Polytechnic of Leiria

Úvod

Read the Official Description

Společenství IPLeiria

IPLeiria je veřejná instituce vyššího vzdělání, který začal fungovat v roce 1980 a je přítomen v oblasti Leiria a Západem prostřednictvím svých pěti vysokých škol, se nachází v městech Leiria (School of školství a sociálních věd, School of Technology a správa a School of Health), Caldas da Rainha (Škola umění a designu) a Peniche (škola cestovního ruchu a námořní technologie).

V posledních letech se počet studentů a učitelů polytechnického institutu Leiria značně vzrostl. Instituce má v současné době asi 12.000 studentů, 980 učitelů a 316 technických a administrativních pracovníků distribuované těchto školách. Ve snaze, aby se vždy poskytovat ty nejlepší podmínky pro výuku a učení ke svým studentům, IPLeiria investuje do moderních zařízení a dobře vybavených poskytovat vysoce kvalitní služby podpory na úrovni základní sociální podpory (stipendia, jídelen , restaurace, rezidence, lékařské služby, kempování a zábavní park), psychologická a psycho-pedagogické podpory a rovněž s ohledem na přístup k rozsáhlé dokumentární a bibliografických zdrojů (knihovny, B-na digitální vědecké -library).

Pokud jde o rozvinuté činnostmi výzkumu a vývoje jsou rozloženy do 13 výzkumných pracovišť a dvou delegací v oblasti umění, vzdělávání, sociálních věd, hybnost, mechanické, informační technologie, telekomunikace, ekonomika, management, cestovního ruchu, zdravotnictví a mořských zdrojů. Pozoruhodné je Centrum pro rychlou a trvalý rozvoj produktu (CDRSP), který údajně vyvinula výzkum v oblasti strojírenství a textilu, který byl nedávno oceněn jako "vynikající" Nadace pro vědu a technologie (FCT) a Výzkumná skupina o cestovním ruchu (GITUR) a mořských zdrojů v Research Group (GIRM).

Že odborná příprava nabídek?

50 magisterské programy akreditovány 63 studijní obory 12 postgraduální kurzy 33 Technologie specializační kurzy

Jaké oblasti znalostí?

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portugalština

Vidět Magistr - HealthcareStudies » Vidět MSc » Vidět Magistr - Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master In Healthcare Information Systems Management

Campus forma Denní studium 24 měsíců October 2018 Portugalsko Leiria

Hlavním cílem tohoto programu je vyškolit odborníky s vědeckou odborností v oblasti zdravotnické informatiky a její uplatňování v řízení informačních systémů zdravotní péče. [+]

Master in Healthcare Information Systems Management

Mistři ve zdravotnictví Informační Systems Management hlavním cílem je vyškolit odborníky s vědeckou odborností v oblasti zdravotnické informatiky a jejich aplikace v řízení informačních systémů zdravotní péče. MGSIM výsledky partnerství mezi polytechnického institutu Leiria (IPL) a na univerzitě v Porto (UP), konkrétně s LF Porto. Stupeň je poskytována a vykázáno společně IPL a UP. Skládá se z 2. nabídky formace cyklus, který zahrnuje celkem 4 semestry a 120 ECTS kreditů. V loňském roce (3. a 4. semestr), může být jedna z následujících možností: a) práce, vědecká studie; b) uplatnit projekt; c) stáž ve veřejném nebo soukromém, Portugalska nebo zahraniční institucí.... [-]


Videos

Politécnico de Leiria

Leiria

Contact

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Adresa, 1. řádek Polytechnic Institute of Leiria, Headquarters, Rua General Norton de Matos, Apartado 4133
2411-901 Leiria, Portugalsko
Telefonní číslo +351 244 830 010