechnologického průmyslu ... [+]

Kurz poskytuje studentům s vědecko-výzkumné dovednosti a základní obchodní znalosti potřebné pro převod vědecké objevy do vynálezů a komerčních produktů. Dozvíte se, jak je převádět do podnikatelského plánu pro začínající technologií či inovačních procesů v rámci biotechnologického průmyslu. Měli byste získat kombinaci zásadní výzkumu a podnikání praktických dovedností v oblasti financí, marketingu a managementu, které zařídíme za pracovních příležitostí na globálním trhu biotechnologií. Klíčová fakta Tento kurz je provozován škola Biosciences, ve spolupráci s Business School univerzity. Série off-site návštěv ústavů a ​​biotechnologických společností vám poskytne informace o nejnovějších technologií a výzkumu. Budete provádět výzkumný projekt, nebo projekt managementu ve spojení s biofarmaceutické nebo biotechnologická společnost, v souladu se svým individuálním kariéru. Škola Biosciences je zařazen No.1 výzkumné prostředí ve Spojeném království (o zemědělství, ve veterinární a potravinářských věd) v roce 2014 REF (Research Excellence Framework). 97% naší práce (ve školách Biosciences a veterinární medicíny a vědy) byla považována za mezinárodní kvality. Business School je jedním z předních britských středisek pro řízení vzdělávání, a je celosvětově řadí mezi světovou špičku obchodních škol za kvalitu své výuky a výzkumu na udržitelnost a sociální odpovědnost. informace o předmětu Tento program vyžaduje 180 kreditů. 12 měsíců "Kurz se skládá ze dvou semestrů vyučovaných modulů (120 kreditů), po němž následuje výzkumného projektu (60 kreditů) 3 měsíce na plný úvazek v letním období. Part-time studenti by měli být připraveni, aby plnil své výzkumný projekt v létě druhého roku, pracuje na plný úvazek. Budete studovat v Sutton Bonington kampusu (Škola Biosciences), University Park (škola biomedicínské vědy)... [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School
Jubilee Campus
Wollaton Road

Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School
Jubilee Campus
Wollaton Road

Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB