London School of Hygiene & Tropical Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

LSHTM je vysoce hodnocena v různých tabulkách univerzitní ligy. To bylo jmenováno # 1 univerzita roku podle Times vyššího vzdělání v roce 2016 a byl zařazen # 1 celosvětově pro tropický lékařský výzkum (CWUR 2017).

Broušení a mezinárodní charakter výzkumu školy významně přispívají k kvalitě a rozsahu výuky a výcviku. Škola má jedinečnou populaci zaměstnanců, studentů a absolventů; Poměr studentů k zaměstnancům je 1: 3 a naši absolventi pocházejí z více než 180 zemí.

Společnost LSHTM , založená sirem Patrichem Mansonem, začala jako londýnská škola tropického lékařství v Londýně v roce 1899 a devatenáct studentů vytvořilo první příjem přijatý 2. října 1899. LSHTM má nyní sídlo v Bloomsbury, kde má dvě hlavní místa v Keppelu Ulice a Tavistock Place. Dnes naši zaměstnanci, studenti a absolventi pracují ve vládě, akademii, mezinárodních agenturách a zdravotnických službách po celém světě.

Naše financování výzkumu vzrostlo z více než 124 milionů liber ročně z národních a mezinárodních zdrojů včetně vlády Spojeného království, Evropské komise, Wellcome Trust a zákona

Školská multidisciplinární odbornost zahrnuje lékaře, epidemiology, statistiky, sociální vědce, molekulární biology a imunology. Spolupracujeme s našimi partnery na celém světě, abychom podpořili rozvoj výukových a výzkumných kapacit a naši absolventy pracují ve více než 180 zemích.

Proč studovat zde?

  • # 1 Univerzita roku 2016 (Times Higher Education)
  • V celosvětovém měřítku byl zařazen do výzkumu tropického lékařství (CWUR 2017).
  • Dynamické, mezinárodní prostředí: studenti pocházejí z více než 100 zemí a více než 40% těchto studentů pochází z Evropy.
  • Globální kariérní vyhlídky: Absolventi LSHTM pracují ve více než 180 zemích a zaměstnává více než 1300 pracovníků z více než 60 zemí.
  • Dostupné studijní a kombinované studium, stejně jako flexibilní kurzy online
  • Součástí prestižní univerzity v Londýně

Studentský život

Škola se nachází v samém srdci Londýna a hned vedle londýnské centrální čtvrti a Britského muzea. Studenti využívají zařízení a události na Univerzi londýnské univerzity a Student Representative Council. Škola má svůj vlastní specializovaný studentský poradce, který je schopen poradit studentům o neakademických otázkách, jako jsou otázky imigrace a víz, ubytování nebo finanční starosti, které mohou vzniknout během studií. Kariérní služba společnosti LSHTM poskytuje studentům individuální poradenství, ať už potřebujete tipy na psaní účinného životopisu, nebo potřebujete pomoc při rozhodování o tom, co dělat dál.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
London School of Hygiene & Tropical Medicine
Keppel Street
WC1E 7HT Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Certificate
Diplom
MSc