Přečtěte si oficiální popis

Společnost BCNH, která byla založena před více než 17 lety, je známá svou akademickou a klinickou dokonalostí a osvědčené učební osnovy od vysoce uznávaných lektorů a odborníků z oboru.

Flexibilní učení

Všechny kurzy BCNH jsou navrženy s ohledem na flexibilitu. Většina našich studentů dokončuje studium vedle pracovních nebo rodinných závazků, a proto používáme nejmodernější technologii, která pomáhá zajistit, aby naši studenti mohli studovat v době, která jim vyhovuje. Studenti se mohou rozhodnout navštěvovat kurzy osobně, připojit se k živým online nebo sledovat nahrávky ve svém vlastním čase.

three people sitting in front of table laughing togetherBrooke Cagle / Unsplash

Akreditace

Vzhledem k tomu, že diplom v oboru výživy a BSc (Hons) v oblasti nutriční terapie jsou akreditováni NTEC, naši absolventi mohou požádat o rychlý vstup do profesního rejstříku, který vede Rada pro doplňkovou a přírodní zdravotní péči (CNHC), kterou podporuje oddělení zdraví.

Akademická excelence

V BCNH jsme vášniví poskytnout našim studentům nejdůkladnější školení, aby se stali vynikajícími nutričními praktiky.

Vyučujeme funkční medicínu založenou na důkazech, takže naši absolventi jsou lépe schopni zhodnotit publikované výzkumné práce. Budeme budovat své výzkumné dovednosti z prvního roku, počínaje tím, jak najít a číst výzkum a kulminovat v pozdějších letech se schopností kriticky zhodnotit studium.

Naši přednášející jsou odborníky ve svém oboru a vyučujete se o nejnovějším výzkumu a vývoji v oblasti nutriční terapie.

"Mechanismy" - všichni naši studenti a absolventi spojují BCNH s mechanismy!

V podstatě je to pochopení toho, proč nebo jak potravina nebo živina mohou být pro vašeho klienta prospěšné nebo škodlivé pochopením fyziologických procesů, které mohou ovlivnit v těle. Znalost vašich mechanismů je opravdu důležitá, aby byla brána vážně jak vašimi klienty, tak i dalšími odborníky z oblasti zdravotnictví.

Komplexní školení - naše kurzy poskytují komplexní pokrytí současného výzkumu výživové terapie a osnovy jsou každoročně aktualizovány (např. Nedávné doplňky zahrnují důkladné prozkoumání střevní mikroflóry a její vliv na zdraví a přínos / omezení genetického testování pro Nutriční terapii ).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

BCNH College of Nutrition & Health

Kurzy BCNH úrovně 6 jsou určeny pro uchazeče, kteří chtějí kvalitní vzdělání, ale nemají nutně čas nebo finanční prostředky na to, aby se zavázali k plnému programu BSc ( ... [+]

Kurzy BCNH úrovně 6 jsou určeny pro uchazeče, kteří chtějí kvalitní vzdělání, ale nemají nutně čas nebo finanční prostředky na to, aby se zavázali k plnému programu BSc (Hons).

Na BCNH, diplom a BSc (Hons) studenti pracují společně a dokončí stejné moduly související s výživou. Proto všechny moduly BCNH, které jsou studovány na diplomových kurzech, jsou oceněny Greenwichskou univerzitou na úrovni 4, 5 nebo 6.

Univerzita dohlíží na všechny aspekty modulů BCNH od obsahu až po metody hodnocení, značení a kontrolu kvality.

To znamená, že můžete být přesvědčeni, že dokonce i jako diplomový student získáte vzdělání dodané na úrovni stupně. Jediným rozdílem je, že studenti BSc (Hons) jsou také registrováni na univerzitě a doplňují další univerzitní moduly vedle modulů BCNH.... [-]

Spojené království London
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
3 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině