Duke-NUS Graduate Medical School Singapore

Úvod

Read the Official Description

Potřeba US stylu lékařské fakulty

Počátky Duke-NUS medicínu lze vysledovat do roku 2000, kdy Singapur zahájila ambiciózní biomedicínských vědách iniciativu navržena tak, aby se země biomedicínský centrem Asie a přilákat jak v oblasti výzkumu a zdravotnickém sektoru výrobní kapacity do Singapuru.

V této iniciativy, vláda plánuje utratit více než S 3 miliard dolarů v průběhu pět let urychlit vývoj v biomedicínských vědách. Nabízel pobídky k přilákání firmy do Singapuru, a bylo financování výzkumných institucí, které se věnují oblasti genomiky, bioinformatiky, bioinženýrství, nanotechnologie, molekulární a buněčné biologie a léčby rakoviny.

V roce 2001, Medical Education Review Panel předsedá Lord Oxburgh Anglie hodnotila plán a doporučila, aby Singapur založit absolvent lékařské fakulty (Duke-NUS), k výrobě vysoce kvalifikované lékařské vůdce potřebné k podpoře iniciativy biomedicínských vědách.

Duke-NUS je doplnit National University of Singapore stávající bakalářské zdravotnické škole, založené na britském modelu vzdělávání lékařů, ve kterých studenti vstupují lékařskou školu po absolvování jejich Singapur-Cambridge všeobecné vzdělávání (GCE), zkoušky pokročilé úrovni (nebo ekvivalent) a poté pokračovat pětiletý vzdělávací program k lékařským diplomem.

Podle ministerstva školství, zavedení absolvent lékařské fakulty zvýšit přísun lékařů praktikujících v Singapuru, dát zemi flexibilitu produkovat více lékařů k uspokojení budoucích potřeb a vlakové lékaře, kteří jsou vystaveni klinicky související s výzkumem, čímž se zvyšuje schopnost země k vytvoření živé biomedicínský rozbočovač.

Duke a National University of Singapore podepsaly formální dohodu v dubnu roku 2005, podle nichž tyto dvě instituce by partnera založit novou lékařskou fakultu v Singapuru.

Podle dohody, Singapur vláda učinila významné investice během prvních sedmi letech vytvořit Duke-NUS jako součást strategie Singapuru se stal hlavním centrem pro lékařský výzkum a vzdělávání.

Po mimořádně velkého pokroku v první fázi, dne 30. listopadu 2010 Singapur vláda signalizovala jejich hlasité podpory tím, že rozšiřuje strategickou spolupráci Duke a í v oblasti vzdělávání a výzkumu, o dalších pět let.

Školní vzdělávací program je vzorovaný po tom Duke University School of Medicine. Škola je součástí National University of Singapore systému, ale jedinečná tím, že dohlíží správní rada, včetně zástupce knížete, který má právo veta nad jakýmkoliv akademické rozhodnutím představenstvo.

Victor J. Dzau, MD, kancléř pro zdravotní záležitosti na Duke University, slouží jako zástupce vévodova na palubě.

Vidět Health M.D. » Vidět Health PhDs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

M.D.

Doctor of Medicine (MD) Program

Campus forma Denní studium 4 let July 2019 Singapur Buona Vista area Singapore + 1 více

[+]

Různé

Žadatelé, kterým bude nabídnuto přijetí, budou seznámeni se zdravotními prohlídkami a imunizačními požadavky.

[-]

Doktor medicíny (md) / phd track

Campus forma Denní studium 7 let July 2019 Singapur Buona Vista area Singapore + 1 více

Pro studenty, kteří chtějí prohloubit své akademické vzdělání, Duke-NUS nabízí kombinovaný MD / PhD stopu. To může být provedeno v době první žádosti nebo na vybraných místech po imatrikulaci do programu MD, i při vstupu do 2. ročníku. [+]

Pro studenty, kteří chtějí prohloubit své akademické vzdělání, Duke-NUS nabízí kombinovaný MD / PhD stopu. To může být provedeno v době první žádosti nebo na vybraných místech po imatrikulaci do programu MD, i při vstupu do 2. ročníku. Každý rok se odhaduje, že 20% z třídy MD může být nabídnuto místo v MD / PhD trati. Žadatelé, kteří jsou držiteli MD nebo MBBS stupně nejsou způsobilé pro MD / PhD trati, ale v případě zájmu, se mohou obrátit na PhD programu Duke-NUS v integrované biologie a medicíny.

Všichni žadatelé o programu MD / PhD musí sedět na MCAT. Tento program nepřijímá GRE skóre. Za předpokladu úspěšného splnění požadavků, budou studenti v programu MD být udělen společný lékař (MD) stupeň z Duke University a National University of Singapore. Pro ty, kteří dokončili volbu MD / PhD bude PhD titul se uděluje Národní univerzity v Singapuru.... [-]


PhD

PhD programu v integrované biologie medicíně (IBM)

Campus forma Denní studium 4 - 5 let August 2019 Singapur Singapore Buona Vista area + 1 více

Program se odlišuje od ostatních tím, že zdůrazňují školení v oblasti translační Bioscience, příprava řezání výzkumníky hrana, aby jejich výsledky výzkumu z "lavice do postele." [+]

PhD program Integrovaný biologie medicíny (IBM)

Duke-NUS spustila svůj inaugurační PhD program v integrovaném biologie a medicíny (IBM) v srpnu 2010. Program se odlišuje od ostatních v Singapuru a v zahraničí s důrazem na školení v oblasti translační Bioscience, příprava řezání výzkumníky hrana, aby jejich výsledky výzkumu z "lavice do postele." Studenti dokončí svůj pokročilý výcvik v některém z Duke-NUS pěti Podpis výzkumných programů:

Rakovina a biologie kmenových buněk Rozvíjející Infekční nemoci Kardiovaskulární a metabolická onemocnění Neuroscience a poruchy chování Zdravotnické služby a systémy pro výzkum ... [-]

Videos

Duke-NUS Transforming Medicine, Improving Lives

Duke-NUS Class of 2018 Aspirations

Duke-NUS Values