Přečtěte si oficiální popis

První v regionu, vůdce v Rusku, uznávaný ve světě

KSMU Kursk State Medical University ( KSMU ) je jednou z předních zdravotnických vzdělávacích zařízení v Rusku. Více než 40 tisíc lékařů, farmaceutů a dalších zdravotnických pracovníků bylo vyškoleno na 83 let existence.

Činnost univerzity probíhá v souladu s požadavky státních norem a mezinárodních norem v oblasti kvality, řízení a směrnic Evropské asociace pro zajištění kvality ve vysokoškolském vzdělávání.

Nezávislá veřejná rada "Evropská kvalita" uvedla KSMU mezi stovku nejlepších ruských univerzit. KSMU každoročně prokazuje svou účinnost, což odráží výsledky monitorování Ministerstva školství a vědy Ruské federace. Dosáhl vysokých hodností v ruských a mezinárodních hodnoceních univerzity, jako například; Round Ranking (RUR) provedené Evropskou vědeckou a průmyslovou radou, Mezinárodním hodnocením ARES, Ratingovou agenturou RAEX (Expert RA), National University Ranking a dalšími.

Od roku 2016 aktivně pracuje KSMU jako součást tří akademických lékařských klastrů: západoevropský, stomatologický a chemicko-farmaceutický.

Dnes na univerzitě studuje 19 000 lidí: sedm tisíc (7000) vysokoškolských studentů, asi devět set (900) studentů - středoškolské odborné vzdělávání, více než 600 obyvatel a doktorandů, více než deset tisíc (10000) ) odborníků na veřejné zdraví a vysokoškolské vzdělávání. Mezi hlavní specializace vysokoškolského vzdělávání vyučované v angličtině Medium jsou; Všeobecné lékařství, zubní lékařství, farmacie, ekonomika, management, sociální práce a biotechnologie.

KSMU má devět (9) vzdělávacích budov / areálů vybavených moderním vybavením. Trénink ve specializacích vyššího a pokračujícího odborného vzdělávání probíhá na dvanácti (12) fakultách univerzity včetně 65 (56) oddělení. Klinická oddělení umístěná na základě zdravotnických zařízení. Medico-farmaceutická vysoká škola KSMU provádí realizaci programů středního odborného vzdělávání. 132 lékařů a 408 kandidátů vědy se účastní vzdělávacího procesu a akademického výzkumu.

Řešení současných problémů poskytování zdravotnického systému kvalifikovaným personálem, vyhlazení nedostatku personálu a nevyváženosti v lékařských organizacích, poskytování primární zdravotní péče, univerzita použila inovativní vzdělávací technologie jako např. zavádění systému průběžného vzdělávání zdravotnických pracovníků a konkrétně na základě vytváření interaktivních vzdělávacích modulů a akreditace specialistů.

84074_KSMU01.jpg

Klíčovým bodem je neustálé zlepšování odborných znalostí a dovedností po celou dobu života, neustálý profesní rozvoj a rozšiřování odborné způsobilosti zdravotnických pracovníků je věnováno realizaci vzdělávacích programů vysokoškolského vzdělávání - programy pobytu, doplňkové programy odborné rekvalifikace a profesního rozvoje.

V KSMU výuka ve 35 oborech specializace, 350 programů odborné rekvalifikace a profesního rozvoje. Na webových stránkách univerzity je portál "Kontinuální lékařská výchova". V letech 2017 a 2018 bylo vyškoleno 794 absolventů KSMU kteří přišli za nácvikem z 20 územních celků Ruské federace. Všichni úspěšně absolvovali postup akreditace primárních specialistů na pracovní standardy "Obecný místní lékař" a "Generální pediatr".

Simulační výcvik se vyvíjí na univerzitě. Centrum akreditace a simulace výcviku vybavené 13 laboratořemi s kompletní výbavou I-VI realistické úrovně.

Akademická výzkumná práce, která je nedílnou součástí činnosti univerzity, je zaměřena na výcvik lékařských, vědeckých, pedagogických pracovníků a také na provádění základních a aplikovaných výzkumů v hlavních teoretických a klinických biomedicínských problémech.

Vedoucí vědecké projekty jsou vyvinuta na základě experimentálních biologických klinik a čtyřech výzkumných ústavů KSMU : výzkumného ústavu genetické a molekulární epidemiologie, výzkumného ústavu experimentální medicíny, výzkumného ústavu obecné patologie, výzkumného ústavu fyziologie doplněného o moderní zařízení . Vzorky biologických bank (krve, DNA, tkáně) dostupné od více než 10000 pacientů s různými nemocemi ve fondu výzkumného ústavu genetické a molekulární epidemiologie.

Poskytuje příležitost provádět vědecký výzkum světové úrovně, a to i v rámci spolupráce se vzdělávacími a vědeckými organizacemi Ruska a zahraničních zemí.

KSMU pravidelně iniciuje a pořádá KSMU a mezinárodní konference o aktuálních problémech medicíny, farmacie, psychologie a realizace pedagogických technologií v oblasti medicínské výchovy.

Univerzita věnovala velkou pozornost vědecké součásti mezinárodní spolupráce: realizaci oddělení v mezinárodních vědecko-výzkumných programech se vzdělávacími, vědeckými a zdravotnickými organizacemi Rakouska, Kypru, Polska, Moldávie, Běloruska a dalšími.

KSMU pravidelně potvrzuje status univerzity, která má vysokou mezinárodní pověst. Mezi hlavní oblasti mezinárodní spolupráce patří export vzdělávacích služeb, rozvoj akademické mobility studentů a akademických pracovníků, akreditace vzdělávacích programů zahraniční univerzity, dokonalost obrazu KSMU na globálním trhu vzdělávacích služeb atd. Univerzita spolupracuje s 50 vzdělávacími, vědeckými organizacemi a lékařskými kliniky.

KSMU vzdělávací programy jsou akreditovány v 15 zahraničních zemích. Univerzita je první v Rusku, která otevřela zastoupení v Malajsii (Kuala Lumpur).

84076_47581_Screen_Shot_2016-07-28_at_17.19.26.png

Dnes v KSMU studuje asi 2600 zahraničních studentů z 47 zemí světa. Počet zahraničních studentů přesahuje 30% součtu studentské populace.

KSMU je členem Mezinárodní asociace univerzit, Asociace rusko-čínských lékařských univerzit a Mezinárodní evropské asociace stomatologického vzdělávání.

Významní zahraniční učitelé a vědci se podíleli na vzdělávacích aktivitách univerzity formou akademické mobility.

V červenci 2016 byl rektor KSMU profesor VA Lazarenko udělen Prezidentským dekretem Ruské federace o Řádu přátelství jako uznání vývoje zdraví, lékařské vědy a let svědomitosti.

Obecná informace

 • Rok založení: 7. února 1935
 • Typ instituce: Stát (sponzorovaný federálním vládním rozpočtem)
 • Jazyk výuky: ruština střední nebo angličtina střední
 • Celková studentská populace: přibližně 19000 občanů, složených z místních a zahraničních studentů, vysokoškoláků a postgraduálních studentů.
 • Mezinárodní studenti: 2600 zahraničních studentů z 47 zemí
 • Uznané / uvedení: WHO, GMC, JPA, MMC
 • Poplatek za školení: Pevný po celou dobu trvání programu.
 • Doba studia: Pre-University (Pre-Medical) - 7 až 12 měsíců, Lékařský program - 6 let, Lékařské a Stomatologické programy - 5 let, Ekonomika, Management, Sociální práce a Biotechnologie - 4 roky.
 • Vstupní data: příjem v září / říjnu, příjem z února / března

Vibrující areál

KSMU nachází v samém srdci města Kursk, což dělá veškeré vybavení pro mezinárodní studenty v docházkové vzdálenosti. KSMU je skvělé místo k studiu, přátelství, účasti na sportovních a kulturních akcích / akcích nebo jen relaxovat v různorodém a příjemném prostředí.

Studentská podpora a služby

Od imigračních postupů až po bezpečnostní záležitosti KSMU správní správa KSMU zajistit, aby vaše učení a životní zkušenost v Kursku byla co nejjednodušší.

Zdravotní pojištění

Všichni zahraniční studenti budou mít k dispozici odpovídající zdravotní pojištění, které platí v Rusku.

Ubytování

Poskytuje všem studentům KSMU .

Letiště Pick Up Service

Jeden z pracovníků administrativy bude na moskevském letišti, aby se setkal s novými studenty a doprovázel je do KSMU .

Zástupce univerzity

Trans Russian Russian KSMU Mezinárodní oficiální zástupce KSMU od roku 1994.

Kurzy pro mezinárodní studenty

KSMU byla první univerzitou v Rusku, která nabídla plné zdravotnické vzdělání v anglickém prostředí. Pod anglickým médiem má KSMU právo vycvičit odborníky na oblasti Pre-University (Pre-Medical), obor Medicína, Stomatologie a Farmacie (MD / bakalářské) a postgraduální vzdělávání.

Student z běžné úrovně (nebo jakýkoli ekvivalent)

KSMU poskytuje příležitost pro studenty s kvalifikací O-Level nebo A-Level s nízkou známkou, aby mohli pokračovat ve studijním programu, když se přihlásí na Pre-University (pre-medicínský) kurz spojený s britským zadavatelem ve studiích Nadace U-Foundation. Délka trvání tohoto kurzu 7 až 12 měsíců a připraví vás na další studium na KSMU .

Předmět, který má být studován na předškolním kurzu Anglické médium:

 1. Ruský jazyk
 2. Matematika
 3. Biologie
 4. Chemie
 5. Fyzika

Student úrovně Advance (nebo jakékoliv ekvivalenty)

Žadatelé s osvědčením o vysokoškolském vzdělání mohou absolvovat vysokoškolské vzdělání v oboru medicína, farmacie nebo stomatologie (stomatologie) v angličtině.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina
 • Ruština

Tato škola dále nabízí:

Bakalář

Kursk State Medical University

Studijní lékařství v angličtině Střední v jedné z předních zdravotnických vzdělávacích zařízení v Rusku. Není potřeba žádné "premedikální" studium, neboť studijní program ... [+]

Fakulta byla založena v roce 1935. Od té doby bylo vyškoleno více než 20 000 lékařů a absolvent fakulty. Mezi absolventy fakulty všech ročníků je 120 D.Sc. a více než 650 Ph.D. Mnoho absolventů založilo nové školy a původní vědecké trendy. Jedná se o akademiky ruské akademie lékařských věd VN Nikolaeva-Menshikova, VS Ryabtsev, Yu.K. Skripkin, VG Gostishev, odpovídající členové RAMS AF Bykovsky, VL Guryev, OK Skobelkin, G.Ye. Ostroverkhov.

Studijní lékařství v angličtině Střední v jedné z předních zdravotnických vzdělávacích zařízení v Rusku. Není potřeba žádné "premedikální" studium, neboť studijní program poskytuje all-inclusive.... [-]

Rusko Russia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kursk State Medical University

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie. Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a praco ... [+]

Fakulta stomatologie byla v roce 1997 otevřena na Kursk State Medical University . V současnosti je na fakultě vyškoleno více než 300 studentů.

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie . Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a pracovních návyků studentů a zdůraznění osobních dovedností, které jsou klíčovými faktory pro úspěšnou kariéru.

Osnovy

V průběhu prvního a druhého akademického roku jsou studenti vyučováni obecné předměty (chemie, biologie, matematika, fyzika, anatomie, fyziologie atd.). Později se věnuje větší pozornost nově vznikajícím oborům v oboru farmacie: molekulární biologie, biotechnologie, biofarmaceutika a biofarmacie. Klinické aspekty moderní lékárny mají každý rok silnější důraz. Studijní program zahrnuje 6měsíční praktické školení ve veřejných a nemocničních lékárnách.... [-]

Rusko Russia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kursk State Medical University

Lékařská fakulta byla založena v roce 1966. Fakulta připravuje studenty na kariéru v lékárnách s důkladným pochopením drog a nemocí. Kurikulum podporuje interakce mezi lé ... [+]

Lékařská fakulta byla založena v roce 1966. Fakulta připravuje studenty na kariéru v lékárnách s důkladným pochopením drog a nemocí. Kurikulum podporuje interakce mezi lékárníky a dalšími zdravotníky. Kurikulum lékáren nabízí profesionální pětiletý program vedoucí k farmaceutickému titulu.

Metoda výuky

Lékárna se vyučuje v semestrech, každá z nich končí zkouškami nebo prezentacemi. Studie se skládají z přednášek (30% z učebních osnov) a seminářů / praktických zasedání, které jsou hlavními metodami výuky a tvoří 70% celého kurikula. Každý kurz zahrnuje přednášky, semináře, laboratorní práci, malou skupinovou práci, praktické cvičení a úkoly. Použitím modelu tělních systémů jako integrovaného kontextu pro výuku je kurikulum navrženo tak, aby rozbíjelo bariéry mezi disciplínami a pomáhalo studentům lépe se učit. Výuka je integrována a usnadňuje studentům vystavení se základním a aplikovaným vědám a odborné praxi v kontextu péče o pacienty. To bude podpořeno rostoucím zaměřením na výuku související s praxí, o čemž svědčí umístění a interní výuka založená na simulaci, jakož i další zkušenosti z praxe poskytované interně.... [-]

Rusko Russia Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Pre-Med

Kursk State Medical University

Přípravné kurzy pro studium medicíny a přírodních věd probíhají v našem předuniverzitním středisku určené pro studenty, kteří mají O-level nebo jakýkoli jiný ekvivalent. ... [+]

Přípravné kurzy pro studium medicíny a přírodních věd probíhají v našem předuniverzitním středisku určené pro studenty, kteří mají O-level nebo jakýkoli jiný ekvivalent.

Na konci programu budou studenti KSMU duální certifikát, KSMU Pre-University

Náš program Mezinárodního programu pro zdraví je přizpůsoben vzdělávacím cílům a cílům každé skupiny studentů.

Ubytování je zajištěno v nedaleké studentské ubytovně. Dostupný školný.

Proč zvolit KSMU ?No.1 Ruská lékařská škola s více než 80 lety výukových zkušenostíEfektivní metody učení malé skupinyMezinárodně uznávané organizacemi WHO, GMC, JPA, MMC6 let kurz lékařských studií probíhá v angličtiněO násZaložena v roce 1935 s více než 80 lety zkušeností ve výuce lékařství1. univerzita v Rusku nabídla zdravotnický program plně v angličtině1. místo mezi zdravotnickými univerzitami Ruska v hodnocení světových univerzit RUR 2018Kolem 2,650 zahraničních studentů z více než 50 zemí světa studuje na univerzitě... [-]
Rusko Russia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
7 - 12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Kursk State Medical University
C/O Mohammed Chahine
Karl Marx No.3, Main Campus, office 127
Kursk city, index: 305041

Russia Online, RU