Saint James School of Medicine

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Saint James School of Medicine je mezinárodní lékařská škola s dvěma areály na karibských ostrovech Anguilla a St. Vincent a Grenadiny. Naši studenti studují základní vědy v jednom z našich karibských škol, pak studují klinické vědy prostřednictvím klinického rotačního programu v přidružených nemocnicích v USA.

Saint James School of Medicine byla založena v roce 2001 konsorciem lékařských pedagogů a lékařů z univerzit a vysokých škol ve Spojených státech a Evropě.

Stovky studentů absolvovalo od založení školy Saint James . Máme stávající zápis asi 1 000 studentů .

Naším cílem je nabídnout studentům z USA a Kanady kvalitní a cenově dostupnou lékařskou výchovu . Učební plán v Saint James připravuje studenty na zkoušku lékařských licencí Spojených států (USMLE) a naši absolventi jsou způsobilí k praxi jako lékaři v USA a Kanadě .

Naše mise

Posláním Saint James School of Medicine (SJSM) je pomoci motivovaným studentům realizovat svůj sen o lékařské kariéře bez ohledu na jejich etnický, náboženský a kulturní původ. Využíváme inovativní metody výuky pro utváření mysli a duchů našich studentů a pomáháme je přeměnit v soucitné léčitele lidského těla a mysli. Naši studenti jsou vyškoleni, aby vykonávali svou profesi s důvěrou, vyrovnanou pokorou a soucitem.

Deset důvodů, proč zvolit svatého Jakuba

  1. Získejte stejnou vysoce kvalitní lékařskou výuku a příležitosti jako z amerických a kanadských lékařských škol za 1/3 nákladů
  2. Akreditovaný CAAM-HP, uznávaný lékařskou radou Kanady. Naše lékařská škola je uvedena ve Světovém rejstříku lékařských škol s potvrzením ECFMG® Sponsor. Pro absolvování ročníků uvedených v sponzorské poznámce jsou naši studenti a absolventi způsobilé požádat ECFMG o certifikaci ECFMG a USMLE® jako o krok k certifikaci ECFMG.
  3. Jsme první karibská lékařská škola, která nám poskytla záruku USMLE Step 1 Pass.
  4. Nejnižší výuka mezi všemi akreditovanými zdravotnickými školami s výukou od 6 100 USD za semestr
  5. Stipendia a půjčky jsou k dispozici
  6. MCAT volitelně
  7. Tři roční období zápisu. Začněte studium, jakmile si vyberete
  8. Nízký poměr mezi studenty a fakultami
  9. Klinické střídání je zaručeno v nemocnicích schválených společností ACGME v USA a Kanadě
  10. Vysoká míra shody. Naši absolventi pracují v nemocnicích v USA a Kanadě v široké škále specialit.

Místa

Arnos Vale

Adresa, 1. řádek
Arnos Vale, St. George, Svatý Vincenc a Grenadiny