University of Vienna

Úvod

Read the Official Description

Vídeňská univerzita byla založena v roce 1365. Jedná se o nejstarší univerzita v německy mluvících zemích a jedna z největších ve střední Evropě. V současné době asi 91,000 studentů je zapsáno na univerzitě ve Vídni. 179 kurzy mohou být přijata, z nichž 56 jsou bakalářské programy, 112 mistr programy, 3 Diploma programy a 8 PhD programy. Se zaměstnanci 9.400 zaměstnanců, z nichž 6,700 akademických, vídeňské univerzity je největší výukové a výzkumné instituce v Rakousku. Jejím cílem je podporovat širokou škálu studií, ale zároveň propagovat nové a inovativní oblasti výzkumu a zavést nové sítě mezi subjekty.

Výzkum a výuka

Hlavním úkolem a cílem této univerzity spočívá ve vytvoření a udržení špičkové kvality výzkumu a výuky, které jsou považovány jako jeden neoddělitelný subjekt (dále jen "učení výzkumem naváděné"). Silný důraz na výzkum, který kombinuje základním výzkumem aplikačně orientované, činí tato univerzita vysoce atraktivní pro nejostřejší mysli. Výzkum a výuka na univerzitě ve Vídni zahrnují širokou škálu fakult: od katolické a protestantské teologie, práva, obchodu a ekonomie, informatiky, historických a kulturních studií, filologických a kulturní studia, filozofie a pedagogických věd, psychologie, sociálních věd, matematika, fyzika, chemie, aby věd o Zemi, geografie, astronomie, Life Sciences, translatologie, sportovní vědy a molekulární biologie.

Mezinárodní networking

Vídeňská univerzita byla vždy silně orientována na mezinárodním výzkumu a výuky, a proto pokračuje ve svém úsilí o udržení své vztahy s ostatními zeměmi. Je součástí Erasmus / Socrates programu a členem několika mezinárodních sítí, jako ASEA-UniNet, sítě univerzit z hlavních měst Evropy (UNICA) a Asociace evropských univerzit (EUA).

Ze 363 evropských partnerských univerzit, vídeňské univerzity uzavřela Erasmus partnerství s 350 univerzitami. Studenti ze zhruba 130 zemí zúčastní více než 10.000 přednášky na univerzitě ve Vídni ročně.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Msc Zoologie

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Rakousko Vídeň

Magisterském studiu zoologie je určen pro studenty se zájmem o moderní výzkumu, pokud jde o živočišné říše forem. Zprostředkovává přístup organismus orientovaný stejně jako praktické využití inovativních výzkumných metod pro analýzu chování konstrukce karoserie, funkce, vývoj a vývoj živočišné říše forem. [+]

Magisterském studiu zoologie je určen pro studenty se zájmem o moderní výzkumu, pokud jde o živočišné říše forem. Zprostředkovává přístup organismus orientovaný stejně jako praktické využití inovativních výzkumných metod pro analýzu chování konstrukce karoserie, funkce, vývoj a vývoj živočišné říše forem. Magisterském studiu zoologie byl představen v zimním semestru 2007. Hlavním požadavkem pro přijetí je absolvování bakalářského titulu nebo ekvivalentní titul v blízce příbuzného oboru na vysoké škole nebo instituci postsekundárního vzdělávání v Rakousku nebo v zahraničí. na dvou povinných modulů na bázi volitelných moduly umožňují specializaci v různých směrech a metodách zoologického výzkumu. Jedním z hlavních aspektů programu je praktický vědecký výcvik ve speciálních kurzech, seminářích a exkurzích, z nichž všechny připravit studenta k napsání diplomové práce. Vědecké metody a techniky (například konfokální mikroskopie, 3D rekonstrukce, elektronové mikroskopie a metody molekulární biologii), což jsou klíčové kompetence pro profesionální práci uvnitř i vně univerzitního sektoru, jsou přepravovány v malých skupinách studentů. Osobní zapojení a spolupráce mezi vědci na katedře zoologie integrativní je usnadněno tím, že učí v malých skupinách. Být součástí vědecké výzkumné skupiny dopravuje procesy moderní vědy. Magisterský Program zahrnuje hluboké znalosti určitých skupin zvířat a profesionální použití konkrétních výzkumných metod v oblasti high-tech morfologie, zobrazování a molekulární biologie. V závislosti na kurzech vybraných v průběhu magisterského programu, můžete buď pokračovat v doktorském / doktorském studijním programu či práce v oblasti aplikované vědy. základního výzkumu na vysokých školách, muzeích a dalších výzkumných institucí; biologický výzkum pro dokumentaci, dopravu a analyzovat vědecké údaje; laboratoř-orientovaná práce ve výzkumu a vývoji v... [-]

Videos

Uni Vienna

University Of Vienna - Image Video 2014

Contact

University of Vienna

Adresa, 1. řádek Universitätsring 1
Wien 1010, Austria
Website http://www.univie.ac.at/