Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na University of Medicine & Health Sciences

State-of-the-art karibské lékařské fakulty stravování pro individuální potřeby svých studentů. UMHS usiluje o dokonalost, se zaměřením na malé velikosti třídy, retence vysoce studenta a obrovských výsledků, které pomáhají studentům dosáhnout svých snů.

UMHS areálech

The University of Medicine a Health Sciences (UMHS) Campus má živou atmosféru, evokující kolegiální prostředí. Mezi studenty, pedagogy a zaměstnanci jsou věnovány vzdělávání lékařů. Exotický ráj, Svatý Kryštof se vyznačuje dech beroucí přírodní krásy. Chlouba křišťálově čisté vody, písečné pláže měkké, nedotčené ekosystémy, tropické deštné lesy a velkolepou spící sopky. Svatý Kryštof nabízí pro každého něco.

St. Kitts Campus

Studenti dokončit své základní vědní program v areálu UMHS na karibském ostrově St. Kitts. Během prvních čtyř semestrů na Svatý Kryštof, studenti se ocitnou v modelovém vzdělávací prostředí, které nastavuje standard pro moderní lékařské vzdělání.

Technologie založená na Campus

UMHS provozuje jednu z pokročilých areálů nejnovější a technologií. Areál nabízí technologický pokrok na špičkové výuky zdravotní péče. Bezdrátové a síťové kampus je klíčovou komponentou, aby zajistily, že studenti jsou dobře připraveni k dokončení vzdělávacího programu. Využití a chápání vzdělávacího softwaru a auto-tutorial učení je zdůrazněna v průběhu celého procesu učení.

Všechny učeben a laboratoří jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální technikou a mají bezdrátovou konektivitu pro studenty přístup k prezentaci fakulty PowerPoint a třídní poznámky. Chcete-li maximalizovat učení, studenti jsou povinni uvést notebook / tablet počítačů třídy.

AKREDITACE A SCHVÁLENÍ

UMHS studenti se mohou posadit do Spojených států Medical Licensing zkouška v důsledku těchto Avicenny výpisy Imed a WHO.

Kromě toho, že Svatý Kryštof akreditaci, University of medicíny a vědy zdraví (UMHS) má také plnou akreditaci šest let od Akreditační komise pro vysoké školy medicíny (ACCM). Mezinárodně uznávanou akreditační orgán, ACCM (accredmed.org) navazuje styčný výbor vzdělávání ve zdravotnictví (LCME) Normy pro akreditaci. LCME je oprávněna americkým ministerstvem školství jako poskytovatel akreditace amerických a kanadských zdravotnických škol.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

M.D.

University of Medicine and Health Sciences

Chcete-li absolvent s doktorem medicíny Udělen (MD), studenti musí úspěšně absolvovat základní a klinické vědeckých programů a předat Spojených státech Medical Licenční z ... [+]

Naší vizí je mít butik lékařskou školu pro studenty, kteří si zaslouží a vyžadují kvalitní vzdělání v malém školním prostředí. Naše fakulta je vysoce credentialed a rekrutují především ze Spojených států. Milují se učit a věnovat prakticky 100% svého času pro studenty.

Základní Science Program, semestry 1-4, který se nachází na naší škole state-of-the-art na krásném karibském ostrově St. Kitts. Naše tradiční lékařské fakulty osnovy srovnání s většinou zdravotnických škol v USA. Studenti jsou testovány ve formátu bloku v průběhu semestru. Police vyšetření, které simulují mini USMLE stylu vyšetření, jsou také integrovány do akademického programu. Pre-klinické expozice začíná v prvním pololetí a pokračuje v průběhu základního výzkumu programu.... [-]

Svatý Kryštof a Nevis Basseterre Spojené státy americké New York
Září 2019
Angličtina
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině