Kensington and Chelsea College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Zajištění toho, že jste na správném kurzu je pro nás důležité, což je důvod, proč máme tým specializovaných a kvalifikovaných poradců připraven pomáhat a podporovat vás v tomto rozhodování ke studiu u nás.

Naše příjemné podpůrné personál je po ruce, aby se ujistil, že máte skvělý zážitek od samého počátku. To zahrnuje naše vysoce kvalifikovanou výuku a školení personálu, který patří k nejlepším v oboru připojen a oceněných lektorů si přát.

Naše kurzy také přijít s výrazným zaměřením na dává studentům přístup k jedinečným studijních zkušeností. Patří mezi ně semináře a navazování kontaktů s odborníky z průmyslu, do podnikatelských příležitostí a možností vzdělávání, jako jsou prodejní práce na LondýnTo kultovní Portobello Market, Pracovat umístění s high-profile zaměstnavatelé, včetně Hemingway design a Chanel.

Oba z našich hlavních center jsou založeny v zářivých, zajímavých místech v uživatelské centru Londýna. Náš je slavný Královská cesta, Zatímco naše Kensington Centre se nachází v srdci trendy Portobello. Vysoká škola Má také silné vazby a partnerství s mnoha organizacemi světové třídy, které ji obklopují, což vedlo k některým úžasné zážitky pro naše studenty, včetně pracovních míst u Victoria and Albert Museum a Muzeum vědy. Úspěch našich studentů je jedním z mnoha věcí, které nás vystupují jako a Vysoká škola. Každý rok vyrábíme některé z nejjasnějších hvězd průmyslu, jako je naše bývalé klobouků studenta Justin Smith, který pomáhal vytvářet headpiece nosí Angelina Jolie v Disney 'Maleficent ".

Úspěšnost našich studentů je uzavřeno naše high-profil národní a mezinárodní pověstí pro světové vynikající výsledky v oblasti Kreativní umění počítaje v to Výtvarné umění, móda, Obchod s módním zbožím, fotografování, design a SOCHAŘSTVÍ. Naše vysokoškolské vzdělání a přístup k vysokoškolskému vzdělávání jsou také výjimečné. Zatímco naše kurzy řízení a profesního rozvoje spolu s našimi odbornými kurzy v Praze Zdraví a péče, Vlasy a krása, Obchodní a odborné studie a Multimédia, jsou některé z nejlepších v této oblasti. Jsme také hrdí na to, že naše hodnocení bylo vynikající Ofsted. Známe také, že každý student hledá něco jiného, ​​a proto nabízíme stovky příležitostí z plného, ​​částečného a večerního kurzu vysokoškolské vzdělání, praktické učení a Učební obory.

Místa

Londýn

Kensington and Chelsea College

Adresa, 1. řádek
Kensington Centre
Wornington Road

W10 5QQ Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7573 3600