King's College London

Úvod

Read the Official Description

Chcete-li, aby se rozdíl a pomáhají utvářet svět, ve kterém žijeme, a pak krále College London je univerzita pro vás. Zařadil 16. na světě a nachází se v jedné z největších světových měst, král to je místo, kde si můžete realizovat svůj plný potenciál.

Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1829, 4. nejstarší univerzita v Anglii vyvinula celosvětově vynikající pověst. S 12 nositelů Nobelovy ceny z řad našich absolventů a bývalých zaměstnanců, král je má impozantní dědictví. Studenti na královské jsou součástí rozmanité a kosmopolitní společenství více než 26.000 studentů, z nichž téměř 10.400ar postgraduální student.

Budete těžit z našich jedinečných rozlišovacích spojení s mnoha mezinárodních institucí se nachází v Londýně v rámci umění, vědy, politiky, práva a medicíny.

King je je inspirující místo, které razí cestu v objevování a inovací napříč 8 fakult, ústavů a ​​škol. Od akademiků provádějící výzkum, který tlačí na hranice poznání, na vás - příští generace světových myslitelů - hledají odpovědi na některé z nejnaléhavějších otázek Society, duch dotazu prostupuje vše, co děláme.

Fakulta umění a humanitních věd - tradiční a nově se rozvíjející disciplíny kombinovat v fakultě hluboce zapojen do spolupráce s kulturními a soukromého sektoru v Londýně, maximalizace sociální, kulturní a ekonomický dopad naší výuky a výzkumu.

Dental Institute - mezinárodně uznáván jako nejvlivnější centra excelence ve Velké Británii pro ústní a zubní výzkumu jsme i nadále jedním z lídrů v ústní vývoji vědy.

Fakulta sociálních věd a veřejné politiky - jako jeden z největších univerzitních fakult ve Velké Británii se zaměřením na výzkum politiky orientované, jsme se zavázali k prosazování sociální vědy stipendium pomoci vypořádat se s nejdůležitějšími sociální, politické a etické problémy naší doby.

Dickson Poon škola práva - dokonalost a vliv našeho výzkumu vedla ke změně a to jak na národní i mezinárodní úrovni a podporuje všechny naše učení. Panel a reprezentace výbor, výzkumné zprávy a právní poradenství na světových vůdců jsou jen některé ze způsobů, jak ovlivnit veřejnou politiku a praxi.

Fakulta biologických věd a medicíny - Naším posláním je poskytovat špičkové světové vzdělání a výzkum v oblasti biomedicíny a zdraví věd. S 500 akademických pracovníků přes 18 divizí, naše práce zahrnuje základní, translační a klinickou vědu.

Přírodovědecká a matematické přírodovědecké kreslení na bohaté dědictví průkopnické vědců Kingovy pracujeme na základních problémů do základního výzkumu v celé matematiky, fyziky, chemie, biomedicínské inženýrství, telekomunikace, robotika a počítačových věd, stejně jako jejich použití na zdravotnictví, bezpečnosti a mnoha dalších oblastí ,

Florence Nightingale Fakulta ošetřovatelství a porodní asistence - Naši mezinárodně uznávaných akademiků razit cestu založenou na důkazech, inovativní zdravotnického výzkumu a vzdělávání. Naše práce má globální dopad, což vám umožní vzít si učení mimo tradiční představy o ošetřovatelství a porodní asistence. Naším cílem je vylepšit zdravotní péče a výsledky pro všechny pacienty a jejich rodinami.

Ústav psychiatrie, psychologie a neurovědy - jako druhý nejvíce citovaných výzkumné centrum na světě, naše pověst a výzkum-vedl vzdělávací zkušenost přitahuje ty nejlepší studenty na celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět Kurzy » Vidět Magistr »

Programs

Magistr

MRes Klinického Výzkumu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Program MRes je multidisciplinární a je určen pro praktiky, kteří chtějí rozvíjet výzkum nebo klinické akademické kariéře. Cílem tohoto programu je rozvíjet znalosti a výzkumné dovednosti žáků zlepšit své současné i budoucí kariéru v podpoře, poskytování a integrace výzkumu do klinické praxe, a podporovat praxi založenou na důkazech. [+]

MRes klinický výzkum Program MRes je multidisciplinární a je určen pro praktiky, kteří chtějí rozvíjet výzkum nebo klinické akademické kariéře. Cílem tohoto programu je rozvíjet znalosti a výzkumné dovednosti žáků zlepšit své současné i budoucí kariéru v podpoře, poskytování a integrace výzkumu do klinické praxe, a podporovat praxi založenou na důkazech. Hlavní výhody Jedinečná příležitost pracovat se zkušenými výzkumnými týmy na unikátní určeného výzkumného projektu. Přednášek zkušených víceoborových výzkumných pracovníků na současné problémy v chování a využití zdraví, klinického a sociálního výzkumu péče. Příležitost k rozvoji a provádět jejich výzkum řídí zkušený zdravotní a sociální péče výzkumných pracovníků. Podpora šířit práce související s jejich MRes studií, zvláště pak prostřednictvím zveřejnění ve vysoké kvalitě recenzovaných časopisech. Příležitost rozvíjet svou práci do aplikace PhD Fellowship v případě úspěchu na úrovni MRES. Nachází se v samém srdci Londýna. Popis Program MRes je multidisciplinární a je určen pro praktiky, kteří chtějí rozvíjet výzkum nebo klinické akademické kariéře. Jedinečnou vlastností z MRes je, že studenti se připojí zkušené výzkumné týmy pracovat na speciálně navrženého projektu od samého počátku vstupu do programu. To bude pomáhat studentům v pochopení více o procesu výzkumu a jak se učí komponenty přímo souvisí s jejich vybraných oblastí projektu. Program bude rozvíjet znalosti a výzkumné dovednosti žáků zlepšit své současné i budoucí kariéru v podpoře, poskytování a integrace výzkumu do klinické praxe a podporování praxe založená na důkazech. Program bude rovněž pomáhat při identifikaci praktikující s příslušnými inovací a kritického myšlení tak, že by mohly být podporovány, aby provedla další studii... [-]

Kurzy

Pg Cert Distanční Vzdělávání Dětí A Dospívajících Duševní Zdraví

Online forma Kombinované 6 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Toto inovativní dálkové studium Kurz je určen pro interaktivní výuku (včetně případových vinět) o dětské a dorostové vývoje a duševních poruch. Kurz poskytne lékařům a spřízněné profesionály s vylepšenou specializovaný na léčbu a vedení dětí a dospívajících s duševními poruchami. [+]

PG Cert distanční vzdělávání dětí a dospívajících duševní zdraví Další informace o našich PROGRAMY - OPEN VEČER LIVE STREAM 24.března osmnáct hodin GMT Budeme živé vysílání své March 24 Otevřít večer pro zájemce / potenciální studenty, kteří nejsou schopni zúčastnit akce v areálu Dánsko Hill v Londýně. Tím, že sleduje tento živý stream, začíná v 6pm GMT, se můžete dozvědět více o širokém spektru postgraduálních programů vyučovaných v nabídce na Institutu psychiatrie, psychologie a neurověd (IoPPN). Můžete také ptát našich současných studentů / programového týmu, kteří budou k dispozici pro chat v průběhu večera. Toto inovativní dálkové studium Kurz je určen pro interaktivní výuku (včetně případových vinět) o dětské a dorostové vývoje a duševních poruch. Kurz poskytne lékařům a spřízněné profesionály s vylepšenou specializovaný na léčbu a vedení dětí a dospívajících s duševními poruchami. Obsahem kurzu je navržen tak, aby zdravotní lékařů (školní psychology, pediatrů, podpora pracovníků), učitele a sociální pracovníky, ucelený přehled epidemiologie, etiologie a klinické aspekty běžných duševních poruch, pochopení klíčových aspektů vývoje dítěte, a směr o tom, jak zvládnout těchto pacientů / klientů. Výuka a učení se od světových specialistů Učení za podpory technologií, včetně inovativní virtuální dokumentace pacienta Být v čele nejnovější, špičkových výzkumných projektů v této oblasti Navazování kontaktů s dítětem a dospívajících odborníků na duševní zdraví po celém světě Aktivní účast ve výuce Bazén specializovaných lektorů Popis Dítě a vzdálenost Adolescent Mental Health výukový kurz umožňuje lékařům, učitele a sociální pracovníky flexibilní dovedností volbu vylepšení, které jim umožní zůstat v zaměstnání ve své domovské... [-]

MSc

Implementace MSc & Science Zlepšení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Implementace a zlepšení Věda je praktický kurz pro každého, kdo má zájem o zlepšování zdravotnických služeb a chce vědět, jak to udělat dobře. Bylo vytvořeno implementačních a vědeckých zlepšení odborníků pracujících společně pod záštitou Národního institutu pro výzkum zdraví (NIHR) spolupráce při vedení v aplikovaném výzkumu a zdravotní péče (CLAHRC) jižním Londýně. [+]

MSc Implementace a vylepšení Science MSc Implementace a zlepšení Věda je praktický kurz pro každého, kdo má zájem o zlepšování zdravotnických služeb a chce vědět, jak to udělat dobře. Bylo vytvořeno implementačních a vědeckých zlepšení odborníků pracujících společně pod záštitou Národního institutu pro výzkum zdraví (NIHR) spolupráce při vedení v aplikovaném výzkumu a zdravotní péče (CLAHRC) jižním Londýně. Hlavní výhody Kurz byl vytvořen implementačních a vědeckých zlepšení odborníků pracujících společně pod záštitou Národního institutu pro výzkum zdraví (NIHR) spolupráce při vedení v aplikovaném výzkumu a zdravotní péče (CLAHRC) jižním Londýně. Učil vedoucí výzkumné pracovníky a odborníky v oblasti, včetně implementace a vědeckých zlepšení odborníků z NIHR CLAHRC jižním Londýně a od krále Improvement Science (KIS) na královské HealthPartners, s renomovanými hostujících řečníků. Volný dvoudenní Implementace Science Masterclass řízena CLAHRC jižním Londýně s mezinárodními odborníky v této oblasti. Program kombinuje teoretické i praktické zkušenosti dává vám možnost, aby skutečně uvést do praxe to, co jste se naučili. Příležitosti se připojit k výzkumnou komunitu prosperující a podílet se s aktivními výzkumníky v řadě mimoškolních akcí, jako jsou čtou ve skupinách, diskuse u kulatého stolu a workshopy. Vyučované v rámci world-class instituce, která vede inovativní výzkum, který ovlivňuje národní a globální zdravotní politiku. Příležitosti, aby se zapojily s světy tvorby politik, nevládními organizacemi a zdravotního výzkumu. Nachází se v samém srdci Londýna. Popis Kurz poskytuje tvrdý trénink, který vám umožní rozvíjet výzkumné schopnosti podporovat navrhování a poskytování efektivních zdravotnických služeb. Budete mít příležitost navrhnout, provádět a vyhodnocovat zdravotní zásahy pracují ve spolupráci zdravotnických... [-]

Magisterského Studia V Oblasti Duševního Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je vybavit studenty znalostmi v oblasti duševního zdraví a příležitost zkoumat jednu oblast dále přes teoretického i empirického výzkumu. [+]

MSc duševní zdraví Studie Další informace o našich PROGRAMY - OPEN VEČER LIVE STREAM 24.března osmnáct hodin GMT Budeme živé vysílání březnovém Otevřít večer pro zájemce / potenciální studenty, kteří nejsou schopni zúčastnit akce v areálu Dánsko Hill v Londýně. Tím, že sleduje tento živý stream, začíná v 6pm GMT, se můžete dozvědět více o širokém spektru postgraduálních programů vyučovaných v nabídce na Institutu psychiatrie, psychologie a neurověd (IoPPN). Můžete také ptát našich současných studentů / programového týmu, kteří budou k dispozici pro chat v průběhu večera. Tento program byl založen v roce 1992, vybavit studenty znalostmi v oblasti duševního zdraví a příležitost zkoumat jednu oblast dále přes teoretického i empirického výzkumu. Program přijímá přihlášky z obou odborníků na duševní zdraví a absolventů psychologie, a nabízejí podporu kariéry přes CPD praktikujících; Příprava na kariéru v oblasti klinické psychologie; RA a PhD pozice. Hlavní výhody Výběr z 8 volitelných modulů, které nabízí v celé řadě různých Duševní zdraví sectors.-pravidelných příspěvků cvičit lékařům, včetně předních světových odborníků napříč všemi psychiatrickými speciality ze spojenecké Maudsleyově nemocnici, a před návštěvou specialisty lektory. Dobře zavedené Klinická Umístění, dobrovolný systém, který nabízí umístění v Slam, největší ve Velké Británii NHS Trust. Zkušenosti z výzkumné práce, podporovat uživatele služeb v různých umístěních prostřednictvím naší dobrovolného systému. Možnost připojit existujících výzkumných projektů nebo rozvíjet své vlastní výzkumné nápady. Popis Zatímco MSc duševní zdraví Studies nabízí odborníků na duševní zdraví řadu příležitostí pro další profesní rozvoj, stejně vysoký počet našich studentů ještě pustila do odborné přípravy. Některé mají příslušného... [-]

MSC / PG DIP / PG Cert Genomické Lékařství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento vzrušující nový kurz navazuje na učební plán navržený výchovy ke zdraví v Anglii a je vhodná pro zdravotnické pracovníky a ostatními studenty se zájmem o genomické medicíny. [+]

MSC / PG Dip / PG Cert Genomická medicína Tento vzrušující nový kurz navazuje na učební plán navržený výchovy ke zdraví v Anglii a je vhodná pro zdravotnické pracovníky a ostatními studenty se zájmem o genomické medicíny. To je v souladu s projektem 100.000 genomů vedené Genomics Anglii a NHS Anglie, která má v úmyslu přeměnit použití genomické medicíny v NHS. Jako společně učil programu vydaného jak král je a St George je, University of London, budou studenti těžit z šíři odborných znalostí poskytnutých obou institucí včetně jejich členství v jižním Londýně NHS Genome Medicine Centre. Hlavní výhody Společně učil král je a St George Instituce se výzkumu na světové úrovni, klinické a odborným znalostem učitelů v celém spektru Genomic lékařství Začleněny do jižním Londýně Genomic lékařství Centre Králův umístila první ve Velké Británii pro klinické medicíny (REF 2014 podíl na celkové tvrzení, že byl zařazen 4 * a 3 *) Králův zařadil 11. na světě pro klinické, preklinické a zdraví (Times Higher Education World University Rankings 2014/15) Oba areály jsou umístěna společně s vedoucími fakultních nemocnic Institucionální odborné znalosti v multi-odborného vzdělávání Král se umístili na 16. místě na světě v QS World University Rankings 2014/15 Popis Studenti se seznámí s způsobu, jakým byly nedávné technologické pokroky transformovaného jak genetická data jsou generována, analyzovány a prezentovány a jeho význam pro celou řadu klinických scénářů. To bude flexibilní program, strukturována tak, aby poskytují možnosti pro PGCert a PgDip ocenění, stejně jako MSc. Účelem kurz Program Genomics medicína je určen pro... [-]

MSC / PG DIP / PG Cert Lékařské Imunologie

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Spojené království Londýn

MSc Lékařská imunologie poskytovat pokročilé školení v základní a klinické imunologie, včetně diagnostických technologií, vedení laboratoře a výzkumných metodik. Navrženo pro laboratorní založené na profesní dráhu jako je translační výzkum; biomedicínské vědci, klinická praxe jako klinický vědec, vědy jako docent nebo profesor, nebo jako NHS poradce. [+]

MSC / PG Dip / PG Cert Lékařská imunologie MSc Lékařská imunologie poskytovat pokročilé školení v základní a klinické imunologie, včetně diagnostických technologií, vedení laboratoře a výzkumných metodik. Navrženo pro laboratorní založené na profesní dráhu jako je translační výzkum; biomedicínské vědci, klinická praxe jako klinický vědec, vědy jako docent nebo profesor, nebo jako NHS poradce. Hlavní výhody Bezkonkurenční lékařská imunologie školení umístil s dobrou dostupností ve Velké Británii a je určeno pro klinické Specialty stážisty, Grade A / B klinický vědec učňů v imunologii, histokompatibilního a imunogenetiky, biomedicínských vědců, průmyslovými partnery a (zámoří) výzkumných pracovníků. Výuka je výzkum-vedl a dodává akademiků a lékaři, kteří patří ke špičce ve svých oborech. Popis Program zahrnuje základní molekulární a buněčné imunologie; Role imunologickými mechanismy u autoimunitních, systémové zánětlivé, přecitlivělost, infekční, imunodeficienci a nádorových onemocnění ve kterých se účastní imunitní systém, stejně jako klinické transplantace a klinické imunologie řízení laboratorní; a hlavní laboratorní techniky diagnostické lékařské imunologie. Účelem kurz Poskytnout jsou nedílnou součástí vědecké a lékařské odborné přípravy v imunologii pro klinické Specialty stážisty, Grade A / B klinický vědec učňů v imunologii, histokompatibilního a imunogenetiky, biomedicínských vědců, průmyslovými partnery a (v zámoří) výzkumných pracovníků; a větší povědomí a znalosti nedávné pokroky v fyziologii imunitního systému. Formát průběh a vyhodnocení Přednášky jeden den v týdnu; 10 učil moduly (15 kreditů každý) zkoumané písemných esejů, písemné praktické / interpretace dat a protokolů učení. 11. Modul (Research Project) má hodnotu 45 kreditů a je zkoumána na základě písemného projektu a ústní komponenty. struktura Přehled Požadované moduly... [-]

MSC / PG DIP / PG Cert Medicína, Zdraví A Veřejného Pořádku

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc v oboru lékařství, zdravotnictví a veřejné politiky se zabývá povahou a politické důsledky hlavních událostí v oblasti zdraví a medicíny ze sociálních vědeckých a etických hledisek. [+]

MSc / PG Dip / PG Cert Medicína, zdraví a veřejná politika MSc v oboru lékařství, zdravotnictví a veřejné politiky se zabývá povahou a politické důsledky hlavních událostí v oblasti zdraví a medicíny ze sociálních vědeckých a etických hledisek. Zkoumá politické, ekonomické, kulturní a etické dimenze současných trendů v medicíně, vědách o životě a zdraví, měnící se společenské a právní kontext, a na národní a mezinárodní úrovni. Hlavní výhody Vyučované v rámci předního světového katedry společenských věd, zdraví a medicíny, mezinárodně uznávaných odborníků, kteří vyškolených v celé řadě oborů - sociologie, antropologie, geografie, gerontologie, sociálně-právní studia a politologie na psychologii, bioetika, filozofie , biologie a medicíny. Pokrývá širokou škálu věcných témat a nabízí široký výběr specializovaných možností, které řeší klíčové sociální a etické obavy týkající se například psychiatrie a duševní zdraví; stárnutí; válka a trauma; farmacie, genomika a biotechnologie a klinický výzkum; pandemiemi a biologická bezpečnost; a politická ekonomie zdraví. Nabízí pokročilý výcvik v rozsahu kvalitativních a kvantitativních výzkumných metod, stejně jako kritický výzkum politika metody, která umožňuje studentům získat dovednosti potřebné k provedení špičkových, sociální vědeckých analýz různých zdravotních problémů souvisejících. Poskytuje příležitost, aby se připojili Společenství pro výzkum prosperující, podílet se s aktivními výzkumníky v řadě mimoškolních akcích, jako je čtení skupin a diskusí u kulatého stolu, a aby se dostavil bohatý program semináře a přednášky od světoznámého hostující reproduktory. Vybavuje studenty se souborem dovedností a chápání nezbytných pro budoucí kariéru v oblasti tvorby politik a regulace v oblasti zdraví vládních a nevládních agentur, a univerzitní výuky a... [-]

MSc / Pgdip / Str Cert Pokročilá Praxe

Campus forma Kombinované 1 - 6 let August 2017 Spojené království Londýn

Advanced Praxe je součástí-time studium pro zkušené zdravotní péče lékařů v nemocnici a komunitním prostředí. Staví na stávající schopnosti a zkušenosti, které vám umožní vést a podporovat rozvoj a dodávky praxe založené na důkazech. Výstupy modulu mapované proti znalostí a dovedností rámec, NHS zaměstnanci mohou identifikovat učení na podporu kariérního postupu. [+]

MSc / PGDip / PG Cert Advanced Practice Advanced Praxe je součástí-time studium pro zkušené zdravotní péče lékařů v nemocnici a komunitním prostředí. Staví na stávající schopnosti a zkušenosti, které vám umožní vést a podporovat rozvoj a dodávky praxe založené na důkazech. Výstupy modulu mapované proti znalostí a dovedností rámec, NHS zaměstnanci mohou identifikovat učení na podporu kariérního postupu. Hlavní výhody Centrální poloha umožňuje přístup ke světové špičce klinické a akademické zdroje Přístup do mimoškolních seminářů a přednášek lídrů v oblasti zdravotnictví z celého světa Multi-fakulty prostředí kreslení na klinické a vědecké odbornosti od řady předních světových škol a nemocnic poskytující bezkonkurenční mezi odborné vzdělávací zkušenost. Popis Tento program je vhodný pro odborníky, pedagogy a manažery z mnoha zdravotnických oborů, kteří vyvíjejí samostatnou praxi, které podporují vzdělávání a praxe rozvoje nebo vykonávají klinické vedení. Odborníci se mohou rozhodnout následovat generických cestu, nebo si vybrat z několika klinických oborech. Žadatelé jsou obvykle očekává, že budou pracovat v rámci zvolené odborné oblasti. Relevantní pro kvalifikované zdravotní péče lékařů v následujících oblastech: Cancer ošetřovatelství, Cardiac Care, Dítě zdravotnictví, Critical Care, dermatologie, Diabetes Care, District ošetřovatelství, Leadership, porodnictví, paliativní péče, primární péče ošetřovatel / Společenství Vrchní sestra / Case Manager zdraví žen Péče. Moduly lze spustit pouze v případě, že dostatečný počet zapsaných studentů a minimální počet je 12. Zde naleznete naše nejčastější dotazy. Účelem kurz Tento program je určen pro zkušené zdravotní péči lékařů, kteří se snaží rozvíjet svou praxi, zvýšit jejich znalosti o výzkumu a založené na důkazech zdravotní péči a rozvíjet... [-]

MSc Aplikovaný Výzkum Duševního Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc v oboru aplikované Mental Health Research (formálně Mental Health Service & Research obyvatel) poskytuje tvrdý trénink v hlavních vědeckých zásad a metod, které jsou základem služby v oblasti duševního zdraví a výzkumu populace na bázi. [+]

Výzkum MSc Applied Mental Health Další informace o našich PROGRAMY - OPEN VEČER LIVE STREAM 24.března osmnáct hodin GMT Budeme živé vysílání své March 24 Otevřít večer pro zájemce / potenciální studenty, kteří nejsou schopni zúčastnit akce v areálu Dánsko Hill v Londýně. Tím, že sleduje tento živý stream, začíná v 6pm GMT, se můžete dozvědět více o širokém spektru postgraduálních programů vyučovaných v nabídce na Institutu psychiatrie, psychologie a neurověd (IoPPN). Můžete také ptát našich současných studentů / programového týmu, kteří budou k dispozici pro chat v průběhu večera. 9.2.16 Upozornění - tento program o nedávno měl změnu jména. V portálu krále aplikace, při podání žádosti o aplikovaný výzkum duševního zdraví, zvolte duševního zdraví Servis a demografický výzkum v aplikační portál. MSc v oboru aplikované Mental Health Research (formálně Mental Health Service & Research obyvatel) poskytuje tvrdý trénink v hlavních vědeckých zásad a metod, které jsou základem služby v oblasti duševního zdraví a výzkumu populace na bázi. Program nabízí možnosti dalšího profesního rozvoje, aby se specializují na konkrétní metodologie a rozvíjí dovednosti potřebné k provedení nezávislého, vysoce kvalitního výzkumu. MSc je vynikající příprava pro kariéru v oblasti výzkumu a PhD tréninku. Uvítáme žádosti od zdravotníků, společenské vědy a absolventů psychologie a interkalační mediků, kteří chtějí naučit provádět pečlivý výzkum vysoké kvality v nastavení reálného světa. Hlavní výhody Základové moduly v principech psychiatrické výzkumu a psychiatrické epidemiologie, analytických metod pro psychiatrické výzkumu, péče o duševní zdraví výzkum: teorie do praxe a systematické hodnocení v oblasti duševního zdraví po němž následuje... [-]

MSc Buněčná Terapie Z Lavičky Na Trh

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

První program svého druhu ve Velké Británii, který kombinuje biologické a lékařské vědy s obchodní, právní a bioetiky. Určen na rozvoj odborných znalostí v biologických, komerčních a regulačních aspektů buněčné terapie, spolu s jeho aplikací v biomedicíně. Vybavuje studenty věnovat kariéře obchodní založenou buněčné terapie nebo příbuzných oborů. [+]

MSc Buněčná terapie z lavice na trhu První program svého druhu ve Velké Británii, který kombinuje biologické a lékařské vědy s obchodní, právní a bioetiky. Určen na rozvoj odborných znalostí v biologických, komerčních a regulačních aspektů buněčné terapie, spolu s jeho aplikací v biomedicíně. Vybavuje studenty věnovat kariéře obchodní založenou buněčné terapie nebo příbuzných oborů. Hlavní výhody Pracovat po boku lídrů v oblasti King Centra pro kmenových buněk a regenerativní medicíny - ohnisko ve Velké Británii na špičkových výzkumných projektů v této oblasti. Vyrobit věrohodné podnikatelské plány pro aplikaci buněčné terapie v klinických podmínkách, s přihlédnutím k vědě, dávky pacienta, etického kodexu, předpisy a zákony trhu. Naučte se vést vyšetřování, analyzovat výsledky pomocí různých kvalitativních a kvantitativních metod a platným závěrům pro komercializaci buněčné terapie. Instruktáže relací akademiky krále a externí hosty Přetrvávající navazování kontaktů s vedoucími v této oblasti (vědců, biotechnologie / farmacie, finanční služby, kmenových buněk výroba, regulace a veřejný sektor) Popis MSc Buněčná terapie, je první program svého druhu ve Velké Británii, který kombinuje biologické a lékařské vědy s obchodní, právní a bioetiky. Program je určen na rozvoj odborných znalostí v biologických, komerčních a regulačních aspektů buněčné terapie, spolu s jeho uplatnění v různých oblastech biomedicíny. Student bude vybaven věnovat kariéře obchodní bázi v buněčné terapii nebo příbuzného oboru. Buněčné terapie přilákaly velký zájem v posledních letech prakticky ve všech oborech medicíny s více než 2700 klinických studiích zapsal mezi roky 2000 a 2010. K dnešnímu dni, www.clinicaltrials.gov má více než 27.800 registrovaných buněčná terapie klinických studiích.... [-]

Msc Globální Zdraví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok July 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tato průkopnická MSc v oblasti celosvětového zdraví sdružuje studenty z různých oborů pochopit a řešení hlavních zdravotních problémů. To vybaví ty, kteří pracují ve zdravotnictví se znalostmi a dovednostmi, aby kriticky uvažovat o zdraví a zdravotní péči v prostředí s nízkými a středními příjmy a aplikovat tyto znalosti na praktické zkušenosti v rámci našich mezinárodních partnerství pro budování kapacit. [+]

MSc Global Health Tato průkopnická MSc v oblasti celosvětového zdraví sdružuje studenty z různých oborů pochopit a řešení hlavních zdravotních problémů. To vybaví ty, kteří pracují ve zdravotnictví se znalostmi a dovednostmi, aby kriticky uvažovat o zdraví a zdravotní péči v prostředí s nízkými a středními příjmy a aplikovat tyto znalosti na praktické zkušenosti v rámci našich mezinárodních partnerství pro budování kapacit. Hlavní výhody Program vedl od krále Centra pro globální zdraví, s rozsáhlými zkušenostmi v globálním výuce zdraví (běh populární interkalovaná BSc v oblasti celosvětového zdraví). Program souvisí se zdravotními systémy střediska posílení programů v Somalilandu, Sierra Leone a Zambie, vytvářet zajímavé příležitosti pro terénní výzkum. Upozorňuje na jedinečně širokou škálu celosvětových zkušeností zdraví - z Fakulty sociálních věd a veřejné politiky na 4 zdravotních škol a tři partneři NHS Foundation fondy. Výuka realizován prostřednictvím inovativní kombinaci interaktivní práci v malých skupinách, film, praktických úkolů ve třídě a pozorování v místním prostředí na zdraví. Kombinuje rozvoj silné interdisciplinární základ v oblasti celosvětového zdraví s možností rozvíjet odborné znalosti v určité tematické oblasti Unikátní kariéra potenciál vzhledem k odborným koncentrací, zaměřit se na řízení programu a výzkumných dovedností a zapojení nevládních organizací a dalších zaměstnavatelů při poskytování programu. Speciálně navržený zaměřit se na odborné přípravě, k síti s příslušnými nevládními organizacemi v rané fázi, a aby vyhovovaly potřebám lidí pracujících v mezinárodních agentur, humanitárních organizací a nevládních organizací. Popis Program má inovativní přístup k výuce globálního zdraví tím, že poskytuje interdisciplinární základ v oblasti zdraví a sociálních věd, než dává... [-]

Msc Klinického Ošetřovatelství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

Clinical Nursing Program byl vytvořen pro mezinárodní kvalifikované zdravotní péče praktického lékaře pro získání pokročilých porozumění, znalosti a dovednosti, jak zajistit, řízení, rozvoj a výzkum zdravotnické praxi a vzdělávání mimo Spojené království. Program zahrnuje 10 denní lhůta klinických pozorování. [+]

MSc Clinical Nursing Clinical Nursing Program byl vytvořen pro mezinárodní kvalifikované zdravotní péče praktického lékaře pro získání pokročilých porozumění, znalosti a dovednosti, jak zajistit, řízení, rozvoj a výzkum zdravotnické praxi a vzdělávání mimo Spojené království. Program zahrnuje 10 denní lhůta klinických pozorování. Hlavní výhody Příležitost ke studiu v jedné z předních světových univerzit 25 Přístup do mimoškolních seminářů a přednášek lídrů v oblasti zdravotnictví z celého světa Multi-fakulty prostředí kreslení na klinické a vědecké odbornosti v oblasti zdravotní péče z řady předních světových univerzitních škol a nemocnic poskytující bezkonkurenční mezioborové vzdělávací zkušenost Nachází se v samém srdci Londýna. Popis Program navazuje na stávající schopnosti a zkušenosti praktikující, aby jim umožnila vést a podporovat vývoj a následnou dodávku praxe založené na důkazech. Studenti studují základní moduly v založené na důkazech rozhodování a zdravotnického výzkumu, spolu s klinickými vedení a posuzování modulů přijatých jako povinné. Studenti pak navrhnout konkrétní studijní program výběrem možnosti k uspokojení svých potřeb a zájmů. K dokončení 180 kreditů pro MSc se student může trvat 2-3 volitelných modulů z nejrůznějších více než 30 úrovní 6 (BSC) a na úrovni 7 (MSC) modulů studia. Tyto možnosti zahrnují moduly na klinických oborech, jako jsou srdeční péče, neuroscience, diabetu nebo gastrointestinálního traktu ošetřovatelské a modulů o obecných tématech, jako je mentorství a zdravotní politiky. Studenti se také budou moci využívat své předchozí klinické zkušenosti jako na úvěry v podobě specializovaných klinických portfolia, kde jsou dána příležitost k analýze a kritice jejich odbornou praxi. Program zahrnuje 10 denní lhůta speciálně uspořádané klinické... [-]

MSc Organizační Psychiatrie A Psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Organizační Psychiatrie a psychologie je jedinečný mezi svého druhu ve Velké Británii a Evropě. Opírá se o současné psychologické, psychiatrické a organizační teorie zkoumat příčiny, dopady a důsledky duševních poruch na pracovišti a aby zvážily strategie a intervence s cílem zlepšit organizační a individuální duševní zdraví. To vede k kariéru v oblasti lidských zdrojů a organizačního poradenství. [+]

MSc Organizační Psychiatrie a psychologie Další informace o našich PROGRAMY - OPEN VEČER LIVE STREAM 24.března osmnáct hodin GMT Budeme živé vysílání březnovém Otevřít večer pro zájemce / potenciální studenty, kteří nejsou schopni zúčastnit akce v areálu Dánsko Hill v Londýně. Tím, že sleduje tento živý stream, začíná v 6pm GMT, se můžete dozvědět více o širokém spektru postgraduálních programů vyučovaných v nabídce na Institutu psychiatrie, psychologie a neurověd (IoPPN). Můžete také ptát našich současných studentů / programového týmu, kteří budou k dispozici pro chat v průběhu večera. MSc Organizační Psychiatrie a psychologie je jedinečný mezi svého druhu ve Velké Británii a Evropě. Opírá se o současné psychologické, psychiatrické a organizační teorie zkoumat příčiny, dopady a důsledky duševních poruch na pracovišti a aby zvážily strategie a intervence s cílem zlepšit organizační a individuální duševní zdraví. To vede k kariéru v oblasti lidských zdrojů a organizačního poradenství. Hlavní výhody Program je jediná svého druhu, které mají být nabízeny ve Spojeném království. Důraz je kladen na duševní zdraví na pracovišti. Spojuje v sobě psychologické, psychiatrické a organizační perspektivy. Popis Program vychází z psychologické, psychiatrické a organizační teorie a důkazy zkoumat příčiny, dopady a důsledky duševních poruch na pracovišti. Moduly zahrnují: Základní duševní zdraví; Duševní zdraví na pracovišti (OPP1): seznámení s pojmy psychologické teorie a organizační analýzy a jejich aplikací; Strategické Intervence pro psychickou pohodu v organizacích (OPP2): do hloubky pokrytí otázkách duševního zdraví na pracovišti, s důrazem na interakci mezi jednotlivci, organizacemi a širších sociálních, politických a ekonomických souvislostech práce, strategií a... [-]

Msc Výzkum Biobanking

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

První výzkum Biobanking MSc svého druhu, běží v centru Londýna a vyvinutý předními odborníky v dané oblasti. Tento postgraduální program je ideální pro vědce a lékaře, kteří chtějí získat dovednosti poskytovat vyvíjející biobanka službu - nebo tkáň bankovní služby, -, která splňuje regulační a uživatelské požadavky. [+]

MSc Research Biobanking První výzkum Biobanking MSc svého druhu, běží v centru Londýna a vyvinutý předními odborníky v dané oblasti. Tento postgraduální program je ideální pro vědce a lékaře, kteří chtějí získat dovednosti poskytovat vyvíjející biobanka službu - nebo tkáň bankovní služby, -, která splňuje regulační a uživatelské požadavky. Hlavní výhody Výjimečná odborné znalosti v oblasti biobank přes krále zdraví partnery, včetně state-of-the-art prsu biobanky a infekčních onemocnění biobanky. Možnost provést translační výzkumných projektů s klinik nebo vědec z našich předních specializovaných centrech. Přístup k vzrušující seminární programy, které nabízí divize rakoviny studií a oddělení imunologie, infekce a zánětlivé onemocnění. Umístěný v centru Londýna. Popis Studenti se zavazují, šesti- až dvanácti měsíců, umístění v jedné nebo více z králových Zdravotní Partneři biologických bankách se učit dovednosti praktické bankovnictví a molekulární patologie. Biologických bankách se účastní v roce 2015 patří: Rakovině prsu Karcinomu hlavy a krku Infekční nemoci Rakovina prostaty Hrudní Cancer Důraz je také kladen na rozvoj klíčových dovedností k další kariérní postup, včetně kritického posouzení vědecké literatury, experimentální designu a prezentačních dovedností. Účelem kurz Program je vhodný pro vědce z klinické nebo jiné klinické zázemí, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti, aby zřídit a provozovat efektivní a kompatibilní výzkum biobanka. Formát průběh a vyhodnocení Biobanka umístění; přednášky; souhlasíte s ohledem dílnu; výzkumný projekt; skupinová setkání; Divizní přednášky, semináře a deníku kluby. Posouzení je ústní zkouškou z biobanka tréninkového deníku; esej s ústní prezentace; písemná a ústní prezentace případových studií; Pozorovaný posouzení informovaného souhlasu lovu; výzkumný projekt ústní návrh a... [-]