Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Lékařská a farmakologická univerzita "Grigore T. Popa" v Iasi je jednou z nejstarších a nejprestižnějších institucí v zemi a je klasifikována na národní úrovni jako Univerzita pokročilého výzkumu a vzdělávání. Více než 9000 studentů v Rumunsku a z více než 50 zemí světa studuje na čtyřech fakultách univerzity medicínu, zubní lékařství, farmacie a lékařské bioinženýrství. Prioritou vzdělávacího procesu je výcvik výjimečných odborníků se silným teoretickým a praktickým zázemím, schopný zvládnout jakoukoli soutěž na národní i mezinárodní úrovni.

Fakulta lékařské bioinženýrství neustále přizpůsobuje své vzdělávací programy potřebám trhu práce. Vzhledem k rostoucí poptávce dobře vyškolených specialistů v oblasti hranic Biomedicínské vědy nabízí Fakulta lékařské bioinženýrství partnerství, kde je šance na straně těch, kteří vědí, jak ji používat. Chceme, abyste měli odvahu vzít si svůj život do rukou se silou bioinženýra, dovedností fyzioterapeuta, důvěry ve vaši mysl a vzdělání a ducha, aby vám přinesli příležitosti, abyste vás pozvedli na nejvyšších vrcholcích štěstí splněných snů.

Jako absolvent fyzioterapie budete pracovat v oblasti zdravotnických služeb přímo spojených s rehabilitací a optimalizací funkcí pacienta, dítěte nebo dospělého, s cílem přispět k jeho integraci do konkrétních životních činností.

Fyziokinetoterapeuti stanovují etapy jednotlivých terapeutických plánů na základě statických a dynamických cvičebních programů podle klinické diagnózy a aplikují techniky fyzikální terapie, kinetickou, profylaktickou a motorickou rehabilitační techniku.
Krok do FASCINATING UNIVERSE OF PHYSIO-KINETO-THERAPY!

Neváhejte a kontaktujte nás:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
anca.galaction@bioinginerie.ro
Více informací: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/physiotherapy/

Absolventi Bioinženýrské specializace pracují v nemocnicích, akademických institucích, drogových společnostech, protetických společnostech a vládních agenturách.

Bioinženýrští specialisté pracují s komplexním zdravotnickým zařízením, navrhují, vyvíjejí nebo testují zdravotnické prostředky, aktivně se účastní spolu s lékařským personálem při zotavování pacientů.

Lékaři Bioinženýři využívají znalosti z biologie, fyziky, matematických modelů a počítačové simulace k vývoji nových terapií a lékařských biotechnologií.

Podívejte se na BUDOUCNOST se silou BIOENGINEER!

Neváhejte nás kontaktovat:
bioinginerie@umfiasi.ro
anca.galaction@umfiasi.ro
anca.galaction@bioinginerie.ro
Více informací: https://www.umfiasi.ro/academic/facultati/facultatea-de-bioinginerie-medicala/biomedical-engineering/

Místa

Iași

Adresa, 1. řádek
Strada Universității,nr. 16
700115 Iași, Iași County, Rumunsko