Keele University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Číslo 1 v Anglii pro spokojenost studentů

Ať už uvažujete o základním kurzu nebo titulu vysokoškolského studia, doktorského nebo doktorského studijního programu, je Keele místem, kde se studenti daří - jsme hrdí na to, že jsme spolu v Anglii č. 1 pro spokojenost kurzu v tabulce Guardian University League 2019, kromě toho, že byl v Anglii hodnocen pro spokojenost studentů v Národním průzkumu studentů v roce 2018, širokých univerzit. Také jsme získali Zlato v nedávném rámci výuky excelence.

Dejte se na správném místě

Nachází se v srdci Anglie, Keele exceluje v oblasti vzdělávání i výzkumu. Jsme světově proslulí díky šíři naší výuky a pyšníme se na naši blízkou komunitní kampus.

Vysokoškolák

Prozkoumejte své akademické zájmy a profesní aspirace prostřednictvím široké škály kurzů Keele, rozsahu volitelných modulů a historie interdisciplinárního výuky a učení.

Postgraduální studium

Nabízíme řadu postgraduálních kurzů, které vám pomohou rozvíjet se ve svém oboru a vystupovat se z davu ve vaší zvolené kariéře.

Postgraduální výzkum

Jako výzkumná univerzita nabízí společnost Keele podpůrnou kulturu výzkumu, stejně jako sofistikované a vysoce uznávané výzkumné zázemí a akademické učení.

Mezinárodní studium

Studentské těleso společnosti Keele představuje více než 120 různých národností. Nabízíme uvítací areál, který demonstruje přínosy takové rozmanité populace kultur a myšlenek.

Příležitosti

Keele University se vždycky odvážila být jiná, pokud jde o kurzy, které nabízíme.

  • Studovat v zahraničí

Rozšiřte své obzory studiem v zahraničí.

  • Učit se jazyk

Jazykové centrum v Keele nabízí širokou škálu příležitostí ke studiu angličtiny a moderních jazyků.

  • CPD a vedení

Nabízíme řadu krátkých kurzů CPD a vedení.

109332_109267_students31.jpg

Vedoucí světový výzkum

Keele pomáhá změnit svět k lepšímu pomocí špičkového výzkumu. Řešíme některé z nejnaléhavějších problémů společnosti, včetně stárnutí, globálního zdraví a obnovitelných zdrojů energie. Jsme hrdí na to, že 97% našeho výzkumu bylo považováno za světovou špičku nebo mezinárodní význam (REF 2014).

Vědecký výzkum

Dodáváme jedinečný výzkum nejvyšší kvality, který je mezinárodně uznáván za vynikající kvalitu.

Výzkumné ústavy

Naše interdisciplinární instituty podniknou špičkový výzkum, jehož cílem je řešit některé nejnaléhavější výzvy společnosti. Přivádí studenty, akademické pracovníky a výzkumné pracovníky z celé univerzity a slouží jako centra, která stimuluje spolupráci a debatu.

Místa

Keele

Adresa, 1. řádek
ST5 5BG Keele, Anglie, Spojené království