University of Exeter

Úvod

Read the Official Description

Proč University of Exeter?

"Úspěch Exeter je bohatě zasloužil ... to důsledně ztělesňuje to nejlepší z britského vysokého školství." Alastair McCall, redaktor The Times a The Sunday Times Good University Guide


1. vrcholu žebříčku UK univerzitu, s rostoucí celosvětovou reputaci

Jsme univerzitní Russell Group zařazen 7th v The Times a The Sunday Times Good University Guide a v horní jedno procento univerzit na světě (Times Higher Education). My skóre zvláště vysoce pro "mezinárodní rozhled" a Univerzita vítá zaměstnanců a studentů z více než 130 zemí.

Zkušenosti našich zahraničních studentů je na špičkové úrovni: v roce 2015 jsme vyhráli jen "mezinárodní studentská volba" ocenění (WhatUni).

Naše pověst těží všechny naše doktorandy, kteří úspěšně dokončí svůj program nebo výzkum: míra zaměstnatelnosti našich doktorandů ve skutečnosti vzrostl během recese a naše postgraduates jsou pravidelně zaměstnán s celou řadou blue chip organizací.


2. Studijní programy se vyvíjely z vedoucí výzkumu

Nabízíme přes 150 postgraduální programy. Zde naleznete na stránkách programu Veškeré podrobnosti o dostupných možnostech, jakož i informace o financování a poplatcích a kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře pro další informace.

Jsme nejrychleji rostoucím podílem výzkumu University ve Velké Británii. Devadesát osm procent našeho výzkumu je mezinárodní kvality a předního světového výzkumu lze nalézt ve všech našich oborech (Výzkum Cvičení Framework, 2014). Naše postgraduální výzkum studentů a kariéra výzkumných pracovníků na počátku přispěla k velkému podílu těchto dokladů. Všechny PhD a doktorandi těžit z podpory a školení poskytované naším disertační College.

Potenciální doktorandi mohou dozvědět více o studiu na PhD prostřednictvím on-line modulu k dispozici na internetových stránkách Exeter. Nebo použijte poptávkový formulář na této stránce, kontaktujte nás pro více informací.

Mistři studenti také těžit z našeho výzkumného pevnosti jsou často lektory jsou také naši výzkumníci - ty psát knihy a výzkumných prací. Výuka a znalosti získané je v popředí znalostí a budete mít prospěch z přístupu k nejnovějším myšlení, zařízení a zdrojů.

Exeter PG


3. Stipendia a financování

Nabízíme více než 100 plně financované PhD studentships ročně, z nichž většina jsou otevřeny pro studenty z EU a některé z nich jsou k dispozici zahraničním studentům. Dále nabízíme řadu stipendia - obvykle konkurenceschopnější a zásluhu na bázi - do magisterských studentů. Celkový balík letos překročí více než 500.000 £ v tomto roce, otevírá příležitost pro magisterský program z University of Exeter mnoho.

Kontaktujte nás pro informace o dostupných stipendií.


4. Beautiful kampusy a ideální postgraduální studium environment

Zajišťujeme postgraduates s inspirativní a podpůrném prostředí, ve kterém chcete studovat na Masters nebo PhD míry.

Dva školní areály jsou umístěné v historickém městě Exeter, zatímco Penryn Campus v blízkosti Falmouth nabízí velmi nejnovější akademické, výzkumné a rezidenčních zařízeních.

Bezpečný, student-přátelské město, Exeter je souhlasně ohodnocen jedním z nejlepších míst k životu ve Velké Británii za kvalitu svých zařízení, nízkou mírou kriminality a fantastické krajiny, zatímco studenti se sídlem ve studiu Cornwall v areálu, kde je životní prostředí a udržitelnost podpořit hodně z výzkumu a výuky, v kraji známé pro svou slavnou pobřeží a přírodních krás.

V zájmu zachování naší rostoucí mezinárodní renomé, jsme výrazně investovat do nejmodernějších zařízení. Kultovní nové budovy, jako je Forum byly vytvořeny přes 475 milionů liber investiční program v nových budovách, výzkumných center, studentských rezidencí a univerzitních zařízení.

Ale ambice a úspěch se nezměnily charisma universitní či atraktivitu svých areálech. Zeptejte se kteréhokoliv Exeter absolventa o jejich vzpomínky a mnozí budou hovořit o vstřícnost personálu a studentů. Prvotřídní výuka a výzkum kombinovat s uvolněnou a přístupný atmosféře.

Doktorandů jsou nedílnou součástí univerzity a jsou dobře zastoupeny prostřednictvím Cechu oceněný studentů. To nabízí mistři studenti podporují přes postgraduální fóra a postgraduální Society, stejně jako širokou škálu klubů a společností.

"Je tu energii, dynamiku a talent v Exeteru ve velkém množství." Jonathan Dimbleby, TV stanice, čestný Graduate

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Aplikovaný Výzkum Zdravotnických Službách

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Globální závažnosti nemoci a problémy, bezpečných a dostupných zdravotních služeb znamená, že více než kdy jindy odborníci a vědci potřebují dovedností pro vývoj, testování, hodnocení a provádění založené na důkazech zdravotní péče v [+]

Globální zátěž způsobená chorobami a výzev bezpečných a dostupných zdravotních služeb znamená, že více než kdy praktičtí lékaři a výzkumníci potřebují dovednosti pro vývoj, testování, hodnocení a provádění založenou na důkazech zdravotní péči ve velmi složitých situacích. Tento program vám poskytuje dovednosti a znalosti k řešení těchto problémů. Budete se učil předními mezinárodními odborníky a autory ve složitých zásahů výzkumných metod. Témata jako pacienta a zapojení veřejnosti, spolupráce práce, praxe založené na důkazech, komplexní intervence, ekonomiky zdravotnictví, klinických studií a lékařské statistiky poskytne společný vlákno, které běží po celou dobu programu. Umístění: St Lukes Campus, Exeter vstupní požadavky Normálně minimum 2,1 Honours degree (nebo ekvivalent) v příslušném oboru. Relevantní klinické nebo odborné zkušenosti mohou být vzaty v úvahu jako důkaz rovnocennosti. Jste-li mezinárodní student, prosím, kontaktujte nás pro více informací. Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 7.750 na plný úvazek International: £ 18.600 na plný úvazek [-]

Msc Lékařské Zobrazování

Campus forma Kombinované 30 měsíců September 2017 Spojené království Exeter

Tento program rozvíjí dovednosti a znalosti potřebné k provedení kosterní interpretaci obrazu a poskytování souvisejících konečných klinických zpráv. [+]

Tento program rozvíjí dovednosti a znalosti potřebné k provedení kosterní interpretaci obrazu a poskytování souvisejících konečných klinických zpráv. Moduly v rámci programu budou vycházet z předchozího učení. Počínaje apendikulární kostry výkladu a podávání zpráv program přesune, aby zvážila axiální výklad kostra obrazu a výkaznictví. Studenti budou mít příležitost k dokončení metodický modul, pokud jde o výzkum vybavit jako pohodlné uživatelů v oblasti výzkumu a rozvíjet dovednosti jako výzkumníky, kteří přidávají do důkazní základny. běh personál a učení o programu mají rozsáhlé interpretaci obrazu a zkušenosti vykazování a odborné znalosti a poskytovat stimulaci a informativní přednášky. Přednášky jsou podporovány prostřednictvím blended learning doručované prostřednictvím našeho on-line platformy a formativní sebehodnocení, aby umožňoval studentům kontrolovat jejich vlastní pokrok. Program čeká na akreditaci od společnosti a College of Radiographers. Moduly a Delivery Program má modulární strukturu, která po svém dokončení bude zajistit, aby absolventi splňují standardní požadavky na podávání zpráv radiographers. Struktura programu se skládá ze dvou 30 kreditních modulů pro PG Cert, s dalšími 60 kreditů z modulů pro PG Dip a přidáním 60 úvěrové MSc výzkumný projekt pro plné MSc. Názvy modulu jsou následující: Základy a principy klinické interpretace obrazu a pokročilé praxi patologie pohybového systému Apendikulární Kosterní Výklad Image Axial Kosterní Výklad Image Aplikované Metody výzkumu Výzkum / práce Moduly naznačíme zde poskytují příklady toho, co můžete očekávat, že učit se z tohoto studijního kurzu založený na nedávném akademické výuky. Přesné moduly máte k dispozici v budoucích letech může lišit v závislosti na dostupnosti zaměstnanců a zájmů výzkumu, nových témat... [-]

MSc životní Prostředí A Lidské Zdraví

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Falmouth + 1 více

Na tomto programu, který vezme v úvahu ekologické veřejné zdraví, vztah zdraví do životního prostředí, jakož i sociální determinanty zdraví a zdravotnických systémů. Při pohledu na současných teorií a konceptů a prostřednictvím analýzy [+]

Na tomto programu, který vezme v úvahu ekologické veřejné zdraví, vztah zdraví do životního prostředí, jakož i sociální determinanty zdraví a zdravotnických systémů. Při pohledu na současných teorií a konceptů, a to prostřednictvím analýzy celé řady informací, které budete rozvíjet dovednosti a znalosti tak, že na promoci budete moci informovat strategie ke zlepšení zdravotního stavu komunit, nebo musí být v dobré pozici, aby i nadále usilovala o postavení akademického výzkumného pracovníka. Naši studenti pocházejí z různých prostředí, a tak program byl navržen tak, aby jim schopnost nařídit významnou změnu v jakémkoli prostředí. Například pro ekologické veřejné zdraví modul naši studenti vybrat zemi nebo místo městské / venkovské provést posouzení veřejného zdravotního profilu (demografie a zátěži nemocí / Lidé a místa) a identifikovat ekologické základy pro danou konkrétní oblasti veřejného zdraví profil. Oni by pak vytvoření spolupracujícího (např spolupráci mezi jednotlivými orgány, komunitní přístup) akční plán zaměřený na zlepšení zdravotního stavu v dané oblasti. Témata aktuální studenti si vybrali zahrnují: Zdravotní zásahy veřejnosti v New Orleans Zdraví, Wellbeing a dieta v Japonsku Pochopení a zlepšení duševního zdraví v Indonésii Dodáno na znalostní Spa se nachází na Royal Cornwall nemocnice stránek ve městě Truro bude tento výzkum inspirovaný program obsahuje příspěvky z University of Exeter Medical School Evropského střediska pro životní prostředí a lidské zdraví, Met Office, Věk Velké Británii a Světovou zdravotnickou organizací. Studenti jsou schopni získat přístup k one-to-one podporu pokud chtějí absolvovat stáž s Cornish podniku (nebo dokonce mimo ni). Jsou schopni podílet se na přístupu k programu Stáže... [-]

Videos

An Introductory Video to the University of Exeter