Nottingham Trent University School of Social Sciences

Úvod

Read the Official Description

The Škola sociálních věd podporuje excelenci v oblasti vzdělávání, výzkumu a poradenství. Nabízíme pestrou škálu kurzů na pregraduální, postgraduální a profesionální úrovni.

Studenti si mohou vybrat kurzy, které byly navrženy ve spolupráci s profesními organizacemi a externími organizacemi v rámci veřejného a soukromého sektoru.

Tady u Škola sociálních věd, Naším cílem je, aby se rozdíl pro společnost a životy těch, kteří v ní.

Naše poslání je:

Chcete-li být škola sociálních věd, jejíž pracovníci, studenti a absolventi obohatit a ovlivnit životy jednotlivců, komunit a společností

Naší vizí je:

  • Chcete-li podporovat kulturu, která si cení rozmanitosti všech našich komunit, a zveřejňuje a oslavuje dokonalost ve všem, co děláme.
  • Chcete-li vytvořit živé a inkluzivní vzdělávací a výukové prostředí zakotvené v stipendiu, výzkumu a odborné praxe.
  • Chcete-li být uznána národní i mezinárodní úrovni pro naše teoreticky informovaného a aplikovaného výzkumu.
  • Chcete-li rozvíjet místní, národní a mezinárodní partnerství, které formují znalosti, politika a praxe.
  • Chcete-li maximalizovat zaměstnatelnost našich studentů prostřednictvím našich osnov a zapojení s našimi externími partnery.

Akademická oddělení

Politika a mezinárodní vztahy

Katedra politologie a mezinárodních vztahů získala výborné hodnocení a má aktivní a činorodé Research Culture, což zajišťuje vysoce kvalitní výzkumné informovaný moduly a kurzy.

psychologie

Psychologie byla uznána pro jeho učení dokonalosti, a zároveň má silnou národní a rostoucí mezinárodní výzkumný profil.

Naše vysokoškolské kurzy, postgraduální konverzní psychologie programech a naší MSc Forenzní psychologie jsou akreditovány Britské psychologické společnosti.

Sociální práce a zdraví

Katedra sociální práce a ochrany zdraví sdružuje tým pracovníků z celé řady akademických a odborných znalostí v oblasti sociální práce, veřejné zdraví a sociální péče.

Tým usiluje o vynikající výsledky v oblasti výuky i výzkumu, při zachování úzké pracovní vztahy s organizacemi.

sociologie

Katedra sociologie nabízí kurzy v oblasti sociologie, kriminologie, mládeže a kariérové ​​poradenství.

Tyto jsou předmětem oblasti jsou všechny zúčastněné s přemýšlet kriticky o sociálním světě, ve kterém žijeme, a podpory a ochrany lidí a životního prostředí napříč a uvnitř složitých a různorodých kontextech.

etika

v Škola sociálních věd jsme se zavázali k etickému řízení výzkumu. Všechny výzkumné projekty, které se týkají zaměstnanců, musí mít potvrzení od College Research Etická komise (CREC) Před všechna data lze shromažďovat a / nebo analyzovat. Kromě toho, všechny výzkumné studenti jsou povinni podat žádost CREC zajistit etické vůle pro výzkum se podílejí na jejich studium.

Pro vyučovaných předmětů je zapotřebí etické povolení pro tyto prvky programů, které zahrnují plánování a provádění výzkumu studentů. Vedení etiky může přijít v podobě explicitních protokolů, které studenti jsou povinni dodržovat, zatímco zabývající se sběrem dat, nebo si může vyžádat úplný Předložení studenta k výsledkům výzkumu Etické komisi školy. Druhý případ je obvyklé pro závěrečný rok výzkumných projektů. Tam, kde jsou studenti zapojeni do učení o metodách výzkumu jsou také podporovány v učení, jak zvládnout etických otázek, které mohou nastat. Toto zaměření na vědecké etiky odráží náš závazek k podpoře společenské odpovědnosti v rámci společenských věd.

Stipendia

Škola sociálních věd rádi, že nabízí celou řadu štědré stipendia a věrnostních programů. Návštěva www.ntu.ac.uk/s3scholarships pro více informací.

otevřené události

Pojďte s jedním z našich otevřených akcí najdete zde širokou škálu postgraduálních a odborných kurzů, splnění našich akademických pracovníků a zjistit více informací o poplatcích a možnostech financování. Návštěva ntu.ac.uk/s3openevent se dozvědět více a rezervovat si místo.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in Forensic Mental Health

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

[+]

Získáte kritické chápání akademické znalosti spojené s kontextu praxe forenzní duševní zdraví a budete získat kritické zhodnocení etických, kulturních a právních otázek vyplývajících z duševního zdraví praxe a výzkumu. Tento titul Masters je určen pro studenty, kteří jsou v současné době zaměstnáni / nebo kteří chtějí být zaměstnáni v forenzní, forenzní duševní zdraví, nebo nastavení duševního zdraví. - Budete potřebovat bakalářský titul (minimálně 2,2) v oboru psychologie nebo spojeneckou disciplíny jako jsou společenské vědy, ošetřovatelství, týkající se ochrany zdraví při práci, nebo práva či jiné uznávané rovnocennou kvalifikaci. - Žadatelé bez těchto kvalifikací budou posuzovány individuálně, ale budou muset prokázat, jak by se jejich zkušenosti a znalosti a / nebo jejich odbornou kvalifikaci (např. RMS, RN), které jim umožní studovat tento obor na magisterské úrovni v jejich osobním prohlášení . - Formulář žádosti vyžaduje písemné prohlášení, ve kterém by měl nastínit důvody, pro který chce podstoupit MSc forenzní duševní zdraví. Budeme se snaží zajistit, že máte solidní důvody pro vstup do kurzu na základě realistického zhodnocení materiálů, které mají být studovány a souvisejících oblastí praxe. - Vstupní požadavky Anglický jazyk: kontaktujte nás pro více informací. Poplatky a financování Pro více informací o poplatcích a možných možnostech financování naleznete www.ntu.ac.uk/s3fees~~dobj Váš budoucí kariéru v forenzní duševní zdraví Když se absolvent s MSc forenzní duševní zdraví budete mít potřebné dovednosti k výkonu profesní dráhu v rozmezí duševního zdraví, forenzní duševní zdraví nebo forenzní nastavení. Můžete si vybrat ke studiu tohoto kurzu, pokud již pracují v této oblasti a doufáte, že zlepšit své... [-]

MSc V Oboru Psychickou Pohodu A Duševní Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

V oboru psychickou pohodu a duševní zdraví je zaměřen na studenty, kteří se hodlají do práce - nebo jsou již zaměstnáni - ve zdravotnictví, poradenství [+]

Stupně v Psychickou pohodu a duševní zdraví je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu se do práce - nebo jsou již zaměstnáni - ve zdravotnictví, poradenství, sociální péče a souvisejících oblastech. Studenti budou hodnotit, posuzovat, a prosazovat současné chápání toho, co funguje v pomoci pro dospělé dosáhnout psychickou pohodu a dobré duševní zdraví. Podpůrný a aktivní výzkumné prostředí V průběhu kurzu budete mít prospěch z učení výzkumem informován. Možná vás bude zajímat dozvědět se o naší závislost a aberantnímu Chování a pohody výzkumných skupin a našich sexuálních trestných činů, Zločin a pochybení Research Unit, pohotovostní služby Research Unit a Mezinárodní herní Research Unit. Psychologie v NTU má zavedený mezinárodní výzkumné pověst a je jedním z největších stoupaček v REF 2014 výzkumných žebříčku. 2014 Assessment také ukázal: 60% našich výsledků výzkumu byly považovány za vynikající nebo mezinárodně světové špičce v REF 2014 100% našeho dopadu na výzkum je mezinárodně vynikající s 73% popsal jako svět vedoucí Náš výzkum dopad a výstup je nejvyšší nějakého katedry psychologie ve Velké Británii s ekvivalentním výzkumného prostředí. Kariéra Studenti většinou volí MSc duševní zdraví a duševní zdraví, protože chtějí pokračovat v kariéře pracovat v prostředí, duševního zdraví nebo proto, že již pracují v takovém prostředí a doufat, že zlepšit své vyhlídky na povýšení a kariérního postupu. Můžete si zvolit, aby usilovaly o akademické a / nebo výzkumnou kariéru v psychologii po maturitě (tím, že pracuje jako výzkumný asistent nebo přidruženého, ​​například, nebo tím, že studuje na PhD). absolventi psychologie se statusem BPS GBC může... [-]

MA

Ma V Oblasti Veřejného Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz byl navržen v reakci na současných mezinárodních debat o měnící se povaze a posunujících hranice multidisciplinárního veřejného zdraví. [+]

Absolventi tohoto magisterského kurzu bude rozplýval o potenciálu působit jako agenti změny v multi-disciplinární nastavení v oblasti veřejného zdraví. Budou také schopni přinést rozsáhlé znalosti veřejného zdraví s kritickou povědomí o filozofických, teoretické a metodologické otázky k medvědovi na disciplíně. Absolventi budou také schopni přijmout nezávislé a reflexní přístup k jejich učení a budoucí kariéru. Tento kurz byl navržen v reakci na současných mezinárodních debat o měnící se povaze a posunujících hranice multidisciplinárního veřejného zdraví. Učil ze sociálního spíše než lékařského hlediska, se zaměřuje na strategické a mezinárodním prvkem ochrany veřejného zdraví, životního prostředí a udržitelného rozvoje, které jsou rozhodující pro účinnou multidisciplinární postupů v těchto oblastech, které odrážejí špičkové, aktuální vývoj. Program poskytuje možnost zapojit se širokým spektrem a rozmanitý učební osnovy, včetně: udržitelný rozvoj sociální determinanty zdraví politika etika mezinárodní veřejné zdraví. Je vhodný pro nově kvalifikované absolventy, nebo těm, které již v zaměstnání. Absolventi tohoto magisterského kurzu bude: se inspirovat ohledně potenciálu působit jako agenti změny v multi-disciplinární nastavení v oblasti veřejného zdraví přinést rozsáhlé znalosti veřejného zdraví s kritickou povědomí o filozofických, teoretické a metodologické otázky k medvědovi na disciplíně přijmout nezávislé a reflexní přístup k jejich učení a budoucí kariéru. Další profesní rozvoj Můžete sledovat jednotlivé moduly jako součást dalšího profesního rozvoje činnosti (CPD) příležitost k pokroku přes certifikát, diplom nebo magisterské úrovni, pokud si to přejí. Váš budoucí kariéru v oblasti veřejného zdraví Kurz rozvíjí intelektuální a výzkumné dovednosti, zkušenosti a znalosti vhodné pro efektivní praxe v širokém rozsahu víceoborových veřejného zdravotnictví. Ty budou... [-]

Contact
Adresa destinace
School of Social Sciences
Nottingham Trent University
Burton Street

Nottingham, Anglie, NG1 4BU GB