Brunel Medical School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od září 2021 jsme rádi, že vám můžeme představit pětileté vysokoškolské vzdělání v oboru lékařství, které vede k udělení bakaláře medicíny, bakaláře chirurgie (MBBS). Nová Brunel Medical School je součástí College of Health and Life Sciences. Náš pětiletý MBBS v medicíně je otevřen studentům ze zemí mimo Spojené království a EU. Při nejbližší příležitosti budeme diskutovat s Health Education England a Úřadem pro studenty, abychom nám v blízké budoucnosti mohli nabídnout studium medicíny studentům z Velké Británie a EU.

Proč studovat medicínu na Brunelu?

Klinická umístění přes Londýn a jihovýchodní Anglii

 • Během lékařských studií v Brunelu budete provádět širokou škálu klinických umístění. Zde nebudete jen pozorovat, že budete mít příležitost aplikovat své klinické znalosti na klinické situace v reálném životě.

Stipendia

 • Brunel Medical School udělí 10 stipendií specificky za MBBS Medicine za vstup 2021/22. Pro více informací navštivte webovou stránku stipendií.

Zaměření na komunitní medicínu

 • Vzrušujícím prvkem našeho MBBS v medicíně je to, jak budete aplikovat své klinické znalosti v našich místních komunitách. Podíváte se na „větší obrázek“ tím, že se naučíte, jak zajistit dobré zdraví pro všechny, nejen zdraví jednoho pacienta. Tyto cenné zkušenosti získané na místní úrovni lze použít ve prospěch komunit po celém světě.

Naučte se vědu a „umění“ medicíny

 • Tady v Brunelu neučíme vědu izolovaně, musíte vědět, proč se učíte. Dozvíte se vše o medicíně - jak lékaři využívají nejnovější vědecký výzkum k podpoře rozhodování. Naučíte se také „umění“ medicíny - jak se medicína založená na důkazech aplikuje na každého pacienta, kterého uvidíte.

Připravte se na „světový“ lék

 • Poskytneme odborné rady, podporu a pokyny těm, kteří si přejí vzít USMLE nebo MCCEE .
 • Dozvíte se o výzvách 21. století, kterým čelíme, o jejich dopadu na zdraví a o tom, jak to souvisí s praxí péče o pacienty. Objevíte význam prevence, veřejného zdraví, rehabilitace a dalších aspektů klinické medicíny v celosvětovém měřítku. Připravíme vás na praktikování medicíny nejen ve Velké Británii a ve vaší domovské zemi, ale také na celosvětové úrovni.
 • Vyvinutý „digitální“ svět - Prostřednictvím našeho inovativního vzdělávacího programu zažijete řadu technologií, např. Umělou inteligenci, robotiku, virtuální realitu a poskytování virtuálních konzultací.
 • Rozvojový svět - Budete školeni k praktikování medicíny tím, že zvažujete příznaky a symptomy pacienta bez mnoha aspektů moderní technologie. V některých případech bez elektřiny!

Základní lékařská kvalifikace

 • Britský lékařský titul je uznáván po celém světě. Vystudujete primární lékařskou kvalifikaci, která vám poskytne provizorní registraci v GMC a licenci k tréninku v nadacích 1 / Residency Year 1.

Staňte se součástí naší mezinárodní komunity

 • Světoví studenti nazývají Brunel domovem, na co jsme nesmírně hrdí. Ve skutečnosti je v Brunelu zastoupeno 150 zemí světa, což vám dává možnost žít a studovat jako součást rozmanité globální komunity.

Zaručené ubytování studentů v našem západním Londýně

 • V areálu máme více než 4500 moderních, pohodlných a bezpečných pokojů s řadou možností ubytování.

130580_Box-image-x700.jpg

„Jsme hrdí na naši špičkovou lékařskou školu v Brunelu, jejímž cílem je připravit vás na medicínu 21. století v různých klinických a komunitních podmínkách. Zejména zavedeme znalosti a porozumění integrovaným systémům péče, v nichž jsou jak fyzické, tak psychické zdravotní péče je v komunitě stále více podporována pokroky v poskytování digitálních technologií. Budeme vyrábět lékaře se znalostmi, dovednostmi, flexibilitou a zaměřením na pacienta, aby mohli praktikovat medicínu po celém světě. ““

Profesor Paul Hellewell

Proděkan a děkan, Vysoká škola zdravotnictví a věd o životě

Místa

Uxbridge

Adresa, 1. řádek
Brunel University London,
Kingston Lane

UB8 3PH Uxbridge, Anglie, Spojené království