Graz University of Technology (TU Graz)

Úvod

Read the Official Description

Dnes inženýři mají větší zodpovědnost, než kdy jindy pro kvalitu života generací. Stejně jako technologický pokrok se utváří naše životy stále více a více, univerzity technologie jsou stále důležitější v oblasti vzdělávání a odborné přípravy vědců, výzkumu a vývoje, a jako partneři se obchodu, průmyslu a politiky. Toto uvědomění a moderní chápání technologie jsou hlavní zásady studentů, učitelů a výzkumníků z Technické univerzity v Grazu. Jeho poloha uprostřed ekonomické oblasti Graz dělá Technické univerzity v Grazu kontaktní místo pro výuku a výzkum v technických věd na jihu Rakouska. generálStudijní programy na Technické univerzity v Grazu zahrnují bakalářských programů (BSC) a magisterských programů MSC (nebo Dipl.-Ing.). Doktorského studijního programu (Ph.D.) může být provedena na základě hlavního programu. Úzké kontakty na partnery v oblasti průmyslu a obchodu zaručují praktický přístup ke vzdělání. Opodstatněný specializované znalosti a vysoký stupeň schopností řešit problémy jdou tvořit počátečního kapitálu studentů na cestě k jejich budoucí kariéru. Absolventi tak mají vynikající pověst a jsou často později setkáváme ve vedoucích pozicích. Studenti mohou spolehnout na dobrou oporu a vynikající infrastruktury na Graz University of Technology.

Mission - Co znamená?

Graz University of Technology je důležitým univerzita na mezinárodní výzkumné a vzdělávací síť inženýrství a vědy. Je bohatá na tradice a orientovaný na budoucnost ve stejné míře, s tvrzením, k dokonalosti v jejích hlavních oblastech. na vědeckých bakalářských programů na bázi, se zaměřuje na výzkum orientovaných magisterských a doktorských programech. Graz University of Technology produkuje nejlepší pracovníky a manažery hodně v poptávce a přispívá k udržitelnému rozvoji společnosti, ekonomiky a životního prostředí odpovědným způsobem.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Magistr »

Programs

Magistr

Magistr V Oblasti Biomedicínského Inženýrství

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Rakousko Graz

Biomedicínského inženýrství magisterský program by měl umožnit absolventům být aktivní na rozhraní mezi techniky, medicíny a biologie, a rozumět jazyku a obsahu obou disciplín. [+]

Biomedicínského inženýrství magisterský program by měl umožnit absolventům být aktivní na rozhraní mezi techniky, medicíny a biologie, a rozumět jazyku a obsahu obou disciplín. Kurz podporuje interdisciplinární technologické znalosti.

Čtyři-semestru magisterského studia jde do znalostí získaných v biomedicínského inženýrství bakalářský program (šest semestrů), do větší hloubky a nabízí příležitosti k Specializujeme se na oblast zdravotnictví Engineering, bioimaging & Bioinstrumentation, Bionformatics a medicínské informatiky a molekulární bioinženýrství (viz Informace o předmětu složky). Absolventi budou uděleny akademický titul "Diplom-Ingenieurin" nebo "Diplom-Ingenieur", což je mezinárodně ekvivalentní "Master of Science" ("MSc"). Pracovat jako Biomedical Engineer absolventy s magisterský titul v oboru biomedicínského inženýrství zásadně přispět k zajištění poskytování zdravotní péče budoucnosti. Tato up-a-nadcházející oblast zažívá čas globální změny, a pracovní vyhlídky jsou dobré. Pokud jste flexibilní a mobilní, můžete očekávat řadu zajímavých příležitostí v těch rozdílných oborů.... [-]


Videos

Welcome to Graz University of Technology!

Contact

Graz University of Technology

Adresa, 1. řádek Rechbauerstraße 12
Graz 8010, AT
Website http://tugraz.at/
Telefonní číslo +43 316 8730