Edinburgh Napier University

Úvod

Read the Official Description

Edinburgh Napier je ambiciózní a inovativní univerzity, se sídlem v Edinburghu, živé, prosperující hlavního města Skotska.

průmysl Zaměření

Naše programy jsou vytvořeny ve spolupráci s průmyslem, aby vám co nejlepší šanci na úspěch kariéry. Zaměstnavatelé přispívají různými způsoby, včetně kursu design, učení, mentoring, umístění a profesního poradenství, zajištění Získají dovednosti přesunout do zaměstnání nebo do dalšího studia. Zkušení zaměstnanci také krmit své odborné znalosti do vývoje kurzu a výuky.

Naše školy

Máme šest odborných škol, z nichž každá je impozantní instituce v jeho vlastní pravý, s world-class zařízení, akademiky, výzkumníky a mezinárodní odkazy:

Business School School of Applied Sciences School of Arts & kreativních průmyslů Škola Computing School of Engineering & the Built Environment Školní zdravotnictví a sociální péče

Naše školní areály

Edinburgh Napier Tři areály jsou vybaveny špičkové, standardními zařízení, včetně biomechaniky laboratoři, žurnalistika zpravodajství, hry laboratoře a film, fotografování a hudebních studiích. Ty budou založeny především v jednom areálu v závislosti na kurzu volby, ale není zač prozkoumat všechny lokality a využívat zařízení na sebe.

Craiglockhart: Domov pro Business School, Craiglockhart Campus mísí staré a nové. Set v atraktivním pozemku s výhledem Edinburgh, vybavení patří přednáškových sálech a jazyka 200- a 400 sedadel a multimediální laboratoře. Je to také doma k univerzitě inovačního a podnikatelského centra, jasně červená trojúhelníku.

Merchiston: Inženýrské a zastavěného prostředí, výpočetní a tvůrčích odvětví studentů jsou založeny na Merchiston. Zde budou studenti najít 24 hodin Jack Kilby Computing Centre Association Edinburgh Napier studentů, z počítačových her laboratoř, redakci, TV, rádio a fotografických studiích a zvukotěsné hudební studia standardních.

Sighthill: Sighthill Campus podává více než 5000 studenty a zaměstnance ze škol aplikovaných věd a zdravotnictví a sociální péče. K vybavení patří život-jako nemocniční oddělení, klinická sadu dovedností, sportovní vědeckých laboratoří a sportovní centrum.

Žijící v Edinburghu

Pulzující, kosmopolitní a důsledně zvolen jedním z nejlepších měst na světě, Edinburgh je ideálním místem pro zažít studentský život, nebo budovat svou kariéru. Je to dost velká, aby vše, co potřebujete, ale dostatečně malý, aby cítit jako doma, a je třetí nejbezpečnější město na světě (Post Office cestovní pojištění, březen 2015). Nezáleží na tom, odkud jste, Edinburgh je připravena přivítat studenty.

Klíčová fakta

95,1% našich studentů jsou v práci nebo dalšímu studiu šest měsíců poté, co absolvoval (Hesa 2014/15). Naše kurzy jsou akreditovány více než 100 odborných orgánech. Mnozí z našich kurzů mají mezi pracovním a soukromým umístění příležitost, která vám praktické dovednosti a zkušenosti, aby připravit na budoucí kariéru. Edinburgh Napier University získala pět hvězdiček pro výuku a pro zaměstnatelnost prestižním hodnocení QS hvězdy. Edinburgh je doma ke čtyřem univerzit a více než 100.000 studentů. To je pravidelně zvolen "nejlepší město v Británii" a byl jmenován jako "čtvrté nejkrásnější město na světě" (Rough Guide 2015). Jsme globální komunita s 4,000 mezinárodních studentů studovat na akademické půdě. Naše tři školní areály jsou vybaveny špičkové, standardních zařízeních. Podpořili jsme více než 350 studentů start-up firem v posledních deseti letech. Máme specializované podpůrné týmy, které vám pomohou na každém kroku na cestě, ze před vámi přijet, aby po absolvování. Budete mít přístup k počítačům a 1600 500,000 tisku a audiovizuálních výukových materiálů.

Stipendia

Edinburgh Napier nabízí řadu stipendií a slev na podporu studentům, kteří chtějí studovat s námi. Úplný seznam stipendií a kritérií způsobilosti najdete v našem stipendia a stipendia strana.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět BScs » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

BSc

BSC (Hons) Biomedicína

Campus forma Denní studium 4 let September 2018 Spojené království Edinburgh

Rozvíjet své znalosti z vědeckého výzkumu lidského zdraví a nemoci a připravit se na kariéru v čele biomedicínských věd. [+]

Rozvíjet své znalosti z vědeckého výzkumu lidského zdraví a nemoci a připravit se na kariéru v čele biomedicínských věd. úvod do kurzu Biomedicína, ačkoli dobře zavedené jako vědní disciplína, je také rychle postupující subjekt neustále usiluje o zlepšení lidského zdraví a vytváří potřebu pro vysoce kvalifikované biomedicínských vědců. Tento kurz vám poskytne široké chápání vědeckého výzkumu lidského zdraví a nemocí. Vztahuje se na klíčové aspekty a principy biochemie, molekulární biologie, imunologie a fyziologii a jejich použití k příčinám a řízení nemoci. Vaše učení je podporován našimi výzkumnými týmy, kteří jsou v čele biomedicínském výzkumu a přispívají ke všem aspektům výuky, a to jak laboratoř a non-lab bázi. Získáte znalosti a dovednosti rozvíjet svou kariéru v biomedicínských věd nebo pokroku na postgraduální studium. Co se naučíte Stejně jako rozvíjet porozumění vědeckého výzkumu lidského zdraví a nemocí, získáte více specifické znalosti o chorobných procesů ze studie klinických laboratorních specialit, jako jsou buněčné patologie, klinické biochemie, imunologie, genetiky a lékařské mikrobiologie. To umožňuje biomedicínský vědec pochopit vědu o příčinách, důsledcích, diagnostice a léčbě nemocí. Budete vybaven dovednostmi potřebnými naplánovat a provést výzkumný projekt ke zveřejnění a být si vědom, že je třeba pro správné laboratorní praxe, zdraví a bezpečnosti a právních a etických úvah. Budete mít možnost studovat různé oblasti biologie a přizpůsobit kurz ke svým vlastním zájmům. Budete také těžit ze studia v centru Edinburghu a okolní krajinu, která je bohatá na biodiverzitu. Dozvíte se prostřednictvím kombinace přednášek, cvičení, laboratorními cvičeními a samostatného studia. S podporou a vedením našich lektorů budete rozvíjet... [-]

MSc

Vedení Msc Zdravotnictví

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2018 Spojené království Edinburgh

Rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné ke studiu zdravotní a sociální péče na pokročilé úrovni a zvýšit svůj kariérní rozvoj. [+]

Rozvíjet znalosti a dovednosti potřebné ke studiu zdravotní a sociální péče na pokročilé úrovni a zvýšit svůj kariérní rozvoj. úvod do kurzu Upozorňujeme, že tento kurz byl dříve s názvem: MSc Health Administration Tento inovativní kurz je určen pro absolventy, kteří mají nebo aspirují na, role managementu ve zdravotnictví a sociální péče. Program MSc Healthcare Management navržen tak, aby připravit studenty efektivně pracovat v rámci komplexních a rychle se vyvíjejících prostředích zdravotní a sociální péče. V celém programu budou studenti dána příležitost zlepšit své znalosti a dovednosti v širokém mezinárodním kontextu. Co se naučíte Učení, učební metody a metody posuzování se zaměřují na poskytování studenty s poutavé a moderní materiály, které spojují praxi a teorii a napadají studenty zaujmout kritický pohled na oba. Zatímco metody posuzování používané jsou různorodé, všechny mají přímý vztah ke světu práce. Program MSc Healthcare Management je příznačný v tom, že nabízí moduly ze školy zdravotnictví a sociální péče, školy aplikovaných věd a Vysoká škola podnikání. Předměty zahrnují Vedení a finance pro efektivní poskytování služeb Současná řízení lidských zdrojů Organizační změny a management Klinická řízení a postupy zlepšování Zkoumání důkazů o zlepšení praxe Projekt zdravotnictví Vedení Moduly od: Současné etické a profesionální problémy ve zdravotnictví Mezinárodní zdravotní a sociální péče Studijní moduly Výše ​​uvedené jsou pouze orientační. Některé změny se mohou objevit mezi současností a čas, který budete studovat. Kariéra Cílem kurzu je umožnit studentům být inovativní, poskytovat vedení a připravit je jako profesionální manažeři zdravotní péče. Kritické hodnocení kulturně relevantní zdravotní a sociální politika se... [-]

Videos

Edinburgh Napier University overview