ABI College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Jsme nezávislá vysoká škola zajistila takto akademicky vynikající, obchod orientovaný, a Inovační learningové prostředí s vysokou úrovní výuky, malých žáků ve třídě a vynikající studentské podpory. Naším cílem je poskytovat obohacující, finančně dostupné a profesního relevantní vyšší vzdělávací zkušenosti pro všechny studenty.

Naše dvě ABI kampusy v Londýně (Acton) a Reading se nachází v blízkosti škálu zařízení studenta. S jeho studentská populace přijati na mezinárodní úrovni, jakož z UK / EU, College poskytuje skutečně globální vzdělávací zkušenost.

ABI College byl původně založen jako Queensland College London (QCOL) v roce 2004 v Acton, západním Londýně.

pregraduální a postgraduální ustanovení úroveň akademie je ověřena na University of St značka a St John Plymouth (Marjon) a Pearson Edexcel. ABI College dosáhla úsudek "důvěry" po svém přezkumu pro výuku dohledu ze strany agenturou záruky kvality vysokého školství (QAA) v roce 2012.

ABI College je "vysoce Trusted sponzor" UK Border Agency a její vysokoškolák ustanovení úroveň (HND / C a BA) jsou speciálně určeny kurzy, které splňují podmínky pro studentské finanční podpory, včetně školného úvěrů a údržbu granty pro oprávněné studenty.

Proč ABI?

Na ABI College je pro nás důležitý úspěch každého z našich studentů. Náš specializovaný profesionální personál bude pracovat s vámi, aby zajistily své studium s námi je náročná, příjemný a obohacující zážitek.

Nabízíme Vám:

Celosvětové uznávaných kvalifikací

Všechny naše kvalifikací jsou schváleny a potvrzeny uznávanými regulatorních nebo profesních certifikační orgány, které zaručují stav a kvalitu vaší kvalifikace, jeho globální měnu a přijatelnost pro zaměstnavatele, profesí a vzdělávacích institucí.

Student akademický úspěch

Naši angažovaní studenti, kteří tvrdě pracují uspěli ve svých vybraných programech, a pokračoval k dalšímu studiu či hodnotné kariéru na dokončení.

Vysoce profesionální personál

Naši lektoři a instruktoři jsou vybrány pro jejich vysoce profesionální přístup k výuce a učení, jejich otevřenost, přístupnost a nadšení pro akademický úspěch svých studentů.

studentské komunity Aktivní

Všechny Abi studentů aktivně povzbuzováni k účasti na College záležitosti a jejího řízení. Dále je zde řada extra-curriculer sportovních, kulturních a společenských aktivit pořádaných studenty a zaměstnance.

Vzrušující společenského a kulturního života

Naše studie střediska jsou výhodnou polohu v blízkosti celé řady kulturních a společenských místech, kde naši studenti najdou příjemné a povzbuzující činnost mimo učebně.

Nejmodernější vyučování a učení technologií

ABI spáchal značné investice do infrastruktury pro vzdělávání na podporu své studenty činnosti související s učením a umožnit jim realizovat své akademické potenciál.

Závazek k akademické úspěchy studentů a osobního rozvoje

Na ABI je pro nás důležitý úspěch každého studenta. Individuální poradenství je poskytováno pro úspěšné studium podporovaných odbornou výuku ve studijních dovedností a plánování osobního rozvoje umožnit našim studentům zvýšit jejich akademické a sociální jistotu.

Vyhrazená pastorační podpora

V ABI jsme si vědomi, že studenti, kteří studují v novém prostředí potřebují dodatečnou podporu v tom, co se může zdát neznámé kulturní kontext. Pastorační podpora je prioritou pro tým College, aby vám umožní přizpůsobit studium a život ve Velké Británii.

Konkurenční a flexibilní poplatky

V ABI snažíme poskytovat hodnotu za peníze a flexibilitu v platebních podmínkách, které umožňují našim studentům dosáhnout vysoké akademické standardy v nákladově efektivním způsobem.

Mezinárodní

Prospective International Students (mimo EU)

ABI vítá studenty z celého světa každý rok. Naše učebny jsou naživu s různými akcenty a nápadů, vytvoření globálního prostředí pro výuku. Jsme tu proto, aby vám pomohl, aby byl proces přijetí tak jednoduché pro vás, jak je to možné.

Uvědomujeme si, že se rozhodli studovat v jiné zemi je velké rozhodnutí učinit a my jsme velmi rádi, že uvažujete o ABI College jako jeden z vašich možností. Výběr správného College a samozřejmě jsou životně důležité, a tak se snažíme, aby vám všechny informace, které potřebujete, takže můžete vidět, zda to, co nabízíme v ABI College je pro vás to pravé.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
London Campus
ABI College
3 The Mount, Acton
London

W3 9NW Londýn, Anglie, Spojené království

Čtení

Adresa, 1. řádek
Reading Campus
ABI College
80 London Street, Reading
Berkshire

RG1 4SJ Čtení, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium