Polytechnic of Leiria

Úvod

Read the Official Description

Společenství IPLeiria

IPLeiria je veřejná instituce vyššího vzdělání, který začal fungovat v roce 1980 a je přítomen v oblasti Leiria a Západem prostřednictvím svých pěti vysokých škol, se nachází v městech Leiria (School of školství a sociálních věd, School of Technology a správa a School of Health), Caldas da Rainha (Škola umění a designu) a Peniche (škola cestovního ruchu a námořní technologie).

V posledních letech se počet studentů a učitelů polytechnického institutu Leiria značně vzrostl. Instituce má v současné době asi 12.000 studentů, 980 učitelů a 316 technických a administrativních pracovníků distribuované těchto školách. Ve snaze, aby se vždy poskytovat ty nejlepší podmínky pro výuku a učení ke svým studentům, IPLeiria investuje do moderních zařízení a dobře vybavených poskytovat vysoce kvalitní služby podpory na úrovni základní sociální podpory (stipendia, jídelen , restaurace, rezidence, lékařské služby, kempování a zábavní park), psychologická a psycho-pedagogické podpory a rovněž s ohledem na přístup k rozsáhlé dokumentární a bibliografických zdrojů (knihovny, B-na digitální vědecké -library).

Pokud jde o rozvinuté činnostmi výzkumu a vývoje jsou rozloženy do 13 výzkumných pracovišť a dvou delegací v oblasti umění, vzdělávání, sociálních věd, hybnost, mechanické, informační technologie, telekomunikace, ekonomika, management, cestovního ruchu, zdravotnictví a mořských zdrojů. Pozoruhodné je Centrum pro rychlou a trvalý rozvoj produktu (CDRSP), který údajně vyvinula výzkum v oblasti strojírenství a textilu, který byl nedávno oceněn jako "vynikající" Nadace pro vědu a technologie (FCT) a Výzkumná skupina o cestovním ruchu (GITUR) a mořských zdrojů v Research Group (GIRM).

Že odborná příprava nabídek?

50 magisterské programy akreditovány 63 studijní obory 12 postgraduální kurzy 33 Technologie specializační kurzy

Jaké oblasti znalostí?

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portugalština

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Ve Zdravotnictví řízení Informačních Systémů

Campus forma Denní studium 24 měsíců October 2017 Portugalsko Leiria

Hlavním cílem tohoto programu je vyškolit odborníky s vědeckou odborností v oblasti zdravotnické informatiky a její uplatňování v řízení informačních systémů zdravotní péče. [+]

Master in Healthcare Information Systems Management Mistři ve zdravotnictví Informační Systems Management hlavním cílem je vyškolit odborníky s vědeckou odborností v oblasti zdravotnické informatiky a jejich aplikace v řízení informačních systémů zdravotní péče. MGSIM výsledky partnerství mezi polytechnického institutu Leiria (IPL) a na univerzitě v Porto (UP), konkrétně s LF Porto. Stupeň je poskytována a vykázáno společně IPL a UP. Skládá se z 2. nabídky formace cyklus, který zahrnuje celkem 4 semestry a 120 ECTS kreditů. V loňském roce (3. a 4. semestr), může být jedna z následujících možností: a) práce, vědecká studie; b) uplatnit projekt; c) stáž ve veřejném nebo soukromém, Portugalska nebo zahraniční institucí. Podmínky přístupu Držitelé bakalářským titulem nebo právní ekvivalent v oblasti zdravotnické informatiky, výpočetní techniky, elektrotechniky, biomechaniky, Zdravotnické zařízení technologie a souvisejících oblastech; Držitelé zahraniční vyššího stupně vzdělání vyplývající z prvního cyklu studia organizovaného v souladu s principy Boloňského procesu ze strany státu, přiléhající k tomuto procesu v oblasti zdravotnické informatiky, výpočetní techniky, Elektrotechnika, biomechaniky, zdravotnického vybavení technologií; Držitelé stupni zahraničního vysokoškolského vzdělávání, které bylo uznáno jako naplňování cílů stupně v oblasti zdravotnické informatiky, výpočetní techniky, elektrotechniky, biomechaniky, zdravotnická zařízení technologie, Rada vědecko-průmyslové škole technologií a managementu (EStG ); Držitelé akademické, vědecké či odborné, která je uznávána jako ověřování schopnost vykonávat tento cyklus studia o vědecko-technické rady školy technologií a managementu (EStG). Studijní plán Struktura Masters "ve zdravotnických informačních systémů řízení se dělí na dvě odlišné fáze. První fáze poskytuje solidní vzdělání, které umožní získávání dovedností ve specifických oblastech zdravotnických informací. V této fázi, která... [-]

Videos

Instituto Politécnico de Leiria

IPL

Contact

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Adresa, 1. řádek Portugal
Telefonní číslo +351 244 830 010