College Of The Valleys - Coleg y Cymoedd

Úvod

Read the Official Description

V srpnu 2013, The College Ystrad Mynach a Coleg Morgannwg ponořil se stát Coleg y Cymoedd což znamená, že kolegium údolí. College Ystrad Mynach sloužil Caerphilly County Borough s lokalit v Abertridwr, Bargoed, Blackwood, Caerphilly, Rhymney a Ystrad Mynach.

Coleg Morgannwg sloužil Rhondda Cynon Taff kraj s lokalit v Aberdare, Nantgarw a Rhondda. Spojením, Coleg y Cymoedd je dnes jedním z největších dalšího vzdělávání poskytovatelem je ve Walesu s odhadovaným 20.000 studentů, kteří se rozhodnou studovat a přes 1000 zaměstnanců.

Umístění

S školního areálu míst v Aberdare, Nantgarw, Rhondda a Ystrad Mynach jsme první volbou pro další vzdělávání v Caerphilly County a Rhondda Cynon Taff.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy - HealthcareStudies » Vidět Diplomy - AcademicCourses » Vidět Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Přístup K Vysokoškolskému Diplomu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Cardiff Aberdare Rhondda Ystrad Mynach + 3 více

Tento kurz nabízí cestu do vysokoškolského vzdělávání pro zdravotnické profese. Cílem kurzu je poskytnout podpůrné a přátelské prostředí, které vám umožní rozvinout svůj potenciál a připravit vás vysokoškolské studium. Mnoho minulých studentů úspěšně přesunuli k získání diplomů a dalších vyšších ocenění, například kojící stupňů, ergoterapii a porodních asistentek, provozní oddělení praxi ... [+]

Přístup k vysokoškolskému vzdělání diplom

Tento kurz nabízí cestu do vysokoškolského vzdělávání pro zdravotnické profese. Cílem kurzu je poskytnout podpůrné a přátelské prostředí, které vám umožní rozvíjet svůj potenciál a připravit se na vysokoškolské studium.

Mnoho minulých studentů úspěšně přesunuli k získání diplomů a dalších vyšších ocenění, například kojící stupňů, ergoterapie a porodnictví, provozní oddělení praxe, záchranáře diplomových a sociální práce.

Vstupní požadavky

Žádné formální akademické kvalifikace je požadována, ale dobrý standard čtenářské a matematické gramotnosti je zásadní. Ty budou pozváni na pohovor, a bude provádět posouzení ve čtenářské a matematické gramotnosti, založit jakoukoli podporu potřebnou.... [-]