INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Město pro mezinárodní studenty

Manchester je jedním z nejživějších měst v Evropě - a proto je domovem více zahraničních studentů než jakýkoli jiný region Spojeného království.

Umístění Studijního centra INTO a blízkých sálů bydlení znamená, že budete vždycky blízko k vzrušení

A jako student INTO budete mít také přístup k celé řadě bezkonkurenčních akademických a rekreačních zařízení Univerzity v Manchesteru.

"Univerzita roku"

Jak byste očekávali od největšího mezinárodního náborového pracovníka ve Velké Británii, Univerzita v Manchesteru nabízí bezkonkurenční investice do špičkových zařízení pro výzkum a učení.

Od roku 2004 bylo investováno 750 milionů liber, což pomohlo univerzitě v Manchesteru jmenovat "Univerzita roku" dvakrát za posledních deset let (Sunday Times a Times Higher Education Supplement).

V budoucnu univerzita investuje do roku 2022 ještě jednu miliardu liber. Bude se jednat o nový inženýrský areál, nová centra pro právo a podnikání, rozsáhlou rekonstrukci knihovny, rozšíření budovy Studentské unie, školy a významné zlepšení v oblasti kolem kampusu.

Nikdy jste neměli lepší čas na studium na univerzitě v Manchesteru!

Globální uznání jako univerzita výběru

Univerzita v Manchesteru je domovem více než 12 000 zahraničních studentů z více než 150 zemí. Tato popularita je důsledkem globálního uznání vysoce kvalitního vzdělávání a výzkumu.

Jako člen skupiny univerzit Russell, složené z 24 předních britských výzkumných univerzit, zaměstnává 5 900 akademických a výzkumných pracovníků, z nichž mnozí mají vedoucí postavení v oboru.

S tak vysokou kvalitou učení v reálném světě není divu, že 25 studentů Nobelovy ceny studovalo nebo pracovalo na univerzitě.

Jedna z nejvýznamnějších výzkumných institucí ve Velké Británii

Od narození moderního počítače a prvního rozdělení atomu na průkopnickou práci s novým "zázračným materiálem" Graphene je inovační výzkum v samém srdci etosy univerzity v Manchesteru.

Výzkum podpoří vaše studium a budete vyučováni zaměstnanci v popředí jejich předmětu. Mnoho vysokoškolských programů vám nabízí šanci přispět k výzkumu ve vaší škole. Pomůže vám to rozvíjení základních přenositelných dovedností, které mohou být přeneseny na vaše pracoviště nebo postgraduální studium.

Univerzita je jednou z nejvýznamnějších výzkumných institucí ve Velké Británii - s hodnocením výzkumu v roce 2014 (Research Excellence Framework, REF) je 83% výzkumné činnosti jako "vedoucí svět" nebo "mezinárodně vynikající" a každoročně přitahuje více než 247 milionů liber výzkum.

Život mimo učebnu

Jako mezinárodní student můžete žít jako součást živé studentské komunity v našich účelových budovách. Nebo proč nezískat skutečný britský život v rodinném domě? Obě možnosti nabízejí bezpečné a komfortní prostředí, ve kterém mohou růst - ať už akademicky, nebo jako člověk.

INTO Manchester Welcome Desk je k dispozici pro případné dotazy, které můžete mít, a v případě nouze můžete také zavolat na 24hodinové telefonní číslo.

Sociální stránka univerzitního života

Pokud jde o sociální stránku univerzitního života, Univerzita Manchesteru je ideální volbou pro zahraniční studenty. Studentská unie je největší ve Spojeném království s více než 300 studentskými kluby a společnostmi, které můžete vyzkoušet.

A mezinárodní společnost poskytuje podporující sociální prostředí všem zahraničním studentům studujícím v Manchesteru.

Místa

Manchester

INTO Manchester in partnership with The University of Manchester

Adresa, 1. řádek
Bridgewater House, 58/60 Whitworth Street
M1 6LT Manchester, Anglie, Spojené království