University of Algarve

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat University of Algarve (UAlg)?

The University of Algarve (Portugalsko) je mladá veřejnou vysokou školou, s studentské populace v blízkosti 9000 a zaměstnává více než 700 akademiků. V těchto posledních třech desetiletích, University of Algarve upevnila stanovena souvislost s regionálním obchodu a s veřejnými a soukromými organizacemi, podporou předávání znalostí a přispívat k udržitelnému rozvoji s pozitivním dopadem v celém Společenství.

učení

Se sídlem ve čtyřech areálech, tři v centru města Faro a jeden v Portimão, University of Algarve nabízí kurzy v šesti tematických okruzích: umění, literatury a historie; Technické vědy; Život, Země, námořní a environmentální vědy; Lékařství a spřízněných věd; Sociální, vzdělávání a odborné přípravy vědy; a ekonomika, management a cestovní ruch. Studie v těchto oblastech patří pregraduální a postgraduální (magisterských a doktorských) stupňů.

Výzkum

Výzkum na University of Algarve se provádí v dynamických a předními výzkumnými centry, které produkují inovace a přidanou hodnotu posílení výzkumu a vývoje v různých oblastech, jako jsou námořní vědní obory, biologie a biomedicíny, elektroniky a telekomunikací, literatura, historie, komunikace, a umění , Jeho laboratoře jsou otevřeni světu, nábor těch nejlepších mladých výzkumníků napříč různých výzkumných oblastí dokonalosti.

Umístění

Se nachází v nejjižnější části Portugalska, jedné z nejvýznamnějších turistických oblastí v Portugalsku, univerzita má tři univerzitní kampusy nachází ve městě Faro (hlavním městě regionu, s mezinárodním letištěm, sportovního stadionu, centrální nemocnice) a jeden v Portimao, Algarve je druhý hlavním městem.

Internacionalizace

V poslední době došlo k výraznému nárůstu zahraničních studentů z více než 60 zemí z důvodu strategie internacionalizace univerzity v Algarve. Jeho 9000-studentské populace, 10% jsou zahraniční studenti, z nichž téměř polovina jsou na univerzitě na základě dvoustranných dohod a programů spolupráce, především Erasmus a Erasmus Mundus. Kvalita a rozmanitost evropských mistrů a doktorátů, v kombinaci s postgraduálních kurzů otevřených pro studenty z celého světa vysvětlit velikost tohoto pohybu.

podpůrná zařízení

Všechny areály nabízejí konkrétní učebny, počítačové a multimediální učebny, posluchárny, knihovny a studium a zasedací místnosti. je k dispozici ve všech areálech bezdrátové připojení k internetu. S ubytováním v kolejích pro více než 600 studentů, několik jídelen a bufetů v rámci různých školních areálech, zdravotnických služeb a kulturních a sportovních akcí, University of Algarve byl svědkem výrazný nárůst z hlediska počtu studentů, moderním zařízením a kvalitu a rozmanitost nabízené programy.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Kognitivní Neurovědy A Neuropsychologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Portugalsko Faro

Magisterský program, vybavuje student s potřebnými znalostmi a dovednostmi do praxe v oblasti neuropsychologické posouzení a rehabilitace (profesní obor Neuropsychology) a rozvinout výzkumnou kariéru v Cognitive Neuroscience a Neuropsychology (obě specializace). [+]

Magisterský program v oblasti kognitivní neurovědy a neuropsychologie má dvě specializace:

Neuropsychologie (omezena na kandidáty s diplomem BSc v psychologii); a

Kognitivní neurovědy (otevřené pro žadatele se zaměřením na psychologii a příbuzné vědy).

Master poskytuje podrobné znalosti o mozku a širší nervového systému a jejich vztahu k poznání a chování v normálních a patologických stavů. Magisterský program, vybavuje student s potřebnými znalostmi a dovednostmi do praxe v oblasti neuropsychologické posouzení a rehabilitace (profesní obor Neuropsychology) a rozvinout výzkumnou kariéru v Cognitive Neuroscience a Neuropsychology (obě specializace).... [-]


Videos

Study where you would like to live

Fama da UAlg no estrangeiro