Graz University of Technology (TU Graz)

Úvod

Read the Official Description

Dnes inženýři mají větší zodpovědnost, než kdy jindy pro kvalitu života generací. Stejně jako technologický pokrok se utváří naše životy stále více a více, univerzity technologie jsou stále důležitější v oblasti vzdělávání a odborné přípravy vědců, výzkumu a vývoje, a jako partneři se obchodu, průmyslu a politiky. Toto uvědomění a moderní chápání technologie jsou hlavní zásady studentů, učitelů a výzkumníků z Technické univerzity v Grazu. Jeho poloha uprostřed ekonomické oblasti Graz dělá Technické univerzity v Grazu kontaktní místo pro výuku a výzkum v technických věd na jihu Rakouska. Fotokredit: Lunghammer - TU GrazStudijní programy na Technologické univerzitě v Grazu zahrnují bakalářské ( magisterské ) a magisterské programy (MSc nebo Dipl.-Ing.). Doktorský studijní program (PhD) lze provést na základě magisterského programu. Úzké kontakty na partnery v oblasti průmyslu a obchodu zaručují praktický přístup ke vzdělání. Opodstatněný specializované znalosti a vysoký stupeň schopností řešit problémy jdou tvořit počátečního kapitálu studentů na cestě k jejich budoucí kariéru. Absolventi tak mají vynikající pověst a jsou často později setkáváme ve vedoucích pozicích. Studenti mohou spolehnout na dobrou oporu a vynikající infrastruktury na Graz University of Technology.

Fotokredit: Lunghammer - TU Graz

Mission - Co znamená?

Graz University of Technology je důležitým univerzita na mezinárodní výzkumné a vzdělávací síť inženýrství a vědy. Je bohatá na tradice a orientovaný na budoucnost ve stejné míře, s tvrzením, k dokonalosti v jejích hlavních oblastech. na vědeckých bakalářských programů na bázi, se zaměřuje na výzkum orientovaných magisterských a doktorských programech. Graz University of Technology produkuje nejlepší pracovníky a manažery hodně v poptávce a přispívá k udržitelnému rozvoji společnosti, ekonomiky a životního prostředí odpovědným způsobem.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět MSc » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Oblasti Biomedicínského Inženýrství

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Rakousko Graz

Dlouhodobá délka života lidí vede k obrovskému nárůstu nákladů ve zdravotnictví. To zvyšuje potřebu nalezení nových řešení pro efektivní, bezpečnou a nákladově efektivní zdravotní péči. [+]

Dlouhodobá délka života lidí vede k obrovskému nárůstu nákladů ve zdravotnictví. To zvyšuje potřebu nalezení nových řešení pro efektivní, bezpečnou a nákladově efektivní zdravotní péči. Díky současnému rychlému rozvoji technických možností jsou lékaři schopni vyvinout vylepšené diagnostické a terapeutické řešení, technicky je realizovat a efektivně a ekonomicky je zpřístupnit.

V oblasti zdravotnické techniky vyvíjíte technické řešení pro léky budoucnosti. V magisterském programu Biomedicínské inženýrství na TU Graz prohlubujete své základní znalosti získané z bakalářského programu a specializujete se na 5 slibných oblastech lékařské technologie.... [-]


Videos

Welcome to Graz University of Technology!

Contact

Graz University of Technology

Adresa, 1. řádek Graz University of Technology Rechbauerstraße 12 8010 GRAZ AUSTRIA
8010 Graz, Rakousko
Website www.tugraz.at/en
Telefonní číslo +43 316 873 6419