Přečtěte si oficiální popis

Když se rozhodnete Greenwichská škola podnikání a financí (GSBF), Vybíráte zážitek, který vás napadne a inspiruje. Jsme desetiletí stará instituce nabízející širokou škálu kurzů v oblasti podnikového řízení od diplomů po stupně studentům po celém světě.

GSBF Je podporována vysoce kvalifikovanými profesionály s dlouholetými obchodními a akademickými zkušenostmi. Průměrná kvalifikace odborníků pracujících na GSBF Je postgraduální student s 12letou praxí v oblasti akademických i obchodních. Nabízíme online, vysoce flexibilní programy zaměřené na profesionály, kteří vedou zaneprázdněný život. Jako student na GSBF Můžete dokončit své vzdělání kdykoliv - odkudkoli pomocí stolního počítače / notebooku / tabletu nebo jiného mobilního zařízení. Lidé, kteří se na naše programy vztahují, patří:

  • Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí postupovat ve své kariéře.
  • Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat svou vybranou kariéru.
  • Ti, kteří chtějí založit novou firmu nebo si ubírat aktuální úroveň.

Greenwichská škola podnikání a financí (GSBF) Snaží se nabídnout podpůrné, ale přísné vzdělávací prostředí, které studentům pomůže dosáhnout jejich potenciálu a úspěšně dosáhnout svých profesních aspirací. My v GSBF Jsme hrdí na vytvoření profesionálního a přátelského prostředí pro všechny, kteří se s námi přijímají.

Světově uznávané kvalifikace

Británie má některé z nejslavnějších univerzit na světě, včetně University of Cambridge a University of Oxford. Instituce ve Velké Británii získaly hodně zasloužené pověsti pro vysokou úroveň kvality a vysoké standardy výuky. Studiem ve Velké Británii budete součástí tohoto vzdělávacího dědictví.

  • Naše programy jsou efektivní z hlediska nákladů
  • Můžete studovat kdykoliv - kdekoliv
  • Ideálně se hodí pro profesionály

Důvodů, proč studovat u nás

Profesionální: Kvalifikace nabízená v GSBF jsou navrženy tak, aby vám pomohly získat dovednosti potřebné k úspěchu a změnám na pracovišti.

CENOVĚ: Všechny kvalifikace nabízené v GSBF jsou cenově dostupné než tradiční vysoké školy a univerzity.

Pružný: Kvalifikace jsou velmi flexibilní a nabízejí 100% online. Proto můžete získat přístup z libovolné části světa pomocí libovolného počítače / notebooku nebo mobilního zařízení. Posuzování jednotek / modulů probíhá prostřednictvím předkládání úkolů.

Zajištění kvality: Všechny naše diplomové kvalifikace jsou uděleny předními britskými univerzitami prostřednictvím tras Top Up.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Zdravotní a sociální péče management Diplomová poskytuje důkladnou průpravu v klíčových konceptů a praktických dovedností potřebných v oblasti zdravotnictví a odvětví soc ... [+]

Diplom OTHM úrovně 6 v oblasti řízení zdravotní a sociální péče je určen studentům k tomu, aby rozvíjeli znalosti a dovednosti týkající se obecné a odborné zaměstnatelnosti týkající se těchto odvětví. Bylo rovněž navržen tak, aby pomohly studentům rozvíjet porozumění podstaty zdraví a práce sociální péče, aby mohli přijímat informovaná rozhodnutí o tom, zda si přejí získat zaměstnání v těchto odvětvích nebo jako součást svého současného profesního rozvoje, pokud již pracující v těchto odvětvích.

Zdravotní a sociální péče management Diplomová poskytuje důkladnou průpravu v klíčových konceptů a praktických dovedností potřebných v oblasti zdravotnictví a odvětví sociální péče a jejího širokého uznání ze strany zaměstnavatelů umožňuje progresi přímo do zaměstnání.... [-]

Spojené království UK Online
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Diplom z úrovně 7 v oblasti řízení zdravotní a sociální péče je navržen tak, aby umožnil studentům rozvíjet rozumné pochopení politiky, teorie řízení a praxe v oblasti zd ... [+]

Diplom z úrovně 7 v oblasti řízení zdravotní a sociální péče je navržen tak, aby umožnil studentům rozvíjet rozumné pochopení politiky, teorie řízení a praxe v oblasti zdravotní a sociální péče. Poskytuje studentům příležitost zapojit se do problémů, s nimiž se setkávají odborníci, uživatelé služeb a tvůrci politik ve vlastní zemi. Zvýší znalosti studentů tak, aby mohli pracovat jako efektivní manažer v nemocnicích / průmyslu sociální péče. Kombinuje teoretické i praktické znalosti v profesích zdravotnictví a sociální péče.

GSBF poskytuje vysoce kvalitní a akreditované programy, které jsou aktuální a relevantní. Nabízíme přes 20 programů včetně financí, účtů, marketingu, lidských zdrojů a všeobecného managementu, které odrážejí nové obchodní prostředí.... [-]

Spojené království UK Online
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
6 - 9 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině