Westford School of Management

Úvod

Read the Official Description

Westford School of Management

Westford School of Management (WSoM) je vzdělávací instituce se sídlem ve Spojených Arabských Emirátech a mají dobrou přítomnost na Středním východě, v Indii a Jižní Africe s cílem poskytovat vysoce renomovaných a pokročilé kvalifikaci pro Velkou Británii a evropské založené a školení v oblasti řízení na aspirující komunit žijících v Asii , Africe a na Středním východě. Naše kvalifikace jsou ověřené a akreditovány renomovanými akreditovanými akademické vydávajících subjektů, vysokých škol a univerzit z Velké Británie. Nabízíme mezinárodně uznávané vysokoškoláka a postgraduální programy, post, který umožní našim studentům zastínit a vynikají preferovaných arénách a rozšiřovat své snahy o dokonalost ve zvoleném kariéře nebo vyššího vzdělání.

Westford School of Management čerpá z nejlepších světových postupů v oblasti on-line vzdělávání a pedagogiky; Výsledkem je interaktivní, dynamická značka vzdělání absolventa dovedně vhodný pro běžné studenty a profesionály.

Westford School of Management optimálně využívá sofistikovanou technologii a sílu internetu, aby vám neocenitelnou učení, stejně jako globální zkušenosti sítí.

Vize Westford School of Management předpokládá, že mezi nejlepší volbou pro řízení kariéry uchazečů tím, že poskytuje nejaktuálnější, relevantní a vysoce kvalitního vzdělání ve směsi s rozvojem dovednosti usilující studenty hledají příležitosti na globálních organizací, a tím překlenout mezeru mezi vzděláním a zaměstnaností.

Poslání Westford School of Management se zaměřuje na formy a transformovat aspiranta na generaci lidí, kteří mají diverzifikovaných prostředí, aby efektivní vedoucích a řídících pracovníků zítřka s pocitem společenské, firemní a etické odpovědnosti tím, že poskytuje vynikající manažerské vzdělávání a odborné přípravy, tedy vybavit, aby se stala schopnou manipulaci s náročné úkoly.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Pg Diplom V Oblasti řízení Zdravotnictví A Vedení - Eduqual, Velká Británie

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 10 týdnů Přihlašování započato Spojené arabské emiráty Sharjah Spojené arabské emiráty Online Saúdská Arábie Jeddah Omán Omán Online Ras Al Khaimah Dubaj Abu Dhabi Muscat Katar Dauhá Katar Online Saúdská Arábie Online Kuvajt Kuwait Online Nigérie Nigérie Online Súdán Súdán Online + 20 více

Kvalita zdravotní péče je velmi důležité, aby národa dobrých životních podmínek, a to je důležité, aby organizace, které jsou ochotny poměřovat mezinárodních kurzech normami.Funkce cílem je poskytnout zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti potřebné k být efektivním manažerem v oblasti zdravotní péče, vybavení účastníků s pochopením vnějšího kontextu, ve kterém zdravotnické organizace působí, jak jsou řízeny, a analytické techniky, které lze aplikovat na rozhodovacích procesech v rámci zdravotnictví. [+]

Kvalita zdravotní péče je velmi důležité, aby národa dobrých životních podmínek, a to je důležité, aby organizace, které jsou ochotny poměřovat mezinárodních kurzech normami.Funkce cílem je poskytnout zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti potřebné k být efektivním manažerem v oblasti zdravotní péče, vybavení účastníků s pochopením vnějšího kontextu, ve kterém zdravotnické organizace působí, jak jsou řízeny, a analytické techniky, které lze aplikovat na rozhodovacích procesech v rámci zdravotnictví. Studenti tohoto kurzu se naučí tyto hlavní témata: Pochopit strukturu a kulturu zdravotnických organizací, včetně organizačního chování ve zdravotnictví. Mít dobré znalosti o řízení změn a organizačního rozvoje zdravotní péče, prostředí. Pochopte zdravotní strategie, navrhnout zdravotnictví strategické plány a vědí o zdravotní akreditační systémy. Vědět o kvalitě zdravotní péče, bezpečnosti pacientů a prevence zdravotních chyb. Pochopit řízení ve zdravotnictví a problémy vedení. Získat základní znalosti o zdravotní péči finančního Kvalifikace: PG diplom v oboru zdravotnictví řízení a vedení Doba trvání: 10 týdnů Dodávka Formát: Víkend time / Part Sání: Rolling sání Onsite Campus: Spojené arabské emiráty Online: K dispozici [-]

Contact
Adresa destinace
Westford School of Management
UAE Centre
Second floor – BM Towers, Sharjah–Dubai Highway
Al Nahda

Sharjah, AE
Adresa destinace
Westford School of Management
Head Office
2nd floor, Vijaya Complex
Chempumukku, Kochi -24

Kerala, Kerala IN
Adresa destinace
Westford School of Management,
8D, Aminity center, RAKIA. Ras al khaimah

Ras Al Khaimah, AE
Adresa destinace
C/o LAPT Education,
Knowledge Village,
Dubai.

Dubai, AE
Adresa destinace
Westford School of Management
1st Floor, Al Hilal Building,
Al Falah Street, PO Box 129354,
Abu Dhabi, United Arab Emirates

Abu Dhabi, AE
Adresa
Westford School of Management, Muscat, Oman
Muscat, OM
Adresa destinace
Muscat, OM
Adresa
Westford Business School, Doha, Qatar
Doha, QA
Adresa destinace
Doha, QA
Adresa
Doha, QA
Adresa destinace
Qatar Online, QA
Adresa destinace
Saudi Arabia Online, SA
Adresa destinace
Kuwait Online, KW
Adresa destinace
Nigeria Online, NG
Adresa destinace
Jeddah, SA
Adresa destinace
Westford School of Management,
Creative City, Fujairah Free Zone,
Fujairah

Fujairah, AE
Adresa destinace
Bangalore, Karnataka, IN
Adresa destinace
New Delhi, Dillí, IN
Adresa destinace
London, Anglie, GB
Adresa destinace
AL Ain, AE
Adresa destinace
Singapore Online, SG
Adresa destinace
Singapore, SG