University of Kent, School of European Culture and Languages

School of European Culture and Languages

Úvod

Read the Official Description

Škola evropské kultury a jazyků (SECL) je jedním z největších akademických škol na University of Kent. Škola nabízí širokou škálu vysokoškoláka a postgraduální programy ve všech oblastech evropského kulturního života v našich devíti oddělení: Klasické a Archeologické studie, srovnávací literatura, Anglický jazyk a lingvistika, francouzština, němčina, hispánský studií, italština, filozofie a religionistiky. Nabízíme celou řadu single-diplomy, stejně jako joint-diplom programy kombinující tematických oblastí v rámci školy, Fakultě humanitních studií nebo jiných částí univerzity.

SECL má dlouholeté vazby a výměnných dohod s některými z nejprestižnějších evropských institucí, je zakladatel University of Kent v Paříži, provozuje MA v dědictví řízení v Aténách a dva nové magisterské programy v dávné minulosti a římské historie a archeologie se podmínky v Římě.

SECL nabízí vysoce kvalitní výuku od zaměstnanců, jejichž výzkum je mezinárodně uznávaná. Získali jsme nad republikovým průměrem pro uspokojení studenta v Národním Student Survey 2014 a byl zařazený ve vrcholu 10 ve V. Británii pro následující témata: Srovnávací literatura (1); Hispánská studia (1.); Filozofie (4); Religionistika (5.); Francouzština (8); Anglický jazyk a lingvistika (9); a archeologie (10).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MA in Medical Humanities

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

[+]

[-]

Contact

The University of Kent, School of European Culture and Languages, Cornwallis North West

Adresa, 1. řádek CT2 7NZ United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 764000

University of Kent at Paris

Adresa, 1. řádek Rue de Chevreuse
75006 Paris, France
Website http://www.kent.ac.uk/paris/
Telefonní číslo +44 1227 764000