London South Bank University

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat LSBU

Pro naše profesionální zařízení, zaměstnavatel-zlepšil kurzy a lokalitě centra města

Jsme expert na studentském zaměstnatelnosti

Dáváme našim studentům dovednosti potřebné pro práci a vidět je rychle zaměstnán poté, co absolvují. Naše výuka obsah je postaven kolem inteligencí, které shromažďujeme od zaměstnavatelů, současnými trendy a vysoce aplikovaný výzkum univerzity. Tímto způsobem jsme se vždy vědět, co zaměstnavatelé hledají. Zaměstnanci mají hlavní spojení s průmyslem, a stáže a exkurze vybudovat vzdělávací zkušenost studentů.

Uznávaný profesionály

Stejně jako těch nejlepších odborných vysokých škol, všechny naše kurzy jsou akreditovány nebo vyvinuty společně s vedoucími profesními organizacemi v odvětví. Zde jsou jen některé z našich orientace:

Asociace certifikovaných účetních (ACCA) Chartered Institute of Marketing (CIM) Chartered Management Institute (CMI) Bar Standards Board Instituce chemických inženýrů (IChemE) Instituce inženýrských designérů (IED) Zdraví a péče Profesionálové Rady (HCPC) Ošetřovatelství a porodní asistence Rady (NMC) Královský institut britských architektů (RIBA)

Finanční pomoc je k dispozici

Díky nízké úroky, cenově dostupné půjčky jsou k dispozici na způsobilé plný úvazek vysokoškoláky vám nemusí platit školné předem. Plus, můžete také využít možnosti financování studenta nabízených LSBU, včetně stipendia.

LSBU je v top 10 v Londýně vysokých škol pro postgraduální nástupní platy (tabulka Sunday Times League 2015).

Naše ubytování je nejlepší v Londýně

V roce 2015 Whatuni Student Rankings, LSBU student ubytování byl zvolen "nejlepší v Londýně" a páté nejvyšší na národní úrovni.

Zůstaňte s námi cenově postgraduální studium

Nabízíme 25% z postgraduálních studijních poplatků, pokud budete pokračovat přímo na postgraduální kvalifikace s námi v LSBU ve stejném roce jste absolvent s 2: 1 z vysokoškolský kurs zde. Přijďte k nám do pěti let, a tam je 10% absolventů slevu. Všechny dostupné prostřednictvím naší LSBU Graduate věrnostního programu.

Student spokojenost

Obdrželi jsme nejvyšší možné hodnocení za kvalitu našeho vzdělávání v posledním hodnocení kvality Assurance (QAA).

Londýn u nohou

Vzrušení z města je vždy s vámi v Londýně. Náš hlavní kampus v Elephant and Castle má ideální polohu pro vás zažít všechno. Přečtěte si naše cestovní pokyny a dozvědět se více o naší poloze.

Investice do first-class zařízení

V naší poslední vlně vylepšení areálu, jsme investovali více než 60 miliónů liber ve studentských budov a vzdělávacích prostorů od roku 2005. Náš nově postavený Student Centre otevřena na podzim 2012, a okamžitě se stal centrem pro učení, podporu a rekreaci. Také jsme transformována běh orientačního bodu Grade II památkově chráněných objektů do inkubátoru pro začínající podnikatele a vytvořil Clarence centrum pro podnikání a inovace. Přečtěte si více o našich vývoji areálu.

KVALIFIKACE

Honours stupňů

Tyto kvalifikace, tj BA (Hons) a BSC (Hons), jsou navrženy tak, aby in-hluboké znalosti a povědomí o určitém tématu: rozvoj schopnosti a schopnost řešit problémy i praktické učení.

Nadace Degrees

Jako alternativu k tradičním akademických hodností, Nadace stupně jsou navrhovány a dodávány ve spolupráci se zaměstnavateli mix akademické studium s učení na pracovišti. Oni byli vybaveni příslušnou znalostí, porozumění a schopností s cílem zlepšit jejich výkonnost a produktivitu.

Pokud jste již na plný úvazek Foundation zaměstnání stupňů dát příležitost pokračovat ve své profesní rozvoj ve zvoleném kariéře a pokračovat v práci. Nemusíte nutně potřebovat tradiční akademické vzdělání, aby získali vstup. Úspěšní studenti se často postoupit do jednoho roku top-up Honours degree.

HNCs / HNDs

Higher National Certifikáty / Diplomy (HNCs / HNDs) jsou navrženy speciálně pro zajištění dovedností / kariéru na základě kvalifikace. Tyto odborné kvalifikace také poskytují cestu na naše studijních programů vyznamenáním.

Rozšířené Degrees

Tento studijní program zahrnuje ročník, který zajišťuje, studenti mají podpůrnou znalosti a dovednosti, než oni postupují do dalších odborných studií v pozdějších letech kurzu. Je to ideální vstupní cestou pro studenty s málo, nebo ne, formální kvalifikace, kteří se vracejí ke vzdělání s nějakou odpovídající praxe.

Je to také dobrá volba pro studenty, kteří nemají požadované předměty / stupně na úrovni (nebo ekvivalent), aby bylo možné pokročit na získání titulu nebo Foundation Studijní program. Absolventi, kteří prošli na úrovni 3, ale v jiném subjektu do jednoho chtějí pokračovat na univerzitě by také bylo vhodné pro tyto kurzy.

Certifikát ve vysokoškolském vzdělávání (CertHE)

Certifikát ve vysokoškolském vzdělávání (CertHE) je vysokoškolské úrovni ocenění v jeho vlastní pravý. Na LSBU CertHE lze získat po úspěšném dokončení jednoho roku na plný úvazek kurz v rozsahu vybraných subjektů. CertHE stojí 120 kreditních bodů a je mezinárodně uznávanou univerzitou kvalifikaci. Mít CertHE mohou osvobodit držitele od některých z požadavků bakalářského stupně, například to může zkrátit délku studia nezbytného k dokončení kvalifikace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy » Vidět LLB » Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

Dospělý Ošetřovatelství BSC (Hons)

Campus forma Denní studium 3 let August 2018 Spojené království Londýn

Naše ošetřovatelství stupeň Vás připravuje na kariéru v širokém rozsahu odměňování dospělých ošetřovatelských příležitostech v celé obecných a chirurgických odděleních, stejně jako specializované jednotky, jako jsou nehody a mimořádné situace nebo intenzivní péče. [+]

Přehled

Dospělí sestry pomáhat péči pro osoby starší 18 let, kteří jsou nemocní, zraněná, nebo máte tělesné postižení. Kontrolují pokroky pacientů a rozhodnout se s lékaři, co péče dát, stejně jako poradenství a podporu pacientů a jejich příbuzných. I když, náročná a intenzivní práce, může to být také mimořádně obohacující.

Naše ošetřovatelství stupeň Vás připravuje na kariéru v širokém rozsahu odměňování dospělých ošetřovatelských příležitostech v celé obecných a chirurgických odděleních, stejně jako specializované jednotky, jako jsou nehody a mimořádné situace nebo intenzivní péče. Mnozí z našich absolventů vzít své první příspěvky za kvalifikované lékařů v NHS trusty a nemocnic, v nichž získali zkušenosti během svého tréninku.... [-]


MSc

Dětské Ošetřovatelství Msc

Online & Campus forma Kombinované 1 - 6 let August 2018 Spojené království Londýn

MSc v oboru dětské ošetřovatelství umožňuje rozvíjet reflexní, tázavý, kritický a inovativní přístup k vaší odbornou praxí. [+]

Přehled

MSc v oboru dětské ošetřovatelství umožňuje rozvíjet reflexní, tázavý, kritický a inovativní přístup k vaší odbornou praxí. Budete dále rozvíjet znalosti a porozumění, s jakou k posílení své odborné praxe a zálohu analytického přístupu k péči, která je založena na nejlepších dostupných důkazů. Dozvíte se také pochopit současnou strukturu Dětského poskytování služeb a role sestry v rámci této struktury. Budete prokázat váš závazek k dokonalosti při poskytování péče o děti a jejich rodiny, stejně jako analyzovat budoucí potřeby výzkumu v rámci vaší oblasti praxe. Vaše studie by měly přispět ke zlepšení péče poskytované pro děti, mladé lidi a rodiny.... [-]


Ergoterapie (režim Předběžné Registrace) Pgdip / MSc

Campus forma Denní studium 2 let August 2018 Spojené království Londýn

Kurz MSC / PgDip Ergoterapie je navržen tak, aby vám umožnil rozvoj požadovaných schopností, dovedností a znalostí požadovaných norem, aby byly způsobilé požádat o registraci u zdravotnictví a péče Profese Radou jako ergoterapeut. [+]

Přehled

Kurz MSC / PgDip Ergoterapie je navržen tak, aby vám umožnil rozvoj požadovaných schopností, dovedností a znalostí požadovaných norem, aby byly způsobilé požádat o registraci u zdravotnictví a péče Profese Radou jako ergoterapeut.

Urychlené provedení kurzu umožňuje, aby odborná příprava na plný úvazek, které mají být zhuštěný do dvou let, spíše než tradiční tři roky trase. Tato zkušenost se chová jako dobrou přípravu na vstup do stimulační a měnícím se světě zdravotní a sociální péče, jako kvalifikované pracovní síly.

Klíčovým rysem tohoto kurzu je přístup problém založené učení, která zahrnuje Pracujete v malé skupině se společnou odpovědnost za splnění studijních výsledků pro každý modul.... [-]


PhD

Sportu A Cvičení Vědy MPhil / PhD

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Většina výzkumných studentů zaregistrovat původně na programu MPhil a pak postupují do doktorského sledování stopy uspokojivém dokončení přenosu zprávy MPhil, po 18 měsících studia. [+]

Přehled

Škola aplikovaných věd má silnou kulturu výzkumu a podnikání.

73% našeho výzkumu do sportu a cvičení vědy získal dvě nejvyšší hodnocení: 4 přední světový nebo 3 mezinárodně vynikající, za celkovou kvalitu u Research Excellence Framework (REF) v roce 2014. 90% přijatého 4 nebo 3 na "dopad" (dosah a význam), a 75% 3 * na "životní prostředí" - "přispívající k vytváření výzkum mezinárodně vynikající kvality, pokud jde o její životaschopnosti a udržitelnosti".

Tento úspěch se opírá o silnou záznam externího vytváření příjmů s celkovou aktuální hodnoty zakázky v oblasti výzkumu a podnikové ocenění přesahující £ 4m.... [-]


Videos

What International Students have to say about London South Bank University