Bishop Grosseteste University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O BGU

Zde na Bishop Grosseteste University (BGU) vzděláváme studenty v historickém centru města Lincoln více než 150 let, na krásně zeleném a příjemném kampusu jen pár minut chůze od katedrály, hradu a katedrály v Lincolnu. staré římské město. Postavili jsme se na univerzitním kampusu, takže téměř vše, co potřebujete, je blízko, ať už to jsou vaši lektoři, vaši přátelé, vaše přednášky nebo místa, kde byste rádi relaxovali.

Začali jsme život v roce 1862 jako anglikánská učitelská škola pro ženy. Abychom si připomněli sté výročí v roce 1962, změnilo se naše jméno tak, aby obsahovalo současný titul „Biskup Grosseteste“, na počest Roberta Grossetesteho, vědce, filozofa, pedagoga a biskupa z Lincolna, (tedy je to ten, kterému musíte poděkovat) pro dlouhé jméno!). V roce 2012 jsme dosáhli úplného univerzitního statusu a od té doby jsme se neohlédli. Od roku 1862 jsme viděli mnoho věcí, které přicházejí a odcházejí, ale nikdy jsme nepřestali poskytovat prvotřídní vzdělání a ukazovali absolventům vysokých kalibrů, kteří odcházejí do světa a mění životy lidí k lepšímu.

V posledních letech jsme v mnoha oblastech zažili prudký růst, zůstali jsme malou a přátelskou univerzitou a rozšiřovali a rozvíjeli naše portfolio kurzů do více vzrušujících nových oblastí než kdykoli předtím. Stále se považujeme za odborníky v oblasti vzdělávání - koneckonců to děláme více než 150 let - ale naše vyučovací kurzy nyní probíhají vedle vzrušujícího množství dalších oborů. V současné době vzděláváme více než 2 000 studentů v širokém spektru předmětů - v našem neustále se rozšiřujícím vysokoškolském portfoliu, našich tradičních trasách přípravy učitelů PGCE, pracovních nadacích, pracovních magisterských kurzech a dokonce i doktorském studiu (a mnohem více mezi nimi). Jsme hrdí na to, že jsme podpůrnou komunitou, která se neustále snaží zlepšovat životy našich studentů.

Jsme mimořádně hrdí na to, že za posledních 150 let zůstal náš závazek k prvotřídnímu vzdělávání konzistentní. Naši studenti patří k nejšťastnějším ve Velké Británii, což je pro nás nesmírně důležité. Našim studentům opravdu záleží a snažíme se je podporovat po celou dobu studia, od aplikace až po promoci. Život po BGU je nesmírně důležitý a nabízíme mnoho různých způsobů podpory vaší budoucí kariéry.

Náš krásný kampus

Jsme velmi hrdí na náš kampus. Byli jsme tu velmi dlouho, rozvíjíme se a rosteme s městem kolem nás. Neustále hledáme vylepšení, abychom zajistili, že BGU je vynikajícím místem pro studium, život, práci a relaxaci. V posledních letech jsme stavěli na mnoha prvcích našeho kampusu a znovu si představili, abychom zajistili, že čas našich studentů s námi bude stejně stimulující, zajímavý, relaxační a odměňující.

Některé z našich budov pocházejí ze 40. let 20. století a dodnes se používají. Tyto jemné viktoriánské budovy doplňujeme zbrusu novými učebními a výukovými prostory, které poskytují lákavou kombinaci staré a nové, intimní a expanzivní. Naše moderní knihovna a zbrusu nové nejmodernější učební místnosti zajistí, aby naši studenti měli nejlepší zázemí pro svůj čas zde.

Ale samozřejmě, akademická stránka věcí je jen jednou částí studia na titul. Naši studenti se také musí ujistit, že jejich univerzita dokáže uspokojit jejich požadavky na hlad, žízeň a zábavu - naštěstí to máme pokryté! S místy na kampusu, kde můžete jíst, pít, relaxovat, setkat se s přáteli, stýkat se, sledovat nejnovější filmy a cvičit, určitě se nám podaří zabalit do našeho kampusu hodně, abychom vás nenudili!

Naše GOLD-hodnocené učení

Naše výuka získala nejvyšší možné hodnocení v rámci vůbec prvního vládou vedeného hodnocení Teaching Excellence Framework (TEF), což je hodnocení, které bylo uděleno pouze top 26% univerzit ve Velké Británii. To ukazuje, že naši studenti dostávají stejnou vysokou úroveň vzdělání na BGU jako na jiných předních univerzitách, jako jsou Cambridge a Oxford.

Vždy jsme se snažili poskytovat vynikající výuku a učení zde na BGU a nyní máme cenu, abychom to dokázali. To znamená, že přicházející student si může být jistý, že příchod ke studiu na BGU jim poskytne vzdělání v nejvyšší možné kvalitě.

Porota ocenila a vyzdvihla silné stránky BGU ve všech třech prvcích TEF - konkrétně ve výuce kvality, prostředí učení a výsledků studentů. Jejich písemné prohlášení ocenilo „osobní přístup BGU s vysoce kvalitní podporou“ a komentovalo vynikající podporu, která je k dispozici na BGU a která zajišťuje „že studenti ze všech prostředí dosáhnou vynikajících výsledků“.

Jsme nesmírně hrdí na toto uznání naší vynikající kvality výuky a budeme i nadále poskytovat prvotřídní vzdělání všem našim studentům.128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Naši vysoce zaměstnatelní absolventi

Míra zaměstnatelnosti našich absolventů je trvale vysoká. V 8 z posledních 10 let jsme byli nejlepší na celostátní úrovni pro zaměstnatelnost a další studium rok po ukončení studia - žádná jiná univerzita v zemi se nemůže pochlubit! Samozřejmě si myslíme, že naši studenti jsou fantastickí od chvíle, kdy dorazí na akademickou půdu, ale naším cílem je nabídnout co nejvíce podpory, jak můžeme po celou dobu, abychom jim pomohli učinit je co nejvíce zaměstnatelnými.

Naše kurzy jsou přizpůsobeny tak, aby pomohly připravit studenty na život po ukončení studia. To by mohlo být prostřednictvím umístění v nastaveních relevantních pro jejich obor nebo prostřednictvím individuální podpory v rámci univerzity. Snažíme se také, aby naše velikost třídy byla menší, aby bylo možné více přizpůsobit učení.

Rovněž nabízíme studentům možnost účastnit se naší ceny za zaměstnatelnost, která je navržena tak, aby jim pomohla plně se připravit na pracovní prostředí v době, kdy vystudují, a získávat cenné zkušenosti. Body získávají účastí na dodatečných pracovních zkušenostech, dobrovolnictví, práci na částečný úvazek a na dovolené, účastním se příslušných seminářů a přednášek o zaměstnatelnosti a účastní se aktivit v areálu.

Naši šťastní studenti

Na BGU jsou naši studenti mezi nejšťastnějšími ve Velké Británii a rádi zde studují - což dokazuje skutečnost, že v National Student Survey máme trvale vysoké hodnocení spokojenosti studentů. Myslíme si, že existuje mnoho důvodů, proč jsou naši studenti tak šťastní. Mohlo by se jednat o vynikající zařízení, která mají přímo tady na akademické půdě, o podporu, kterou dostávají před tím, než se sem začali vůbec učit, nebo o skutečnost, že tuto podporu dostávají až do ukončení studia a po něm!

Přímo na akademické půdě máme celou řadu zařízení, od našeho vlastního kina, kavárny a tělocvičny až po nejmodernější zařízení, jako je zbrusu nová laboratoř archeologie a obchodní centrum ( nemluvě o našem divadle, laboratoři pro lidský výkon a ještě mnohem více). Naši studenti mají plné využití těchto zařízení po celou dobu studia zde s námi a my se vždy snažíme zlepšit náš areál a to, co musíme nabídnout.

Našim studentům opravdu záleží, proto se snažíme podporovat je po celou dobu studia, od aplikace až po promoci. Život po BGU je nesmírně důležitý a nabízíme mnoho různých způsobů podpory vaší budoucí kariéry.

Naše budoucnost

Jsme odvážní, rozšiřujeme naše obzory a snažíme se zlepšit život všem našim studentům. Naše nejnovější univerzitní strategie nastiňuje, jak hodláme poskytovat portfolio kurzů, které jsou nejen atraktivní pro studenty, ale také je plně vybavují světem práce nebo dalšího studia. V posledních letech jsme vybudovali nové přírůstky do našeho kampusu (například náš zbrusu nový nejmodernější flexibilní výukový prostor v Constance Stewart Hall) a vyvinuli jsme sadu nových studijních kurzů (poradenství, sociologie, zdraví)128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Naše vize

Bishop Grosseteste University je odhodlána být lídrem ve vzdělávání, inspirovat dokonalost a obohatit životy svých studentů a zaměstnanců a komunit, kterým slouží.

Naše mise

Naším posláním je inspirovat univerzitní církev Anglie:

  • Excel ve výuce, učení a výzkumu
  • Umožnit všem studentům dosáhnout nejvyššího možného standardu ve zvoleném oboru
  • Poskytovat našim studentům příležitosti obohacující život
  • Uznat ašpirace a úspěchy a poskytnout příležitosti pro vlastní rozvoj
  • Podporujte étos, ve kterém jsou jednotlivci oceňováni a oslavována rozmanitost
  • Rozvíjejte produktivní partnerství s cílem rozšířit a prohloubit náš vnější příspěvek na regionální, národní a mezinárodní úrovni

Místa

Lincoln

Adresa, 1. řádek
Longdales Road
Lincoln
Lincolnshire
LN1 3DY

Lincoln, Anglie, Spojené království