College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Úvod

Read the Official Description

V srpnu 2013, The College Ystrad Mynach a Coleg Morgannwg ponořil se stát Coleg y Cymoedd což znamená, že kolegium údolí. College Ystrad Mynach sloužil Caerphilly County Borough s lokalit v Abertridwr, Bargoed, Blackwood, Caerphilly, Rhymney a Ystrad Mynach.

Coleg Morgannwg sloužil Rhondda Cynon Taff kraj s lokalit v Aberdare, Nantgarw a Rhondda. Spojením, Coleg y Cymoedd je dnes jedním z největších dalšího vzdělávání poskytovatelem je ve Walesu s odhadovaným 20.000 studentů, kteří se rozhodnou studovat a přes 1000 zaměstnanců.

Umístění

S školního areálu míst v Aberdare, Nantgarw, Rhondda a Ystrad Mynach jsme první volbou pro další vzdělávání v Caerphilly County a Rhondda Cynon Taff.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Přístup K Vysokoškolský Diplom

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Cardiff Aberdare Rhondda Ystrad Mynach + 3 více

Tento kurz nabízí cestu do vysokoškolského vzdělávání pro zdravotnické profese. Cílem kurzu je poskytnout podpůrné a přátelské prostředí, které vám umožní rozvinout svůj potenciál a připravit vás vysokoškolské studium. Mnoho minulých studentů úspěšně přesunuli k získání diplomů a dalších vyšších ocenění, například kojící stupňů, ergoterapii a porodních asistentek, provozní oddělení praxi ... [+]

Přístup k vysokoškolskému vzdělání diplom Tento kurz nabízí cestu do vysokoškolského vzdělávání pro zdravotnické profese. Cílem kurzu je poskytnout podpůrné a přátelské prostředí, které vám umožní rozvinout svůj potenciál a připravit vás vysokoškolské studium. Mnoho minulých studentů úspěšně přesunuli k získání diplomů a dalších vyšších ocenění, například kojící stupňů, ergoterapie a porodnictví, provozní oddělení praxe, záchranáře diplomových a sociální práce. Vstupní požadavky Žádné formální akademické kvalifikace je požadována, ale dobrý standard čtenářské a matematické gramotnosti je zásadní. Ty budou pozváni na pohovor, a bude provádět posouzení ve čtenářské a matematické gramotnosti, založit jakoukoli podporu potřebnou. Musíte být odhodlána rozvíjet své schopnosti. Měli byste si být vědomi toho, že kurz vyžaduje vysokou úroveň oddanosti, jak budete pracovat na úrovni tří standardních. Co budu studovat? Budete studovat sociologie, psychologie, lidské anatomie, zdravotnických studií, matematické gramotnosti a komunikace. Všechny oblasti, které jsou předmětem a komunikace jsou studovány na úrovni 3; Matematické gramotnosti studoval na úrovni 2. Jak budu hodnocena? Ty budou posouzeny kontinuální hodnocení, eseje, projekty a ústní prezentace s některými end-of-jednotky testů. Budete také očekává, že udrží vaše soubory kursu a všechny portfolia podle požadovaných norem. Pracovní příležitosti a Progression Po úspěšném absolvování tohoto kurzu budete moci požádat o Honours degree kurzy v rámci vysokoškolského vzdělávání v široké škále zdraví souvisejících kurzů na vysoké škole nebo vysoké školy podle svého výběru, nebo hledat zaměstnání. Poplatky FT Registrační poplatek - £ 20,00 [-]