Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v . Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzitách v . Klikněte na "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat na vysokých školách v a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a obraťte se na vysokých školách v přímo: vyplnit "Žádost o bezplatné informace o " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

2 Výsledky v Svatý Kryštof a Nevis

International University Of The Health Sciences

M.D. Kurzy Svatý Kryštof a Nevis Basseterre

IUHS uses a innovative, low cost solution to transform the learning experience and underlying economics of medical education, with the goal of addressing the global shortage, inequitable distribution, and demographic representation of healthcare professionals, especially in primary care.


University of Medicine and Health Sciences

M.D. Svatý Kryštof a Nevis Basseterre Spojené státy americké New York

Welcome to University of Medicine & Health Sciences, a state-of-the-art Caribbean medical school catering to the individual needs of its students. UMHS strives for excellence, with a focus on small class sizes, high student retention and tremendous outcomes that help students reach their dreams.