Manchester Business School, Singapore Centre

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Manchesterská univerzita byla předškolním nadnárodním vzděláváním a nyní má 25 let zkušeností v této oblasti. V průběhu let jsme vytvořili silná globální partnerství s korporátními společnostmi a významnými vzdělávacími partnery a založili jsme 6 globálních center na čtyřech kontinentech: Manchesteru, Dubaji, Hongkongu, São Paulu, Šanghaji a Singapuru.

Naše tradice úspěchu ve studiu a výzkumu se rozprostírá více než 180 let, zahrnující narození moderního počítače, rozdělení atomu a zakládající principy moderní ekonomiky. Mnoho dalších inovace, které se mění na světě, má své kořeny zde na univerzitě v Manchesteru. Jde o 2. místo ve Velké Británii, pokud jde o "výzkumnou sílu" v rámci Výzkumného rámce výzkumu pro rok 2014, a my máme globální pověst pro náš průkopnický výzkum, který rozšiřuje náš přístup založený na problémech k vysokoškolskému učení.

Singapur, centrum jihovýchodní Asie

Dceřiná společnost 100% vlastněná v Manchesterské univerzitě, Středisko jihovýchodní Asie, založila svou účast od roku 1992 a provozuje flexibilní Global MBA pro profesionály s různorodým zázemím. V současné době podporuje téměř 300 studentů a absolvovalo více než 1000 studentů v regionu jihovýchodní Asie a Oceánie.

Naši mezinárodní akademici cestují světovou výukou v našich 6 globálních centrech. Mnoho z našich akademických pracovníků je vybaveno znalostmi v oboru a rozsáhlými vazbami s veřejností, soukromými organizacemi třetího světa na celém světě. Vedou diskusi, ovlivňují názor a politiku a řídí změnu.

Manchester Business School
Registrační číslo CPE: 201022477R
Období: 28. září 2016 až 27. září 2020

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health MSc » Vidět Global MBAs » Vidět Kombinované MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Part-time MSc International Healthcare Leadership

Online & Campus forma Kombinované 24 - 60 měsíců August 2019 Singapur Singapore

[+]

Mezinárodní perspektivy

To je klíčovou prioritou mnoha systémů zdravotní péče, ať již soukromých nebo veřejných, po celém světě.

[-]

Contact

Manchester Business School Pte Ltd

Adresa, 1. řádek 55 Market Street, #05-01
048941 Singapore, Singapur
Website https://singapore.portals.mbs.ac.uk/
Telefonní číslo +65 6538 4470