Polytechnic Institute of Tomar

Úvod

Read the Official Description

Historie

Polytechnického institutu Tomar byl vytvořen v roce 1973, publikoval v nařízení s mocí zákona 402/73, ze dne 11. srpna, tehdejšího ministra školství a vědy, Veiga Simão. S revolucí v roce 1974, proces instalace neuskutečnil.

V roce 1979, to bylo vytvořeno jako škola technologie Tomar (ESTT), nejsou integrovány tehdejší ministr školství, Luis Veiga da Cunha, jehož instalace výbor byl jmenován teprve v říjnu 1982 tehdejší ministr Frausto da Silva, který se skládá prezident, profesor Pacheco de Amorim, a samohlásky, Dr. Julio Dias das Neves a Dr. Maria do Rosario Baaeta Neves. První kurzy byly uvedeny do provozu v roce 1986, parazity nachází v Av. Candido Madureira, Tomar.

Vysokoškolská politika v Portugalsku definována tak, že by mohl být jen polytechnický okresními a tak v roce 1985 vyhláškou 46/85 ze dne 22. listopadu byl integrován ESTT v Santarém polytechnice. Později, v roce 1994 DL 304/94 ze dne 19. prosince, jeho jméno bylo změněno na School of Technology a Tomar Management (ESTGT).

V roce 1986 přišel do provozu první kurzy IPT: Business Administration (Responsible profesor José Ribeiro Mendes), stavebnictví (vedoucí Professor António Paiva) a výrobu celulózy a papíru technologie (vedoucí profesor Rui Santa Ovaia), s celkovým asi 90 studentů. V roce 1987 vstoupil do provozu průběh výtvarných umění (Head Dr. António Pires Guilhermino), a, v roce 1988, Program odborných studií v umění, archeologie a restaurování ((vedoucí profesor Luis Osterbeek).

V roce 1996, vyhláškou 96/96, ze dne 17. července, tehdejší ministr školství a vědy, Eduardo Marcal Grilo, dělal zveřejní vytvoření polytechnického institutu Tomar (IPT), s School of Management (ESGT) a Škola technologie (ESTT), a to jak v Tomar, nyní v jeho novém kampusu, s účinností od 1. ledna 1997. Byl jmenován prezidentem institutu profesora Doktor Pacheco de Amorim, co je uvedeno na jeho asistentů Profesor José Faria Passion, profesor José Ribeiro Mendes, který nahromaděné s Ředitelstvím School of Management, a profesor Rui Santa Ovaia že nahromaděné s Ředitelstvím Škola Technology.

Stanovy ústavu a škol byly nyní schváleny a Koncepce profesor Fortunato převzal směr ESGT a profesor Luis Merca převzal směr oddělení.

V roce 1999, vyhláška 264/99, ze dne 14. července, byl vytvořen v IPT, School of Abrantes technologie (ESTA), režírovaný profesor Eugenio Pina de Almeida. V roce 2005 byl jmenován do čela ESTA, profesor Miguel Pinto dos Santos.

V roce 2005 byl zvolen prezidentem profesor Antonio Pires da Silva.

V roce 2010 byl zvolen současný prezident Eugenio Pina de Almeida. Ředitelé byli jmenováni do ESTT profesor John korunován, pro ESGT Fortunato početí učitele a pro ESTA, profesor Luis Ferreira.

Poslání

1 - IPT je polytechnická instituceV evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání, darovaný dovedností v oblasti vědy, techniky, umění a humanitní vědy, že od svého založení, soutěží navíc k vysokoškolskému vzdělávání svých studentů, vyrábějící užitečné znalosti, dovednosti, schopnosti a dovednosti, příprava je pro trh práce a výkon aktivního občanství v demokratické společnosti.

2 - polytechnický institut Tomar stále bere jako své poslání: Rozšíření přístupu ke znalostem ve prospěch lidí a společnosti prostřednictvím výzkumu, vzdělávání a spolupráce v globálním vzdělávacího projektu jedince; aktivní účast na budování evropského prostoru výzkumu a vzdělávání, a model regionálního rozvoje založený na tvorbu, inovaci a zlepšení vědeckých a technologických poznatků.

3 - V rámci plnění svého poslání IPT:

  • To hodnoty dílo jeho výzkumných pracovníků, fakulty a zaměstnance, stimuluje intelektuální a odbornou přípravu svých studentů a aby byly vytvořeny podmínky pro všechny řádně kvalifikované občany, aby měli přístup k vysokoškolskému vzdělávání a učení se v průběhu celého života;
  • Podporovat efektivní mobilitu studentů a absolventů, národní i mezinárodní úrovni, a to zejména v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání a komunity portugalsky mluvících zemí;
  • Účastní se styčných činností pro společnost, včetně šíření a předávání znalostí, jakož i ekonomickou hodnotu vědeckých poznatků;
  • Přispívá k porozumění veřejnosti humanitních oborů, umění, vědy a technologií prostřednictvím podpory a organizování opatření na podporu šíření humanistických, uměleckých, vědeckých a technologických, a poskytují potřebné zdroje pro tyto účely.

Fakta a čísla

Odkaz na polytechnickém institutu Tomar je profesor José Bayolo Pacheco de Amorim, a prezident instituce od jeho instalace v roce 1982, do roku 2005. IPT dala jméno hlavního Auditorium.

Profesor António Pires da Silva byl druhý prezident Institutu mezi lety 2005 a 2010. Je to dnes člen Generální rady a předseda prezidentské podpůrného úřadu.

Profesor Julio Dias das Neves patřil, od roku 1982 do roku 1996, ke směru IPT a získal své jméno O106 Auditorium. Patřil Generální radě do roku 2014.

Prvním učitelem, Luis Oliveira Dias, chopil se úřadu 27. února 1984.

Ophelia Ferreira byl první vedoucí správy.

Některá fakta a čísla:

• V roce 1982 první instalace byli v pronajatém pokoji v obchoďáku templářů v Alameda 1. března v Tomar.

• V roce 1984 začne díla prvních IPT zařízení na Avenida Cândido Madureira, Tomar, které by byly získané v příštím roce.

• V roce 1986 uveden do provozu první kurzy IPT: Business Administration (Responsible profesor José Ribeiro Mendes), stavebnictví (vedoucí Professor António Paiva) a výrobu celulózy a papíru technologie (vedoucí profesor Rui Santa Ovaia), s celkem asi 90 studentů.

• V roce 1987 vstoupil do provozu průběh grafiky (vedoucí Dr. António Pires Guilhermino), a, v roce 1988, Program odborných studií v umění, archeologie a restaurování ((vedoucí profesor Luis Osterbeek).

• V roce 1988 byla vydána první Student Guide.

• V roce 1989 odešli první absolventy bakalářského pro trh práce. Joaquim Pombo, hřiště of Business Administration, José Casimiro Pereira, Vitor Gaspar Flower a Natércia Santos, na Ceculose papíru a Technology Course a Orlando Lopes da Fonseca, jsou první absolventi dnes Profesoři nebo techniků IPT.

• V roce 1989 zahájila první kámen kampusu IPT Tomar a první třídy začala v roce 1991.

• V roce 2014 IPT má nabídnout 21 bakalářské, 21 Masters, 8 Post promoce, 17 technologické specializační kurzy a 5 Další kurzy Breves.Tem asi 3000 studentů.

• Do roku 2014, IPT již zapsaných asi 13.000 studentů, a byli více než 10.000 absolventů.

Ocenění

Polytechnického institutu Tomar získal několik ocenění a vyznamenání, a to buď jako instituce, a to buď v rámci svých školách nebo jejich kurzů.

  • IPT byl oceněn Evropskou komisí s ECTS (European Credit Transfer System) Label, tj uznání vynikajícího využití European Credit Transfer System. Jsme jedním z evropských vzdělávacích institucí s jedním z nejlepších evropské mobility s příslušnými dovednosti rozpoznávání úvěry na odbornou přípravu.
  • Úvěrová odpovídá 25-30 hodin práce v dané vzdělávací kompetence založení poznání, pochopení a schopnost studenta musí úspěšně učit. Kredity získané v tréninku v IPT jsou uznávány pro excelenci v Evropě a máme smlouvy s vysokoškolskými institucemi v Belgii, Bulharsku, Slovinsku, České republice, Španělsku, na Slovensku, ve Francii, Maďarsku, Itálii, Litvě, Polsku, Rumunsku, Švédsku a Turecku ,
  • IPT byl oceněn Evropskou komisí s DS (Diploma Supplement Label), tedy uznání vydání dodatku vynikající diplomu, kde jsou další informace na výcvikovou osnovou studenta. Dodatek k diplomu zlepšuje mezinárodní transparentnost a usnadňuje akademického a profesního uznávání kvalifikací. Umožňuje popsat charakter, kontext, úroveň, obsah a postavení, aby student ukončil kvalifikaci diplomu, který je nese.

V roce 2008 jsme měli Erasmus Cenu zlata do intenzivního kurzu kvality správa kulturního dědictví.

Erasmus Mundus, již v roce 2004, v první skupině, kterou vybere Evropská komise.

V roce 1994 obdržel IPT Erasmus cenu, činnost profesora Luis Osterbeek.

Několik ocenění za design a video dokumentu byly přiřazeny IPT studentů.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oboru řízení Zdravotnictví Zdrojů

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Tomar

Mistr v managementu ve zdravotnictví zdrojů je určen pro důkladné a tvrdý trénink s cílem rozvíjet vědecké a technické znalosti všem, kteří vykonávají nebo se chystají být schopen vykonávat odborné činnosti v oblasti řízení zdravotní péče nebo rozvíjet dovednosti získané. [+]

Poskytnout solidní kulturní, vědecké a technické školení, podporovaný učebních osnov a učebních osnov, které zahrnuje neustálém kontaktu se reálné situace v laboratoři a in situ. Formát tohoto cyklu je založen na vývoji různorodý soubor dovedností pro vynikající pracovní příležitosti a pokračovat postgraduální a magisterského studia. Cíle Mistr v managementu ve zdravotnictví zdrojů je určen pro důkladné a tvrdý trénink s cílem rozvíjet vědecké a technické znalosti všem, kteří vykonávají nebo se chystají být schopen vykonávat odborné činnosti v oblasti řízení zdravotní péče nebo rozvíjet dovednosti získané. Je navržen tak, aby reagovaly na potřeby trhu práce prostřednictvím profesionálního rozvoje pro ty, kteří potřebují odpovídající vědeckou přípravu pro kariéru specializace. Tento kurz je určen pro ty, kdo chtějí upevnit, prohloubit a aktualizovat své znalosti v této oblasti, jakož i rozvíjet dovednosti nezbytné pro výkon technických funkcí, aby rovněž reagovat na podněty představen ve velkých státních linkách, a to zejména při provádění aplikovaný výzkum na neustálé potřeby podnikatelské sféry v reakci na nedostatek soudržnosti ve vztahu k vzdělávacími organizacemi. Kariéra Mistr v managementu ve zdravotnictví zdrojů bude tvořit vrcholového vedení pro toto odvětví velmi důležité. Mezi povolání, které absolventi kurzu jsou oprávněny vykonávat, patří: Lékařské informační management (DIMS) Řízení Produkty a zdravotní doplňky Vedení Advisory Nemocnice Zdravotnické služby Řídícího poradního Zdravotnické středisko Řízení kvality ve zdravotnictví Správa Home Care Service Informační management a statistiky v oblasti zdraví Assessment Management a zdravotnických technologií Analytik a konzultant pro sektor zdravotnictví Kvalifikační požadavky 120 ECTS kreditů rozložena na 2 semestry (1 rok) a 2 semestry (1 rok) k provedení práce, projekt nebo stáž. Celkem 492 hodin studia v roce curricular.Estes kvalifikačních kritérií jsou založeny na ustanoveních mocí zákona 74/2006 ze dne 24. března. Způsob ukončení Absolvování kurzu vyžaduje absolvování všechny kurzy, které ji obsahují, včetně veřejné obhajobě práce, projektu nebo stáží zprávě. Výsledky učení Mistr v managementu ve zdravotnictví zdrojů má za cíl poskytnout znalosti a dovednosti potřebné pro služby správy a zdravotních středisek jednotek; přispět k výcviku požadované skutečnou praxí více a různé aspekty, kterým čelí žádný poplatek související s řízením zdravotnických zařízení a rozvíjet schopnosti úspěšně čelit výzvám účinností než dnešní doby poptávky. Informace pro žadatele Akademické Služby Zaměstnání 25 Poplatky a platební metody Poplatek za studium je € 2,100.00 a může být provedena v hotovosti nebo 18 měsíčních splátkách € 117,00. Odměny Aplikace € 60,00. Potřebné doklady Podrobný životopis; Osvědčení o způsobilosti; Kopie občanského průkazu nebo průkazu; Kopie daňového karty. Načasování Aplikace - 1. fáze * Použití: 01 30 července 2015 Serializace / vstupné: 07.09.2015 Zobrazení výsledků: 07.09.2015 Stížnosti: 8. září 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 10.9.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 11 a 14. září 2015 Aplikace - Fáze 2 * Aplikace: 18. srpna do 30. září 2015 Serializace / vstupné: 2. října 2015 Zobrazení výsledků: 6. října 2.015 Stížnosti: 7. října 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 08.10.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 09 12.10.2015 * Dodací veškeré dokumentace na akademické Services IPT: poštou na adresu: Counter čtvrtek - Estrada da Serra 2300-313 Tomar e-mailem na servacademicos@ipt.pt~~V tvář (v období mezi 09h00-13h00 a 14h00-17h) - Platba příslušného poplatku. - Formální žádost musí být podána žadatelem, platformy IPT. Struktura kurzu Účetnictví Pravá Economy Finanční Řízení Marketing Matematika Lidské zdroje [-]

Videos

Instituto Politécnico de Tomar

Smarter Fest

World Tourism Day