Global Impact Training And Higher Education

Úvod

Read the Official Description

Global Impact North London College je dobře zavedená dodavatel, se specializujeme na firemní školení, kvalifikace, odborné kurzy a postgraduální kvalifikace.

Společnost má pobočky ve Velké Británii; s obchodními partnery v západní Africe a ve Spojeném království.

Společnost je pevně stanovena jako poskytovatel mezinárodně uznávaných kurzů. Mezi naše klienty patří jednotlivci, kteří se snaží zdokonalit své odborné kvalifikace, soukromých podniků, a multi státním poskytování školení a kvalifikaci zaměstnanců, kteří mají plnit své zákonné povinnosti.

Expert trenéři může pracovat s vámi ve vašich kancelářích nebo v jmenovaného místě. Všechny naše kurzy poskytují národně uznávané kvalifikace, a oni budou mít pozitivní vliv na vaše podnikání.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certificates » Vidět BAs » Vidět MBA » Vidět Postgraduate Certificates » Vidět Certifikáty » Vidět Advanced Diplomas » Vidět Doktorské diplomy » Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certificate

Postgraduální V řízení Zdravotnictví

Online forma Denní studium 6 - 9 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Po úspěšném absolvování této fázi budou studenti obdrží uděluje sepisoval UK. [+]

1.. Výzkum pro senior manažery 2. Správa financí v oblasti veřejného sektoru 3. Mezinárodní zdravotní politiky 4. Správa Continuous Improvement Organizační 5. Rozvoj Organizační vize a strategické řízení 6. Organizační chování

Výsledků učení:

• Změna je výraznou charakteristikou zdravotnických zařízeních, a to je strategické manažery, kteří by měli být první, kdo odpoví na, a podporovat pozitivní transformaci.

• Tento kurz Healthcare Management poskytuje strategické manažerské dovednosti pro ty, kteří pracují nebo plánují práci ve zdravotnictví ve Velké Británii nebo v zahraničí. Po úspěšném absolvování této fázi budou studenti obdrží uděluje sepisoval UK.... [-]


Videos

Your Success Is Our Success

Global Impact

Study Online