Middlesex University London

Úvod

Read the Official Description

Na Middlesex University naše specializované postgraduální kurzy nikdy zůstat statické, ale jsou neustále upravena a vylepšena, aby zajistily, že se učí nejnovější akademické teorie, stejně jako nejnovější odbornou praxi. Budete pod vedením akademických pracovníků, jejichž zkušenosti klene celosvětově uznávané výzkum a hlavní role v klíčových oblastech průmyslu; lektoři, kteří vidí ve vysokém školství jako místo přímo připojeným do reálného světa podnikání a úsilí.

Zápis s námi vám umožní přístup k jednomu z mála single-školního areálu univerzity v Londýně, kde najdete klidné a listové prostředí pro výuku. Nabízíme velmi nejnovější a nejlepší vybavení pro učení a rekreaci, společnou zaměřením, kde cross-oddělení spolupráce jsou normou, a hrdý dědictví, které sahá více než 130 let.

Naše Hendon kampusu je krátká trubička vlakem od centra Londýna, se všemi světovými institucemi, vědeckých komunit a živou kulturu. Máme také školní areály v Maltě, Dubaji a Mauricius. Bereme mezinárodní pohled na studium a své kariéry aspirací. Věříme, že při své vzdělání na vyšší úrovni, je více než jen rozšíření své akademické obzory, ale také o tom mít ty extra vlastnosti, které vás vystoupit ve zvoleném oboru a na globálním trhu práce.

Postgraduální studenti přicházejí k nám prostřednictvím mnoha cest, z celého světa, s využitím našich finančně dostupných studijních programů, stipendia. Naše vynikající 2014 Research Excellence Framework výsledky vypovídají o zvýšené stojí naši investigativní práci má na světové scéně, přes právo, obchod, umění a vědy.


Vybavení


Middlesex nedávno přesídlil mnoho našich zařízení do Hendon, takže nyní je vše založeno na našem jediném, moderní kampus. Tam to bylo 200 mil £ investoval, s novou knihovnou, state-of-the-art biomedicínské a technologie Laboratoře a TV produkce studia instalovány na uni. The Grove, což 80000000 £ centrum pro kreativní kurzů je jedním z nejnovějších staveb na akademické půdě, což je základ pro umění, média a studenty designu.

Umístění

Umístěný v Hendon, univerzita je ideálně situován k centru Londýna - je to jen dvacet-čtyři minuty Cesta do Leicester Square - ale také příměstský pocit dává to nejlepší z obou světů.

Knihovna a studijní zázemí

Sheppard knihovna se může pochlubit inspirativní výhled na panorama Londýna a nabízí více než 1000 studijních míst, takže nebudete muset vyškrábat najít nejlepší studijní místo. Otevřít 24 sedmtin v semestru době to vám dává dostatek příležitostí, aby prozkoumala všechny 350,000 knih v nabídce zde. Náš bezplatný program e-books zaručuje každý student získá základní učebnici pro každý modul v digitálním formátu. To je dohromady obrovské úspory více než třech letech studia, stejně jako pohodlí, že budou moci přistupovat k materiálu jádra odkudkoliv bez nošení těžkých učebnic kolem.

To

Tam je asi 600 počítačové stanice v samotném a bezplatné Wi-Fi je vybaven celém areálu knihovny. Můžete si také půjčit notebooky pro délce 24 hodin a budete mít svůj vlastní e-mailový účet s úložným prostorem, takže můžete snadno zůstat v kontaktu se spolužáky a lektorů. Studenti na Middlesex mají zdarma tisk a kopírování pro všechny univerzitní práci. Existuje specialista IT pracovníci kolem podporovat studenty na počítače a software použití, navíc k webové podpoře.

Kariéra Service

Kariéra centrum může pomoci připravit cestu k vaší vysněné zaměstnání podporou vás prostřednictvím vašich studií. V roce 2012, více než 90% studentů, kteří je absolventem Vysoké školy našlo zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia, takže si můžete být jisti, že kariéra tým bude vám některé užitečné rady. Od CV budovy na poradenství v oblasti pracovních stáží, najdete ho tady všichni.

Svaz studentů

Naše 4.500.000 £ centrální studentka hub nabízí sportovní a rekreační zařízení a Studentská unie je v centru toho všeho. Home Studentská unie je MDX dům, impozantní, moderní místem, kde si můžete odpočinout s pitím po hodině nebo chytit nějaké živé hudby později večer. Stejně jako pořádání akcí, Unie - MDXSU - poskytuje poradenství a podporu studentů v akademických a osobní záležitosti.

sportovní

Fitness Pod je Middlesex vlajková loď fitness centrum s celou řadou moderních zařízení v posilovně a osobní trenéry k ruce s wellness a fitness poradenství. Použití zařízení stojí jak malý jak £ 70 ° C po celý rok - mnohem levnější než přihlášení do veřejné posilovny. K dispozici je také výběr zbrusu nových hřišť 4G a víceúčelových kurtů na akademické půdě, takže můžete hrát outdoorové sporty, jako je fotbal, basketbal a hokej.

Každý rok Middlesex hostí každoroční sportovní ples, událost, která uznává úspěchy a rozvoj svých studentů ve sportu. V průběhu celého roku se zde sportovní výlety, včetně lyžařský výlet do Francie a na horských kolech víkend ve Walesu.

Výzkum


Náš výzkum je skutečný rozdíl ve světě. Naše práce nekončí na našich hranicích areálu. Studenti a zaměstnanci jsou vedeni ke spolupráci s průmyslovými partnery, profesními subjekty a jinými organizacemi.

Máme odborné výzkumných pracovníků v nejrůznějších oblastech od vakcín pro rakovinu na vyšetřování porušování lidských práv, lidské chování a umělé inteligence.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Magistr » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Bakalář V Biomedicínských Vědách (BSC)

Campus forma Denní studium 3 let August 2017 Spojené království Londýn

Naše Bakalářská biomedicínských věd v oboru s vyznamenáním samozřejmě odvolání ke studentům s vědy pozadím, kteří mají zájem o práci v nemocničních laboratořích ... [+]

Bakalář v biomedicínských vědách (BSC)

Naše BSc Honours biomedicínských věd Studijní obor oslovuje studenty se věda pozadí, kteří mají zájem o práci v nemocničních laboratořích, vědecký výzkum nebo další studium. Toto je dynamický Vyučovací nadšených lektorů a couval odborníků v oboru. Naše laboratoře a výukové místnosti jsou nové a postavena tak, aby naše vlastní specifikace, aby zajistily, že máte nejlepší možný zážitek, a my jsme limitován počet studentů přijímáme k zajištění malé třídy obdržení osobně na míru vzdělávací zkušenost. Míra je akreditován na Ústavu biomedicínských věd, což studentům odborné kvalifikace, která může mít je na uznávané profesní dráhu. Middlesex nedávno otevřel své state-of-the-art bioanalytical laboratoří pro výuku a výzkum. Díky investici ve výši 3.000.000 £ provozních prostor zápas, a v některých případech předčí, nabízené na britských lékařských fakultách. Laboratoře poskytují další generaci vědeckého vybavení pro molekulární analýzu, post genomové éru - v souladu s novým zaměřením na vědecký výzkum bílkovin lov spíše než genovou lov. Stejně jako používá vysokoškoláka a postgraduální studenty, budou využívány akademické a výzkumné pracovníky, kteří i nadále průkopníkem výzkumu zejména do vývoje cenově léčbu AIDS pacientů s rakovinou, v zemích třetího světa. Některé z hlavních rysů nových laboratoří jsou:... [-]


Magistr

Master V Klinické Fyziologie - Kardiologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Srdeční fyziologové záznam a analyzuje fyziologické údaje k diagnostice a léčbě srdečních onemocnění. Oni hrají zásadní roli v oblasti zdravotní péče, což šetří mnoho životů a mnoho dalších zlepšení. Srdeční fyziologové v nemocnicích vypořádat s pacienty z první ruky, což znamená, že potřebují nejen vysoce odborných znalostí a vynikající analytické schopnosti, ale dobří lidé dovednosti. [+]

Proč studovat MSc srdeční fyziologie na Middlesex? Naše biomedicínské a biologické vědy kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a biomodelling. Univerzita je domovem Centra pro vyšetřování a diagnostické onkologie, který je průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, včetně naší průlom ve vývoji vakcíny pro rakovinu močového měchýře. Naše výukové a výzkumné ústavy předčí ty, u některých britských lékařských fakultách, a náš kurz vám poskytne jak do hloubky praktické zkušenosti a komplexní, co nejmodernější teoretických znalostí. Náš specialista klinické fyziologie laboratoř domy širokou škálu diagnostických zařízení a je řízena zkušenými praktiky. Stejně jako účast na praktickou výuku v laboratoři, budete moci použít k samostatnému studiu a výzkumu a budou mít přístup ke odborných časopisech. zdůrazňuje předmětu - Stejně jako důkladná znalost toho, jak různé problémy vliv na srdce a moderní diagnostické a výzkumné techniky, budete rozvíjet dovednosti kritické analýzy potřebné pro studia literatury a pochopení relevantních etických otázek. - Naše jedinečná vedení a řízení modul vám dá další dovednosti, které vám pomohou postoupit na kariérním žebříčku. Budete pokrytí vedení a teorie řízení, ochrana zdraví a bezpečnost, kontrolu kvality, výzkum a statistických metod. - Naši zaměstnanci jsou podpůrné a hands-on - někdy-ready poradenství a studiu, oni jsou také známí pro jejich silné pastorační péče a pro vymanění pro své studenty. Všichni naši pedagogičtí pracovníci jsou zapojeni do výzkumu a mnohé z nich jsou průkopníky v jejich vlastním oboru. - Kurz bude také zlepšit své IT, základních početních úkonů, výzkum, komunikace, týmová práce, manažerské, obchodní úpravy a schopnost řešit problémy. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

MSc

Magistr V Aplikovaném Veřejného Zdraví (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Náš kurz vás opravňuje pracovat jako veřejný lékaře zdraví, a je navržen tak, aby vám pevné tělo teoretické i praktické znalosti a zkušenosti, které vám pomohou vytvořit bezproblémový přechod do zaměstnání. [+]

Proč studovat MSc / PgDip / PgCert Applied veřejného zdraví na Middlesex University? Náš kurz vás opravňuje pracovat jako veřejný lékaře zdraví, a je navržen tak, aby vám pevné tělo teoretické i praktické znalosti a zkušenosti, které vám pomohou vytvořit bezproblémový přechod do zaměstnání. vedoucí kurzu Dr. Carmen Aceijas, je kolegy z Royal Society of Public Health s významnými zkušenostmi v oblasti akademické oblasti veřejného zdraví. Její hlavní část výzkumu odborných znalostí je u HIV a závislost, ale ona také pracovala v různých oblastech výzkumu v oblasti veřejného zdraví, jako je duševní zdraví, pracovní duševní zdraví, ošetřovatelských postupů, zdraví a životní styl a tak dále. Její metodické speciality patří studie založené na průzkumu a sekundární analýzu dat [recenze systematické literatury a meta-analýzu]. Její kniha "hodnocení předložených důkazů s cílem zlepšit zdravotní stav obyvatelstva a pohody" je základním nástrojem pro zájemce o sledování veřejného zdraví kariéru. Naši zaměstnanci mají k dispozici širokou škálu specializací, včetně duševního zdraví, stárnutí obyvatelstva, vodě a hygienickým zařízením, paliativní péče, protidrogové politiky a regulace v oblasti veřejného zdraví. Univerzita má silný výzkumný profil systematických přehledů, zvláště do odolnost vůči antimikrobiálním a znečištění životního prostředí, a je ideálním místem pro vás k účasti na svém vlastním průlomovém výzkumu. zdůrazňuje předmětu Kurz je navržen tak, aby splňovaly národních profesních standardů pro veřejné zdraví a kariéru a požadavky na odbornou přípravu stanovené na webových stránkách PHORCAST, a tak, aby odpovídala NHS znalostí a dovedností kompetenční rámec. - Jedná se o mezinárodní program, kreslení studenty z celého světa - Mnoho studentů již budou mít odpovídající zkušenosti a to je příležitost pro studenty různých národností, jak přidat jedinečnou hloubku své studium v ​​oblasti veřejného zdraví - budete mít nárok na členství a později přátelství, z Royal Society of Public Health, když jste absolvent - Pokud nejste již pracují v roli veřejného zdraví a chtěli dělat pracovní stáž - něco, co bychom povzbuzovat - naše práce a kariéra služba vám pomůže najít jedno - Začněte své studium buď v září nebo v lednu - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Magistr V Biomedicínských Věd - Buněčná Patologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

ur biomedicínských věd kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a biomodelling. Naše středisko pro vyšetřování a diagnostické onkologie je průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, včetně naší průlom ve vývoji vakcíny pro rakovinu močového měchýře. [+]

Proč studovat MSc Cellular Pathology na Middlesex? Naše biomedicínských věd kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a biomodelling. Naše středisko pro vyšetřování a diagnostické onkologie je průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, včetně naší průlom ve vývoji vakcíny pro rakovinu močového měchýře. Náš kurz má silný praktický prvek, s důrazem na rozvoj dovedností potřebných v laboratoři a získání praktických zkušeností diagnostické techniky a naše výukové a výzkumné ústavy předčí ty, u některých britských lékařských fakultách. Naše 3.000.000 Kč specializovaných laboratořích jsou vybaveny nejvíce technikou up-to-date; Zde se naučíte používat techniky špičkové a zařízení pro buněčné a molekulární analýzy, jako je například hmotnostním spektrometrem MALDI-TOF, průtokových cytometrů, sekvenování DNA, real-time PCR, elektroforéza a HPLC, histologie a konfokální mikroskopie , Máme také plně vybavené proteomické centrum, histopathology laboratoř a neuvěřitelně moderní buněčné kultury centrum. zdůrazňuje předmětu - Všichni naši pedagogičtí pracovníci jsou zapojeni do výzkumu a mnohé z nich jsou průkopníky v jejich vlastním oboru. vedoucí kurzu Profesor Lucy Ghali je odborníkem v imunohistochemii; dalších pedagogických pracovníků patří Dr. Franka Hills, bývalý klinický vědec v Nemocnici sv Bartoloměje; Dr Ajit Shah, bývalý hlavní vědecký pracovník společnosti GlaxoSmithKline; Sandra Appiah, bývalý vědecký pracovník Leatherhead Food Research; a profesor Stephen Dilworth, profesor Lucy Ghali a Dr. Song Wen jsou světoví odborníci na rakovinu a biomarkerů. - Kurz je akreditován na Ústavu biomedicínských věd, takže na promoci budete splnili akademické požadavky na členství licenciát ústavu; můžete požádat o studentské členství, zatímco budete studovat. - Pracujeme s londýnských nemocnic a laboratoří NHS, aby zajistily že jste plně orientuje jak v posledním praxe a nejnovějších výzkumů. Budete navštívit diagnostické laboratoře a samozřejmě, naše poloha umožňuje snadný přístup do Britské knihovny, muzea vědy, Royal Institution a další. - Naši zaměstnanci jsou podpůrné a hands-on - někdy-ready poradenství a studiu, oni jsou také známí pro jejich silné pastorační péče a pro vymanění pro své studenty. - Naše flexibilní časový plán znamená, že budete trávit jen dva dny v týdnu na vysoké škole, pokud jste studoval na plný úvazek, nebo jeden, pokud jste na částečný úvazek. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Magistr V Biomedicínských Věd - Hematologie A Transfúzní Science (MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše biomedicínských věd kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a bio modelování. Naše středisko pro vyšetřování a diagnostické Oncology byla průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, a hematologie oddělení je velmi aktivní v oblasti výzkumu rakoviny krve, HIV a AIDS. [+]

Proč studovat MSc Biomedicínské Věda -Haematology a transfuzní věda v Middlesex? Naše biomedicínských věd kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a bio modelování. Naše středisko pro vyšetřování a diagnostické Oncology byla průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, a hematologie oddělení je velmi aktivní v oblasti výzkumu rakoviny krve, HIV a AIDS. Náš kurz má silný praktický prvek, s důrazem na rozvíjení laboratorní dovednosti a získat praktické zkušenosti diagnostických technik. Naše výukové a výzkumné ústavy předčí ty, u některých britských lékařských fakultách, s 3.000.000 liber specializovaných laboratořích vybavených nejvíce up-to-date technologicky dokonalé místo pro práci na svém vlastním výzkumném projektu. Naučíte se využívat špičkové vybavení, včetně hmotnostní spektrometry MALDI-TOF a průtokové cyto metrech; máme laboratoř molekulární biologie pro technikami, jako je sekvenování DNA, real-time PCR, elektroforéza a HPLC, plně vybavené proteomika banketů, mikrobiologické laboratoři a neuvěřitelně moderní buněčné kultury objektu. zdůrazňuje předmětu - Vedoucí kurzu Dr. Colin Casimir je známý pro svůj výzkum biologie krvetvorných kmenových buněk a genové terapie u hematologických podmínek. Je držitelem řady mezinárodních patentů a jeho výzkum byl publikován v předních mezinárodních časopisech, včetně British Journal of hematologie. - pro ostatní pedagogické pracovníky patří Dr. Stephen Butler, světový odborník na rakovinných biomarkerů a reprodukční biochemie; Dr Ajit Shah, bývalý hlavní vědecký pracovník společnosti GlaxoSmithKline; a Dr. Lucy Ghali, odborník v imunohistochemii. Hostující vyučující patří Peter Gregory, manažer hematologických služeb na Barnet a Chase farma nemocnice Trust. - Naši zaměstnanci jsou podpůrné a hands-on - někdy-ready poradenství a studiu, oni jsou také známí pro jejich silné pastorační péče a pro vymanění pro své studenty. Všichni naši pedagogičtí pracovníci jsou zapojeni do výzkumu. - Kurz je akreditován na Ústavu biomedicínských věd, takže na promoci budete splnili akademické požadavky na členství licenciát ústavu; můžete požádat o studentské členství, zatímco budete studovat. - Pracujeme s londýnských nemocnic a laboratoří NHS, aby zajistily že jste plně orientuje jak v posledním praxe a nejnovějších výzkumů. Budete navštívit diagnostické laboratoře a samozřejmě, naše poloha umožňuje snadný přístup do Britské knihovny, muzea vědy, Royal Institution a další. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Magistr V Biomedicínských Věd - Lékařské Mikrobiologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše biomedicínských věd kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a bio modelování. Naše středisko pro vyšetřování a diagnostické onkologie je průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, včetně naší průlom ve vývoji vakcíny pro rakovinu močového měchýře. [+]

Proč studovat MSc Biomedical Science (Lékařská mikrobiologie) na Middlesex University? Naše biomedicínských věd kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a bio modelování. Naše středisko pro vyšetřování a diagnostické onkologie je průkopníkem technik pro diagnostiku a léčbu rakoviny, včetně naší průlom ve vývoji vakcíny pro rakovinu močového měchýře. Náš kurz má silný praktický prvek, s důrazem na rozvoj dovedností potřebných v laboratoři a získání praktických zkušeností diagnostických technik. Naše výukové a výzkumné ústavy předčí ty, u některých britských lékařských fakultách a jsou ideálním místem pro práci na svém vlastním výzkumném projektu. Naše 3.000.000 Kč specializované laboratoře patří mikrobiologické laboratoři, moderní, dobře vybavené buněčné kultury centrum a špičkové zařízení, jako jsou hmotnostním spektrometrem MALDI-TOF a průtokové cytometry. zdůrazňuje předmětu - Máme laboratoř molekulární biologie pro technikami, jako je sekvenování DNA, real-time PCR, elektroforéza a HPLC, stejně jako plně vybavené proteomika zařízení - naši pracovníci jsou podpůrné a hands-on - někdy-ready poradenství a studiu, oni jsou také známí pro jejich silné pastorační péče a pro vymanění pro své studenty - kurz je akreditován na ústavu biomedicínských věd - Pracujeme s londýnské nemocnici laboratořemi a veřejného zdraví Anglii zajistit, že jste plně zběhlý v obou nejnovější praxe a nejnovějších výzkumů - Naše poloha umožňuje snadný přístup do britské knihovny, muzea vědy, Royal Institution a více - Náš flexibilní časový plán znamená, že budete trávit jen dva dny v týdnu na univerzitě pokud jste studoval na plný úvazek, nebo jeden den, pokud jste na částečný úvazek - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Magistr Ve Sportovním Rehabilitaci (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Studie in-hloubkové vědy a sportu dal vědcům větší pochopení toho, jak lidské tělo reaguje na cvičení. Podporováno průkopnické zařízení a odborných pracovníků, náš kurz produkuje vynikající absolventy, kteří mohou pomoci někoho účastní ve sportu a cvičení, ať už na elitní úrovni, nebo v rámci obecné komunity. [+]

Tento kurz vám poskytne dovednosti a znalosti, aby se stala autonomní zdravotnictví praktik, specializující se na fitness, cvičení založené na rehabilitaci a pohybového řízení. Zaměřujeme se na zvýšení své kritické povědomí o současných trendech v oblasti sportu a cvičení rehabilitaci, a budovat důvěru k použití těchto průkopnické pokroky na pracoviště. Sport rehabilitace výzkum je důsledně zaměřen na zlepšení sportovní výkon a snížit riziko zranění. Proto je náš kurz je zaměřen na budování znalostí a dovedností provádět rehabilitační programy, které vracejí sportovce optimální kondici. Budete mít přístup do nedalekého Allianz Park Stadium našich partnerských Saracéni Rugby Club, kde se bude používat náš svět-třída výkonnosti laboratoře, rehabilitační jednotky a testování zařízení. Budete mít také možnost získat zkušenosti v oblasti sportu a cvičení prostředí skrze pracovní stáže. Zdůrazňuje Předmět: - studenti, kteří ukončili sportovní stupňů s Middlesex šly na práci v organizacích, jako je profesionální fotbal a rugby klubů, národních sportovních federací a nezávislých soukromých praxí. - Naši zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří každý nabízejí bohaté zkušenosti v oboru. V rámci kurzu jsme také navázat úzké vazby s Saracens Rugby Club v oblasti sportu obnovu a rekonstrukci výkon, jakož i pohybový screening. - V roce 2013, Middlesex University otevřela své nové sportovní a vědě o cvičení zařízení poblíž u Allianz Park. Jako součást vzrušující nový podnik s Saracens Rugby Club, které jsou založeny na Allianz parku, budete používat nejnovější state-of-the-art zařízení, včetně pohybu laboratoři člověka, zdraví a zranění kliniky a lidské výkonnosti laboratoře. -The Kurz je akreditován Britské asociace sportovních rehabilitators a školitelů (BASRaT). [-]

Magistr Ve Sportovním Výkonu A Zvláštní Populace (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Jediné mistři v zemi soustředit se čistě na tom, jak stanovit bezpečné a účinné fyzická aktivita, cvičení a sportovní účast na ty, kteří žijí s 18 nejčastějších chronických onemocnění ve Velké Británii. [+]

Proč studovat MSc Sport, cvičení a pohybové aktivity pro zvláštní populace na Middlesex? Zdraví a fitness průmysl je svědkem exploze v posledních letech, jak více a více lidí si uvědomuje důležitost cvičení. S tím přichází nové výzvy pro profesionály, kteří musí vzít v úvahu celou řadu dlouhodobých zdravotních stavů, které by mohly ovlivnit jejich klienty či pacienty. Naše postgraduální studijní podporuje špičkové odborné praxi, dát studentům příležitost absolvovat vedoucí výzkumu a získávat nejnovější poznatky o efektivní praxe předpis pro zvláštní populace, pod dohledem zkušených odborníků. Kurz byl navržen speciálně pro kvalifikované absolventy a zdraví a fitness profesionálů, takže chápe, že vám přinese zkušenosti a praktické znalosti s vámi. Pomůžeme vám dát to do kontextu a rozvíjet. Během kurzu se naučíte, jak odůvodnit své rozhodnutí s profesionální praxe založené na důkazech, a rozvíjet své odborné znalosti a odpovědnost. Ty už by mohl mít úroveň 3 GP postoupení kvalifikace, což je úroveň 4 samostatný Stav kvalifikaci nebo titul bakaláře, ale tato úroveň 7 degree trvá, že znalosti na nejvyšší úrovni. Na konci, do jaké míry budete mít komplexní pochopení 18 z nejběžněji předkládaných podmínek a jak je řídit jednotlivě nebo jako komorbidit prostřednictvím cvičení předpis. Přednosti předmětu: - Jedná se o jediný stupeň mistři ve Velké Británii se soustředit čistě na předpis bezpečné a efektivní pohybovou aktivitu napříč nejčastějších chronických nemocí - semináře replikovat celou řadu pracovních prostředích, od plně vybavených tělocvičny do klientů domovů - Naučte se rozumět podkladové patologie nejčastějších chronických nemocí - Podívejte se do velké hloubky v určitém stavu, který vás zajímá, na základě individuálního výzkumného projektu - po dokončení kurzu budete mít jeden z nejvyšších kvalifikovaných odborných lektorů v oblasti zdraví a fitness průmyslu - You naučit programovat pomocí state-of-the-art zařízení a vybavení, na univerzitě uznáván jako jeden z nejlepších v zemi, pro sport a vědě o cvičení a rehabilitaci - kurz umožňuje budovat solidní základ jednotlivých výzkumných zájmů, které pak mohou být přijata na úrovni PhD. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Magistr Ve Sportu Rehabilitace A Tělovýchovného Lékařství (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Sportovní fyzioterapie je vysoce konkurenční povolání, které vyžaduje zkušený praktik s odbornými dovednosti a kompetence. MSc Sport Fyzioterapie a tělovýchovného lékařství v Middlesex byla vytvořena speciálně pro Chartered fyzioterapeuty, kteří chtějí sledovat sportovní kariéru, která vám kvalifikaci a zkušenosti nezbytné požádat o akreditaci s Sdružení sportovních fyzioterapeutů. [+]

Middlesex je všeobecně považován za jednoho z nejlepších univerzitách ve Velké Británii ke studiu sport. Londýnské Sports Institute na Middlesex University je založen na Allianz Park Stadium Saracénů RFC, kde jsme pravidelně ošetřovat elitních atletů v našich high-tech biomechaniky a fyziologie laboratoří a nové rehabilitační apartmá. To vám dává možnost provést výzkumný projekt na téma dle vlastního výběru vedle odborných psychologů, biomechanists a lékaři. Naše magisterských programech je jedním z mála v Británii vybudovat klinické stáže do kurzu. Student stráví 150 hodin po dobu trvání pracovního předmětu na klinické umístění ve sportovním prostředí. Některé z těchto hodin může být na vašem pracovišti, pokud je to vhodné, ale můžeme nabídnout hodin v naší London Sport Institute sportovních úrazů klinice pod dohledem lékařů, kteří pracují s sportovci na národní a mezinárodní úrovni. Máme také vazby s profesionální sportovní týmy, kde mohou být klinické hodiny provedeny, jako je Tottenham Hotspur, Queens Park Rangers, Arsenal, Saracens, vosy, Harrow School a Anglie Rugby. To znamená, že dokončit svůj magisterský titul mají značné zkušenosti v profesionálním sportu, často s nastavením MDT. Kromě toho, získáte potřebnou kvalifikaci pro ACPSEM a IFSPT akreditace - uvedení vás ve skvělé pozici začít kariéru v oblasti sportu. Kurz lze studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, aby se vešly kolem stávající pracovní závazky, a je vyučován lékařů, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s národními a mezinárodními sportovními organizacemi. Budete také studovat pitchside trauma léčba traumatem lékaři a pedagogických pracovníků Rugby odbor fotbalu, získávat Level 2, okamžitou péči kvalifikaci jako standard s možností pokračování do úrovně 3 za příplatek. Zdůrazňuje Předmět: - vynaložit minimálně nebo 150 hodin v klinickém umístění během stupně. - Kurz je mapována na ACPSEM a IFSPT akreditačních drah. - Obory předmět plný úvazek nebo na částečný úvazek, aby se vešly kolem vaší aktuální pracovní závazky. - Práce s elitními atlety z prestižních organizací jako je Tottenham Hotspur FC, vosy RFC, Queens Park Rangers a Anglie Rugby. - Získejte pitchside úrazový úrovni 2 nebo 3 okamžitou péči kvalifikaci při práci s RFU trauma lékařů a pedagogických pracovníků. - Učte se od cvičení národní a mezinárodní clinicians, významné biomechanists a physiologists. - Studium v ​​našich ultramoderních zařízení v Allianz Park, domov Saracens RFC. [-]

Magistr Ve Studiích Na Duševní Zdraví (MSC)

Campus forma Kombinované 2 let January 2017 Spojené království Londýn

Tento flexibilní a jedinečný program je navržen tak, aby praktičtí lékaři, kteří pracují v psychiatrických služeb navázat na předchozí znalosti a zkušenosti v oboru. Jejím cílem je zvýšit tento předchozí znalosti a zkušenosti, aby usnadnili rozvoj a mistrovství ve mentálních schopností a znalostí v oblasti zdraví. Předpokládá se, že dokončení tohoto MSc vám umožní přispět k posílení odborné praxe duševní zdraví, výzkum a služby vývoje. [+]

Proč studovat MSc v oblasti duševního zdraví studií na Middlesex? Budete mít možnost studovat s ostatními ze širokého rozsahu nastavení a pozadí duševního zdraví na národní i mezinárodní úrovni. Předpokládá se, že rozmanitost tohoto učebního prostředí stimuluje zvýšenou učení o problematice duševního zdraví, což vede ke zlepšení postupů a rozvoj služeb. Tento MSc vám umožní plánovat svůj vlastní individuální studijní cestu, aby vyhovoval vašim osobním, profesním, akademické a servisních potřeb. Kromě toho, volitelné moduly lze užívat tempem, a frekvenci, které odpovídá vašim podmínkám, přičemž v úvahu otázky, jako je vaše umístění a rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Jako takový počet modulů jsou k dispozici prostřednictvím distančního vzdělávání. Celkově lze říci, program je navržen tak, aby, pokud je to možné, úvěry dosažené předchozího studia jsou uznávány jako součást nálezu. Přednosti předmětu: - Middlesex je předním poskytovatelem zdravotní výchovy, s jedním z nejvyšších hodnocení spokojenosti studentů v Londýně. - Univerzita je vysoce hodnocen našimi studenty naší studentské podpory, která pomáhá těm, zvláště s netradičními kvalifikací dosáhnout svého potenciálu. - Vaše studie jsou podporovány zcela nové state-of-the-art zařízení, včetně dobře finančně knihovny a přístup k širokému spektru duševních elektronických knih a časopisů v oblasti zdraví. - Navázali jsme vztahy s předními londýnských fondů duševního zdraví. - Budete mít příležitost k síti s širokou škálou klinických lékařů z různých prostředí, a to jak na národní i mezinárodní úrovni. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Magistr V Oblasti Bezpečnosti Práce, Ochrany Zdraví A řízení životního Prostředí (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Prospěšný a stále se rozvíjející obor, zdraví a bezpečnosti zahrnuje zajištění dobrých životních podmínek a dobré životní podmínky lidí v práci je postaráno. Od pomáhá předcházet nemocem a pracovního stresu na pochopení toho, jak motivace může mít dopad na zdraví, práce je rozmanitá a neustále se vyvíjí. To vám umožní nejen ke zlepšení kvality života lidí, ale k tomu, aby v oblasti, kde vzhledem k samotné povaze vztahu zaměstnavatel-zaměstnanec, může být často těžké pro jednotlivce, aby jako první postavili své zdraví. [+]

Proč studovat MSc ochrany zdraví při práci na Middlesex? Naše vztahy s průmyslovými a profesních organizací, jsou na špičkové úrovni - kurz má silný důraz na praktické dovednosti, a budete pracovat na projektech ve spolupráci s odborníky. vedoucí kurzu Dr. Alan Page, diplomovaný životního prostředí zdravotní praktického, členem Královské společnosti pro zdraví a člen Chartered Institute of bezpečnosti a ochrany zdraví, se koná ve velmi vysoké, pokud jde v tomto odvětví. Proto je kurz je velmi uznávaný v mezinárodním měřítku - zaměstnavatelé často nás kontaktovat a vyzvat k předkládání žádostí z našich absolventů, když mají volné místo. Naši studenti provádět důležitý výzkum, který je veden v rámci odvětví. V říjnu 2014 Lisa Borley prezentován výzkum zaměřený na úlohy regulačních orgánů při podpoře podnikání prostřednictvím bezpečnosti a ochrany zdraví na mezinárodní bezpečnostní konferenci. RedLoop, design a inovační centrum univerzita je, pracuje na Světová zdravotnická organizace vedené projekt navrhnout alternativní zdroj paliva pomocí piliny. zdůrazňuje předmětu - Všechny kurzu lektoři jsou praktikující konzultantů, což zajišťuje, že osnova je založena na velmi nejnovějších poznatků a praxe. Mnohé z nich jsou aktivní v oblasti výzkumu příliš - Kurz je akreditován ústavu bezpečnosti práce a ochrany zdraví, což znamená, že se může stát absolvent členem instituce při dokončení kurzu, a pak mohou získat znalce členství po dvouleté profesního rozvoje - skrze nás budete mít přístup k Barbour index, přední britský zdroj informací o zdraví a bezpečnosti, včetně statistiky, informace o legislativních změn a školení průvodců - Naše vynikající zařízení patří specialista na životní prostředí a bezpečnost při práci laboratoře, kde budete provádět praktických dovedností, stejně jako specialista na sledování a jiná zařízení - jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Master in Biomedical Science (Medical Immunology) (MSc)

Campus forma 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn

[+]

V rámci tohoto programu bude také provádět výzkumný projekt se zaměřením na imunologii dohlíží na výzkum aktivní odborníků v této oblasti. Tento kurz je určen pro studenty, kteří již dříve studovali příbuzný předmět v biomedicínském věd na univerzitní úrovni, nebo kteří mají základní znalosti imunologie a hledají rozvinout moderní ovládnutí předmětu.

[-]


Master V Klinické Fyziologie - Neurofyziologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

ur biomedicínské a biologické vědy kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a biomodelling. [+]

Proč studovat MSc klinické fyziologie na Middlesex? Naše biomedicínské a biologické vědy kurzy mají narůstající mezinárodní pověst, díky naší world-class výzkum v oblastech, včetně biomarkerů, veřejného zdraví a biomodelling. Neurofyziologie samozřejmě vůdce Marc Rayan provedl průkopnický výzkum v oblasti analýzy signálů, který zahrnuje záznam a analýzu elektrické signály z mozku a míchy a očekává se, aby dřívější diagnózu možných několik podmínek. Náš kurz vám poskytne jak do hloubky praktické zkušenosti a komplexní, co nejmodernější teoretických znalostí. Naše výukové a výzkumné ústavy předčí ty, u některých britských lékařských fakultách a jsou ideálním místem pro práci na svém vlastním výzkumném projektu. Máme specializované klinické fyziologie laboratoř, která sídlí širokou škálu diagnostických zařízení a je řízena zkušenými praktiky. Stejně jako účast na praktickou výuku v laboratoři, budete moci použít k samostatnému studiu a výzkumu; budete mít také přístup k odborných časopisech. zdůrazňuje předmětu - Naši zaměstnanci jsou podpůrné a hands-on - někdy-ready poradenství a studiu, oni jsou také známí pro jejich silné pastorační péče a pro vymanění pro své studenty. Všichni naši pedagogičtí pracovníci jsou zapojeni do výzkumu a mnohé z nich jsou průkopníky v jejich vlastním oboru. - Stejně jako důkladná znalost toho, jak různé problémy ovlivňují mozek a nervový systém a moderní diagnostické a výzkumné techniky, budete rozvíjet dovednosti kritické analýzy potřebné pro studia literatury a pochopení relevantních etických otázek. - Naše jedinečná vedení a řízení modul vám dá další dovednosti, které vám pomohou postoupit na kariérním žebříčku. Budete pokrytí vedení a teorie řízení, ochrana zdraví a bezpečnost, kontrolu kvality, výzkum a statistických metod. - Kurz bude také zlepšit své IT, základních početních úkonů, výzkum, komunikace, týmová práce, manažerské, obchodní úpravy a schopnost řešit problémy. - Jako student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnici pro každý modul. [-]

Mistři V Kardiopulmonální Zátěžovém Testu (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kombinují pokročilé teoretické studium s praktickou výuku, rozvíjet celostní dovedností potřebných k dalšímu svou kariéru v kardiopulmonální zátěžovém testu a srdeční rehabilitace. [+]

Proč studovat MSc / PGCert / PGDip kardiopulmonální Cvičení Zkoušky na Middlesex University? Určen především pro stávající praktiky zdravotnictví, tato míra se vztahuje na non-invazivních metod ve kardiopulmonálním zátěžovém testu přesně vyhodnotit výkonnost srdce a plic pacientů v klidu a v průběhu cvičení. Charakteristickým a nedílnou rysem tohoto MSc je kladen důraz jak na důkladné praktické zkušenosti a komplexní a up-to-date znalosti. Posluchači se seznámí klíčových pojmů z oblasti vedení a řízení, jakož i právní a etické otázky týkající se biomedicínského výzkumu a klinické praxi. Budete také získat solidní základy v oblasti výzkumu metodik potřebných pro biomedicínský výzkum. Náš průmysl-zkušených lektorů klást důraz na práci založené na zkušenostech a kandidáti jsou obvykle nutné pracovat v kardiologii neinvazivní oddělení. Běh zkušenými praktiky, náš specialista na laboratorní domy širokou škálu diagnostických zařízení, které je přístupné nejen při výuce, ale také pro samostatné studium a výzkum. zdůrazňuje předmětu Po celou dobu Vašeho studia budete rozvíjet své dovednosti v state-of-the-art referenční laboratoře, včetně klinické laboratoře dovedností, všechny vybaveny ven s profesionálním standardním vybavením ... [-]

Mistři V Srdečním Ultrazvuku (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Po Britská společnost echokardiografie osnov, tento kurz Srdeční ultrazvuk splňuje praktické, teoretické a technické požadavky na specializované kariéru v oblasti zdravotní péče. [+]

Po Britská společnost echokardiografie osnov, tento kurz Srdeční ultrazvuk splňuje praktické, teoretické a technické požadavky na specializované kariéru v oblasti zdravotní péče. Proč studovat MSc / PGDip / PGCert Srdeční ultrazvuk na Middlesex University? Učil v oboru uznávaných odborníků, tento kurz poskytuje solidní základy ve výzkumných metodik, experimentálního designu a statistiky - dodávat všechny přenositelné dovednosti potřebné pro kariéru vykonávající specializovanou srdeční ultrazvuk procedures.Following britské společnosti echokardiografie (BSE) osnov, budete vybaven pokročilou teorii a praxi srdečního ultrazvuku a zpracování signálu. S významným vůdcovství a řízení složky se kurz učí řízení, právní a etické koncepty potřebné z vedoucích pozicích. Náš specialista laboratoř, vedený zkušenými praktiky, také domy širokou škálu diagnostických zařízení, které umožňuje přístup nejen při výuce, ale také pro samostatné studium a výzkum. Tento kurz je určen pro zdravotnické praktiky, včetně Sonographers a fyziologové, již pracují v oblasti srdečního ultrazvuku. Je však vhodná i pro absolventy, kteří mají zájem o výzkum nebo akademickou kariéru, a vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro další studium na doktorské úrovni. zdůrazňuje předmětu Příležitost získat odborné znalosti o nejnovější vědecké laboratorní vybavení včetně použití klinické laboratoři dovedností a echokardiografické strojů ... [-]

Mistři V Srdeční Rytmus řízení A Elektrofyziologické (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kombinují pokročilé teoretické studium s praktickou výuku, rozvíjet celostní dovedností potřebných k dalšímu svou kariéru v srdečním rytmu řízení a elektrofyziologie, [+]

Proč studovat MSc Cardiac Rhythm Management a elektrofyziologie na Middlesex University? Učil odborníky v oboru uznávaných, bude to samozřejmě zvýšit svou klinickou praxi a rozšířit své teoretické znalosti v oblasti srdečního rytmu vedení a klinické elektrofyziologie. Výuka zahrnuje šíři témat, od pokročilého zpracování signálu pro biomedicínské etiky a práva - poskytují solidní základy ve výzkumných metodik, experimentálního designu a statistiky. Centrální Cílem kurzu je umožnit studentům kriticky hodnotit zákonné požadavky na lidské experimenty a etických otázkách týkajících se výzkum s lidskými subjekty a lidské tkáně. Budete získat hluboké znalosti o technologiích používaných v diagnostice a výzkumu, řešení složitých problémů spojených s vyšetřováním onemocnění. S významným vedení a řízení složky, bude kurz také pomůže pochopit a uplatňovat zásady bezpečnosti a ochrany zdraví, kontroly kvality, výzkumu a statistických metod ve svém profesním životě. Tento kurz je určen pro zdravotnické praktiky, včetně lékařů, zdravotních sester a fyziology, již pracují v oboru kardiologie, řízení zejména srdečního rytmu a elektrofyziologie. Vhodné pro absolventy, kteří mají zájem o výzkum nebo akademickou kariéru, kurz poskytuje znalosti a dovednosti potřebné k dalšímu studiu na doktorské úrovni. zdůrazňuje předmětu Kurz poskytuje studentům osvojení základních principů a nedávné pokroky v elektrofyziologii a léčbu poruch srdečního rytmu ... [-]

Contact
Adresa destinace
Middlesex University
The Burroughs

London, Anglie, NW4 4BT GB